Dialecterfgoed verdient steun van de overheid!

De traditionele dialecten in Vlaanderen zijn snel aan het verdwijnen: ze worden door steeds minder mensen in steeds minder situaties gesproken. De dialecten zijn het resultaat van een eeuwenlange mondelinge taaltraditie: gedurende anderhalf millennium zijn ze van generatie op generatie overgeleverd.  Daarom vormen ze een belangrijk onderdeel van ons cultureel patrimonium. Bovendien kan de taalgeschiedenis van Vlaanderen alleen via de studie van de traditionele dialecten beschreven worden. Het is dus dringend nodig de dialecten vast te leggen en de bestaande verzamelingen dialectgegevens te bewaren en te ontsluiten.

Een dergelijke belangrijke opdracht wordt het best door een organisatie of instelling uitgevoerd die financieel gesteund wordt door de Vlaamse overheid, en die ook voor vragen over dialect en oraal erfgoed ondersteuning kan bieden aan het publiek, aan scholen en aan organisaties binnen de erfgoedsector die daar behoefte aan hebben.

Als u vindt dat dat een goed idee is, teken dan de onderstaande petitie die aan de Vlaamse overheid overhandigd zal worden.

prof. dr. Jacques Van Keymeulen

voorzitter Variaties vzw.
Koepelorganisatie voor dialecten en oraal erfgoed in Vlaanderen

 


Wij vragen u om onze petitie te tekenen.

Naam:

E-mail adres: (*)

Woonplaats:

Beroep/functie (optioneel):

( * Dit e-mailadres verschijnt niet op de site. Het dient enkel ter bevestiging van de ondertekening, verder wordt het voor geen enkel ander doeleinde gebruikt. )


  1. Jacques Van Keymeulen, Gent, Professor UGent
  2. Magda Devos, Gent, ere-professor UGent, co-promotor Woordenboek van de Vlaamse dialecten
  3. Liesbet Triest, Gent, wetenschappelijk medewerker
  4. Tineke De Pauw, Knesselare, dialectlexicograaf Universiteit Gent
  5. Veronique De Tier, Kruishoutem, projectmedewerker
  6. Roxane Vandenberghe, Melle, redacteur Woordenboek van de Vlaamse Dialecten
  7. Henk Bloemhoff, Oosterwolde NL, hoofddocent bij NHL Hogeschool
  8. Michiel de Vaan, Voorschoten NL, universitair docent, ULeiden
  9. Anita Auer, Voorschoten NL, universitair hoofddocent, Utrecht Universiteit
  10. Mo Gordon, Tiel,
  11. Rik Vosters, Sint-Gillis (Brussel), Doctor-assistent Nederlandse taalkunde (VUB-EHB)
  12. van welden, , fotokeramiekster
  13. Gert Cuppens, Overpelt,
  14. Silvia Weusten, Buchten (NL), Projectmedewerkster
  15. Miet Ooms, Herk-de-Stad, vertaler, voormalig dialectlexicograaf
  16. Anneke, Brakel,
  17. deschryver sabine, veurne,
  18. VANDENBUSSCHE JOHAN, Kortrijk, gepensioneerd ambtenaar UGent/vertaler
  19. Nicoline van der Sijs, Leiden, historisch taalkundige
  20. Aimé Smeyers, Alsemberg, Heemkundige
  21. Kaat Opdenacker, Gent,
  22. Gijsbert Rutten, Leiden, universitair docent Leiden
  23. Esli Struys, Schaarbeek, taalkundig onderzoeker
  24. Ton Vermeeren, Waalwijk,
  25. Francis Ascoop, Gent, Ambtenaar
  26. Els Dierick, Sint-Amandsberg, dramaleraar
  27. taveirne, brugge, regisseur
  28. Hindrik Sijens, Ljouwert/Leeuwarden, lexicograaf
  29. Arie Damman, Burgh-Haamstede/Zeeland, bestuurslid Zeeuwsche Dialect Vereniging
  30. Jilal Saleem Jahangir, Landegem, leerling in het secundair onderwijs
  31. Marc van Oostendorp, Leiden, onderzoeker Meertens Instituut, Amsterdam / hoogleraar Leiden
  32. Carolien Oosterlinck, Gent, taaladviseur
  33. Cor van Bree, Oegstgeest,
  34. Annelies de hertogh, Sint-Amandsberg,
  35. Simon Mulder, Amsterdam, Promovendus historische taalwetenschap, Universiteit Leiden
  36. Björn Köhnlein, Leiden, Universitair Docent, ULeiden
  37. Marie Josee Polspoel, Grimbergen, gepension.
  38. Arnold Lubbers, Rotterdam, promovendus/docent boekwetenschap, Universiteit van Amsterdam
  39. Katrien Meuleman, Zelzate, Zelfstandig vertaler
  40. Marie Drees, Elsene, PR-consultant
  41. De Bondt Malou, Sint-Amandsberg, Germanist
  42. Youri Desplenter, Dikkelvenne, docent Universiteit Gent
  43. Anne-Sophie Ghyselen, Gent,
  44. Gunther De Vogelaer, Sint-Niklaas, Hoogleraar Universität Münster
  45. Roberta D\'Alessandro, Leiden, Hoogleraar Universiteit Leiden
  46. Piet van Sterkenburg, Leiden, emeritus hoogleraar lexicologie
  47. Stijn de Leeuw, Ammerzoden (NL), docent
  48. Myan Coorevits, Hooglede, communicatieadviseur
  49. Jet Quadekker, Den Haag, redacteur
  50. Katrien Depuydt, Leiden, Hoofd Taalbank Nederlands
  51. Gianni Degryse, Gent,
  52. Reinhild Vandekerckhove, Tielt, Docent Universiteit Antwerpen
  53. Jan Stroop, Zaandam, gastonderzoeker Universiteit van Amsterdam
  54. Van Kerckhove Saskia, Lokeren, Bediende
  55. Geert Dehaes, Sint-Pieters-Leeuw, Streektaalcoördinator Brussel
  56. Elise Taccoen, Wondelgem, huisvrouw
  57. Wouter Steenbeek, Bunnik NL, musicoloog
  58. Sofie Willems, Berchem, copywriter
  59. Bram Van Kerckhove, Gent, Kantoorhouder bankfiliaal
  60. Thomas Defoort, Melle,
  61. Arie Vermin, Diepenbeek, Burg. Ingenieur
  62. R. de Haan, Burum (Friesland),
  63. Boudewijn van den Berg, Leiden,
  64. Erik Bouwknegt, Assen,
  65. Ruud Hendrickx, Herent, taaladviseur VRT, hoofdredacteur Grote Van Dale
  66. Frens Bakker, Nijmegen, docent
  67. Beata Moskal, Vernon, CT (USA), PhD student
  68. billen, diepenbeek, gepensioneerd
  69. Clemens Poppe, Tokio, Phd student
  70. Ludo Permentier, Hoegaarden,
  71. steven Lenos, amsterdam,
  72. Steven Delarue, Gent,
  73. Aone van Engelenhoven, Leiden, NL, universitair docent, ULeiden
  74. Marc Kemps-Snijders, Deventer, Hoofd Technische Ontwikkeling Meertens Instituut
  75. Chloé Lybaert, Lovendegem,
  76. Sergier Matthieu, Rixensart, Docent Facultés universitaires Saint-Louis
  77. Tanneke Schoonheim, Leiden, Hoofdredacteur Algemeen Nederlands Woordenboek
  78. Deblauwe Mauricette, izegem, brugpensioen
  79. Stefanie Ollevier, Izegem, Studente
  80. Josef Termote, Aartrijke,
  81. Eddy Levis, Wondelgem/Gent, Prezedent v.d. Gentsche Sosseteit, dialectauteur
  82. Termote Rik, Kachtem,
  83. Aline Verbeeck, Izegem,
  84. Matthias Lefebvre, Gent, lector Nederlands KATHO
  85. Walter Winnock, Veurne, zaakvoerder printshop
  86. adri scheele, Zaamslag, voorzitter Zeeuwse Dialect Vereniging
  87. Johan De Caluwe, Universiteit Gent,
  88. martine, oudenburg, bediende
  89. Abel Darwinkel, Appelscha,
  90. Klaas Allosserie, Izegem, student
  91. Eric Niville, Veurne, ere-griffier
  92. Evie Coussé, Göteborg, Zweden, Postdoctoraal onderzoeker
  93. Jeanine Fumière, Wondelgem/Gent, verpleegster, lid Gentsche Sosseteit
  94. Keirsebilck Herman, Leisele, kinesitherapeut
  95. Boiten Jos, Alken, gepensioneerde
  96. Evelien Van Renterghem, Melle, communicatiemedewerker Roeland vzw
  97. capoen, de panne, gepensioneerd
  98. Melissa Farasyn, Lichtervelde,
  99. Anja Otte, Diest,
  100. Björn Van Driessche, Gent, Export manager
  101. Sander Laridon, Gent, Communicatieadviseur
  102. Devooght Eva, Deinze, Erfgoeddeskundige/Archivaris
  103. Robert Delathouwer, Koekelberg, vuizitter Brussels Volkstejoêter, uufdredacteur Gazet van Brussel
  104. Hans Broekhuis, Goirle, Taalwetenschapper
  105. Servaas Lateur, Gent,
  106. Felix Bergers, As, voorzitter Veldeke As
  107. Hans Bennis, Amstelveen, Directeur Meertens Instituut (KNAW)/ Hoogleraar Taalvariatie UvA
  108. Ann Pannrcoucke, aalst,
  109. Wim Vandenbussche, Itterbeek, Professor Nederlandse taalkunde, Vrije Universiteit Brussel
  110. Dieter Wildemauwe, Gent, leerkracht
  111. Jacoba Cornelis, Landskouter,
  112. Olivia Malfait, Gentbrugge,
  113. Egied Rossiau, Mechelen, stadsgids Mechelen
  114. Tim Thys, Lembeek, Germanist
  115. Eddy De Cleer, Ninove, dialectlexicograaf
  116. Luc Beyens, Drongen, vrijwilligerswerker, gepensioneerd
  117. Elke Janssens, Deinze,
  118. Liesbeth Van den Bossche, Gent,
  119. devriese luc, 9000 gent,
  120. Martin Hoeven, As, gepensioneerd
  121. Stephanie Van Dyck, Antwerpen,
  122. Michiel Rys, Leuven, Student
  123. Femke Niehof, , Communicatiemedewerker, Meertens Instituut
  124. Wilbert Heeringa, Groningen, Wetenschapper
  125. inge, kortemark, orthopedagogie
  126. Kathleen De Roo, , historica
  127. Peter Vekeman, Gent , leerkracht NT2
  128. Vanneste Tore, Kortrijk, Student
  129. Stephanie Pools, Gent,
  130. QUINTELIER .M, HERENT, voorzitter vzw
  131. Tim Cunningham, Huizingen, Vertaler
  132. Dany Jaspers, Beneslaan 172 1080 Brussel, universitair docent
  133. agten clement, 3990 Peer, huisarts, auteur thematisch woordenboek Eksels dialect
  134. Rinus Mulders, Hamont-Achel, Zelfstandige
  135. Miet Picard, Genk, bediende
  136. Maarten Van Dyck, Merksplas, Student
  137. roland vanmeirhaeghe, zevergem (de pinte), erehoogleraar
  138. Charlotte Braeckeveldt, Ingelmunster,
  139. Roger Gonnissen, Dilsen-Stokkem, Zaakvoerder
  140. Mia reyskens, genk,
  141. Danielle Dewever, Melle, Germaniste
  142. Dirk Pille, Gent,
  143. De Backer Lennert, Aarsele / Zwijnaarde, Student
  144. Smets Jos, Diepenbeek, Heemkunde
  145. Janneke Diepeveen, Berlijn, wetenschappelijk medewerkster Nederlandse taalkunde, Freie Universität Berlin
  146. Vic Mennen, Lommel, Leerkracht gepensioneerd
  147. Kathleen Liboton, Gent,
  148. Christophe Breemersch, Gent, E-learning specialist
  149. Kristel Van Cauwenberghe, Liverpool, UK,
  150. Robin Verhelst, Diksmuide, Student
  151. Zwaenepoel Marijke, Melle, bediende
  152. Bert De Smet, Sint-Baafs-Vijve, coördinator André Demedtshuis/raadslid Heemkunde Vlaanderen
  153. S.de Vriendt, Sint-Genesius-Rode, prof.em.
  154. Deblauwe Bernie, Torhout, Bouwkundig Ingenieur
  155. Anita De Ruyck, Gent (Oostakker), bruggepensioneerde bediende
  156. Freek Van de Velde, Kessel-Lo,
  157. Frans Daems, Hever, em. g.h. UA
  158. Robert Declerck, Gent, auteur Toerisme, Erfgoed
  159. Nele Barbry, Gent, Bibliothecaris
  160. Brecht Demasure, Ingelmunster, historicus
  161. Johan Vandezande, Izegem, docent godsdienst KATHO PHO Tielt
  162. Lotte Hendriks, Amersfoort, student
  163. Dominique Haeck, St Martens Latem, bediende
  164. Vermeulen Vincent, De Haan, Technisch Adviseur
  165. Daniel Van Olmen, Potchefstroom (Zuid-Afrika), postdoctoraal onderzoeker
  166. Erik Degraeuwe, Koksijde, ICT-coördinator Hotelschool Ter Duinen
  167. marieke vangheluwe, gent, bediende
  168. Greet Chanterie, Dentergem, Lector Beeldopvoeding KATHO
  169. dr. Henk Thewissen, Maastricht,
  170. Filip Hooghe, Poperinge, notarieel medewerker / historicus
  171. Ireen Barbier, Veurne, justitiebeambte op rust
  172. Deloddere Mia, Wielsbeke,
  173. Tom Cobbaert, Gent, Archivaris
  174. Ilse, Serskamp, Holiday Concierge
  175. Fred Lateur, Brussel, Art Director
  176. Bonny peter, Moeresteenweg 15 8630 Houtem,
  177. Mireille Michiels, Lokeren,
  178. De Ron Cynthia, Sint Idesbald, Sandra Boetiek
  179. Bart Calcoen, koksijde, secretaris
  180. Walter Hellebuyck, Mariakerke, gepensioneerde politieinspecteur
  181. Lefebvre Luc, Diksmuide, Bediende
  182. Dominique Lannoo, Izegem, docente Frans
  183. Sarah Finaut, Diksmuide,
  184. Dr Esther Asprey, Walsall UK,
  185. Thijs Delrue, Herentals, redacteur
  186. Dirk Joye, Veurne, Leraar AV
  187. Aaricia Ponnet, Gent, Studente Oosterse Talen & Culturen
  188. Patrick Lateur, Gijzegem, auteur
  189. Seppe Dams, Gent, Ambtenaar
  190. Anna Hanot, Gent,
  191. Patrick Simons, Overpelt,
  192. Brecht De Ruyte, Deinze,
  193. Dreesen Guido, Hoogstraat 43 3950 Bocholt, geppensioneerd onderwijzer
  194. Annemarie de Waard, Amsterdam, vertaler
  195. bien, Hove,
  196. Marco Clerinx, Hasselt, Ambtenaar (vertaler)
  197. Julie Vanwalleghem, Zulte,
  198. Gitta Van Gestel, Brugge,
  199. Anja Baele, Zottegem, Leerkracht Engels- Nederlands, derde graad SO
  200. Vanbrabant, Brussel, Vertaler
  201. Wim Vandepoele, Torhout, vertaler-tolk
  202. Tim Geleyn, Torhout,
  203. Robin Van Cleemput, Gent,
  204. Bart Morlion, Veurne,
  205. Warlop Catherine, Oostkamp, directieassistent
  206. Katrien Durnez, Ieper, Germaniste
  207. Sonja Cappaert, Boom, leerkracht talen
  208. Annebeth Boudry, Roeselare, Stafmedewerker communicatie bij Kortom
  209. Rudy De Ceunynck, Gent, federaal ambtenaar
  210. Guido Van de Velde, Kontich, vertaler
  211. luc denorme, wortegem-petegem,
  212. Thomas Meert, Aalst, Leerkracht ASO
  213. Annemie Geerts, Antwerpen, De Veerman
  214. Robert Legrève, Antwerpen, Vertaler/Tolk, Docent
  215. Peter Debrabandere, Bellem, Docent Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende / Hoofdredacteur Neerlandia/Nederlands van Nu
  216. Stefanie, Brussel, Leerkracht Nederlands - Engels
  217. Karis Elen, Sint-Truiden, Taaladviseur
  218. Benjamin Biebuyck, Sint-Amandsberg,
  219. Relinde Baeten, Rotselaar, communicatieverantwoordelijke
  220. Mieke Convents, Kessel-Lo,
  221. Dutoit Erik, Emblem, Gepensioneerd
  222. Verhulst Koen, Beernem,
  223. René Broens, Antwerpen, Reynaertonderzoeker
  224. Jeroen van de Weijer, Shanghai, China, Hoogleraar Engelse Taalkunde
  225. Ann Verleye, Jabbeke, Bibliotheekmedewerker
  226. Wim Kuipers, Maastricht, Redacteur Veldgewas (poëzie in het Limburgs). L
  227. Cindy Van den dries, Antwerpen,
  228. Helena Janssen, Gent, copywriter
  229. Bart Rambour, Langemark,
  230. Lisa Neyrinck, Moorsele, studentenbegeleider Katho Tielt
  231. Marinus van den Broek, Kortenhoef NL, paremioloog
  232. Vanderplancke Mira, Bissegem,
  233. Jolien Verroeye, Sint-Amandsberg, Erfgoedcoördinator Meetjesland
  234. Van Dyck Ludo, Wilrijk, Bruggepensioneerd
  235. Legiest, Deinze,
  236. sonja adriaansen, helmond. (nl), winkelspecialist
  237. Bongaers Gerard, 3650 Dilsen Stokkem, genealoog
  238. Stijn Delarue, izegem, student
  239. Pieterjan Goethals, Lovendegem,
  240. Sofie De Baere, Brugge, Lerares
  241. Karl ten Haaf, Dadizele, Beleidsadviseur
  242. Johan Nootens, Tervuren, communicatieadviseur
  243. m.vogels, tilburg, taal- en literatuur wetenschapper
  244. Vicky Van Den Heede, Waregem, Docent
  245. Jean Cloetens, Brugge,
  246. Caroline De Witte, Kruibeke, Leerkracht
  247. Sjef Barbiers, Alphen aan den Rijn, Onderzoeker Meertens Instituut/Hoogleraar Variatielinguistiek Utrecht
  248. De Clercq Sabrina, Kerksken, leerkracht Nederlands - Frans
  249. Dirk Caluwé, Puurs, taaladviseur
  250. Joop Hekkelman, Gorssel, streektaalschrijver
  251. Armand Van der Velde, Sofia, Bulgarije,
  252. Arnoud van den Eerenbeemt, Utrecht (NL), taalkundige, medisch lexicograaf
  253. Gerda Claessens, Antwerpen, schooldirecteur
  254. Michel Backaert, Brussel, eerste stafmedewerker ANV vzw
  255. wulleman geert, esen,
  256. Willem Visser, Dokkum, taalkundige/frisist
  257. Bart Morlion, Veurne,
  258. Lie Depestele, Gent, ambtenaar FOD Financiën
  259. Jos Jansen, 3920 Lommel, gepens. docent
  260. Jan Goossens, Leuven, em. hoogleraar hist.taalkunde en dialetologie
  261. Jeannine D\'hondt, Gent,
  262. Hendrien Duijnhouwer, Amsterdam,
  263. busschaert katrien, izegem, groententeler
  264. Adeline Bouché, Oostende, Studente
  265. lore winnock, veurne,
  266. Martijn Dentant, Gent, Onderzoeker
  267. Andy Georges, Oostende, UGent HPC sysadmin
  268. Geert Bonne, Sint-Amandsberg, bediende
  269. Frans Megens, Arendonk,
  270. An de Paepe, Bassevelde, lerares Nederlands
  271. Judith De Muynck, Waarschoot,
  272. Louis De Cock, Geraardsbergen,
  273. Zoë Steijaert, Gent,
  274. Jeroen Cuvelier, Westende, PHP-programmeur
  275. van \'t Klooster Stéphanie, De Pinte, Apotheker
  276. Robin Willems, Geraardsbergen,
  277. Ilse Vansteenkiste, Oostrozebeke,
  278. Jeanne Quist, Zoetermeer, geen
  279. Kurt Herman, Waregem, Art Director / Grafisch Vormgever
  280. Tim Vanmarcke, Wevelgem, Docent
  281. Maxim Mommerency, Poperinge, bachelor Nederlands
  282. Filologica, Gent, Studentenvereniging taal- en letterkunde UGent
  283. Evelien Rosseel, Roeselare,
  284. Dujardin Marcel, Leuven,
  285. Ludo Neefs, Aarschot, bestuurslid Akademie Leives Dialekt
  286. Har Brok, Amsterdam, Taalkundige
  287. henk herman, heidebergenpark 22 9830, bediende
  288. Wim De Groof, Herentals, adviseur taalbeleid
  289. An Willems, Gent, doctoraatsonderzoeker
  290. Tom Van Steendam, Gent,
  291. Liesbet Exsteyl, Oosterzele,
  292. Marleen Van Meerbeeck, Hofstade, Leerkracht Nederlands
  293. Rita Cockhuyt, Oostakker, Bediende
  294. Rudy Vanhalewyn, Knokke-Heist, Gemeenteambtena
  295. Madelon Bakx, Brugge, Student
  296. Roland Vander Vennet, Drongen, Gepensionneerd
  297. Bart Pattyn, Heerlen,
  298. Ben van Eck, Gentbrugge, Student
  299. Camille Lemmens, Ranst, Student
  300. Libelia De Splenter, Ronse,
  301. Luc Soens, Gent,
  302. feys suzy, veurne, gepensioneerd
  303. Francis Vereecke, Gent, gepensioneerd
  304. Hans Depelchin, Veurne, student UGent
  305. Marita Dries, Mol, leerkracht Nederlands
  306. Yasmine, Gent, Student
  307. Greta Van Goethem, Gent,
  308. van der meulen nicole, Gent,
  309. Danny Sinclair, Gent, Gepensionneerd
  310. Peggy Voesterzoons, Merelbeke, medewerker erfgoedcel
  311. Wim WYLIN, Tervuren, VRT journalist (gepensioneerd)
  312. Lies Luyckx, Gent, Leerkracht
  313. Ludo Vandamme, Brugge, Hoofdredacteur Biekorf
  314. Roger Vanbrabant, Sint-Truiden, Vertaler/taalredacteur
  315. Barbara Filtjens, Alken, student Taal- en Letterkunde KU Leuven
  316. mieke vanbaelenberghe, oostende,
  317. De Decker Etienne, Aalter, Bouwvakker
  318. Deblaere, Gent,
  319. Simon Lombaert, Izegem, Student
  320. Frank Verhoft, Berchem, Leraar Nederlands
  321. W.van de Maat, Rijsen, geen
  322. Van Dael Theo, 3640 KINROOI, sec VBL
  323. Joke De Vos, Sinaai, Student
  324. Wyckaert Vanessa, Roeselare, Teamverantwoordelijke
  325. Katleen Gysel, Gijzegem, leerkracht
  326. Bekaert Ars, Gavere, met brugpensioen
  327. Tassaert Bono, Meulebeke, Arbeider
  328. Katrijn Gijswijt, Stockholm, Student
  329. Wim Remysen, Montréal, Canada, Professor Franse taalkunde
  330. Rolf Bremmer, Zoetermeer, Hoogleraar
  331. freek a. a. neirynck, bomastraat 47, B-9000 Gent, auteur/publicist/perfesser Gensch
  332. Gertjan Vanbeselaere, Roeselare, Opvoeder Hotelschool Koksijde
  333. Femke Swarte, Groningen, PhD-student
  334. Geert Laevens, Kittilä (Finland), vertaler
  335. Ineke Hugelier, Vichte , Student
  336. jacqueline kerkhoff, gentbrugge,
  337. herreman, wondelgem,
  338. Robert Vanderhaeghe, Destelbergen, Gepensioneerd
  339. Wallyn Ria, Wifngene, departementssecretaris
  340. Lennart De Geyter, Wichelen, student
  341. Xavier Roelens, Gent, dichter
  342. Leen Gos, Alken, Zakelijk en Beleidscoördinator Erfgoedcel Mijn-Erfgoed
  343. Evelien Hauwaerts, Gent, wetenschappelijk medewerker bibliotheek
  344. M. Cielen, Hasselt, ambtenaar
  345. Sabah Meschi, ,
  346. Nico De Vriendt, Westrozebeke, student
  347. Patrick De Poorter, Gent, fiscaal jurist
  348. Jeroen Hendrickx, Deurne,
  349. MOREL de WESTGAVER Dominique, MELLE, Advocaat
  350. schruers leo, hasselt,
  351. Freyermuth Gabriele, 9100 Sint-Niklaas,
  352. Lien Delecluyse, Ardooie, student
  353. Saelens Johan, Landegem, treinbestuurder
  354. Laurenz Goetry, Merelbeke,
  355. de chaffoy, Turnhout,
  356. James Sweetlove, Gent, Student
  357. Kelepouris Stavros, Aalst, Taalkundig onderzoeker
  358. Elien De Meyere, Tielt, Lector Wereldoriëntatie
  359. charlotte van acker, izegem, student
  360. Van Vreckem Philippe, Ninove, ir
  361. Pol.debaenst, Veurne, assistent TA
  362. Miguel Vanbelleghem, Nazareth, student
  363. KETSMAN Pierre, B3665 AS, erearchitect
  364. Anne Milkers, Kortessem,
  365. Lowagie Renaat, Sijsele-Damme, leraar
  366. Elodie Deceuninck, Roeselare, student
  367. Cynthia Criel, Destelbergen, Student
  368. Korneel Debaene, Gent, Onderzoeker
  369. Wim Claeys, Gent, cabaretier
  370. carels roger, gent, havenarbeider op rust
  371. Bea Wauters, Beveren,
  372. Stephanie De Roose, Bassevelde, Leerkracht lager onderwijs
  373. Maria Keymolen, Ninove,
  374. Bert Merveillie, Ieper,
  375. Frank Bladder, , Vertaler
  376. CORNELIS Pascal, De Pinte, ambtenaar
  377. Tim De Cock, Sint-Amandsberg (Gent), journalist
  378. Pauline De Groote, Oudenaarde,
  379. Teerlinck, 9000 Gent, Maats werker
  380. J.De Doncker, Gent, consultant
  381. Michiel Verplancke, Sint-Niklaas, Bachelor Nederlands
  382. Willeke Lempens, Nieuwegein (NL), vertaler Engels
  383. Hans Eysselinck, Montpellier (F), Gepension.
  384. OEI, Tiong Koen, Voorburg, Technisch Oogheelkundig Assistent
  385. Ciska Beunnens, Oudenburg, Student
  386. Lammens Jaklien, St Eloois-vijve, gepensioneerd
  387. Simon Adriaensen, Rijkevorsel, Student
  388. Michael Verscheure, Roeselare,
  389. Jorinde Nieuwborg, Denderleeuw, Student
  390. Emma Vanden Wyngaerd, Jette, Studente Taalwetenschap
  391. Dewaelheyns Hilde, Mortsel, leerkracht CVO
  392. Margot Van Dingenen, Aartselaar, studente
  393. Leclercq Cindy, Waregem, docent hoger onderwijs
  394. Samuel Van Daele, Loppem, student
  395. Taloen Véronique, 9000 GENT, Radioloog
  396. Sleeuwaert, 9000 Gent,
  397. Rani Van Malder, ,
  398. RENEE CUYPERS, 3000 LEUVEN,
  399. gunter spiess, Cottbus/Duitsland, taalkundige
  400. Swyngedauw Christophe, Anderlecht, vormwerkgever
  401. Julie Deconinck, Brussel, Doctorassistent
  402. Nele Mestdagh, Deinze, lector KATHO
  403. Corry Hebbelinck, Gent, Gepensioneerde bediende
  404. Marike Godefroit, Lede, Zelfstandige opticien
  405. Millecam, asse, Bediende
  406. De Groote Tommy, Gent, zaakvoerder
  407. Stijn Wille, Lede, ir. architect
  408. Eline Creve, Lede,
  409. Luk De Bruyker, Proveniersterstraat 9 9000 Gent, poppenspeler
  410. Arne Dhondt, Ronse, student
  411. Van Hove Georgette, Brussel, gepensioneerde
  412. Ester Magis, , Assistente Nederlandse Taalkunde
  413. An Bosschaerts, Schilde, Studente Vertaler-Tolk
  414. Jef Vanderstappen, 3300 Tienen, Voorzitter Stedelijke Cultuurraad Tienen en mede-oprichter vh Kommetet va Pikke Stijkes
  415. naessens, 9040, ambtenaar
  416. Bart Grepdon, Lede, bediende
  417. Karlien Goyvaerts, Heist-op-den-Berg, logopediste
  418. Berenice Verhelst, Gent, PhD student
  419. Gis.HASPESLAGH, 9000 GENT,
  420. Bram braem, Lovendegem, Sales engineer
  421. LUC VAN NEVEL, GENT,
  422. Onno Crasborn, Nijmegen, Senior onderzoeker, Radboud Universiteit
  423. Freek Coopman, Gent,
  424. Nel Soete, Ieper, student
  425. Ad Welschen, Bussum (NL), oud- universitair docent UvA
  426. Johan Bjurstam, Gent, student
  427. Katrien Vanthuyne, Waregem, Germaniste
  428. Knockaert Bart, Gent, Leerkracht
  429. De Keyser Eric, Zwijnaarde, heemkundige/auteur v/h Zwijnaards idioticon
  430. Kristof De Baets, Waarschoot,
  431. J. Paul, Tongeren, Leraar op rust
  432. Joris Schutijzer, Baasrode,
  433. Huvenne Marijke, gent, pedagoge
  434. Isabelle Degrieck, Gent, leerkracht wetenschappen
  435. Luc VAN CRAEN, 2610 Wilrijk, Ontslagen werknemer
  436. Godelieve Bessemans, Sint-Truiden,
  437. Kerckhove Walter, Maarkedal, ere-schooldirecteur, ere -burgemeester van Ronse
  438. Haverbeke Jordy, Sint-Laureins,
  439. Freya Keppens, Wetteren, tolk / leerkracht
  440. Sara Polfliet, Evergem, studente
  441. Tina De Dycker, , Studente
  442. Leen Verlet, Langemark,
  443. Hendriks Paul, Antwerpen, PR-Officer op rust
  444. Eva Maria Van Nuffel, gent, architect
  445. Annelies De Mulder, Leuven,
  446. Walter De Cubber, Lokeren, ere-professor UGent
  447. Hans de Greve, Assenede, fotograaf
  448. De Schaepmeester Luc, Gent,
  449. Goossens Hans, Gent, inspecteur
  450. Jeroen Callaert, Grembergen, Student UGent
  451. Dimitri Neyt, Berlare, Student
  452. geert delarue, izegem,
  453. Ascoop Guy, Berlare,
  454. Bockstaele Werner, 9040 Sint Amandsberg, bediende NMBS
  455. Chantal.debeil, Tielt,
  456. Jozef De Maertelaere, Laarne, gepensioneerd
  457. Glenn Du Ville, Lierde, Student
  458. albert knevels, diepenbeek, pensioen
  459. Ellen Danckaert, Aalst, hoger onderwijs
  460. Marjon Peirens, Deinze, Studente Taal- en Letterkunde
  461. Amber Van Geert, zele, student plantijn hogeschool
  462. Fiet Van de Sijpe, Gent,
  463. Frans Ddebrabandere, Kortrijk, gepensioneerd
  464. Elke Bockstaele, Gent, consulent arbeidsmarktbemiddeling
  465. Monique Van de Velde, Aalst, Huisvrouw
  466. Pletinckx Lode, Asse, ere-leraar
  467. Geert Verleyen, Sint-Niklaas, leraar Nederlands
  468. GILBERT STRUMANE, DE PINTE,
  469. Jill Boudrez, Kemmel, ambtenaar
  470. Pieter Waegeman, Appels, Zaakvoerder 1Ago
  471. Brecht Persoons, Sint-Goriks-Oudenhove, Leerkracht
  472. Claude De Cock, Zoutleeuw, student
  473. Vergote, Gent,
  474. Barbara De Cock, Leuven,
  475. Hugo DE CNODDER, BRUGGE, Kunstfiotograaf
  476. Els Billiau, Ieper, Student
  477. Marianne van Scherpenzeel, Wilrijk (Antwerpen), taaladviseur bij het Vlaams Parlement
  478. Sean Bex, Aalst,
  479. Van den Driessche Nele, aalst, zelfstandig
  480. erwin dhaenens, Gent,
  481. Hubert Meeus, Leuven, Hoogleraar
  482. Thibaut Roelandt, Sint-Stevens-Woluwe,
  483. Jean-Pierre Strumane, Oostende,
  484. Machiels Toon, Kortessem, Coordinator Huurderssyndicaat Limburg
  485. Van Caneghem Werner, Mariakerke,
  486. olivier, ,
  487. Hendrik Stubbe, Kortenberg,
  488. Darras, Koksijde, ambtenaar
  489. Joke Van Loocke, Koksijde, onderwijzeres
  490. arnold pannecoucke, 9790 wortegem-petegem, gepensioneerd
  491. Jasper Degraeuwe, Koksijde, student Latijn Moderne Talen
  492. Freddy Tuytschaever, Zutendaal, Ingenieur Msc
  493. Jan Lobelle, Montreal, Canada, prof (ret.) McGill Univ.
  494. Dario Rens, Oostakker, Student
  495. Francois, Halle, student
  496. Arne Ingelbeen, Heule,
  497. billiet, gent, psycholoog
  498. Ton van der Wouden, Leiden (NL), taalkundige
  499. Kim Germeys, Brussel, doctoraal onderzoekster
  500. Kocken, Marcel, 2800 MECHELEN, lic.geschiedenis
  501. José Cajot, Hasselt, Algemeen secretaris Commissie Toponymie & Dialectologie
  502. Csilla Borian, Hongarije, student
  503. Harald Berings, Gent, Student
  504. legiest marc, 9000 gent, bestuurder
  505. vloeberghs eric, 2800 Mechelen,
  506. nadine heyndrickx, deinze,
  507. Walter Haeseryn, Nijmegen (NL.), hoofdredacteur Algemene Nederlandse Spraakkunst (ANS)
  508. Segers Jean-Pierre, Dilsen-Stokkem, leraar
  509. g.a.beelen, liempde (boxtel), pensioen
  510. Stijn Vandenbussche, Dadizele, It-consultant
  511. Yves Depover, Poperinge,
  512. Frank Beke, Gent, ereburgemeester Gent
  513. De Waegemaeker Monique, 9040 Gent, Gepensioneerd
  514. De Bruyne Cyriel, Berlare, leraar gepensioneerd
  515. Annelien Lamote, Lichtervelde, leerkracht Nederlands
  516. DE MEESTER ERNA, Gentbrugge, ambtenaar
  517. Alfred Temmerman, Dendermonde, bestuurder
  518. Charlotte Devolder, Roeselare, studente
  519. J. Kersbergen, Leiderdorp, ex-voorlichter u.i
  520. vandamme philippe, zulte, gepens.
  521. Wilfried Suffis, Poperinge, leraar op rust
  522. Gerard Hendriks, Nijmegen, leraar Nederlands
  523. Goedele Thoma, Roeselare, leerkracht Nederlands
  524. Margot Guillemin, Deinze,
  525. De Brauwer Lisa, Oordegem, Student
  526. Fons Wuyts, Beerse, gepensioneerd
  527. Marieke Van de Staey, Herselt, studente Latijn-Nederlands
  528. Lien De Paepe, Deurle, Student
  529. Boudrez Ann, Roeselare, Bediende
  530. Bracke sofie, Drongen,
  531. hanneleen baeye, brugge, opvoedster a1
  532. vercauteren, Mol, gepensioneerd
  533. GidovanGent, Gent, autist - Coempresseur
  534. leenhouts Frank, Amsterdam, docent
  535. cloesen johnny, Borgloon,
  536. Jenneke Van Cromphaut, Gent,
  537. Van de Sype Brigitte, Gent, gepensioneerd
  538. Vicky D\'hoe, Wemmel, Medewerkster bij Standaard Boekhandel
  539. Albert Van Wassenhove, Mortsel, Leraar hotel & Lid ASG
  540. Elise Van Opstal, Moorsel, bestuurssecretaris stad Aalst
  541. Ludo Remysen, Meerhout,
  542. Nicholas De Sutter, Turnhout, Student Letteren/Rechten
  543. Johnny Vrijens, Erps-Kwerps, Ambtenaar
  544. Erik Martin Jansen, Valencia ES, beëdigd vertaler ES-NL
  545. Stephen Etordeu, Halle, leraar/praktijkassistent
  546. Hannelore Platteeuw, Ieper,
  547. De Wit Reinhilde, 9040 Sint Amandsberg, Verpleegster
  548. Glenn Van Belleghem, loppem, leraar
  549. Bart Neyrinck, Oostende, leerkracht
  550. Femke Dewaele, Meulebeke, studente
  551. Cornette Katrien, Menen , Germaniste/leerkracht NED-ENG
  552. Charlotte Van Parys, Dilbeek,
  553. Jan van Wezer, Voorburg, Nederland, medisch vertaler
  554. Aaron Vandoorne, Moorslede,
  555. Paul Van Cauwenberge, De Pinte, Rector, UGent
  556. Boudewijn Dhondt, Stekene, redacteur d\\'Euzie
  557. Joris Rombaut, Gent, kunsthistoricus
  558. Johan Rooryck, Leiden/ Brussel, Hoogleraar Franse Taalkunde, Leiden
  559. geert aneca, leffinge,
  560. Lieve Haverbeke, Ledeberg, Projectcoördinator Engels
  561. Jeroen Dancet, Oostende, student UGent
  562. Johan D\'haenen, Oostende, Hoogleraar
  563. Laeremans Anne, Gent, Sociaal werker
  564. Eddy Bruers, Kessel-lo Leuven, bediende
  565. Herman Van de Velde, ,
  566. Nobby Van der Linden, Beveren-Waas,
  567. Marleen Veryser, Poperinge, gepensioneerde lerares
  568. Kurt Smit, Haaksbergen/NL, gepensioneerd
  569. Huguette Deck, Koksijde, Erfgoed- en museumgids
  570. Moeraert, Wondelgem, boekhoudster
  571. Margot De Leeuw, Erpe, GON-begeleidster
  572. Elien Dewitte, Kemmel,
  573. Jochen Phlypo, Roeselare, bediende
  574. Vanderbruggen, st truiden,
  575. Nele Matthys, Affligem, Ambtenaar
  576. Magda Wemaere, Poperinge, onderwijzeres op pensioen
  577. evelien jonckheere, gent,
  578. Frederik Vandemeulebroecke, Brussel ,
  579. Elke, oostakker, leerkracht
  580. Michiel Vaernewyck, Deurle, Student
  581. Vanlaer Rita, Wondelgem, zonder
  582. Ruben A., Mechelen, student filologie
  583. J. Nuijens, Ede, Beleidsmedewerker
  584. Renaud Kuty, Heidelberg, Universitair docent semitische talen, Universiteit Heidelberg
  585. Verschoore Geert, Diksmuide,
  586. Mommerency - Brenard Jenny, 8970 Poperinge, Huisvrouw
  587. Griet Vanneste, Gent,
  588. Ann Van Der Poorten, Heusden, Onderwijzeres
  589. Chloé Conickx, Hamme, Student UGent
  590. Heyndrikx echtg.Kreps, Gent oude houtlei60, gepensioneerd ir BB52
  591. filip devoldere, Oostende, bediende
  592. Delphine Douchy, wevelgem,
  593. vanwijck, leuven,
  594. Ewout Demedts, Gent, Psycho-pedagogisch consulent Centrum Leerlingbegeleiding
  595. Yannick Van Laethem, Ninove,
  596. Tineke Meert, Buggenhout, Studente journalistiek
  597. Els Agten, Peer, Doctoraatsstudent Theologie
  598. Maaike Decock, Torhout, leerkracht Nederlands
  599. Berck Joseph, Veldhoven NL, Gepensioeneerd
  600. catharina segers, gent, zelfstandige
  601. Schiepers, Bilzen, onderwijs
  602. Daled, Brugge,
  603. Lin Cooremans, Idegem,
  604. Andreas Baert, Zaffelare, Gepensioneerde
  605. Bert Gyssels, Elsene,
  606. Ann Van den Sompel, Gent,
  607. Els Rens, Herselt, med. secretaresse
  608. Wim Daelman, Aalst,
  609. Sabine Borgs, genk,
  610. Jos Lefever, Overijse, zelfstandige
  611. Sam, Zomergem, Leerkracht
  612. Bart Boeckmans, Herselt, Ingenieur/Doctorandus
  613. Paul Bekaert, Ranst,
  614. Pieternelle Vandekerckhove, Ieper, Student
  615. Els Peeters, Zolder, Freelance redacteur uitgeverij
  616. Eddy Vaernewyck, St.-Martens-Latem, bankbediende
  617. Hanny Kaptijn, Breda,
  618. Arjan Verheijden, Montfort, student/limburgicus
  619. Lorenz Turkelboom, Nevele, Student
  620. Stephanie van Hevele, Zomergem, leerkracht lager onderwijs
  621. Wim Van de Staey, Herselt, Leerkracht
  622. De Meester Marina, Heusden, bediende
  623. Johan Taeldeman, Balegem, emeritus hoogleraar UGent
  624. Lieve De Swaef, Balegem, Leraar Nederlands
  625. Els Peeters, Zolder, redacteur / vertaler
  626. Koen Agten, Peer, Ingenieur
  627. Els Van Campenhout, Geraardsbergen, student
  628. Ilse Verfaillie, Torhout, bankbediende
  629. Lieven Keymolen, Sint-Amandsberg,
  630. Martine Agten, Hasselt, huisarts in opleiding
  631. Frank Willaert, Antwerpen, hoogleraar
  632. Tom, Aalst,
  633. Dirk Raes, Eke, Leerkracht
  634. Bauwens Franky, Gent (Wondelgem), Beambte
  635. karel maes, oostende,
  636. Gilbert Manhaeve, Diksmuide, stadsgids
  637. Nicky Joosse, Huissen (NL),
  638. Dion forrer, Haarlem ,
  639. Paul Vrijens, Kanne, leraar
  640. Martina Loyens, Kanne, huisarts
  641. Braeckman Gilbert, Oostakker, pensioen
  642. Viaene Monique, Oostakker, gepensioneerd
  643. Frederik Vanackere, Izegem, lector Nederlands
  644. Johnny Devisscher, Ertvelde,
  645. Pierre Vrijens, Riemst, gepensioneerd
  646. Bux, Antwerpen, Dialectblogger_www.aentwaereps.blogspot.com
  647. Hye-Sook Vijls, Gavere,
  648. Marcel Daerden, Riemst,
  649. Marlies Philippa, Amsterdam, historisch taalkundige
  650. Bastiaens Marcel, Riemst-Vroenhoven, gepensioneerd
  651. Rudi Van Poele, Hove, stadsgids
  652. Stéfanie Dobbelaere, Oudenburg,
  653. André Vandoren, Bilzen,
  654. Jolien De Decker, Hasselt, Studente Latijn - Nederlands
  655. Thienpont, Merelbeke,
  656. Leriche Michel, 2800 Mechelen, Stadsgids Mechelen - Secretaris Faculteit van het Mechels dialect
  657. PAREZ ALEX, Melle, manager op rust
  658. Kristien Bosteels, Dilbeek, Bediende
  659. adrianus groos, oegstgeest/nederland, oud-penningmeester Maatschappij der Nederlandse Letterkunde
  660. Beusen Benny, 3770 Riemst, Huisarts
  661. Brecht, Ieper, Industrieel ingenieur
  662. Lore Van Acker, Tielt, Docent Arteveldehogeschool
  663. Van der Veken Maria, Mechelen,
  664. Diederik Masure, Zaendvlit (Aentwaerpe), tamzak
  665. Hilda De Meyer, Keuze 12, gepensioeneerd
  666. Jurgen Vlayen, Wetteren , zelfstandig ondernemer
  667. Ben BESSEMANS, 1770 LIEDEKERKE, provincieraadslid
  668. Sohier Wim, Veurne, leraar op rust
  669. Marleen Vermassen, 9831 Deurle, Cursusbegeleider
  670. Johnny Steyaert, Gent, Logistiek Manager
  671. Paul Van De Woestyne, Eeklo, ere-directeur KTA Koekelare
  672. Paul Stegen, Maasmechelen, Lid vzw Velde Bels(j) Limburg ( VBL)
  673. Geert Andries, Merendree,
  674. Elke Mertens, Lier, archeoloog
  675. Marc Vervenne, Leuven, Ere-Rector KU Leuven
  676. De Clercq Patrick, Eeklo, invalide
  677. Luc Van Durme, zottegem, leraar
  678. Dirk De Jonghe, Lede, leraar
  679. De Smet Marc, Assenede, griffier
  680. Isabelle Van der Vurst, Lede, opvoeder onderwijs
  681. Elie De Paepe, Landegem,
  682. Camiel Hamans, Breda,
  683. Wilfried VANDAELE, De Haan, Vlaams volksvertegenwoordiger
  684. Bram Van Braeckevelt, Gentbrugge ,
  685. Pieter Borghart, Gent, Acquisitions Manager, Academia Press
  686. Justine Van Hauwe, Wichelen, Student
  687. Tom Coenye, Gent, Professor UGent
  688. Celine De Vos, Oudenaarde, lector KATHO
  689. freddy claeys, gent, accountant
  690. Fabienne Vande Wiele, Kluisbergen,
  691. Haekens Patrick, Riemst, Technieker
  692. Heemkunde St.-Servaas ZZB, Riemst, Voorzitter
  693. Mireille Defreyne, Oostende, Docent KATHO Tielt
  694. D\'hooge Marc, Ursel, ambtenaar
  695. charlotte ghyselen, gent, huisarts in opleiding
  696. koen pattyn, gent,
  697. Nancy Fockedey, Drongen, Bioloog/communicatiemedewerkster
  698. André Bollaert, Poesele (Nevele), Voorzitter heemkring Het Land van Nevele
  699. Robbie Ghekiere, Gent,
  700. Willemina Panhuis, Gent, gepensioneerd
  701. Jean-Marie Van Gavere, Sint-Niklaas, schooldirecteur
  702. Petra Warreyn, zevergem, wetenschappelijk medewerker
  703. Dirk Peeters, Leuven, ngo-fondsenwerver
  704. elie janssens, aalst,
  705. maes ria, aalter - poeke, bediende
  706. LIPPENS CARINE, 9970 Kaprijke, Baliebediende
  707. Luc De Smet, Waarschoot, pensioen
  708. Hanne Couckuyt, Letterhoutem, Communicatiemedewerker
  709. Vera Arendsen, Hummelo, streektaalconsulent
  710. Lieven Callebaut, Sint-Lievens-Houtem, consultant
  711. Michiel Vanneste, Oilsjt, product engineer
  712. Persyn, destelbergen,
  713. Aniek De Wael, Kortrijk,
  714. Mark Arnaut, Eeklo, projectcoördinator Streekplatform+ Meetjesland
  715. De la Ruelle Bart, Melle, Software engineer
  716. Braet Willy, Eeklo, Gepensioneerde
  717. Stephanie D\'Hose, Gent, Parlementair medewerker
  718. Philippe Reyners, Riemst, kabinetsmedewerker burgemeester en schepenen
  719. Valerie Bouckaert, Gent,
  720. De Bosscher Luc, Destelbergen-Heusden, Ambtenaar
  721. Walter Evenepoel, Pamel (Vlaams-Brabant), Leraar
  722. an van parys, nevele, ambtenaar
  723. Putteman Vera, Wetteren, afdelingshoofd MVZ
  724. Peter Van Wonterghem, Knesselare, muzikant
  725. Nadine De Knock, Hansbeke, Bruggepensioneerd
  726. Ronny Vandaele, 8420 De Haan (Wenduine), bibliothecaris
  727. Julie Vandamme, Oedelem, Studente
  728. Geertrui De Zutter, Bellem, lic. kunstgeschiedenis
  729. Karen Vandevelde, Heusden,
  730. marijke de corte, knesselare, kleuterleidster
  731. Anniek Toye, Waregem,
  732. Werner Zenner, oostakker, Directeur Info Service Belgium
  733. Joeri Van der Sype, Zele, Student
  734. Bart Thijs, Hamont-Achel,
  735. May Vrijens, Kanne,
  736. Ribbens Leo, Antwerpen,
  737. de smet nancy, eeklo, onthaalouder
  738. Koen Bracke, Gent, Bediende
  739. Koen Cosaert, Kortrijk, Directeur Koninklijke Beiaardschool \\"Jef Denyn\\" Mechelen
  740. Ludwig Stevens, riemst, zaakvoerder
  741. Riet Gailliaerd, Waregem,
  742. Kristien Van der Sypt, Oostakker,
  743. Myriam De Clercq, Destelbergen, Bediende
  744. Ann De Smet, Oosterzele, werkloos
  745. Katrien Ryserhove, Merendree, auteur
  746. Claessens Mathieu, Hasselt,
  747. Jan Mees, Merendree, Directeur VLIZ
  748. Jolien Van der Massen, Gent,
  749. Stefanie Holvoet, Ottenburg, redactrice
  750. Koen De Roo, 9850 Landegem, leraar
  751. Jan De Pauw, Gent, Doctorandus
  752. Annemie Morisse, zonnebeke, stafmedewerker WO1-cel, Stad Poperinge
  753. Kielemoes Aurel, 9860 Oosterzele - Balegem, Gepensioneerd
  754. Martine Willems, Landegem,
  755. Vansteenkiste, Gent, Assistent-Uitgever
  756. Dries Cools, 2540 HOVE, software engineer
  757. Patricia Vercruyssen, Dendermonde,
  758. Katelijne Schallier, De Haan, bediende
  759. Noël Colpaert, Sint-Niklaas, 60+
  760. Debusschere Jan-Sebastiaan, De Haan,
  761. Bisschop Charlotte, Lissewege,
  762. ann martens, lovendegem, bediende
  763. Deraedt Marleen, 8600 Diksmuide ,
  764. Hugo Verhaege, Merendree, Schepen
  765. Marc VAN NIEUWENHUIZE, GENT, Gepensioneerd
  766. dirk biddeloo, antwerpen, ambtenaar/auteur
  767. Sara Budts, Berlaar, student
  768. André Schallier, De Haan,
  769. Naomi Hoornaert, Eeklo,
  770. Bene amery, Diksmuide/Leuven , Studente
  771. Ludo Fockedey, Sint-Amandsberg, Archeoloog/Bodemkundige
  772. Bruno Devlies, Izenberge (Alveringem), Bibliothecaris
  773. marleen maes, 8420,
  774. Gunter Cauwenberghs, Mechelen, ne gewoene vent die da iel blao is da teis peteese besta!
  775. Ludwig Van Mechelen, Mechelen, Hoofdredacteur Klassiek Centraal
  776. Paul Cox, Zegelsem, Dichter
  777. B. Bral, pijnacker,
  778. Vera Dua, Gent,
  779. vandeput, mechelen,
  780. Eva Stubbe, Gent, Stafmedewerker Willemsfonds
  781. Patricia Janssen, Korbeek-Lo,
  782. Luc Verbeke, Eiland 8/1, 9850 Merendree, Ontwikkelingswerker
  783. Dirk Haspeslagh, Beervelde, Met pensioen
  784. Ipskamps Ivan, Wenduine,
  785. Dorine van Ruler, Hamburg, docente Nederlands
  786. Herman Cauwenberghs, Zoutleeuw, ondernemer
  787. Nelissen, Zichen-Z-Bolder, arbeider
  788. Mia Van den Kerchove, Knesselare, Kleuterleidster
  789. Jan Wouters, Hove,
  790. Gert De Sutter, Balegem, docent Hogeschool Gent
  791. De Rocker Emilienne, 9070 Heusden, gepensioneerde leerkracht
  792. Betty De Prest, Gent,
  793. de Bruycker Jules, 9290 Berlare,
  794. Bart Claerbout, Gent, ambtenaar
  795. De Lathouwer Marcel, Aalter,
  796. Karin Tavernier, Sint-Niklaas,
  797. Pockelé Rita, De Haan, Medisch Secretaresse huisartsenpraktijk
  798. Brokken, Riemst, pensioen
  799. Griet Van de Walle, Merelbeke, redacteur
  800. Katleen De Vylder, De Haan, concertharpiste
  801. Lieve De Muynck, Eeklo, architect
  802. Sabine, Destelbergen,
  803. Maarten Van Parys, Gent,
  804. Janssens Koenraad, Brugge, Technical SAP consultant
  805. Sally Foubert, Gent, Recruiter
  806. Lore Sinnaeve, Oekene, Journalist
  807. Astrid Elbers, Deurne, wetenschappelijk onderzoeker
  808. Bram Vannieuwenhuyze, Elsegem, doctor-assistent KU Leuven
  809. D\'Hondt Lut, Brugge,
  810. Hugo Vanderstukken, Kaulille, gepensioneerd
  811. Roland Cappaert, Gent, ere-inspecteur onderwijs
  812. Stefaan Evenepoel, Dilbeek, docent Hogeschool Gent
  813. Desmet Christof, Menen, Zelfstandig IT consultant
  814. messiaen, gent, zelfstandige
  815. Matthieu Thiers, Brussel, Muzikant
  816. Ann Marynissen, Herent, hoogleraar Nederlandse taalkunde, Univ. Keulen
  817. Hedwig Beliën, 2100 Deurne, taalleraar op rust, vrijwilliger Woordenbank
  818. Inge Van Nieuwerburgh, Lochristi, coördinator digitale bibliotheek UGent
  819. Toon Pans, Mechelen, Organisatieadviseur
  820. Noppe, Waregem,
  821. Notteboom Hugo, Adegem,
  822. Chris Delens, Wichelen, amteneir
  823. Ronny De Mulder, Sinnekloâs, Ambtenjeir va Kultuur
  824. Bruggen Guy, RIEMST(Vlijtingen), Gepensioneerd
  825. Angelique Amery, Handzame, Leerkracht SO
  826. Sybille Chanterie, Deinze, Aankoopassistente
  827. Pieter De Pauw, Waasmunster, Student
  828. norbert serlet, knokke-heist,
  829. Karen Vandermeulen, Gent, redacteur Radio 1
  830. Mario Van Assche, Gent, Linguistic Engineer @ Nuance Communications
  831. Yannick Van Puymbroeck, Rupelmonde,
  832. Jeroen Van Acker, Lovendegem, leerkracht secundair onderwijs
  833. Van de Casteele Jan, Knesselare,
  834. Linda De Geest, Melle,
  835. Heleen Ghyselen, Lendelede,
  836. Bruggeman Piet, Waregem, gepensioneerd
  837. Rumes raf, Sint-Niklaas, pensioen
  838. Jos Venken, Genk, Germanist
  839. Luc Fiers, Eeklo, technicus
  840. deprez filip, adegem, verpleegkunde
  841. Arnold Van Herreweghe, Ertvelde,
  842. Dierickx Christ, Assenede, ere-onderwijzer
  843. Doreen Coppens, Gent,
  844. Armand Van Eenaeme, Sint-Niklaas,
  845. Lockefeer Gilbert, Temse, gepens. leraar
  846. Sofie De Backer, Ekeren, leerkracht NT2
  847. Luc De Vylder, Knesselare, burgerlijk bouwkundig ingenieur
  848. Isabelle Delaere, Kortrijk, doctoraatsstudente
  849. Frieda Van Goethem, Maasmechelen, researchassistente
  850. erik icket, achet, ingenieur
  851. Jacques Mertens, Oostende,
  852. Hugo Dufour, 3500,
  853. Kris Didden, Ekeren,
  854. Patricia Delaere, Schellebelle, medewerker Ugent
  855. Termote Johan, Koksijde,
  856. Nina Vanhevel, Gent,
  857. Jan Seys, Poesele, communicatieverantwoordelijke
  858. Jan Vrijens, Sint-Jans-Molenbeek, Steunpunt Milieu en Gezondheid
  859. benoit, Brugge, gepensioneerd
  860. Frederic Lamsens, Gentbrugge,
  861. Paul Achten, Hoeselt, gepens. onderwijzer
  862. Toon Goes, Brugge, Student
  863. Deketelaere, Bredene, gepensioneerd
  864. Jürgen Jaspers, Antwerpen, Docent Nederlandse Taalkunde, ULB
  865. steven, wijgmaal, technisch bediende
  866. Guy Missotten, Leuven, gepensioneerd
  867. Wouter Otten, Antwerpen, beeldend kunstenaar
  868. Curse Van Osschot, Aarschot, Rapper Krapoelrecords
  869. Sigried Godderis, Geluveld, student
  870. De Clercq Steven, Waarschoot,
  871. Lopke Van Acker, Uilenberg 30 9140 Temse, student
  872. jan, gent,
  873. eerlingen, as, gepensioneerd
  874. Valerie Michiels, Sint-Amandsberg,
  875. Meekers Jos, Overpelt, gepensioneerd
  876. Steef Coorevits, Desselgem, Lector muzische vorming
  877. Katrien Boeyden, deinze,
  878. Sarah Malfait, Kortrijk, Student
  879. Blondia Eric, Knesselare, gepensioneerd
  880. Ryserhove Lutgart, Wachtebeke, op rust
  881. Marc Lemaitre, Kortrijk, commissiesecretaris Vlaams Parlement
  882. Mathijs Debaene, Vichte, Student
  883. Verleysen Peter, Erpe-Mere, Leraar LO
  884. Hugo Ryckeboer, Gent, oud-redacteur Woordenboek van de Vlaamse Dialecten
  885. Marcel Baetens, Wichelen, pedagogisch begeleider GO!
  886. Raf Oosterlinck, HAALTERT, geluidstechniek / vakantiewoning Stede ten Driessche
  887. Paul Vanhauwaert, Antwerpen, Vlomsen ambtenoare
  888. Bart De Maertelaere, Kortrijk,
  889. Tania Van Parys, Drongen, Leefgroepsbegeleider
  890. Bernd Van Besauw, Nieuwkerken Waas, Leerkracht
  891. Helga Collyn, Sint-Niklaas, cabaretgroep Awaal Nem
  892. Wouter Labarque, Hansbeke,
  893. Christine Soenen, Gent,
  894. Trogh Pieter, Kortrijk, wetenschappelijk medewerker IFFM
  895. Frederik Vandenbogaerde, Kortrijk,
  896. Lieve Arnouts, Aalst, archivaris-diensthoofd van de stad Aalst
  897. Anja Poelman, Merendree, zorgcoördinator basisonderwijs
  898. De Preker, Perk, Bediende
  899. Hilde Hermans, Kontich,
  900. johan Louwagie, koksijde, leraar
  901. Fons De Maertelaere, Sint-Niklaas, gepensioneerd
  902. Britta Van de Velde, Wondelgem, consultent/ambtenaar
  903. Geeraerts Gertie, Deinze,
  904. Daisy Van de Velde, Wondelgem, Ambtenaar
  905. Annelore Willems, Nazareth, Assistent
  906. Timothy Colleman, Beveren, docent Nederlandse taalkunde, Universiteit Gent
  907. Sonia Vandepitte, Sint-Martens-Latem,
  908. Annik de Geest, Sint-Martens-Latem, Assistente Hogeschool Gent
  909. Peter Lenaerts, Kruibeke, Pianoleraar
  910. Marc Triest, LEDE, Bediende
  911. De Neef Rosita, Gentbrugge, Administratief medewerkster
  912. Hubert De Graeve, DRONGEN, Senior Consultant
  913. Jongen Marie-Paule, Riemst, Ambtenaar
  914. Baert Martine, Kortrijk, adm bediende
  915. Sjaak Herman, Sluis, molenaar
  916. Koen Plevoets, Gent,
  917. Amber, Sommelsdijk, Docent Engels
  918. Kristof Hebbrecht, Waarschoot,
  919. Monne Depraetere, New York, Student
  920. Jan Claerbout, Gent, ambtenaar
  921. Dael Godfried, Poperinge,
  922. eric wouters, de haan,
  923. Seys Norbert, De Haan - Klemskerke, Ing. op rust
  924. Bastiaens, Zichen-Z-B, secretaresse
  925. Freddy Rottey, Tielt,
  926. opsomer ronny, moorsele, metaalbewerker
  927. LEEMANS, Hendrik, Gent, Ambtenaar Rekenhof (gepensioneerd)
  928. Mien Van Rentergem, Lede, Leerkracht
  929. Roel Van der Linden, Drongen,
  930. Danneel Kristin, Diksmuide, Bediende
  931. Mieke De Geeter, Heule, Apotheker
  932. Breukers André, Dilsen-Stokkem, Gepensioneerd
  933. Marc Gekiere, Poperinge, leraar op rust
  934. Christel Vankerckhoven, Geel,
  935. Saelens Etienne, Aalter,
  936. Seys, Vlissegem, Bruggepensioneerd
  937. Janpieter Chielens, Gent, Ontwerper
  938. John Genouw, Zedelgem, Officier Defensie
  939. meuris, De Haan, bediende
  940. Lisa De Graeve, Assenede, Student
  941. Kelly Blanckaert, Evergem, Architect-Assistent
  942. Doens, Lotenhulle, Zelfstandige
  943. Matthias Scheir, Waarschoot,
  944. Catelyn Emmelie, Bassevelde, student
  945. Pol bekkers, Eisden Maasmechelen, gepensioneerd
  946. An Van linden, Berchem, postdoctoraal onderzoeker
  947. Brigitte Depoortere, Beveren-Leie, huisvrouw
  948. simons Robert, Bredene, arbeider
  949. Bruno De Maeyer, Sint Niklaas, gepensioneerd
  950. jeroen vanwymeersch, st-denijs-westrem, doctorandus ugent
  951. Luc Van Parys, 9850 Nevele,
  952. Sarah De Smedt, Hamme,
  953. Annelies Beerlandt, Gullegem, leerkracht Latijn en Grieks
  954. Koen Verleysen, Poeke-Aalter, bedrijfsleider
  955. dancet marika, aalter,
  956. mietje cornelissen, gent, bediende
  957. Aline Naessens, Gent (Sint-Amandsberg), Stadsbediende
  958. René Van Reeth, Dergneau, gedelegeerd bestuurder
  959. Danny Plaetinck, Eeklo, architect
  960. Els Lefever, Mariakerke, onderzoeker
  961. Hugo De Keijser, Sint-Niklaas, dierenarts
  962. Wouter, Aalter, Strategy Consultant
  963. Chris Vandenberge, 9800 Deinze, Gepensioneerd bankbediende
  964. MARC GICQUEL, BRUSSEL, docent ASO
  965. Bryon Mieke, Lubbeek (Leuven),
  966. jan moreels, merendree, ingenieur
  967. PDetollenaere, Aalter, Gep.
  968. Paul Kempeneers, Tienen, ere-directeur CVO
  969. Janssens Cindy, Aalst, Verpleegkundige
  970. Sofie Moreels, Singapore, vroedvrouw
  971. Jean Fumière, Oostduinkerke, gepensioneerd
  972. De Spiegelaere Yves, Lochristi,
  973. Felicien Vrijens, Riemst (Kanne),
  974. Van Steenberge Paul, Gent,
  975. Vandenberge Ronald, Brugge,
  976. De Vreese, Nazareth, gepensioneerde
  977. Flor Van de Walle, Gent,
  978. Serge Persyn, De Haan,
  979. Aleid Truijens, Amsterdam,
  980. Marnix Speybroeck, 9920 Lovendegem, gepensioneerd leraar
  981. Naessens Denis, Kortrijk, docent Lemmensinstituut & leraar muziekacademie
  982. Katerina Daem, lede, student Frans-Italiaans
  983. Jorin Carpels, Veldegem, Student
  984. Sofie Ghekiere, Keerbergen, student
  985. Hannelise Boerjan, Kermt, student
  986. Ignace Bailleul, 8700 Tielt, em.
  987. Gaelle Braeckman, Sint-Martens-Latem, studente
  988. Anckaert, Kortrijk, lerares Frans HS
  989. Barbara Vandenbossche, De Pinte, Gids
  990. Walter Gorré, Nevele,
  991. Fien Danniau, Gent, Historica bij UGent - Instituut voor Publieksgeschiedenis
  992. Dries Denys, Roeselare,
  993. Bergmans Michel, Lommel, gepensioneerd leraar
  994. Jan Louies, Aalst, leraar
  995. Jan Luyssaert, Merendree, heemkundige-totponymist
  996. Vandenberge Jan, Aalter,
  997. Géraldine Eechaudt, Brussel,
  998. Balcaen Martine, Ronsele,
  999. Luc Caen, Kortemark, Leraar Frans
  1000. De Blaere Renaat, Knesselare, leraar
  1001. Mestdagh Christoph, 8791 Beveren Leie, Sales director
  1002. Jean-Pierre Vandenberghe, Adinkerke,
  1003. Debbie Seynhaeve, Ieper, Logopediste
  1004. Marleen Van Marck, Zottegem, ambtenaar
  1005. Roberte De Groote, Adinkerke,
  1006. Simone Hutsebaut, Zottegem, gepensioneerd
  1007. Robbie, Deinze,
  1008. kathleen, , de haan
  1009. omer van cromphaut, haaltert, gepensioneerd
  1010. Matthias Van de Velde, Deinze, Student
  1011. Jos De Doncker, Aalter, rustend onderwijzer
  1012. Brecht De Meyer, Aalter,
  1013. Tempere Joseph, Damme, gepensioneerd leraar
  1014. André De Messemaeker, Gent, leraar
  1015. Jurgen De Wever, Sint-Jan-in-Eremo, Zelfstandig
  1016. Astrid Himpens, Brugge,
  1017. Gijbels Mathieu, Kanne, Gepensioneerd
  1018. Julien Vandevelde, Gent, filmer/fotograaf
  1019. Christoph Mestdagh, 8791 Beveren Leie, Sales Director
  1020. De Keyser Patricia, 9900 Eeklo, Directie-assistente
  1021. Frans Denissen, Mechelen, Literair vertaler
  1022. Thomas Huvenne, Berchem, Ingenieur
  1023. Veerle Van linden, Ename, wetenschappelijk medewerker
  1024. Katrien Vandemeerssche, Opwijk, student
  1025. Van der Burght Stefanie, Boekhoute,
  1026. Miet Van de Casteele, Gent,
  1027. Norbert Devolder, Aalter, Gepensioneerd
  1028. Matthieu Marin, Antwerpen,
  1029. Paul JJ Beliën, 9100 Sint-Niklaas, op rust
  1030. Vanderbeken Hein, Ursel, treinbesuurder
  1031. August Piers, Ursel, Gepensioneerde
  1032. Sven De Maertelaere, Wondelgem, docent wereldoriëntatie
  1033. Stefaan Lemiegre, gent, bankbediende
  1034. Fluhr, Leuven, gepensioneerd
  1035. Devos Frieda, De Haan, Gepension. Leerkracht
  1036. Da Paepe Arlette, Knesselare,
  1037. Aimé de Clercq, Gent,
  1038. Jan Agten, Peer, Student
  1039. Barbé Antoon, Lede, leraar
  1040. Ellie Sterkens, Bierbeek,
  1041. Julien van Remoortere, 8400 Oostende, schrijver
  1042. Devos Johan, 8553 OTEGEM, onderwijzer
  1043. Etienne Vermeersch, Wetteren, Huis van Oostenrijk, 5, ere-vicerector Ugent
  1044. Marc Coucke, Gent,
  1045. Craeymeersch Greta, Gent, Op pensioen
  1046. Luc De Meyer, Aalter, Ambtenaar
  1047. Thomas de Wilde, Evergem, Geoloog
  1048. Martine Huvenne, Gent, docente
  1049. Bart Defrancq, Nazareth, Docent, Hogeschool Gent
  1050. Marjan Baes, Mechelen, Leerkracht Nederlands - Duits
  1051. Aernout Luttun, Kessel-Lo, onderzoeker
  1052. Firmin De Maître, Gent, actief gepensioneerd
  1053. Alex De Ceuleners, 9880 Aalter, gepensioneerd
  1054. Liesbeth Luyssen, Alveringem,
  1055. DE MEYER RIK, AALTER, LEERKRACHT
  1056. Pauline Rousseaux, Gent, Studente
  1057. Geert Remaut, Ledegem,
  1058. Joris Van Hoorick, 9982 Sint-Jan-In-Eremo, Bediende
  1059. J v Felius, Breda, gepensioneerd
  1060. Geenens, Melle,
  1061. DANNY PRAET, gent, universitair docent, ugent
  1062. Ruben Kiekens, Heldergem, Leerkracht
  1063. philippe roegies, knesselare, vertegenwoordiger
  1064. Tinne Herremans, Heldergem, Leraar
  1065. De Decker Maurits, Sint-Niklaas, Pensioen
  1066. Lieve De Nil, Toronto, docent
  1067. Hauwaert Frédéric, Aalst, Leerkracht
  1068. Eddy De Cocker, Eke, ontwerpingenieur
  1069. lies, olmen, huisvrouw
  1070. vekemans erik, Mechelen, Voorzitter Toren en Beiaard Jef Denyn Mechelen
  1071. luc van de walle, 9880 aalter, zelfstandige
  1072. Marleen Gosseye, Gent, actief gepensioneerd
  1073. Vanderbeken Tine, knesselare, opvoedster
  1074. Geeraert Mario, Waarschoot, Bediende
  1075. Rudi De Mets, Mechelen,
  1076. denis dujardin, kortrijk, landschapsarchitect
  1077. LANTSOGHT Fons, Paris , gepensioneerd levensgenieter
  1078. De Paepe Yvonne, Sint-Amandsberg, gepensioneerde
  1079. decuypere filip, heestert, onderwijzer
  1080. Marga Lockefeer, Temse, huisvrouw
  1081. Annelies Bossu, Leuven , doctoraatsstudent
  1082. Patricia Jacobs, Brugge, Monitor
  1083. Defruyt Jan, Aalter, leraar
  1084. Braeckevelt, Aalter, gepensioneerd
  1085. Jan Anckaert, Kortrijk, gepensionneerd
  1086. maes ria, Poeke, Ambtenaar
  1087. Jef Brandt, Denderbelle (Lebbeke), Dierenarts
  1088. Cleuren Vera, 3770 Riemst, kleuterleidster
  1089. Francine De Paepe, Landegem, huisvrouw
  1090. Filip Van Lerberge, Lebbeke, Ingenieur
  1091. Piet Deprez, Lovendegem, hoogleraar UGent
  1092. Christina Guirlande, , Auteur
  1093. Paul Marechal, Gent, informaticus
  1094. Matthias Haeck, Merendree, Zaakvoerder
  1095. Cécile Krings, Gent, eindredacteur
  1096. Zjef De Sadeleer, aalst,
  1097. Vande Catsijne Bernadette, 8553 Zwevegem,
  1098. Leen v.d.Moere, Goes, zonder
  1099. Vansteenkiste Wilfried, Otegem, Gepensioneerd
  1100. Van Eeghem Etienne, Aater, gepensioneerd/medestichter Dilecgenootschap ZW-Meetjesland-Aalter
  1101. Jan lauret, Middelburg, gepensioneerd uitgev
  1102. vlerick johannes, knesselare, vrachtwagenbestuurder
  1103. Karen Vanaudenaerde, Leffinge,
  1104. devreese alain, landegem,
  1105. geert wuyts, Oostmalle,
  1106. chiel, Bassevelde (Belgë), timmerman
  1107. Matty CILISSEN, RIEMST, Dirigent
  1108. Roger Blaakman, Oostburg, met pensioen
  1109. Benonie Vergauwe, Eeklo,
  1110. Charline, Maldegem,
  1111. Van Hee Wim, Olmen, Militair
  1112. Anneleen Grepdon, Lede,
  1113. Thomas Denys, Diksmuide, student
  1114. Peter Opsteyn, Maasmechelen, Bediende
  1115. Jurgen De Vent, Knesselare,
  1116. Frans Van Leynseele, Heule, gepensioneerd
  1117. Leander Van Gijsegem, Hofstade, Student
  1118. Bianca Rosseel, Lede, tolk
  1119. Dorothy Debruyckere, Knokke-Heist, Studente
  1120. Herman De Witte, Lokeren, Antiquair (gepensioneerd)
  1121. mahieu marc, anzegem, gepensioneerd directeur basisschool
  1122. Bruno De Nys, Langemark, Student
  1123. katleen de waele, nevele, audioloog
  1124. Jean Straetmans, Riemst, gepensioneerde
  1125. Fee De Metsenaere, Maldegem, Student
  1126. Griet Claerbout, Gent, Student
  1127. Eddy Labeau, Gent,
  1128. Steve Beurms, Dendermonde, leraar wiskunde/fysica
  1129. lagage, knokke-heist,
  1130. Frieda Buckley, Bath UK, Administrator Universiteit Bath maar nu met pensioen
  1131. Stefanie De Meyer, Gent,
  1132. arnold strobbe, lotenhulle , gepensioneerd
  1133. rabau denise, leuven, gepensioneerde
  1134. Stefan Lanssens, Passendale,
  1135. Werner Cauwels, Aalter,
  1136. Helga Breydels, Merelbeke, administratief bediende
  1137. Brône Willy, Herderen (Riemst), gepensioneerd
  1138. Marijke Oda, Lint, Bibliotheekmedewerker
  1139. Bracke Leen, Lokeren, Ergotherapeute
  1140. Machteld laureyns, gent, student
  1141. Marc Batsleer, Gent, bediende
  1142. Sam Van Lier, Aalst,
  1143. Luttun Evert, Zwevezele, Commercieel bediende
  1144. Bart Toye, Waregem, Ingenieur
  1145. Fien Decavele, Harelbeke,
  1146. Eddy Herrebout, Evergem, industrieel ingenieur (gepensioneerd)
  1147. Katleen Geerts, Knesselare,
  1148. BLOMME KAREL, Evergem, amateurlexicograaf
  1149. Denhaerinck, Knokke,
  1150. De Prycker Bea, Belsele, Voorzitter Vl@s St.-Niklaas
  1151. Hilde Devos, 8790, moeder
  1152. John Van Avermaet, Belsele, bestuurslid Vl@s St.-Niklaas
  1153. Jan De Block, Gent, architect Stad Gent
  1154. Claus Luc, Deinze, Bediende
  1155. Ivo Vermeiren, Deurne, germanist
  1156. Verhelst Frans, 8700 TIELT, gepensioneerd docent HO
  1157. Rogge Mieke, Deinze, bediende
  1158. Braxel, gent, geneesheer
  1159. De Bock, gent, psycholoog
  1160. Claessens Tom, Borgerhout,
  1161. Guido Butstraen, Diksmuide, deskundige bouw
  1162. De Koninck Frieda, St. Martens-Latem,
  1163. Meirhaeghe, AALTER, Technieker
  1164. Johan Blomme, Gent, magistraat
  1165. Martine Voestersons, Gent, psychotherapeut
  1166. Els Moonen, Hekelgem,
  1167. Gwenny Dhaese, Kalken, Student
  1168. De Clercq Jorg, gent,
  1169. DUMON Marcel, Zonhoven, gepensioneerd
  1170. Brosse Fernand, 9880 Aalter, gepensioneerd
  1171. Rudy Maes, Aalst, vertaler
  1172. Marcel Gélaude, Gentbrugge, Secret. Cultuurplatform
  1173. Luc Bracke, Nevele, ing
  1174. Paul De Blende, Nazareth, Bediende
  1175. Alexander Demoor, Waregem,
  1176. Maes Daniël, Merelbeke, op rust
  1177. Geuens Michel, Herk De Stad, Gepensioneerd
  1178. Bonné Antoon, Aalter, Gepensioneerd
  1179. De Groote Stefaan, Deinze, Coördinator Platform Omgeving Leie Schelde
  1180. Machiels Monique, Herk De Stad,
  1181. Vancraeynest, Bredene, bediende in de vastgoed
  1182. Roel Vanhaeren, Gent, ambtenaar
  1183. Rudy Cools, Koksijde,
  1184. Braeckevelt André, Aalter, gepensioneerd
  1185. Werner Lootens, Deinze, bediende
  1186. Gert Torck, Melle,
  1187. Louis Hauquier, Heusden-Zolder,
  1188. Tinne Van Dun, Hoogstraten,
  1189. Lisa De Brabander, Sleidinge, student
  1190. André Vanhevel, Zedelgem, gepensioneerd
  1191. Vergison, Ichtegem, praktijklector
  1192. Jonathan Haesaerts, Vilvoorde, Bibliothecaris
  1193. Desnerck roland, 8400 Oostende, gepens.
  1194. Blomme Paul, Moorsele,
  1195. Paul Floryn, Nevele,
  1196. Renée Moernaut, Hofstade (Aalst), Docent NT2
  1197. greet lepez, dworp,
  1198. Jan Missinne, Tielt, docent Nederlands
  1199. De Bels Linda, Oostakker, Huisvrouw
  1200. Dries Bonte, Melle, Docent Ugent
  1201. Goethals Patrick, Antwerpen, Hogeschool Gent
  1202. maria bauwens, serskamp, mens
  1203. Miek Dellaert, Kessel-Lo, opvoedster
  1204. Peter Baets, Wijnegem, Leraar
  1205. Modest Van Achte, Bassevelde, Gepensioneerd
  1206. Deproost Leon, GENT,
  1207. roosen paul, hasselt, geen
  1208. Van Oost Edith, Gentbrugge, Zonder beroep
  1209. Thomas Hoste, Lovendegem, ICT-coördinator/folkmuzikant
  1210. Mia Delodder, Gent,
  1211. Isabelle Desmet, Zwevegem, Bediende
  1212. Vanmol Hugo, Leuven, Bediende
  1213. carlien coppieters, Aalst,
  1214. Robert Vandeweghe, Ruiselede, Vertaler
  1215. VAN HORENBEECK ANN, Alsmeberg, bediende
  1216. Geert Beeckman, Melle, laborant
  1217. Bruno Morez, ,
  1218. Paul Uvin, Sint-Niklaas, tandarts
  1219. Jan goffings, Maasmechelen, Pensioen
  1220. Dries Chaerle, Poperinge,
  1221. Marc De Doncker, Aalter,
  1222. Brecht, Oostduinkerke, advocaat
  1223. Johan Van Opstaele, Ursel, Graficus
  1224. jeroen de pauw, Heusden, Zelfstandig elektricien
  1225. Pyck Sabine, Poperinge, Verzorgende
  1226. Esther De Loof, Knesselare, student
  1227. Decorte Lieve, Melle, textielontwerpster
  1228. NIC SALDEN, Maas mechelen, Gepensioneerd
  1229. AerdenGeert, Riemst, Zelfstandige
  1230. Van Hauwe Kristien, Meerbeke, leraar
  1231. Vanderhaegen Annemie, oostende,
  1232. Patrick Tuytschaever, Nazareth, secretaris Heemkring Het Land van Nevele
  1233. De Zutter Genoveva, Zomergem, verpleegkundige
  1234. Marc Boone, Sint-amandsberg, Historicus, prof. UGent
  1235. omer burm, 9111 Belsele-St Niklaas, onderwijzer
  1236. Conny Devolder, Drongen,
  1237. Dirk Devos, Oostende,
  1238. Paul Carremans, Merksem, Copywriter
  1239. Loverix Alb ert, Riemst,
  1240. hugo uvin, Knokke, stafmedewerker
  1241. Marcel Martens, Gent,
  1242. Griet Dekeyser, Gent,
  1243. Neyt Gilberte, Gent,
  1244. Gabrielle Hendrickx, Knokke, gepensioneerde onderwijzeres
  1245. Anja Kopmels, Kortgene, medewerker hotel
  1246. saartje s bout, ,
  1247. Femke, ,
  1248. Gerda Seurynck, DE HAAN, huisvrouw
  1249. Hox Katrien, Kessel-lo, Leerkracht
  1250. Pierre Saelen, Brugge, Jurist
  1251. Van den Berghe Trees, Destelbergen, gepensioneerd
  1252. Peter.Brouckaert, Gent, Professor UGent
  1253. Lieve, Wingene,
  1254. Elke Adam, Brugge,
  1255. Katrien Vermeire, Nevele, leerkracht
  1256. Hélène Veys, Wortegem-Petegem, gepensioneerd leraar
  1257. Decock Lucien, 9880 Aalter, gepensioneerd
  1258. Davinia Parmentier, Waregem, Leerkracht Nederlands
  1259. Jan Papy, Zolder, Hoogleraar Latijnse Taal- en Letterkunde
  1260. De Wael Emiel, 9310 Herdersem, gepensioneerd
  1261. Jean-Marie Marchand, Schelderode, ere-coördinerend inspecteur
  1262. Vincke Bob, Heusden-Zolder, karikaturist-cartoonist
  1263. Rita D\'Haese, Lede,
  1264. Denis Dewitte, 8630 Veurne, ex-leraar PO
  1265. Jurgen Reynaert, Gent, Software Engineer
  1266. Helmer milly, Maasmechelen , Kok
  1267. Van Alboom Annelies, Gent,
  1268. Ludo Buckinx, Vliermaalroot, CEO
  1269. De Kesel Kurt, Knesselare,
  1270. Dirk Van Gasse, Gent, Digipolis security officer
  1271. Senrame, ledeberg, op rust
  1272. mia vanantwerpen, Opont, gepensioneerd
  1273. Jo Lantsoght, Brugge,
  1274. Huls Flor, Lanaken, op rust
  1275. Vetters Jan, Veurne, Burgerlijk ingenieur
  1276. Lien Platteau, Heestert, Student
  1277. de ruyter freddy, , LTH
  1278. Guus van der Kreeft, gent, Muziektherapeut
  1279. Pieter Stevens, Heusden-Zolder, pastoraal werker
  1280. M,Weusten, Geleen Nederland,
  1281. Piet Blomme, Waregem, Bedrijfsleider
  1282. Ballieu Frans, Veurne,
  1283. Karina Molema, Oostburg,
  1284. Fréderik De Beleyr, Sint-Pauwels,
  1285. De Schepper Francine, Lochristi, bibliotheekmedewerker
  1286. vermassen, heusden, tandarts
  1287. Hilde Van der Eecken, Aalst, ambtenaar
  1288. Zoë Demeyer, Bellem, interieurarchitecte
  1289. LOIER Etienne, Waasmunster, gepensioneerde
  1290. Tom Blomme, Klerken, Bediende
  1291. annie, evergem, huishoudhulp
  1292. Eddy Bonte, 9840 De Pinte, publicist
  1293. Patrick Claeys, Gentbrugge,
  1294. Sinaeve, Ieper, educatief medewerker
  1295. Dirk Daelman, Zürich, Tandarts
  1296. Vannieuwenborgh Marjan, Kessel-Lo, leerkracht
  1297. De Sutter Kurt, 9950 Waarschoot, Arbeider
  1298. ghilain, Voormezele,
  1299. Elien Blomme, Zulte,
  1300. Vandamme Albert, 8200 Sint Michiels, gepensioneerd
  1301. hereman ginette, lede,
  1302. Martin Crabbe, Kortrijk, Leraar
  1303. Careel Marc, De Pinte, gepensioneerd
  1304. amsinnaeve, oostende, gepensionneerd
  1305. tim backaert, lede,
  1306. Greet Verschatse, Kortrijk, historica
  1307. Haelewyck Mario, Veurne, verzekeringsmakelaar en gemeenteraadslid
  1308. Karel Pottie, 8500 Kortrijk, Zaakvoerder
  1309. Ilse Oosterlinck, Gent,
  1310. Dekeyser Erik, Gent, gepensioneerd
  1311. Kwinten Van De Walle, Serskamp, Projectmedewerker
  1312. sarah heijmans, aarschot, chauffeur
  1313. Maaike Goethals, Eke, Ambtenaar
  1314. Rachel Nye, Gent, student Taalkunde
  1315. Peter Destrooper, 8647 Lo, nijveraar
  1316. Jan MAEYAERT, Lindendreef 2, 8630 Veurne,
  1317. Frans Mullie, Anzegem,
  1318. Marianne Lootens, Gent,
  1319. Verrecas c., gent,
  1320. De Waele Rita, Merelbeke, directie besaisschool
  1321. Christophe Verbruggen, Destelbergen,
  1322. Daisy Hamerlinck, Serignan Frankrijk, gpensioneerde onderwijzeres
  1323. van landeghem, sint niklaas, gepensionneerd
  1324. Jana Wijnsouw, Oudenaarde,
  1325. BOGAERT Lieve, 9050 Gentbrugge, gepensionneerd
  1326. Wouter Ronsijn, Gent, Historicus
  1327. Pol Grymonprez, Gent, leraar Spaans
  1328. Maarten Taveirne, Ledeberg,
  1329. Joris Blondeel, Lede, Maatschappelijk werker
  1330. Danielle Van Geert, Aalst, bestuurssecretaris
  1331. uytterhaegen christiaan, wetteren, notaris
  1332. Gita Deneckere, Gent,
  1333. Veerle Provoost, Brugge, Onderzoeker UGent
  1334. Linde De Potter, Horebeke,
  1335. Johan Vandewalle, Aalst, Hogeschool Gent
  1336. Jan Van der Stockt, Lokeren,
  1337. Taghon Leopold, Aalter, gepensioneerd ir
  1338. Maaike Van Liefde, Zottegem, doctoraatsstudente UGent
  1339. Anne-Laure Van Bruaene, Gentbrugge, Docent geschiedenis
  1340. Renata Enghels, Maarkedal, prof. Spaanse taalkunde UGent
  1341. Marijke Lenaerts, Gent, medewerker UGent
  1342. wouter lambrecht, Gent, neuropsycholoog
  1343. Willy Vanvooren, Drongen, Gepensioneerde
  1344. Lut Vandenwijngaert, Gent,
  1345. Zoë Ghyselinck, Sint-Amandsberg, Doctoraatsstudente UGent
  1346. Tom Bouckaert, Aalbeke, Zelfstandig Consultant
  1347. Klaas Smelik, Gent, professor Hebreeuws en Jodendom
  1348. Elke Gilson, Gent, letterkundige UGent
  1349. Tack Emile, Ledeberg, Gepensioneerd
  1350. Frederik Vandenberghe, Sint-Amands, bediende
  1351. Chris Bulcaen, Sint-Amandsberg, Bediende
  1352. Magali Seghers, Evergem,
  1353. janssens jean-claude, gent, opvoeder
  1354. Mario Floryn, Gent, Bibliotheek Muziek- en Theaterwetenschappen (UGent)
  1355. jurgen ingels, sint katelijné waver, founder Clear2Pay
  1356. An Vierstraete, Gent, Studieadviseur, UGent
  1357. De Smet Johan, Gent, Bediende
  1358. De Paepe Hilde, Wetteren, secretaris
  1359. de Hemptinne Thérèse, Sint-Amandsberg,
  1360. Jos Jacob, Bruchsal - Germany, Tandarts
  1361. Jan Van Damme, Aalst, Informaticus
  1362. Filip Verroens, Gent, lector Frans HOWEST-UGent
  1363. Sofie De Veirman, Westrem, Dra. Geschiedenis, Ugent
  1364. Pinte Klaus, Gentbrugge, praktijkassistent UGent
  1365. nienke roelants, gent,
  1366. ARCO, Deurle, medewerker Kwaliteitscel Onderwijs en Internationalisering
  1367. Jan Haek, Evergem, bediende UGent
  1368. De Rudder Freddy, Gent, Gepensioneerd VRT
  1369. Lobke Aelbrecht, Gent,
  1370. Ronny Parmentier, Gullegem,
  1371. Geertrui Hofman, Ledeberg,
  1372. Raymond Detrez, Antwerpen, hoogleraar
  1373. Goossens Thierry, Tervuren, Ambtenaar
  1374. Erwin Madou, Merelbeke, ere-leraar
  1375. Mark Janse, Gent, Onderzoeksprofessor UGent
  1376. jan devos, de panne, bruggepensioneerde
  1377. Paul Delbaere, 2812 Muizen, Stadsgids Mechelen
  1378. Rik Schreurs, Gentbrugge,
  1379. Clara Vanderschueren, Gent,
  1380. Iris Roose, Sint-Amandsberg,
  1381. Isabelle Clairhout, Gent,
  1382. De Rycke Erik, Sint-Amandsberg, pensioen
  1383. Mieke Popelier, Sint-Amandsberg,
  1384. Ben Madou, Oosterzele,
  1385. Pauline van der Zee, ,
  1386. sam foulon, watou, adviseur media Blits
  1387. Amélie Rocquet, Gent, Doctoraat student in de Taalkunde
  1388. Jan Uyttendaele, Turnhout, Lector Lerarenopleiding KU Leuven
  1389. Roger Couck, Liedekerke, Beheerder
  1390. Evita Willaert, Ledeberg, Doctoraatsstudent, UGent
  1391. yanick maes, Oostkamp, assistent, UGent
  1392. tone devisscher, oostende,
  1393. Dr. Tom Zwaenepoel, Brugge,
  1394. Willy Ronse, Deurle, gepensioneerd
  1395. Norbert Robbrecht, Belsele, Gepensioneerd
  1396. Bert van Leerdam, Middelburg, directeur BvLMedia.nl
  1397. Jorie Soltic, Zandbergen, doctoraatsstudent
  1398. Dominique Sierens, Aalter, lerares
  1399. Paule Verbruggen, Gent,
  1400. willy vanderhaeghe, Koksijde, bankdirecteur op rust
  1401. Bockstael Guido, De Panne , pensioen
  1402. Koen Brusselmans, Sint-Joris-Winge,
  1403. De Pril Madeleine, De Panne, pensioen
  1404. Inge Vanheule, drongen, coordinator vorming en opleiding Universiteit Gent
  1405. Lieve De Kesel, Zwijnaarde,
  1406. Guido Dom, Nieuwpoort,
  1407. Lore Lievens, Gent, Student Taal-&Letterkunde
  1408. Sven Sierens, Gent, wetenschappelijk medewerker UGent
  1409. Ruben Van Rietvelde, Gent, Student
  1410. roger beyls, izegem, gepensioneerd werknemer
  1411. Hubert Van Rietvelde, Gent, bediende ijzerenwig
  1412. jPiet Hein Jongbloet, Antwerpen, vm. kinderarts
  1413. Muriel Marant, Gentbrugge,
  1414. Farah, Gent,
  1415. Conny Boersma, Middelburg, BEleidsmedewerker Cultuur
  1416. André Simons, Oudenaarde,
  1417. Marlies Jansegers, Gent, PhD
  1418. Jan Dumolyn, Gent, Docent geschiedenis
  1419. Kathelijne Denturck, Gent,
  1420. Gert Loosen, Debrecen (Hongarije), lector Nederlands, Univ.Debrecen
  1421. Wim Maeckelberghe, Bredene,
  1422. maes lut, brakel, student
  1423. Wouter Vanvooren, drongen,
  1424. Freddy Van Alfaene, Ledeberg, Gepensioneerd
  1425. Toon Vandenheede, Genk (Kuurstraat 33), gepensioneerd leraar Germaanse talen
  1426. Eddy Scheire, Zele, classicus
  1427. Pieter Amery, Veurne, gepensioneerd
  1428. Dominique Biebau, Bierbeek, docent Nederlands
  1429. Sebastiaan Blommaert, Gent, Bediende
  1430. Guy De Mulder, Gent, docter-assistent
  1431. Jan Droessaert, Sint-Niklaas, vertaler
  1432. jef en magda verhelst- vandenbussche, beernem, met pensioen
  1433. Scherpereel Julien, Merendree, gepensioneerd onderwijzer
  1434. Jonah Rys, Gent, doctoraatsstudent taalkunde UGent
  1435. Bertien Buyl, Visserij /6/001,
  1436. Van Schoors Luc, Geraardsbergen,
  1437. smekens lieve, heusden,
  1438. Frans Vanderschueren, Roosdaal, ambtenaar
  1439. petra campe, deinze, docent Toegepaste Taalkunde
  1440. Hans Blomme, Gent, vakgroep Geschiedenis, UGent
  1441. Marc JEANNIN, gent, Tandarts
  1442. Gitte Callaert, Gent,
  1443. Luc de Grauwe, Sint-Amandsberg , gewoon hoogleraar Duitse Taalkunde UGent
  1444. Jonathan Rasquin, Kapelle-op-den-Bos,
  1445. Kornee van der Haven, Anderlecht, doctor-assistent
  1446. De Vilder Robert, Eeklo, ing.
  1447. Wydooghe Albin, Dilbeek, Geluid- en lichttechnieker.
  1448. Jef Seghers, Gent,
  1449. Dorine Kerkhove, Torhout,
  1450. VAN BESIEN DIRK, 8020 OOSTKAMP, APOTEKER
  1451. annick lachaert, merelbeke, lerares
  1452. Saskia Scheltjens, Temse, Faculteitsbibliothecaris Letteren en Wijsbegeerte UGent
  1453. Abrahams Josse, Gent,
  1454. troncquo jan, oosterzele, ambtenaar
  1455. Sonia Duwel, Gent, Opvoedster
  1456. Dani De Waele, Gent, wetenschappelijk navorser
  1457. Albrecht Heeffer, Melle, Postdoc FWO
  1458. Magda Brijssinck, Overijse,
  1459. Verlinden, Wondelgem, gepensioneerd
  1460. Alexis De Tiège, Brecht, wetenschappelijk medewerker
  1461. Sarah Triest, Lede,
  1462. Ann Ghysels, 9810 Nazareth, lerares
  1463. Jean-Marie Maes, Gent,
  1464. A. Slaets, Pulle (Zandhoven), Gepensioneerd
  1465. naulaerts ludwig, 2560 lier,
  1466. Jeroen Deploige, Gent, hoofddocent UGent
  1467. Jean Marie Fasseur, Gent, Industriël inspecteur
  1468. Roland nagy, Boedapest, Hongarije, docent Nederlandse taalkunde, Uni.ELTE
  1469. Van Acker Mortier, Nevele, Architectenbureau
  1470. Crombez Robert, ,
  1471. Gert Meesters, Kessel-lo, docent Nederlands Universiteit Lille3
  1472. Simon Carpels, Veldegem, Student
  1473. Godderis Frank, Alveringem, architect
  1474. De Metsenaere Charlotte, Kessel-Lo, Student
  1475. Caroline D\'hoore, Gent,
  1476. Pauline Windey, Oostende, studente pedagogiek
  1477. Peeters Patrick, Zichen-Zussen-Bolder, accountant
  1478. Celis Leen, Gent,
  1479. Kathleen Demol, Kapelle-op-den-Bos,
  1480. Els De Paermentier, Deinze, Doctor-assistente UGent, vakgroep Geschiedenis
  1481. Freddy Cloet, Sint-Niklaas,
  1482. celine de pauw, wichelen, maatschappelijk assistent
  1483. Johan Colpaert, Avelgem, Ere-advocaat/Voorzitter van de Orde van \\'t Manneke uit de Mane vzw
  1484. Claerhout, Gent, beleidsmedewerkster
  1485. Lerou Nicole, Gent,
  1486. BARBRY Robert, 3300 TIENEN, ere-inspecteur BaO.
  1487. Paul Verleyen, Landergemstraat 33 8570 Anzegem, bediende
  1488. Ilse De Vos, London - Great Britain, research associate, department for Byzantine and Modern Greek studies, King\\'s College London
  1489. Hageman Gilles, Leefdaal, Bediende
  1490. an nuytten, de haan, zelfstandige
  1491. Walter Fagot, Gent, Dierenarts
  1492. Greet Decreus, Lierde, Leerkracht
  1493. Gorissen Lyda, Overijse, Tandarts
  1494. Yves Van der Fraenen, Gent,
  1495. Annelies Bockstael, Gent,
  1496. Van Crombrugge Lucie, 9840 De Pinte, Gepensioneerde Historica
  1497. Bart Soethaert, Berlijn, wetenschappelijk medewerker
  1498. Jan Nuyts, Antwerpen, Prof. Universiteit Antwerpen
  1499. Bourgeois Jean, Gent, Professor UGent
  1500. Bart Bleyaert, Brugge, Advocaat
  1501. Armand Mesotten, 3590 Diepenbeek, Gepens.
  1502. Christiane Fouquaert, Wetteren,
  1503. Filip Devos, Gent, Docent Nederlands Hogeschool Gent / hoofdredacteur \\'Over taal\\'
  1504. Koen Gisen, Gent, Muzikant / Producer
  1505. DE RUYTER NADINE, GENT, ambtenaar
  1506. Douwe Nutterts, Gent, Psychotherapeut - trainer
  1507. De Winter Werner, Antwerpen,
  1508. Jacqueline klooster, Amsterdam, postdoctoraal onderzoeker UGent
  1509. gertrude de crits, Gent,
  1510. van liefferinge, gent, gepensioneerd
  1511. segers catharina, gent, schepen stad gent
  1512. seys robert, boezinge, gepensioneerde
  1513. tamara verbesselt, gent, ambtenaar
  1514. Martti Leiwo, Athens, Director
  1515. Eddy Moerloose, Schoten, ere-professor Universiteit Gent
  1516. Marjolein De Wilde, Gent, bediende
  1517. Laurette Van Acker, vlamertinge, huishoudster
  1518. Stefaan Huysentruyt, Hulste,
  1519. Belien, Ranst,
  1520. Ann Thielens, Destelbergen, tandarts
  1521. Bart Verbeke, gent, zelfstandig restaurateur kunstwerken
  1522. Beatrice Verdonck, Lochristi,
  1523. Tessa Boeykens, Gent, Historica
  1524. Vandewalle Paul, Middelkerke, oud-leraar
  1525. Linde Dox, Lille, student
  1526. Emmie Gunst, Hooglede, studente
  1527. Bruno Scheers, Kortrijk, Uitgever
  1528. marlene wouters, 9140 Elversele,
  1529. Griet De doncker, Gent, bediende
  1530. courteaux, aalst, ambtenaar
  1531. Julián Víctor Méndez Dosuna, Salamanca (Spain), Professor, Universidad de Salamanca
  1532. Joris Bogaert, Gent,
  1533. Vanneste Magda, Gullegem,
  1534. Benjamin Dieudonné, Westmalle, student
  1535. Liesbeth Bonte, Gent,
  1536. Wim Klooster, Amsterdam, emeritus Ned. Taalkunde
  1537. Deweerdt Christiane, 8740 PITTEM, secretaresse
  1538. Suzan Decleer, Aalst, leerkracht
  1539. Sonja Staepels, Hemiksem,
  1540. Koen Vos, Gent, Leraar Beeldende Kunst
  1541. Eric Cosaert, Gent, projectleider Bailleul Ontwerpbureau
  1542. Zoë Janssen, Gruitrode, Student
  1543. Jean-Pierrre Deneef, Gent, Industrieel ingenieur/Informaticus
  1544. paul wagemans, 9050 Gent, ex-leraar
  1545. haentjens, gent, onderwijzeres
  1546. eggermont, 2180 Ekeren,kruidenlaan 36,
  1547. trees vandendriesssche, zwevegemstraat 89 Otegem, kleuterleidster
  1548. soenens, 2180 Ekeren,kruidenlaan 36,
  1549. Daphne Matthys, Lovendegem, GON-begeleidster/ logopediste
  1550. Koen Wylin, Beernem, leraar - docent
  1551. Luc Van der Stockt, Rotselaar, hoogleraar KU Leuven
  1552. Noël Maes, Heule, gepensioneerd hoofdredacteur
  1553. henk.vandaele, kemmel, Lector filosofie
  1554. George J. Xydopoulos, Patras, Greece, Ass. Professor of Linguistics
  1555. David Walgrave, Gent, Videogame producer
  1556. Jason Janse, Gent,
  1557. solange heyman, beveren 9120, Huismoeder
  1558. Luc Cielen, Kalmthout, schoolbegeleiding
  1559. Mariska Matthys, Gent, SAP Consultant
  1560. Thomas Van der Goten, Gent, Astronaut
  1561. Johan Roelandt, Kaprijke, bruggepensioneerde
  1562. Bart Van Hecke, De Pinte, Paaldanser
  1563. beerlandt mark, Nieuwpoort, apr
  1564. Marijke Arijs, Londerzeel, literair vertaler en recensent
  1565. Lincy Van Twembeke, Gent, praktijkassistent
  1566. Katherina Broos, Beerse,
  1567. Dr Adam Bartley, Canterbury, Lector, Ltaijn en Oudgrieks
  1568. Jelmer Prins, Zeebrugge, Student
  1569. Stijn Vanheule, Gent, Professor Psychoanalyse UGent
  1570. lieve Gossye, Oostende,
  1571. Tom Huylebroeck, Gent,
  1572. Emmeline Gyselinck, Tielt,
  1573. Belmans Sus, Olmen, Dialect-spreker
  1574. wuytens francine, Membruggen,
  1575. Ben Bijnsdorp, Nieuwegein, Klassicus
  1576. De Vuyst Urbain, Wondelgem, Commissa
  1577. Wierinckx, Holsbeek, arbeider ABINBEV Leuven
  1578. Jo De Smet, Merelbeke, buurtwerker
  1579. Terry Ediers, België,
  1580. Rudy Demuynck, Ninove, bediende
  1581. WAEM, Beveren, Pensioen
  1582. dr. Simon Moors, Pellenberg, gepensioneerd onderzoeker
  1583. Baetens Goedele, Elewijt, toezichtster naschoolse opvang
  1584. Jan Verstraete, Gent, lesgever NT2
  1585. Hugo Cuypers, Hoboken, Leraar op rust
  1586. PPetra Bontinck, Aalst, lerares
  1587. elke, Koolskamp, Leerkracht lichamelijke opvoeding
  1588. Kersten Guy, Riemst, Leraar
  1589. Maarten Cuelenaere, Assenede, Student geneeskunde
  1590. Brenda Desaeyer, Koksijde, onderwijzeres
  1591. C. van der Harst, Heiloo, docent Nederlands
  1592. Marc Van Uytfanghe, Zele, hoogleraar UGent/UAntwerpen
  1593. Raf, Sint-Niklaas, Doctoraatsbursaal
  1594. Ineke van der Harst, Heiloo, docent Nederlands
  1595. Debora Van Durme, Gent, Praktijkassistent Engels UGent
  1596. Katrien De Mol, Gent,
  1597. Raf Meeuws, Geel, Gepensioneerd
  1598. Ludovic De Cuypere, Tielt, Postdoctoraal Onderzoeker FWO-Vlaanderen
  1599. Saskia Timermans, Iddergem, lerarenopleider
  1600. Sander van der Harst, Delft, Universitair Docent, Universiteit Utrecht
  1601. Pieter-Jan Quinteyn, Gent, student
  1602. Van Roosbroeck Mimi, Geel, lerares
  1603. Vergison Piet, Assebroek (Brugge), geprepensioneerd leraar geschiedenis-Nederlands-Engels
  1604. Lievens André, Gent 9040, gepensioenneerd
  1605. Elke, Gent,
  1606. Esther Maenhout, Oudergem, student Taal- en Letterkunde
  1607. Gilles Dhaenens, deinze, Student
  1608. Eric V., Poperinge,
  1609. Karlien Brysbaert, Veurne, bibliothecaris
  1610. Andrée Vertongen, Drongen,
  1611. Aurèle Looman, Gent, historicus
  1612. Guido Rappé, Ursel, bioloog, berek Biekorf, tijdschriftredacteur
  1613. Mie Op de Beeck, Mechelen, Copywriter
  1614. Jan De Veylder, Aalst, Programmamanager
  1615. Baute Leopold, Antwerpen, geneesheer
  1616. Sofie Leeuwerck, Ieper, Student Nederlands - Grieks
  1617. Danny Simons, Borgerhout, coördinator Vlaamse actieve senioren vzw
  1618. Burm Els, Belsele, Zelfstandige
  1619. Vydt Marc, St Niklaas, arts
  1620. Mathijs Speecke, Roeselare, student
  1621. Elisabeth Ghysels, Gent, Bediende
  1622. Victoria De Maertelaere, Sint-Laureins,
  1623. rita van snick, gent,
  1624. Hilda Brijssinck, Temse, bruggepensioneerde
  1625. Lorin Renodeyn, Brugge, alumnus taal- en letterkunde UGent
  1626. De Ganck Roger, Gent,
  1627. Annelies Van Wittenberghe, Gent, beleidsmedewerker Universiteit Gent
  1628. Peter De Bosschere, Gent, Leerkracht
  1629. Sarah Govaert, Wenduine, oud-student taal-en letterkunde
  1630. Koen Vanheule, Gent, wetenschappelijk medewerker Ugent
  1631. Eveline Fermon, Aalst,
  1632. Leen Thys, Deerlijk, Administratief bediende Katho Tielt
  1633. martin van de walle, aalter-brug , bediende
  1634. Kris Helincks, Gent, doctoraatsstudent
  1635. Jesse Berwouts, Gent, Student Taal- en Letterkunde
  1636. Rony Borghart, Hansbeke, Voorzitter COOP
  1637. Roland Vermeulen, Drongen, met pensioen
  1638. Davy De Breucker, Merchtem,
  1639. Joost Buysschaert, Kortrijk, hoogleraar Hogeschool Gent
  1640. Tytgat Willy, 9000 Gent, gepensioneerd
  1641. Tielemans Francina, Antwerpen, gepensioneerd bediende
  1642. Depraetere Erik, 8570 Anzegem, Gepens. directeur sec. ond.
  1643. Astrid Berwouts, Lierde, Studente Taal- en Letterkunde
  1644. daphne, Gent, Leerkracht
  1645. lucas van robays, roeselare, interieurarchitect
  1646. Axel Vandevenne, Lange Heistraat 16 2800 Mechelen, leerkracht Nederlands
  1647. de witte, sint-niklaas, communicatie Stedelijke Academie Muziek Woord Dans
  1648. Guy Adam, Baasrode, zaakvoerder
  1649. lachaert julien, GENTBRUGGE, gepens.technieker
  1650. Geerard Verthé, Hulste, Student Multec
  1651. Steve Vandaele, Wenduine,
  1652. Eric vanhaute, Deurne, Professor UGent
  1653. Norbert Poulain, Gent, Voorzitter Interbellum vzw
  1654. Dhooge Luc, 9050 Gentbrugge, gepensioneerd
  1655. Galle Christine, Laarne,
  1656. Kaat Van Orshoven, Schoorl/Overijse, ambtenaar
  1657. Alexander Demey, Beernem,
  1658. Marc De Groote, Oostkamp, Professor, UGent
  1659. Mark Van de Velde, Sint-Niklaas, OCMW Raadslid / Lid Raad van Beheer AZ Nikolaas
  1660. Koen Spiessens, Boom, Lector
  1661. Theo Kees, Maaseik, gepensioneerd leraar
  1662. Mia Pynaert, Nevele, beleidsmedewerker
  1663. Thomas Buyse, Lauwe, student
  1664. Neirinckx Danny, Wakken, Penningmeester Willemsfonds vzw, afd. Gent
  1665. Georgette Caese, Gent, Binnenhuisarchitect
  1666. Caenen, Kortrijk, pedagoog KATHO
  1667. Korneel Vermeulen, Brugge, student
  1668. Stefanie Nijs, Tremelo,
  1669. Etienne Van den Bossche, Evergem (België),
  1670. Katrien Van Oost, Gent, uitgever
  1671. Velthuijs Chris, Sint Amandsberg, gepensioneerd
  1672. Laurent Inghelbrecht, Ichtegem, leraar
  1673. Gilbert Declercq, Tienen, Voorzitter \\" Kommetéét và Pikke Stijkès\\" Tîene.
  1674. Boone Marleen, St. Amandsberg, Bediende
  1675. verwee agnes, kluisbergen,
  1676. Hugo Devos, De Panne, Gepensiooneerd
  1677. André Lombaert, Brugge, gepensioneerd Auditor
  1678. Karlijn Bongaers, Dilsen-Stokkem,
  1679. Albert Verhaeghe, Ruddervoorde,
  1680. Daniel Potteau, Dendermonde, bankier op rust
  1681. Gert Buelens, Sint-Martens-Latem, Voorzitter Vakgroep Letterkunde UGent
  1682. Ivo Bultheel, Gent, ambtenaar
  1683. georges vermeulen, gent, gepensioneerd
  1684. Joël Boussemaere, Brugge Sint-Kruis, Directeur Coördinatie
  1685. oosterlinck guy, Aalst, architect
  1686. De Sutter Nathan, Lokeren,
  1687. Sijmons Luc, Sint-Niklaas,
  1688. Geert Annaert, Holsbeek, leraar
  1689. Govaert Marian, Schellebelle, Leerkracht
  1690. Philip De CLeen, Burcht, Docent
  1691. Peter Vandenbergh, Holsbeek, zelfstandige
  1692. Ridan Vandenbergh, Holsbeek, schoolier
  1693. Emile Lerou, Maisstraat 294 9000 Gent, gepensioneerd
  1694. Cleo Janse, Gent,
  1695. Koen De Temmerman, ,
  1696. Vera De Moor, Merelbeke, bib medewerker Hogeschool Gent
  1697. De Henau Guido, 1860 Meise,
  1698. desender monique, oostende, lerares
  1699. Gilbert Redant, De Pinte,
  1700. Isaac Demey, Gent,
  1701. hilde smets, deurne,
  1702. Vermeulen Etienne, Kantienberg, 9c, gepensioneerd
  1703. Iris Van Den Bogaerde, Zulte, student OSO Arteveldehogeschool
  1704. Willy Van Paepeghem, Hofstade-Aalst, gepensioneerde beambte
  1705. Paternoster Herman, Sint-Niklaas, leraar
  1706. Van Mele Bertina, Sint-Niklaas,
  1707. Laemmle, Heverlee, Pensioen
  1708. Daniel De Mits, Beervelde, gepensioneerd
  1709. Mathilde Verschaeve, Lint, studente
  1710. Luk Keersmaekers, Hasselt,
  1711. jeanine ide, wenduine, huisvrouw
  1712. uvin lut, Denderbelle, stafmedewerker svs
  1713. Serge Demol, Grimbergen, leraar
  1714. mahieu, otegem, ambtenaar
  1715. Carine Goossens, Sint-Niklaas, historica-gemeentearchivaris
  1716. Franklin Tombeur, Gent, kriminoloog-seksuoloog
  1717. Ellen Reyniers, Sleidinge, Leerkracht SO
  1718. Werner Murez, Sint Martens Latem,
  1719. Charlotte Vercruysse, Gent, studente
  1720. Luc Borms, Aalst, Directeur secundair onderwijs
  1721. Ruud Ryckaert, Oostakker, praktijkassistent Nederlands Hogeschool Gent
  1722. Johan van der Auwera, Schaarbeek, Taalkundige U Antwerpen
  1723. Naeyaert, Ruddervoorde,
  1724. Leo Custers, Mortsel, Journalist (gepensioneerd)
  1725. Deseijn Guido, Evergem, industrieel archeoloog
  1726. Hilde De Strooper, Drongen,
  1727. De Somviele, België, onderwijzeres
  1728. Jolien Vanhee, Ieper, Student
  1729. Tony Gilissen, GENT, Ere-directeur Toerisme Gent
  1730. Andreas Cavyn, 8670 Koksijde, Gepensioneerd
  1731. Hubert Ramakers, Dilsen-Stokkem,
  1732. Brian Joseph, Columbus, Ohio USA,
  1733. Jan De Puydt, Holsbeek, ICT consultant
  1734. CAESSENS THERESE, 2600 BERCHEM, GEPENSIONEERD
  1735. Anouk, Brasschaat, voormalig taal&en letterkunde student
  1736. Mouton Jean-Pierre, Alveringem, bio-boer
  1737. Rogiers Eric, Lanaken, onderwijzer
  1738. Luc Van den Troost, Meise, Bediende
  1739. Marjan Goetschalckx, Ninove, vrij beroep
  1740. Andries Koen, Evergem, Fotograaf
  1741. Dirk De Moor, Oudenaarde, Redacteur/auteur
  1742. Leo Derynck, Assebroek, Vertaler
  1743. sylvie vanrenterghem, anzegem, docent
  1744. Emma Landuyt, Oedelem,
  1745. Negroni Maria, Gent,
  1746. Charlotte Van Aelbroeck, Gent,
  1747. Freddy Laseure, IEPER, IT
  1748. Katrien Vervaele, Zuienkerke, maritiem auteur
  1749. Creemers Jeanne, Kanne, Gepensioneerd
  1750. Verherstraeten Karel, Erondegem, Gepensioneerd
  1751. Henny Raedts, Hasselt, Bibliothecaris
  1752. Ann Winne, Bavikhove,
  1753. Van de Putte Rony, Lokeren, Marine Supply agent
  1754. Elien Du Rang, Gent, archeoloog
  1755. Nele Blomme, Ledegem,
  1756. Bert Plesters, Gent, CM consulent
  1757. Antoine Bettens, Kanne,
  1758. Matthias Van Laethem, Diksmuide,
  1759. Tim Huwé, Umbria,
  1760. Greet Nachtegaele, Gentbrugge, leerkracht
  1761. VAN OOTEGHEM Therese, KOKSIJDE,
  1762. Karlien Vuylsteke, Perk,
  1763. Jan Van Roey, Perk,
  1764. Ken D\'Haemers, Lovendegem,
  1765. Marc Antony Hullebus, Brugge, Student
  1766. Martine D\'Haese, Wichelen, leerkracht
  1767. Luut Leroy, kortrijk, lector lerarenopleiding
  1768. Ward Smeyers, Houthalen,
  1769. Kathleen Camps, Muizen, Leerkracht
  1770. Marleen Morisse, Drongen, Verpleegkundige
  1771. Schauwaers Jef, Geel, Bedrijfsconsulent
  1772. Wolters van der Wey Jean-luc, Borgerhout, bediende
  1773. Claudine Muylle, Gent, UGent medewerker
  1774. Vicky Floryn, Sint-Niklaas,
  1775. Van Parys Els, Nevele,
  1776. Leopold Vandenaweele, Eernegem, Gepensioneerd
  1777. Thys Hubert, Riemst,
  1778. H.Tetteroo, Delft (Nederland), Docent Nederlands
  1779. Ben Van Overmeire, Oudenaarde, student
  1780. Paul Ghijsels, Haaltert, ex-journalist
  1781. Geert Brasseur, hoboken, bediende
  1782. Marijke Devos, 9600 Ronse, gepensioneerd
  1783. Lyna Adrienne, 3620 LAnaken, gep.kleuterleidster
  1784. Huguette Jacquemin, Landen, maatschappelijk werkster OCMW
  1785. Bernard Wastyn, Lendelede, gepensioneerd
  1786. delanote Marc, Veurne, Dierenarts op rust
  1787. Tom Decoster, Bavikhove, Communicatiemedewerker
  1788. Knudde, 8420 Wnduine, gepensioneerde
  1789. Willy Decoster, Bavikhove,
  1790. Elisabeth De Grave, gent,
  1791. sierens linda, gent, onderwijzeres
  1792. De Backer Rudy, Ninove, gepensioneerd
  1793. Leen Van Acker, Gent,
  1794. Bouman Magda, lovendegem,
  1795. Wastyn Jacques, Lendelede,
  1796. Smets, ,
  1797. Michel De Dobbeleer, Gentbrugge,
  1798. Lucas G. LAGA, Wevelgem,
  1799. Stijn Van Puyvelde, Moerbeke-waas, student
  1800. Albert Rijksbaron, Amsterdam NL, em. hoogleraar Oudgriekse Taalkunde, UvA
  1801. lenaerts els, Steenokkerzeel, leerkracht
  1802. Ben Dhooge, Wichelen, postdoctoraal onderzoeker
  1803. lieve brams, Maasmechelen,
  1804. martine de ruyver, de haan, gepensionneerd
  1805. Van Beylen Walter, Geel, Gepensioneerd
  1806. Smets Herman, Schoten,
  1807. Liliane Smeyers, Houthalen, gepensioneerd
  1808. Haentjens, Gent ( Gentbrugge),
  1809. Bart Caron, Kortrijk, Volksvertegenwoordiger
  1810. Janou, 8420, VP
  1811. Margot Rems, Holsbeek, Studente
  1812. Frank De Clercq, Gent, nautical designer
  1813. Alexander Meeus, Kessel-Lo, Postdoctoraal onderzoeker FWO/KU Leuven
  1814. Van Huffel Anita, Nevele, Gepensioneerd
  1815. Nico Van Parys, Ouwegem,
  1816. caroline.demeyer, Gent, docent beeldopvoeding/fotograaf
  1817. Elke Christiaens, Melle, bediende
  1818. seys gerard, gentbrugge,
  1819. Johanna Feys, Poelkapelle, bediende
  1820. Franky Dubois, Gent, Quality Manager Barco
  1821. Cis Kennes, Blankenberge, gepensionneerd
  1822. frank vanhyfte, gent, leerkracht
  1823. coene ruth, merelbeke, verpleegster
  1824. Mia Braeckevelt, Evergem, Bediende
  1825. linda vanoverbeke, gentbrugge,
  1826. Huib Kraaijeveld, Sliedrecht, gepensioneerd
  1827. Renaat Meesters, Hoboken, doctoraatsstudent Ugent
  1828. Bernard Vander Beken, Brugge,
  1829. Vera Wagemans, Gent,
  1830. kathleen Daenekindt, Gent, Kleuteronderwijzeres
  1831. DeKeyser, Heusden-Zolder,
  1832. Etienne Devogelaere, Anzegem, Gepensioneerd
  1833. Cecilia Lybeer, Gent,
  1834. Kenny Vande Walle, Tielt, Industrieel ingenieur
  1835. Filip Coussement, Gent, Leraar
  1836. Annie.wastyn, Dadizele, verkoopster
  1837. Marjolein Morbé, Gent,
  1838. Nelleke Zeinstra, Bierbeek, Leerkracht
  1839. MARTINE NAUWELAERTS, RUMST, SENIORENCONSULENT
  1840. christine vandamme, antwerpen, verpleegster
  1841. Sarah Claerhout, Gent, doctorassistent UGent
  1842. Marijke, Ursel, Bibliotheekbediende
  1843. Liese Van Hauwermeiren, Erondegem, studente
  1844. Guido Willems, Heusden-Zolder,
  1845. Cleppe Marleen, Bellem, lerares
  1846. VAN HERREWEGHE ANDREA, 9040 gent, gepensioeneerd
  1847. Vera Regelbrugge, Gent, Directiesecretaresse
  1848. De Rycke Frank, Hooglede, militair
  1849. Greta Troubleyn, Schilde,
  1850. stef van dyck, westmalle,
  1851. Jan Delarivière, Evergem,
  1852. Peter Van Gyseghem, Overmere,
  1853. Annemie patyn, Overmere,
  1854. Van Waes Nathalie, Sleidinge, Bediende
  1855. Barend Maaskant, Raalte,
  1856. Gerard Helbers, Wondelgem,
  1857. Philippe VAN VOOREN, Ertvelde,
  1858. Gert Engels, Gent,
  1859. Wastyn Ariane, lendelede, zelfstandige
  1860. Robeyn Janine, Geel, opvoedster
  1861. Scherpereel John, Zandgroefweg 23 -2960 St. Job in \\'t Goor, met pensioen
  1862. Pauline De Baets, Oostduinkerke,
  1863. Jan Buelens, Machelen 1830, gepensioneerd
  1864. diede roosens, wichelen, student
  1865. van der ween rudy, wondelgem, ambtenaar
  1866. myriam van damme, lierde, zelfstandig
  1867. Emma Van Renterghem, Kluizen, student
  1868. Jef Starckx, ,
  1869. Meesters jan, Hoboken, Techniek ccde kern
  1870. Nies G, 3500 Hasselt,
  1871. Iris Desmet, Knesselare, bediende
  1872. Manders Theo, 3620 Lanaken, Gepensioneerd
  1873. Kathy Daeninck, Vrekkemstraat 79, 9910 Ursel, ex-lerares Nedrlands
  1874. BRAECKMAN, ERTVELDE, op rust
  1875. M. Burke, Middelburg, Zeeland, Hoogleraar taalkunde
  1876. John mestdagh, Knesselare, Leerkracht Lo
  1877. labeau, brakel, leraar
  1878. jan, neerlinter, drecteur
  1879. Ingrid Smeyers, Leuven, Zaakvoerder
  1880. Marc Laquière, Scheldewindeke, pedagogisch raadgever FMV
  1881. Ann, Lendelede,
  1882. sylvia haveneers, Ekeren, bediende
  1883. Denise De Meyer, NINOVE, gepensioneerde leerkracht Frans-geschiedenis
  1884. Többen C., Neerharen,
  1885. Rooms Greta, Ninove, Huisvrouw
  1886. Constant Nobels, Goes, pensioen
  1887. Fabian Van Haelst, ,
  1888. Pieter De Vleeschauwer, Ninove,
  1889. francois brouillard, schoonaarde, zelfstandig
  1890. Mady Legein, Veurne, bibliotheekdeskundige
  1891. holstey hubert, oosteeklo, arbeider stad eeklo
  1892. Kristoffel Demoen, Gentbrugge, hoogleraar
  1893. joré, lummen, ingenieur
  1894. Griet Liefhooghe, Ieper,
  1895. fransoo nathalie, knesselare, verzorgende
  1896. Corstjens Wim, Maaseik,
  1897. Luc Dams, Mortsel,
  1898. Pierre Bakkes, ex-streektaalfunctionaris Ned.-Limburg,
  1899. Martine Nijsters, Wenduine - België, zelfstandig ondernemer
  1900. john tastenhoye, overijse,
  1901. Marie-Louise, Werchter, gepensioneerd
  1902. Dumolin Christa, Diksmuide, bibliotheekmedewerker
  1903. Poppe Linda, 9620 Zottegem,
  1904. Roland Bonami, Knesselare, mekanieker
  1905. Françoise Van Olmen, Gent, gepensioneerd
  1906. Klaas Van den Bossche, Lede, Leerkracht
  1907. Chris Lagrange, Kortrijk,
  1908. Kim Callewaert, Heuvelland,
  1909. Heirbaut Roger, Schilde, ICT freelancer
  1910. Albert Daerden,, £Riemst,
  1911. Moors Raymond, 3770 Vlijtingen,
  1912. Veerle De Beule, sint-Niklaas, bediende
  1913. Sofie Verbaeys, Ronse, Leerkracht Nederlands
  1914. Leen Maus, Ninove,
  1915. Peter VAN HAELTER, Gent, Ambtenaar
  1916. Ruud De Bruycker, Eeklo, Gepensioneerd FOD ambt FOD Bzn
  1917. CORNELIS RITAZ, AALST, BANKBEDIENDE
  1918. Ben Bal, Loenen aan de Vecht NL, leraar Engels en NL
  1919. Willems, De Haan, hoogleraar
  1920. Linda Vandewalle-Gezels, Aalst, Leerkracht volwassenenonderwijs
  1921. Verschelde-Devos André en Annemie, Oostende, gepensioneerd
  1922. laroy joris, sleidinge,
  1923. Cornette Louise, 9000 Gent,
  1924. Van Draege Raoul, Evergem, gepensioneerd
  1925. Van Beek Jan, Hoboken, gepensioneerde
  1926. Jasper Bauters, Kruishoutem, Student
  1927. De Nul Martine, AALST, Bediende
  1928. Marianne Geeroms, Gent,
  1929. Joerik Martens, Knesselare ,
  1930. Martin Lambert, aalter,
  1931. Hans Maricou, Gent, leerkracht aardrijkskunde
  1932. tom schaetsaert, WETTEREN, BEDIENDE
  1933. Vera Devos, 9770 Kruishoutem, Moeder
  1934. saintobyn antoinette, 9910 knesselare, gepensioneerd
  1935. Eline De Bel, Beveren-Waas, Student UGent
  1936. Hugo Barnard, Nancy, Frankrijk, Student
  1937. Rita Godyns, Merelbeke, decaan, faculteit toegepaste taalkunde HoGent
  1938. Ann Van den Berghe, Brugge, engineering project manager
  1939. Bert Cappelle, Sint-Andries, Professor
  1940. Verspecht Wim, Vinkt, marketing verantwoordelijke
  1941. Annemieke Dullaert, Kemzeke, Bediende
  1942. debrouwere - sabbe christine, Ronse,
  1943. Gilbert Florizoone, 8600 Diksmuide,
  1944. Arno De Wispelaere, Zomergem, copywriter
  1945. Rita Gysels, EEKLO, zonder
  1946. Rita Van Wassenhove, Drongen, gepensioneerd
  1947. auman marleen, merelbeke, maatschappelijk assistente
  1948. Wim Hanson, Lendelede,
  1949. Gaby De Belie, Sint - Niklaas, Lerares op rust.
  1950. Jan Rochette, 9308 Hofstade, kwaliteitscoördinator
  1951. Jaap Pieters, Grimbergen ,
  1952. De Puydt Lieve, Holsbeek,
  1953. Schepens Alain, Gentbrugge, Bediende
  1954. Ellen Houben, Maasmechelen,
  1955. Eyletten André, Waanrode, gepensioneerd schooldirecteur
  1956. Annemie De Paepe, Deurle, Lerares met pensioen
  1957. Cas Janse, Drongen,
  1958. Paolo De Temmerman, 9700, student
  1959. Inge Braeckevelt, Antwerpen, manusje van alles
  1960. Annie Schoofs, Gent, bediende
  1961. Sara Verhoken, Gent, sportlesgeefster
  1962. A.M.Oud, Oosterhout (NL), leraar
  1963. De Geeter Hugo, Oostakker, gepensioneerd directeur sec.ond.
  1964. Seyssens Dany, Knesselare, militair
  1965. Schelstraete Martine, Knesselare, bediende
  1966. Roger Schelstraete, Knesselare, gepensionneerd
  1967. Agnes Bleyaert, Knesselare, gepensionneerd
  1968. Goeminne Anne-Marie, 9800deinze, Gepensioneerd
  1969. Willy Coopman, Alveringem,
  1970. DUMOULIN DOMINIEK, KORTRIJK, CEO
  1971. Sonja Nijs, Riemst,
  1972. Wouter Peeters, Herentals, Geschiedkundige
  1973. Jonathan Devriese, Adegem, Student
  1974. Andy Vandamme, Langemark,
  1975. Van Damme Lieve, Hasselt, Huisarts
  1976. De Witte, Antwerpen,
  1977. Marleen Van Peteghem, Gent, Gewoon hoogleraar
  1978. Peyskens Herbert, Gent, lector communicatievaardigheden
  1979. Jef germonpré, Veurne, Laborant/Schepen
  1980. deforche jos, oostkamp, electrieker
  1981. Roger Hennaert, Bredene,
  1982. Ginette Laforce, Heist aan zee, huisvrouw
  1983. Thiers Paul, Kortrijk,
  1984. declerck, 8920, pensioen
  1985. Lut Deryckerel, Wingene,
  1986. Delodder J, 9111 Belsele, ing
  1987. M. Sels, Sint-Amandsberg, met pensioen
  1988. LEFEBVRE MARC, Zulte, Boekhouder
  1989. Decloedt Jean-Pierre, Knesselare, metaalbewerker
  1990. denoix, Gent, Docent Arteveldehogeschool
  1991. Emiel Douwen, Mol,
  1992. MARCHAND, ROESELARE, TECHNIEKER
  1993. Lecomte Dirk, oostende,
  1994. Willem Lanszweert, Stavele, gewezen conservator Nationaal Visserijmuseum van Oostduinkerke
  1995. Slabbinck, Bredene, Financieel analist
  1996. Nera Redant, Denderhoutem, Preventieadviseur-milieucoördinator -op-rust
  1997. Alexander Malfait, Kortrijk, Informaticus
  1998. lucien verhoeven, oordegem, pensioen
  1999. Gilke Van der Haegen, Idegem, studente
  2000. Devos Frida, Deinze, gepensionneerd
  2001. Rau Romeo, Nieuwpoort, Ondernemer
  2002. DAVID JEAN-PIERRE, KNESSELARE, Bediende
  2003. Jo De Rijck, Aalst, konkerteif
  2004. Emilie De Witte, Gent, Wetenschappelijk Medewerkster
  2005. Florien Bauters, Kruishoutem, Student
  2006. Jan Van Acker, Veurne, wetenschappelijk medewerker Abdijmuseum Ten Duinen 1138 Koksijde
  2007. Erik Lenaerts, 3600 Genk, Bestuurslid vzw Heemkring Heidebloemke
  2008. Patrick Caers, Balen,
  2009. Johan Geerts, 8660 Adinkerke, Gepensioneerd onderwijzer
  2010. Erik Tack, Bottelare, Vertaler/tolk, docent
  2011. Claerebout Jean-Pierre, Merelbeke,
  2012. Christophe Neels, Brugge, Qualitymanager & supplychain manager.
  2013. Katleen Theetaert, Lichtervelde,
  2014. Erika Roosen, Drongen, gepensioneerd
  2015. lut conings, De Pinte,
  2016. Lucie Roobrouck, Kortrijk, Lector Nederlands
  2017. Martijn Bauters, Lozer, Student
  2018. Jozef Dewever, Gent,
  2019. Geirnaert Thomas, deinze, tuinaanlegger
  2020. Yvan Van Belle, 9870,
  2021. mia vansteenkiste, Zultseweg 62/14,
  2022. Jelle Verdievel, Maldegem, student
  2023. Elise Coysman, Laarne, Student
  2024. Lieselot De Vylder, Evergem, Student
  2025. Richelle Roose, Brugge, Student Ugent
  2026. Floris De Wolf, Maarkedal, Student
  2027. Van Aken Stef, Antwerpen,
  2028. Philien Van Iseghem, Wortegem-Petegem, Studente
  2029. Jan Lenaerts, Veerle, Handelaar
  2030. Quintyn Fien, , student
  2031. Ronny Keulen, Munsterbilzen, Leerkracht
  2032. Eline Van Den Bossche, Gent, Verpleegkundige
  2033. Andreas Verhasselt, Relegem, gepensioneerd ambtenaar
  2034. Gijs, Roeselare,
  2035. Greet, Roeselare,
  2036. BEKAERT Jan, Kortrijk,
  2037. Ytse Vergote, Meulebeke,
  2038. Marc Deman, De Haan, Kapitein
  2039. allemeersch franky, Heist aan zee,
  2040. rommens marc, houtave,
  2041. Eloïse Buyse, Brugge, Studente
  2042. Vandamme Kathy, staden, zaakvoerster Art studio Brikat
  2043. jolien, Dworp, Student
  2044. trees coppieters, poesele, gepensioneerd
  2045. elisabeth van de poel, ekeren, bediende
  2046. jacqueline lievens-vanbruinisse, westrozebeke, bibliotheekassistente
  2047. dirk de clerck, macisvenda spanje, werktuigkundige (op rust )
  2048. De Vleeschauwer Raoul, Ninove, Gepensioneerd onderwijzer
  2049. de vos ivan, knokke-heist, restorateur
  2050. Piet Bauters, Lozer, leerkracht
  2051. Alice Devos, Gent, op rust
  2052. Bruno Verhoken, ronse, bediende
  2053. Devlies, zulte, laborant
  2054. pecceu greet, staden, bediende
  2055. Laura Schotte, Kortrijk, student
  2056. Martony Jozef, Heist aan zee,
  2057. heedfeld Marleen, riemst, bediende
  2058. guido isaac, kortrijk, arbeider
  2059. Roelandt Dirk, Merelbeke, voormalig leerkracht Nederlands
  2060. eeckhout ghislain, 8200 brugge,
  2061. elsy suffis, bellegem,
  2062. Martens Daisy, Merelbeke, bediende
  2063. Martens Frans, Knesselare, gepensioneerd
  2064. Van Torre Marina, Heist-aan-zee ,
  2065. Idelien Van Laer, Ternat,
  2066. de prince hilde, brugge,
  2067. Koen Van den Broek, St Gallen / Zwitserland, elektrieker
  2068. De Pauw, Knesselare, Ir
  2069. De Jonghe Ann, Heist-aan-Zee, Bediende
  2070. Lieven Van de Walle, Aalter, Student
  2071. dauwe gaston, Eeklo,
  2072. Billiet K., Knesselare, Zaakvoerder
  2073. Decloedt daniella, Knokke heist,
  2074. Nancy Vandierendonck, Heist aan zee,
  2075. Filip De Corte, Ursel, muzikant
  2076. Annie Vancraeynest, Ursel, Regentes
  2077. Leslie Jr. Verpoorte, De Panne, P.R. D.B.d.K. vzw.
  2078. edwin looman, de pinte,
  2079. De Graeve Freddy, kletskop, woaterboas
  2080. De Waele Patrick, Heist aan zee, schipper
  2081. Engelrelst Ronny, Knokke-Heist, timmerman
  2082. Romain de Paepe, Evergem, Pensioen
  2083. Els Goossens, Sint-Amands, bediende
  2084. anita, zeebrugge,
  2085. Pauwels Nadine, 8660 DE PANNE, gepensioneerd
  2086. Arsène Van Eenaeme, Evergem, gewezen apotheker
  2087. Plesters, Gent, Bediende
  2088. Paul Jansen, Balen, gepensioneerd leerkracht Nederlands
  2089. christiane smits, lovendegem, gepensioneerd
  2090. rafael.degroote@hotmail.com, Heist, Engineer (baggeraar)
  2091. Gert Verdonck, Gent, Wetenschappelijk medewerker SERV
  2092. kasper bonte, Melle, schollier
  2093. Serreyn Christiane, Knokke-Heist,
  2094. Annette Nevejans, 9050 Ledeberg, Secretaresse UGent
  2095. Bernard Vanmeirhaeghe, 9700 Mullem, handelsvertegenwoordiger
  2096. Cobbaert Lieve, Lierde,
  2097. jeroen boeye, antwerpen,
  2098. Nicolas, Outer,
  2099. Jan Ghyselen, Veurne, opvoeder
  2100. Vangestel Carl, heusden,
  2101. de graeve erik, heist aan zee, bargemaster
  2102. OTTE Lieven, Sint-Martens-Latem, Geneeesheer
  2103. Wim Bert, Heusden, docent
  2104. Piet Lapauw, Veurne, Leraar
  2105. De Landtsheer Denise, 9240 Zele, logopediste
  2106. verdonck elza, antwerpen,
  2107. Luc Buytaert, Lokeren, Paswerker
  2108. saveniers christine, Oostnde,
  2109. stefan peeters, sint-niklaas, graficus
  2110. Frederik Hendrickx, heusden, bioloog
  2111. Vandewalle Bea, Gent,
  2112. Judith de Korte, Dossenheim DE,
  2113. Frieke Gantois, Beernem, geen
  2114. luc casier, antwerpen, ambtenaar
  2115. Philip De Cock, Aalst, directeur basisonderwijs
  2116. Huygebaert Hugo, Knesselare, Bekister
  2117. Katrijn Geldof, Buggenhout, leerkracht Nederlands/Duits
  2118. spittaels wa, MECHELEN,
  2119. Ivette De Pauw, Zulte, Machelen,
  2120. Maria Dierickx, Knesselare, Brugepensioneerd
  2121. De Koninck Leentje, 9300 Aalst, gepensioneerd
  2122. Els Torreele, De Panne, wetenschappelijk attache
  2123. Hillaert, De Pinte,
  2124. jose decoussemaeker, ,
  2125. Freddy De Maertelaere, Sint-Laureins,
  2126. lia, gent,
  2127. Joseph Devooght, 9050 Gentbrugge,
  2128. Ghyselen Céline, Gent,
  2129. Kris Verheyen, Gontrode,
  2130. roeland schoonbrood, Maastricht, zelfstandige
  2131. Mus Christine, Zeebrugge, Zorgkundige
  2132. Maurits Blondé, Putte,
  2133. Staf Versavel, Haaltert,
  2134. De Voogt Karine, 8301 Knokke-Heist,
  2135. Gilbert Calus, Knokke/Heist, Schipper op rust
  2136. Patrick LEDIEU, Gent, ambtenaar
  2137. Edwin.deschepper, Londerzeel, pensioen / leraar
  2138. Gilles-Maurice de Schryver, Gent, Professor UGent
  2139. fabienne, heist aan zee,
  2140. Vanderbeken Stijn, Grote Dries 5A, 9910 Ursel, Technical Superintendent
  2141. De Groote Freddy, knokke-heist, arbeider
  2142. Frans Van Lancker, Melsen, gepensioneerd leraar
  2143. Erik Verdonck, Schoten, auteur
  2144. charlotte crul, wichelen, journalist
  2145. Thijs Lambrecht, Ingelmunster, Archivaris RA Brugge
  2146. Liesbeth De Neve, Wondelgem,
  2147. De duytsche Elza, duinbergen , concierge
  2148. boonen johan, dilsen, onderwijzer
  2149. eddy pyliser, De Panne, Zelfstandig
  2150. Sandra Vangestel, Heusden, praktijkassistente Biologie
  2151. Saskia Vanden Broeck, Gent, Universiteit Gent
  2152. Willy Dessers, Halle, ambtenaar
  2153. Luc Debar, Gent,
  2154. Kevin Lambeets, Geetbets, Consulent Natuurpunt Beheer vzw
  2155. Luc Lens, Acacialaan 4, 8420 De Haan, Professor Ecologie UGent
  2156. Guido Mahieu, Adinkerke,
  2157. Brouckaert Marie-Rose, Heist aan zee, gepensioneerd
  2158. Dirk Verschuren, Gent-Ledeberg, Professor UGent
  2159. Dirk Steyaert, Merelbeke, leraar
  2160. chris afschrift, de pinte, gepensioneerd
  2161. Ben Hermans, Eindhoven, Senior Researcher at KNAW
  2162. William Vandenplassche, De Panne, gep. leraar
  2163. Greta Smagghe, Diksmuide,
  2164. Annie Braekman, Gentbrugge, medewerker UGent
  2165. Goffin, Booitshoeke, Erfgoedconsulent sta
  2166. Sijmen Tol, Edam, taalkundige
  2167. Yorgi Gritzelis, Deinze,
  2168. Jan Vanderstichelen, Koksijde,
  2169. Saelens Rebecca, Snellegem,
  2170. Van Geyt Machar, Coupure 184 - 9000 Gent, gepensioneerd
  2171. Harry De Winde, Holsbeek, ind. ingenieur
  2172. Nicky Wybouw, gent,
  2173. Patrick Verdonck, Lokeren, leraar
  2174. RONNY STROBBE, Koksijde, militair op rust
  2175. Erik Matthysen, Willebroek, hoogleraar
  2176. Guido Jansen, Heist aan/zee,
  2177. Sara Beelaert, Lede, Leerkracht lager onderwijs
  2178. Nathalie Vandepitte, Oostakker,
  2179. John VANDENABEELE, Wenduine aan Zee, Tandarts
  2180. Ellen Segers, Ternat,
  2181. jacques wuyts, sint-martens-latem, gepensioneerde
  2182. Valerie Lehouck, Landegem,
  2183. Ann Maene, Loppem,
  2184. Scheerlinck Veerle, 9310 Moorsel,
  2185. Van Wynsberge Hilde, Laarne, administratief medewerker
  2186. G.E.Booij, Heiloo, hoogleraar taalwetenschap
  2187. Saelens Melissa, Antwerpen, notarieel juriste
  2188. Filip Hilgert, Schelle,
  2189. Jos Swanenberg, Rosmalen NL, Hoogleraar Taalvariatie UvTilburg
  2190. Saelens Wilfried, DE HAAN, Bibliothecaris
  2191. andries patrick, oostende,
  2192. Roger Vande Wiele, Wildernes, Suid Afrika, grafisch ontwerper
  2193. vera timmermans, liedekerke,
  2194. Rieke MP Willems, Watervliet,
  2195. vansteenkiste filip, Wevelgem,
  2196. Rinus Willemsen, Biervliet, secr. Zeeuwse Dialectvereniging
  2197. Felix Perée, Londerzeel, industrieel ingenieur EM
  2198. Schotte Anneke, De Haan,
  2199. Steff Coppieters, Oostkamp, assistent UGent
  2200. Jelle Moens, Aalst, bouwhistoricus
  2201. Mestdagh Valérie, De Haan, Bediende
  2202. Albert Bartelds, Zwolle, Streektaalconsulent
  2203. Van Damme Pol, Koksijde, gepensioneerd onderwijzer
  2204. Rowies Lies, Aalst, Legal counsel
  2205. Sylvva Bosteels, Hemiksem, Interactive Designer
  2206. Bernadette De Cock, Haaltert, Vertaler
  2207. Van Lancker Jan, Kapelle-op-den-Bos, ondernemer
  2208. Michaël Blancquaert, Wichelen,
  2209. Geerts Annemie, Gent,
  2210. Maarten Wydooghe, Lichtervelde, Schilder
  2211. Dirk Geirnaert, Zoeterwoude (Ndl), Lexicoloog
  2212. Schandevyl Wouter, 1190 Ukkel, Prof.em.VUB Pneumologie
  2213. Koen Gernaey, Sint-Amandsberg, Maatschappelijk Werker
  2214. Berber de Jong, Gent,
  2215. Hanne Cottyn, Gent,
  2216. Ben WUYTS, Deurle, docent
  2217. Roger Stroobandt, De Pinte, Gepensioneerd leraar/assistent Universiteit Gent
  2218. De Kimpe, 9032 Wondelgem, gepensioneerd
  2219. martong, Kaapstad ,
  2220. Van den Broeck, Mechelen,
  2221. Jan Deckers, Gent, gepensioneerd schoolmeester
  2222. Dirk De Haes, Holsbeek, Federaal bibliothecaris
  2223. Leen Van Aken, Londerzeel,
  2224. Geert Vermandere, Roosdaal, ambtenaar
  2225. COLEN Jules, ERPE-MERE, zaakvoerder
  2226. Bogaert luc, Oostende, reder visser
  2227. Jos Lambrecht, Aalst, ambtenaar
  2228. barbier dirk, brugge, dentiest
  2229. Kris Supply, Anzegem, fotograaf
  2230. Andries Visagie, Pretoria, professor
  2231. Esther Ruigendijk, Oldenburg, hoogleraar Nederlandse Taalkunde
  2232. Barbara Schlücker, Berlijn, Duitsland, taalwetenschapper
  2233. Devos Chris, Waregem,
  2234. lambert machteld, Ertvelde, tandarts
  2235. Artois Laurette, Frankfurt/Main, Duitsland, universiteitslectrice Nederlands
  2236. Philippe Anckaert, Ukkel, Hoofddocent, Haute Ecole Francisco Ferrer, Brussel
  2237. Johan Lamaire, De Panne,
  2238. Robert de Louw, Torun, Polen, Docent
  2239. Guy Janssens, Vielsalm, hoogleraar ULg
  2240. Kaux Yvan, Heist aan zee, Bediende verkoper group Colruyt
  2241. Eva Brázdová Toufarová, Tsjechië, lerares Nederlandse taal, literatuur en cultuur aan Palacký Universiteit Olomouc
  2242. Marja Clement, Zürich, Docent neerlandistiek Universität Zürich
  2243. Sara Jonkers, Oldenburg (Duitsland), wetenschappelijk medewerker
  2244. Katrien De Valck, Gent,
  2245. wtterwulghe patricia, heist aan zee, invaliede
  2246. De Baets Peter, damme,
  2247. Krisztina Noemi Toro, Boedapest, universitair docent ELTE
  2248. Katharina Lenz, Berlijn,
  2249. Decat - Demolder Adelson en Paula, Pervijze - Diksmuide, gepensioneerd
  2250. Mustafa Güleç, Ankara / Turkije, Docent Nederlands aan de Universiteit van Ankara
  2251. Ted Laros, Bad Zwischenahn, wissenschaftlicher Mitarbeiter
  2252. Stanisław Prędota, Wrocław, hoogleraar, Eramus-Leerstoel voor Nederlandse Filologie, Universitet van Wrocław
  2253. Johanna Sattler, Madrid, docente Nederlands
  2254. Verbeke-Dauchy, Brugge, arbeider
  2255. Roland Van Haudenhuyse, Gentbrugge, Burgerlijk ingenieur
  2256. mathilda smit, Poznan, Poland, Docent
  2257. Depauw Lut, Beernem, bibliothecaris
  2258. Laurence Mettewie, Erps-Kwerps, professor, Université de Namur
  2259. Sugeng Riyano, Jakarta, Docent Nederlands
  2260. Iryna Feoktistova, Herrenberg,
  2261. Mirko Cvetkovic, Belgrado SRB, docent Nederlands, Universiteit van Belgrado
  2262. Anne Baude, Barcelona, Docente Nederlands
  2263. Lieva Reunes, Gent,
  2264. claudia landuyt, heist, support and datamanager
  2265. Piet Lagast, Heist aan zee, Duiker
  2266. Agata Kowalska-Szubert, Wroclaw, Polen, docente NL/onderzoekster
  2267. Marijke Versteele, Veurne,
  2268. Stephan Boulez, Merendree,
  2269. kristof lensen, adinkerke, machinist
  2270. Guy Plevoets, sint-truiden, erfgoedcoôrdinator
  2271. Anneke Vansteenkiste, Asper,
  2272. Johanna Ridderbeekx, Berlijn, docent Nederlands, FU Berlin
  2273. Jelle De Valck, Lebbeke, Chemist
  2274. cnudde nathalie, gent,
  2275. Vermote, Gent, Doctorandus
  2276. Leo Van linden, Kontich, leraar o.r.
  2277. Chris De Wulf, Gent/Zürich, Lektor Neerlandistiek
  2278. Annelies Lefebvre, Oostakker,
  2279. Norbert Morciniec, Wrocław, Polen, Prof. em.
  2280. Verbergt Cecilia, Londerzeel, gepensioneerde
  2281. Wesley Vercruysse, Bredene,
  2282. Niels-Erik Larsen, Hvalsø, Denemarken, emeritus lector Nederlands
  2283. Kim Andringa, Parijs, universitair docente
  2284. Roland Verleene, Bredene,
  2285. Dimitri Van Meenen, Sint-Amandsberg, preventieadviseur en HRM
  2286. Beckers Roel, oosterzele, radioloog
  2287. Sara VAn Meerbergen, Stockholm, Postdoc researcher Dutch
  2288. Gert De Prins, Aalst, historicus
  2289. Kathleen Van Attenhoven, Brussel , werkloos
  2290. helen saelman, gent, tolk/vertaler/lesgever
  2291. Adriaan Henau, Gent, bediende
  2292. Kees SNOEK, Saint-Ouen (F), hoogleraar Nederlandse literatuur, Sorbonne, Parijs
  2293. Fabienne Janssen, Maaseik, bediende
  2294. Patriek Vanlaere, Aalter, milieucoördinator
  2295. Anouk Bogaert, Maastricht, Docente Nederlands, Universität zu Köln
  2296. Gwendolyn Rogge, Gent,
  2297. Vandenabeele Anny, Leffinge,
  2298. Bart Van der Straeten, Gent,
  2299. Annika Johansson, Stockholm, Zweden, universitair docent Nederlands
  2300. Ernst Kotzé, Port Elizabeth, ZA, Emeritusprofessor
  2301. Yves Van den Broeck, Lochristi, Logistics Manager
  2302. Logghe Marie Christine, Gistel, Verpleegster
  2303. W. Zoete, Adinkerke, gepensioneerd
  2304. Aldona Van Haesevelde, Gent, Onderzoeker Hedendaagse Politiek & Mensenrechten
  2305. Johan Vanparys, Facultés Universitaires Notre-Dame de la Paix (Namen), taalkundige
  2306. martine Martens, gentbrugge, ambtenaar
  2307. Lut Missinne, Münster, hoogleraar
  2308. Jeroen Vanden Borre, Sint-Truiden,
  2309. Bavo van Landeghem, Gent, Copywriter
  2310. Freddy HOTS, Oostende, technicus
  2311. de meyer, aalter, bediende
  2312. Hilde Neus, Paramaribo, Docent Nederlands (Opleidingscoordinator)
  2313. Roland van den Bos, 9030 Mariakerke,
  2314. vanden abeele ingrid, heist a/zee, huisvrouw
  2315. Koen Demey, Gent, Apotheker bioloog
  2316. Annick De Craene, st martens latem, Gynaecologe
  2317. Verstraete Willem, Kontich, geneesheer
  2318. Alfred Schaffer, Kaapstad, Universitair docent Stellenbosch/Dichter
  2319. erica suttels, waarschoot, administratief bediende
  2320. Demeulenaere Isabelle, Louvain-la-Neuve, Docente Nederlands UCL
  2321. Manuel Deprez, Gent,
  2322. Wildemeersch Frank, Gent, Apotheker
  2323. Pavlina Knap-Dlouha, Olomouc, Tsjechie, beedigd tolk-vertaalster Nederlands, docent aan de Palacky Universiteit te Olomouc
  2324. Katrijn Bruylant, Haaltert, lerares NT2
  2325. Katrijn Meirlaen, Gent, Cultureel Erfgoedforum Brussel
  2326. Tommy Genbrugge, Aalter, Leerkracht
  2327. VAN LAERE FLORIEN, HANSBEKE,
  2328. Bart Verhelst, Aalter, paralegal IP
  2329. Pieter, Drongen,
  2330. Pieter Goetgebuer, Gent, PR consultant & video producer
  2331. Hans Beelen, Oldenburg (D), docent Nederlands aan de Universität Oldenburg
  2332. Hubert van Tuyll, Augusta GA USA, Prof. geschiedenis
  2333. Pushkova Maria, Moskou,Rusland, RSUH,docente
  2334. Piet Blomme, Maldegem, regionale medewerker Davidsfonds
  2335. Lammertijn Myriam, Eeklo, leerkracht
  2336. Eva De Clercq, Gent,
  2337. Roel Vismans, Sheffield, Reader in Dutch
  2338. De Niel Emmanuel, J.Van Biesbroeckstraat 162 9050 Gentbrugge, Geneesheer
  2339. Yves T\'Sjoen, Kalken, hoofddocent
  2340. Houvenaeghel André, Veurne, gepensioneerd drukker
  2341. Grant Rhys Price, Brunswijk DEU, Vertaler
  2342. Wijnie de Groot, New York, Docent Nederlands
  2343. Nele Aertsen, Rijkevorsel, Masterstudente Meertalige Communicatie
  2344. Hendrik De Smet, Heverlee, onderzoeker
  2345. Ode De Zutter, Oostakker,
  2346. Dirk Schoenaers, Londen, Research Associate
  2347. Piet Desmet, Kortrijk (Heule), Gewoon hoogleraar Franse taalkunde KU Leuven
  2348. THIERY, evert, Gent 9000, arts, neuropsychiater
  2349. Albert Oosterhof, Koewacht, docent Nederlands Lessius Antwerpen/KU Leuven
  2350. Madeleine Lee, Hull, Engeland, Tolk & vertaler voor justitie
  2351. Willy Van Hoecke, Beatrijslaan 72, 3110 Rotselaar, Emeritus Gewoon Hoogleraar KU Leuven
  2352. Kathleen Wille, Schoonaarde, Leerkracht
  2353. Herman BALTHAZAR, 9000 Gent, em.prof.
  2354. Nicole Delbecque, Chaumont-Gistoux, gewoon hoogleraar
  2355. van bambost gaston, zeebrugge, pensioen
  2356. Cristina Santos, London, Interpreter & translator
  2357. Sheila Watts, Cambridge, Germaniste
  2358. Doris Heledt, Gavere, gepensioneerd
  2359. Jef Redant, Haaltert, Bediende
  2360. Mieke Van Herreweghe, Kalken, Universiteit Gent
  2361. BONTE Freddy, Oostduinkerke, gepensionneerde
  2362. Bert Robberechts, Leuven, Student
  2363. MASSCHELEIN Simonne, Oostduinkerke, gep.lerares
  2364. Martijn Vandegehuchte, Oostende,
  2365. Stan Elst, 2910 Essen, Gepensioneerd directeur basisschool
  2366. Adrian Armstrong, Londen, Professor Queen Mary, University of London
  2367. Hinde De Metsenaere, Gent, doctoraatsassistent, HoGent
  2368. Dmitry Ditiouk, Kiev, Marketer
  2369. Roland Noske, Villeneuve d\\'Ascq, Professor Nederlandse taalkunde, Universteit van Rijsel
  2370. Dr P J van den Bent, Peterborough, UK, doctor (medical)
  2371. Pieter Latrez, Koolskamp, Bediende
  2372. Cougnon, UCL, Lecturer
  2373. Patricia Paternoster, Vollezele,
  2374. Martens erwin, aalter,
  2375. Anne Provoost, Antwerpen, Schrijver
  2376. Jacomine Nortier, Utrecht, Taalkundige
  2377. Bart Jaques, Gent,
  2378. Pieter Abts, Leuven,
  2379. Van Landeghem Luc, Aalter, arbeider
  2380. Bruno, De Haan, lesgever
  2381. Robert Claes, De Panne,
  2382. Mieke Sepelie, Balegem, huisvrouw
  2383. Dirk Dhooge, Balegem, gepensioneerd
  2384. Hugo Brems, Heverlee,
  2385. VANHOUTEGHEM HILDE, GENT, Apotheker klinisch bioloog
  2386. Fonteyne. I, Oostende, Zeeman
  2387. Drs. E.J.J.Hermkens, Neeritter, Gepensioneerd docent
  2388. Marc Mortier, Koksijde, ere-docent Erasmushogeschool
  2389. Eline Demey, Gent, wetenschappelijk medewerker
  2390. Van Landeghem Ludo Maurits J, Aalter, bediende
  2391. Roosen, Destelbergen, Leraar geschiedenis in Gent
  2392. Wauman Peter, Merelbeke, Manager Business Intelligence
  2393. Reynders Pierre, Hasselt,
  2394. Joeri Stekelorum, Koksijde, gemeentesecretaris Koksijde
  2395. Prof WAM Carstens, Potchefstroom, Suid-Afrika, Professor Afrikaanse taalkunde
  2396. Martens Christel, Vijversstraat 217- 3500 Hasselt,
  2397. LUC CAREEL, WENDUINE, BEDIENDE
  2398. Viviane Dirix, HASSELT, Gepensioneerd
  2399. Louis van den Bongaert, Maastricht, dialectgebruiker in gesproken en geschreven woord
  2400. saeys rita, destelbergen, gepensioneerd
  2401. Jos Tuts, Hasselt, Hasseltse volkszanger
  2402. Michel ILSEN, Hasselt,
  2403. renaat dejonghe, gent,
  2404. Vandoorne Brigitte, De Panne, Bediende
  2405. Deraeve Aline, Zaffelare,
  2406. M.Vos, echt, juwelier
  2407. claeyssens Inge, Everegem, Kapster
  2408. Huygen Renaat, 3600 Genk, Veldeke Gènk
  2409. michel verbeke, Lede,
  2410. l.van kessel, Neeritter,
  2411. D. Geurts-Kusters, St. Joost, Docente Nederlands
  2412. Carlos Alleene, Deinze, publicist
  2413. Marc Van Ende, Kinrooi, tandarts
  2414. J.G. Rouwet, Margraten, Bioloog
  2415. Bert Van Raemdonck, Gent, Praktijkassistent UGent
  2416. Theo Vervoort, 6431 EZ Hoensbroek, Arts in ruste
  2417. DERAEVE MARC, HOUTHULST ,
  2418. Ton Broos, Ann Arbor, MI USA, docent Nederlands
  2419. Gerlinde De Deyn, Bennekom (NL), Universitair Docent WUR
  2420. Nieuwenhuis Lotte, Melle,
  2421. Smets Inge, Wingene, bediende
  2422. Van Steenhuyse Ludo, Wingene, ambtenaar
  2423. Deraeve Marie-Christine, Veurne,
  2424. Philip Van Grembergen, Deinze, vertaler-tolk
  2425. louisa gerrits, hoboken, zelfstandige
  2426. De Neve Fons, Knesselare,
  2427. Annemie Vanmol, Oostende,
  2428. Bart Vancompernolle, Eernegem, Bankbediende
  2429. Vandenbussche Rita, Leisele 8691,
  2430. Dorine Beernaert, Eernegem, Arbeidster
  2431. Jako Olivier, Potchefstroom, Zuid-Afrika, Docent
  2432. Margo De Waele, Haaltert, Account Manager Assistant
  2433. Rufus H. Gouws, Stellenbosch, Dosent en leksikograaf
  2434. Masschelein Fernand, Temse,
  2435. Bart Dhooge, Ledeberg, Student
  2436. Patsy, Ouwegem, Bediende
  2437. Thys, Eke, educatief medewerker
  2438. Alexander solange, Temse,
  2439. Katrien Van Mulders, Ninove, Copywriter
  2440. Jan De Wilde, Aaigem, zanger
  2441. Inès Calliauw, Sint-Martens-Latem, neurolinguist
  2442. Luc Vandenbosch, Hasselt, jurist
  2443. Lore Vandevoorde, Brussel,
  2444. Lies Van Houtte, Brussel,
  2445. Breem Etienne, 8660 Adinkerke,
  2446. Gryffroy Dries, Landegem,
  2447. Mie VAn Boxem, Kalmthout, lesgever bibliotheekschool
  2448. BUCQUOYE, gent,
  2449. Ward, Herdersem,
  2450. tony Pulinx, Mgr. Kerkhofsstraat 5, 3500 Hasselt, Product Manager
  2451. Lucien Vandenbroucke, Ledegem, Gepensioneerd leraar Nederlands
  2452. Koenraad Claes, Gent,
  2453. Bruno Steenssens, Kruibeke,
  2454. Kathleen, Bekkevoort,
  2455. David Bracke, Lissabon - Portugal, directeur
  2456. Guy Mortier, Aalst, Bediende
  2457. Jan Ghyselen, Veurne, opvoeder
  2458. l.heijenrath, kerkrade NL, gepensioneerd
  2459. Ivonne Labonne, Brussel, licentiate germaanse filologie
  2460. Ad Foolen, Nijmegen, universitair docent
  2461. Ansie Kotzé, Port Elizabeth, muziekonderwijzeres
  2462. Ubben, Maaseik,
  2463. Kris Van de Poel, Wilrijk,
  2464. Buyl Hilde, Haaltert, ambtenaar
  2465. Armand Heroguel, Rijsel, universitair hoofddocent
  2466. Bert Van de Wiele, Balegem,
  2467. vanhixe, oostende, ambtenaar
  2468. Ingrid Wikén Bonde, Stockholm, UHD Nederlands Universiteit van Stockholm, gepensioneerd
  2469. jos sterk, hasselt, journalist
  2470. Mien Verdingh, Hasselt, onderwijzeres met pensioen
  2471. Luc Tousseyn, terhulpsesteenweg 277, 1170 Brussel,
  2472. Luc Gevaert, Melle, Technisch adviseur
  2473. Guido Hoste, Assenede, gepens. onderwijzer
  2474. Anouck Baeyens, Lede,
  2475. Appermont Guido, Hasselt, leraar
  2476. declercq dominique, brielen ieper, zelfstandig instructeur paardrijden
  2477. Versluys Willy, Oostende, Reder ter Zeevisserij
  2478. Lies Denyft, Deurle,
  2479. Liesbeth Spreuwers, Brugge, Gepensioneerd docente
  2480. René Claesen, Hasselt,
  2481. popelier ludo, heist,
  2482. Hubert Boone, Nederokkerzeel (Kampenhout), Musicoloog
  2483. Roger Prinsier, Wulpen,
  2484. VANCAYSEELE, koksijde, ambtenaar
  2485. Christine Sas, Londen, V.K., docent, University College London
  2486. Xavier DE VREESE, Bellem, Technisch bediende
  2487. Koen de Visscher, Lokeren, Masereelfonds Lokeren
  2488. Vandenbosch, Veurne,
  2489. ingrid van eynde, bornem,
  2490. Heinkens Joris, St.-Andries, leerkracht
  2491. Magalie Lagae, Gent,
  2492. Ellen Vandendorpe, Brugge, Leerkracht
  2493. BUFKENS, 1083 Brussel, docente Nederlands
  2494. sien vanmaele, veurne, student theater
  2495. Johan De Vis, Leuven, ambtenaar
  2496. Lioce Nico, Oostende, Onderwijsdirecteur IVO Brugge
  2497. Yvonne de Vries, Roermond, Nederland, Voorzitter Commissie Volkscultuur Veldeke Limburg
  2498. Noël Geirnaert, Brugge, hoofdarchivaris Stad Brugge
  2499. Matten Joris, Stavele, gepensioneerd
  2500. Valerie, Londen, Leerkracht
  2501. Knapen Luc, 3500 Hasselt, gepensioneerd diensthoofd
  2502. Vanhoucke Marc, Veurne,
  2503. Ed Hanssen, Parijs, Hoofddocent Institut Néerlandais
  2504. Hilde Smet, Massemen, Germaniste
  2505. delva, veurne, zelfstandige
  2506. Vandendriessche ludovic, staden, bediende
  2507. Arie Pos, Cete (Portugal), docent Nederlands universiteiten Coimbra en Porto
  2508. Edilbert Maes, St-Niklaas, Gepensioneerd
  2509. Loes De Ridder, Brugge, leerkracht
  2510. jan verfaillie, veurne, burgemeester/volksvertegenwoordiger
  2511. Femke, Gent,
  2512. Elke De Rocker, Gent, Leerkracht
  2513. Peter Vandendriessche, Staden, leraar
  2514. Samuel Zakowski, Antwerpen, Doctoraatsstudent UGent
  2515. Vanhoutte Francis, Leisele, Landbouwer
  2516. Van Kauter Jacqueline, Merelbeke, Leerkracht met pensioen
  2517. Ton Winkelmolen, Neeritter,
  2518. Jo De Haeck, Kerksken, Bediende
  2519. Sonja Deneve, Bonheiden,
  2520. Vandicke Bruno, Koksijde, Postbode/Secretaris N-VA Koksijde-Oostduinkerke, Ondervoorzitter Arrondissementeel Bestuur N-VA Oostende-Veurne-Diksmuide, Lid Partijraad N-VA
  2521. sacré claire, genk 3600,
  2522. De Greeve, Willy, Hasselt,
  2523. Peter Decorte, Bangkok, CEO
  2524. Marc Vandenbroucke, Beveren-aan-den_IJzer, Gepensioneerd
  2525. Ann Moens, Sinaai, Leerkracht
  2526. MAERTENS PIERRE, 8691 STAVELE, ZAAKVOERDER
  2527. Chris Crop, Brugge, verpleegkundige
  2528. Eddy Blanckaert, Leisele, Landbouwer-veeteler
  2529. Ingrid Bastien, Maldegem,
  2530. dewulf amandus, veurne, arbeider
  2531. Mieke De Pauw, Schoonaarde,
  2532. Josette Timmerman, De Panne, gepensioneerde lerares
  2533. Hemschoote Marc, 8300 Knokke, Bruggepensioneerd
  2534. torreele carine, veurne, zelfstandig medewerker
  2535. Jorn Proot, Dilbeek,
  2536. Vandamme Francine, 8906 Elverdinge, gezinsverzorgster
  2537. Natalie Hulsen, Tienen, taaladviseur
  2538. Verplancke Marie-Paule, Oostende,
  2539. Van Vooren Koen, Sint-Denijs-Westrem, ambentaar
  2540. B. Bakx- -Hermans, Bergen op Zoom, voorzitter Dialectgenootschap de Berregse Kamer
  2541. Luc Chielens, Oostduinkerke,
  2542. Dehaemers Ann, De Haan (Wenduine), administratief bediende
  2543. Sofie Royeaerd, Brno (Tsjechië), Lector Nederlands
  2544. Karel Matthys, Maldegem, directeur Onderzoek en Ontwikkeling
  2545. andries annie, brugge, verpleegkundige
  2546. Christophe Coffyn, De Panne, bibliothecaris
  2547. Werner Corthals, Uitbergen, bediende
  2548. Ludo Martens, Hasselt, Ambtenaar
  2549. De Vloo Luk, Leisele 8691, zaakvoerder
  2550. Stefan Meeus, Wondelgem,
  2551. Sandra Vandevelde, Knokke-Heist,
  2552. Kristine Gryp, Boutersem,
  2553. Adéla Obermajerová, Brno (Tsjechië), Lector Engels
  2554. Dirk Devreese, Gent,
  2555. Lucie Sedlackova, Praag, Tsjechië, universitair docent
  2556. Liselotte Vandenbussche, Gent, onderzoeker
  2557. Kurt Vereecken, Wetteren, Burgerlijk Ingenieur
  2558. Vandermeiren Marc, Koksijde,
  2559. Philippe Bellengé, Houtem bij Veurne,
  2560. Marc Simons, Hasselt, overtuigde dialectspreker
  2561. Katja Van Nieuland, Gent, Laborante
  2562. Sybille Segers, vinderhoute, deskundige
  2563. Cécile Moons, Hasselt,
  2564. Michal Fabian, Zilina, Slowakije, vertaler
  2565. De Clercq R., Wondelgem,
  2566. de breuck yvan, gent,
  2567. Demeyer, Izenberge, gepensioneerd
  2568. De Poortere Quincy, Zingem, Sectorverantwoordelijke, Thuishulp Bond Moyson
  2569. lootens, deinze,
  2570. Theunissen Wilfried, Z.-Zussen-B.,
  2571. Yann Metdepenninghen, Gentbrugge, Product Manager Telecom
  2572. Van Kerckhove Noel, Veurne, Bediende/verkoper
  2573. Pascale Steurbaut, 9860 Moortsele, Ambtenaar
  2574. Hans Berquin, Groot Bijgaarden, erenotaris
  2575. Jozefien Van Huffel, Gent, Journalist
  2576. Verbeke Rudy, Oudenburg, Bakker
  2577. Veronique Vandendriessche, Erondegem, Vertaler
  2578. Huyghe Claudine, Brussel, Ambtenaar
  2579. BOEDTS Robert, 1150 Sint-Pieters\\'-Woluwe, gepensionneerd
  2580. goudeseune anja, stavele, gids
  2581. Vranckx Frans, Boutersem,
  2582. Igmar Van Crombrugge, GENT,
  2583. Carney Jet, 8310 Assebroek, Bediende
  2584. De Brabandere Machlien, Assebroek (Brugge),
  2585. joanna crucke, oosterzele, floriste
  2586. Walter Viane, Nieuwpoort,
  2587. Marie van Caster, Brno- CZ,
  2588. Riet Dekeyrel, Lokeren, gepensioneerd
  2589. Dirk Cooremans, Aalst, bus-chauffeur
  2590. Karel Vroman, Bellem, Leerkracht
  2591. Elsa Strietman, Cambridge, Senior Lecturer in Dutch
  2592. Marjan Krafft-Groot, Sèvres, universitair hoofddocent Lille 3
  2593. Sam Provoost, Vinderhoute, Wetenschappelijk attaché
  2594. Bert Cornillie, Leuven, docent taalkunde KU Leuven
  2595. Tim Denyft, Gent, Bediende
  2596. Peter Dieryck, Izenberge, Horecauitbater
  2597. Geerts Ludo, Deinze, gepensioneerd
  2598. alex duyck, brugge,
  2599. Bellengé, Diksmuide, kok
  2600. decroos-warreyn, leisele,
  2601. Pallen François, De Haan,
  2602. Marie-Louise Van Roosebeke, Brugge,
  2603. Dutry, Oosterzele, gepensioneerd
  2604. Bert Van den Bossche, Ekeren, bediende
  2605. Watthy René, De Panne, Gepensioneerd
  2606. Dr Alicia van der Spuy, Oos-Londen, Suid-Afrika, Senior Lektor
  2607. Schoofs Karine, Schaffen,
  2608. Lammens Sonja, Aalter,
  2609. José Ryckebosch, Alveringem, Onderwijzer
  2610. Ann Van Loo, Poperinge, Lerares
  2611. Hilde Wynant, Aalst,
  2612. Marianna Bartková, Brno, Tsjechische Republiek, studente
  2613. Joris Duyck, Veurne,
  2614. Loes Wijdeveld, Maasbracht, tekstschrijver
  2615. Thijs Festjens, Gent, promovendus
  2616. Asselman John, 1742 Ternat, Vertegenwoordiger
  2617. Geert Meersseman, Brussel,
  2618. machteld, oordegem,
  2619. Platteau, 9030 Mariakerke, gepensioneerd
  2620. Herman Vanheste, Oostduinkerke,
  2621. Bob Joosten, Hasselt, germanist
  2622. Lachaert, Gent,
  2623. Jo Vandeputte, Oosterzele, Bibliothecrais
  2624. Vanloot Rudolf, Poperinge, Leraar
  2625. Sophie Muyllaert, Brugge,
  2626. martien van loo, de panne, bediende
  2627. vandegehuchte a-m, drongen,
  2628. sarah bracke, gent, kleuteronderwijzeres
  2629. Dequidt André, Veurne ( Avekapelle), Gepensioneerd
  2630. Bellengé Serge, Merksem, architect
  2631. Jacques Sabbe, Gentbrugge, Zelfstandig vertaler
  2632. Els Wybo, Gentbrugge, Leerkracht
  2633. Dr. Christopher Joby, Manchester, Engeland, Docent Nederlands
  2634. huyghe greta, veurne, bediende
  2635. Jan Vermeire, Veurne, Musicus
  2636. Willy Meeüs, , gepensioneerd
  2637. Vandesande Leo, Mol, Gepeenioneerde
  2638. Den Tandt Herman, 9860 Oosterzele, arbeider
  2639. Jef Vromans, Luik, emeritus hoogleraar ULg
  2640. Nico Duyck, Aalbeke, bedrijfsleider
  2641. Torsten Leuschner, Gent, Professor UGent
  2642. André Fraats, Eijsden (NL), Gepensioneerd leraar
  2643. Debaene, Schoten, studente
  2644. Niels Verschatse, Brno, Tsjechische Republiek, Universitair docent
  2645. Laseure Lena, Veurne, landbouwster
  2646. Pieter Devos, Otegem, paardenverzorger
  2647. De Keyser, Kapellen,
  2648. Declercq Rik, Antwerpen,
  2649. Thijs, Sint-Job-In-\\'t-Goor,
  2650. Willy Vandendriessche, Veurne, Management-Assistent
  2651. thys dominique, gent, apotheekassistente
  2652. Anna Nachtigalova, Gent,
  2653. Jacques Hanson, Heule,
  2654. Luc Spreuwers, Brecht, lic. Germaanse filologie
  2655. Veronika Horáčková, Brno, studente
  2656. Frieda Verspreet, Brecht, Lic. Germaanse filologie
  2657. Senden H.L.L, voerendaal, Facilitair manager
  2658. Inse, Melle, Student
  2659. Ann D\'Haese, Wichelen, zorgcoördinator kleuterschool
  2660. Kathy Rys, Koewacht, postdoc FWO/UA
  2661. vladimir Belo-oesov, Moskou, Rusland, professor neerlandistiek aan de MGU te Moskou, lexicograaf, vertaler,
  2662. Roels Monique, Oosterzele,
  2663. Marc Degraeuwe, De Panne, Verzekeringsagent
  2664. Verhenne Hugo, Roeselare, stafmedewerker publiekswerkinig
  2665. Anne Verschoore, Oudenaarde, TBS lerares Nederlands/Engels
  2666. JAN DE WILDE, WAARSCHOOT,
  2667. Jan Glorieux, Tiegem, leraar-vertaler-journalist
  2668. Van Gaever Arlette, Sint-Idesbald, gepensioneerde lerares
  2669. Mulleman Martial, Sint-Idesbald, gepensioneerd leraar
  2670. De Brabandere Jacques, Veurne,
  2671. Eulalie Groosman, Sint-Laureins,
  2672. De Boeck Veerle, Eizer Overijse, Zelfstandige
  2673. Brecht Colpaert, Knesselare, Treinbestuurder/Student
  2674. Debaes Eric, izegem, gepensioneerd
  2675. Deraeve, Dendermonde, zelfstandige
  2676. Inneke Plasschaert, Herne, filologe
  2677. leeuwerck jef, Westouter, gepensioneerd
  2678. Van de Voorde Marie-Claire, Dendermonde,
  2679. Veldeke kring Weert, Weert NL, Secretaris
  2680. Stevens David, Gentbrugge, QSHT Mgr / Preventieadviseur RGB
  2681. Tobback Els, Bierbeek,
  2682. meuleman juliette, oosterzele, pensioen
  2683. Tim Adriaens, Gent, onderzoeker
  2684. Ampe Dirck, Roeselate, gepensioneerde
  2685. Lien Va,deputte, Antwerpen, Student
  2686. Johanna Baert, kuurne,
  2687. Roger Vandeputte, Moerbeke-Waas,
  2688. Rudy Lams, Overpelt,
  2689. Cossey Hubert, Leuven, emeritus KULeuven
  2690. Emmelie Gryp, Aartrijke, leerkracht
  2691. Eugene Marais, ZA, Dosent
  2692. Van der Eecken Hilde, Hofstade-Aalst, ambtenaar UZGent
  2693. Barbara de Jong, Mülheim an der Ruhr, Docente Nederlands
  2694. Van Heddegem, Jette, copywriter
  2695. Roel Bouduin, Tienen,
  2696. Yves Schockaert, Zele, Leerkracht
  2697. David Koren, Middelburg NL, adviseur cultuurhistorie
  2698. Lisa Deloof, Zevergem, student
  2699. Jonas Grooten, Dilsen-Stokkem,
  2700. DELHEYE Luk, VEURNE, up pensioen . . .
  2701. schurmas, 3500, tennispro
  2702. Vandermarliere Karine, Gent, Bediende
  2703. valerie van vooren, gent, assistent
  2704. Erik, Oostende,
  2705. Ann-Sophie Maes, Gent, Student
  2706. Hendrik De Groeve, Gent,
  2707. Siemon Reker, Bedum, Hoogleraar Rijksuniversiteit Groningen
  2708. Jan Sevriens, ECHT, Typograaf
  2709. Nele Pype, Tielt,
  2710. Tom Glorieux, Wevelgem,
  2711. Janneke de Wit, Goes, adviseur musea
  2712. VANREPPELEN MAR, hasselt, pension
  2713. Boel, Wilrijk Antwerpen,
  2714. Debacker Jan, 9270 Laarne, ir./ereprof UG
  2715. Van Wassenhove Rita, Wetteren,
  2716. Cuypers Theo, Antwerpen, Brugpensioen
  2717. Fabie Vervaele, De Haan, leerkracht Nederlands
  2718. Jack Stuart, Bergen op Zoom, Bedrijfsadviseur
  2719. Marinus van Dintel, Middelburg, adviseur cultuurhistorie en monumenten
  2720. Renee Marais, Pretoria, Zuid-Afrika, Hoofddocente: Vertalen, Neerlandistiek
  2721. Decreton marie, De Panne, kinderverzorgster
  2722. Schellens Erna, Herent, lector psychologie
  2723. Vandenheede Ann, Brugge, Gepensioneerd/leerkracht
  2724. Clauw Johan, Veurne, Chauffeur
  2725. Devogelaere P, Aalter, Operator
  2726. Krisitin Van Damme, Hamme, leerkracht
  2727. Steven Bohez, Dentergem, Student
  2728. mark sweertvaegher, herent,
  2729. Marc Vansteenkiste, Oostende, gepensioneerd
  2730. VANDENHOUWEELE FREDDY, 8660 DE PANNE, GEPENSIONEERD
  2731. serlet, eke, slager
  2732. Verslype Jean-Marie, Steenkerke/Veurne, tot rust gekomen leraar
  2733. Mia Devlies-Vansteenkiste, Waregem,
  2734. Lutgard Marcou, Nieuwpoort, huisvrouw
  2735. Sven Van der Linden, Dendermonde, leraar
  2736. Tessely Herman, Hansbeke, Gepensioneerd
  2737. Leo Adriaanse, Middelburg NL, erfgoedadviseur
  2738. AN CRIVITS, Winksele, leraar
  2739. Dr.P.GODDEERIS, 8860 Lendelede, geneesheer
  2740. Vanmarcke, Gullegem, directeur met pensioen
  2741. D\'Ooghe Roger, Veurne, gepensioneerd
  2742. pauwels jan, Brugge(St-Kruis),
  2743. Lecointre Annelies, Veurne, logopediste
  2744. Arnold FRANCK, Belsele, Dr. ir.
  2745. Belinda Eelbode, Roeselare, bediende
  2746. marc mertens, lede, leraar op rust
  2747. LIBERT Willem, Harelbeke, gepensioneerd
  2748. Franky Maelstaf, Blankenberge, maritim bediende
  2749. Regina Vuylsteke, Meulebeke, Lerares muziek op rust
  2750. Ann Dewaele, Alveringem, administratief medewerker onderwijs
  2751. johan engels, aalter, operator
  2752. Anny Dedoncker, Waregem,
  2753. Van de Voorde Guido, Brugge, ere-werkleider K.I.K.
  2754. Tim Vandersteen, Praag, Tsjechië,
  2755. Greet Stroobandt, Assebroek, leerkracht
  2756. Verleyen B., 9220, leerkrach
  2757. Shanna Dekeuninck, De Panne, leerkracht lager onderwijs
  2758. Keirsebilck Odette, 2900 Schoten, Pedicure
  2759. Frans Mourmans, Kanne, arbeider
  2760. Lut Baten, Herent, professor
  2761. Vervaet, Gent, student
  2762. Van de Maele Frans, Boortmeerbeek, pensioen
  2763. Marjolein Van Berendoncks, Beveren, Student
  2764. Anne-Marie Ghysen, Hasselt, Lerares
  2765. jet vloemans, hasselt,
  2766. Smeets Gér, 3770 Kanne, beroepsmilitair
  2767. Marianne Van Mullem, Hamme, lerares Nederlands
  2768. Van de Vyver Els, temse, lerares
  2769. Roger Janssens, Aarschot, stafmdw internationalisering KU Leuven - Letteren
  2770. melkenbeke, Wanzele, bedrijfsleider
  2771. Leon Godefridis, Koksijde, gepensioneerd
  2772. Depoorter Georges, Oostende, Reisleider
  2773. Prof Fanie Olivier, Durban ZuidAfrika, Leraar Universiteit KwaZulu-Natal
  2774. Ivo Thys, Riemst , Pensioen
  2775. Rolande Engelen, Mariakerke, Gepensioneerd
  2776. Katrin Střihavková, Brno, Tsjechië, studente
  2777. Estelle Jooste, Port Elizabeth, Suid Afrika, Bibliotekaresse
  2778. George Will, Oosterhout, docent
  2779. Luc Royeaerd, Vinkendal 47, Drongen, bediende
  2780. Chris van der Merwe, Kaapstad, Emeritus Prof (Afrikaans & Nederlands
  2781. Jan Peumans, 377O Herderen Riemst, Voorzitter Vlaams Parlement
  2782. Claire Ziegeler, Knokke-Heist, Gepensioneerd
  2783. Dick Sabine, Gent, vakbondsafgevaardige ACOD Telecom
  2784. Vandenbosch Albert, Val-Meer, verpleegkundige
  2785. Hana Helekalová, Mohelnice (Tsjechië), studente
  2786. Staes Paul, 9000 Gent, Gepensioneerd
  2787. Kenny Peumans, Riemst,
  2788. Melard Ludo, Millen, voorzitter GOGRI
  2789. vandaele henri, 8630 veurne,
  2790. Chris Van den Bussche, Schoten,
  2791. verhoest, ardooie, pensioen
  2792. Vanlaere Ineke, 9881 Belme, Dr. in de wetenschappen
  2793. vanlerberghe hugo, veurne, bruggepansioneerd
  2794. Philippe Beckers, 3770 Kanne Riemst, technisch afgevaardigde
  2795. Huvenne Hanneke, gent, post doc ugent
  2796. Marc Waelbroeck, Merendree, Opvoeder
  2797. De Smet Eddy, Gavere,
  2798. Peter Van den Broeck, Moerzeke, leerkracht Nederlands
  2799. Martine Vandenbussche, kortrijk, bruggeling, wonend in Kortrijk
  2800. Samuel Peelman, 9220 Hamme, Student
  2801. Steven Robberecht, Moerzeke,
  2802. Hugo van Vooren, 8200 Sint-Andries,
  2803. toune albert, Oostende, ere-griffier
  2804. Isabel Spitaels, Moerzeke,
  2805. Kitty Vanholder, Hamme,
  2806. Cecile De Kerck, Herent, gepensioneerd
  2807. freson, riemst,
  2808. Racket R, Roeselare, Technieker
  2809. Staes Guido, Ekeren,
  2810. Hans Smessaert, Kessel-Lo, Hoofddocent Taalkunde KU Leuven
  2811. mijs leonarda, moerzeke 9220, gepensioneerd
  2812. Evelien Smet, Gent,
  2813. wouter van geyte, Moerzeke, leerkracht
  2814. Erik Provoost, Koksijde, Gepensioneerde leraar
  2815. Verstraete Fernand, Rumbeke, Pensioen
  2816. frank pauwels, Wulpen, Ingenieur
  2817. Hilda Debreus, De Panne, gepensioneerd
  2818. Christa Meysseman, Heist aan Zee, Bediende
  2819. Jurgen Viaene, Aalter, Leerkracht
  2820. Sandra De Clippeleir, Hamme, Lerares Nederlands
  2821. Anthuenis Ans, Melle, opvoedster bijzondere jeugdzorg
  2822. de kuyper jul, killestraat 44 9220 Moerzke, arbeider
  2823. Vandenheede Ria, Zwevegem,
  2824. prof. A.H.de Vries, Eatonweg 9, Tuine. Kaapstad Zuid-Afrika, Afrikaanse skrywer en dosend Universiteit van Wes Kaap-land.
  2825. Melissa Van der Stock, Hamme, Studente
  2826. Pierre Verstappen, 8310 Brugge, ambtenaar op rust
  2827. Veerle Van Houdt, Moerzeke, Kleuterleidster
  2828. Chielens Kristien, Heule,
  2829. Vandersaenen Mira, IZEGEM, bediende
  2830. ludo van den broeck, moerzeke, dialectblogger
  2831. Marc De Clercq, Deinze,
  2832. Cindy Prinsier, Dendermonde,
  2833. Inga Verreet, Antwerpen, Huisvrouw
  2834. Werner van Meerbergen, Wilrijk, Gepensioneerd
  2835. Roger Thijs, Kanne,
  2836. Van Goethem, Hamme, leerkracht
  2837. Joris, Moerzeke, Van mijn dorp houden
  2838. jeroen michiels, Beernem, Student
  2839. Lotte Haeck, Aalter,
  2840. Dirk Vanlede, 8900 Ieper, postbediende
  2841. Nele Verhulst, Staden, leerkracht
  2842. Lefebvre Dominique, Zulte,
  2843. Van den Bossche Christine, Hamme, Ambtenaar
  2844. Ken, Moerzeke,
  2845. Julie Aelbrecht, Lebbeke, Student
  2846. Windey Clement, Moerzeke,
  2847. franky Bedert, Staden, leerkracht
  2848. Odette Merken, Riemst, bediende
  2849. Matthias Moerman, Hulste, Travel consultant
  2850. hilde seys, gent,
  2851. Edmond, Heist aan/zee, Gepensioneerd
  2852. Danny Van Loo, Hamme, Operator
  2853. Carla Peelman, Ierland, n/a
  2854. Marc Baelde, Vlamertinge, Gepensioneerd leerkracht
  2855. Hellinckx, Gent, student Taal- en Letterkunde
  2856. liliane mistiaen, Hasselt, Ambtenaar
  2857. Gils Liliane, Beveren-waas, Pensioen
  2858. anne-marie repriels, 9000 gent, gepensioneerd
  2859. Dr. Robert Naborn, Jenkintown, PA (USA), Director Dutch Studies, University of Pennsylvania
  2860. Marnix Vanquaethem, Shanghai China, Purchasing Manager
  2861. van de vaerd, lochristi, zelfstandige
  2862. Castermans Peter, Lanaken, Schadebeheerder
  2863. erwin wandels, Gavere, arbeider
  2864. Philip Janssens, Hamme 9220, onderwijzer
  2865. LIN, Beijing(China), docent Nederlands
  2866. bellenge Thérèse, Oostende , huisvrouw
  2867. Spruytte Dirk, Diksmuide, leraar
  2868. J. van Zon, Oostburg, Coördinator ROP
  2869. drs. R.M. van Dierendonck, Serooskerke, Archeoloog
  2870. de meester miet, diksmuide, pensioen
  2871. Defossez Hilda, diksmuide,
  2872. Frederik David, Steenkerke,
  2873. De Dapper Erik, Hoeilaart, pensioen
  2874. De Pauw Annick, Gent, ambtenaar
  2875. Christine Versluys, Gent, bediende
  2876. Charlotte Lippens, Aalst, leerkracht
  2877. Vanlerberghe Jennie, Ieper, Auteur
  2878. Leen Van Houdt, Wieze,
  2879. steven de wulf, ,
  2880. Willy Spillebeen, Menen, auteur
  2881. Baudelet Fernande, 8820 Torhout,
  2882. PLOVIE, Ingelmunster, diensthoofd ziekenzorg CM
  2883. Amery, Turnhout,
  2884. Kint An, Deinze, secretaresse
  2885. Van den Eeckhout Maarten, Aalst, Studiemeester/opvoeder
  2886. Gudrun, Vlamertinge, bediende
  2887. Joni De Mol, Gent, onderzoekster
  2888. Waelbroeck Martine, Merendree, bediende
  2889. Roger Hessel, Koolkerke Brugge,
  2890. Perdu Carmen, Aalst, lerares
  2891. Helmut Moortgat, Aalst, Onderwijs
  2892. Wim Van Buggenhout, Aalst, leerkracht
  2893. Denys Marleen, Nieuwpoort,
  2894. Ivan Schepers, Dikkele, bediende
  2895. de baerdemacker m, lokeren, bediende
  2896. Anseeuw Annie, 8600 Pervijze,
  2897. DECAESTEKER FRANCIS, ZILLEBEKE (IEPER), gepensioneerde postbode
  2898. MENGELS M.CL., RIEMST, gepensionneerd
  2899. Henri Ernest Vanherle, Meulebeke, Industrieel Ingenieur
  2900. Marijke Gunter, Middelburg, P&O-medewerker
  2901. Tom Grimonprez, Gent, Leerkracht secundair onderwijs
  2902. Cécile Vanmeerhaeghe, Orroir,
  2903. Travers Robert, 9000 Gent, maatschappelijk werker/gepensioneerd
  2904. A.M.Leijdekkers, Schouwen-Duiveland (NL), geen
  2905. Mieneke Schiettekatte, Schouwen-Duiveland (NL), geen
  2906. Gilbert Bocarren, ,
  2907. Goethals Guy, Oostwinkel,
  2908. Johan Roelstraete, Heule, Familiekundige en heraldicus
  2909. Geert Delmeiren, Oudenaarde,
  2910. Lippens Julie, Mariakerke (Gent), leerkracht
  2911. Seru frank, koksijde, zelfstandige
  2912. Dirk-Jan Parlevliet, Dikkele(Zwalm), Zelfstandige Haringhandel
  2913. Maurice Bellefroid, Nieuwpoort, Zaakvoerder
  2914. FIEUW Joanna, Blankenberge, gepensioneerd
  2915. Joeri Van der Veken, Wambeek, Germanist UGent
  2916. Ronald Welter, Lanaken, Lijnchauffeur
  2917. Lambert Isebaert, Incourt, Hoogleraar Letteren
  2918. De Smet Jolien, Gent,
  2919. VANBLAERE LUC, 8691 LEISELE,
  2920. Lodewijk Delaere, Varsenare, Student
  2921. Brunhilde Buyse, Melle,
  2922. gaëtan Scharpé, merelbeke hoogstraat 1, student
  2923. Klaas Chielens, Mechelen,
  2924. Vermeir Christel, Lebbeke, verpleegkundige
  2925. wilssens christ\'l, antwerpen, zelfstandige
  2926. Van Es Veronika, Westmalle, lerares
  2927. christophe haegeman, Aalst, bankbediende
  2928. Neutens Céline, Melle, PhD student
  2929. Bert Schouteten, Leuven, zelfstandige
  2930. Heidi Saerens, Mariakerke (Gent), Grafisch Vormgever
  2931. Stanislas Knudde, Bissegem, leraar op rust
  2932. Stephanie R, Evergem, Student UGent
  2933. De Ghein Danny, Eppegem, amtenaar infrabel
  2934. Gabriel Matthys, Antwerpen, Kapitein /Zeeman
  2935. Tim De Smet, Olsene, Maatschappelijk assistent
  2936. Joris Smeets, Antwerpen,
  2937. Van Deuren Gerlinde, Lint, zelfstandige
  2938. Kathleen Maes, Zonhoven, Leerkracht
  2939. Karl Deckers, Niekarken (Nieuwkerken-Waas),
  2940. Marc Van Dercruyssen, Wilrijk, Informaticus
  2941. Frank Van Maroey, Mechelen, programmeur
  2942. Alain Ruys, Oudenaarde, Buschauffeur
  2943. Tine Van Beurden, Turnhout, Artdirector
  2944. Jan Jonckheere, Veurne, zelfstandige
  2945. J. E. M. Cuyvers, Hasselt,
  2946. Beatrijs De Vos, Gent, lerares
  2947. Jos Demarée, Sint-Andries,
  2948. frederik tavernier, oostkamp, bankbediende
  2949. Suys Robbe, Lint, student
  2950. Stefanie Maertens, Roeselare, Bediende
  2951. frederik tavernier, oostkamp, bankbediende
  2952. Laurijsens marleen, Terhagen,
  2953. Lauwers Bart, Rumst, Bediende/Kader
  2954. christel coucke, kapellen,
  2955. Schraepen Yvo, Ommegangstraat 84 - 9080 Lochristi, gepensioneerd
  2956. Paul Van Hoof, Wezembeek-Oppem, Secretaris Academie van het Brussels
  2957. coremans els, Gent, kunsthistorica
  2958. Leen De Sadeleer, Erpe-Mere,
  2959. Annelies De Graeve, Schaerbeek, Communicatieverantwoordelijke
  2960. Deborah, Denderleeuw, Student Nederlands&Engels
  2961. Daniel Vanden Broeck, Opvelp, bediende
  2962. Jan Serras, Gent, gepensioneerd
  2963. Kristel Pennewaert, Mechelen, Bediende
  2964. vanlerberghe ingrid, schilde, sociaal readaptawerkster
  2965. Paul van Haaster, 9032 Wondelgem, Documentatie @ Training
  2966. Blanckaert, Gent, Germaniste
  2967. Paul Catteeuw, Kontich, lector talen Karel de Grote-Hogeschool
  2968. Luc Vlerick, Zwijnaarde, leraar
  2969. Hugo Van Poucke, Gent, gepensioneerd
  2970. van der elstraeten annie, wondelgem, psychiatrisch verpleegkundige
  2971. Degezelle Charlotte, Roeselare, journalist
  2972. Robin Verdickt, Aalst, Student UGent
  2973. Johan Dekelver, Ham, Militair
  2974. Vincent Winckelmans, Ieper, Web developer
  2975. Frans Godden, Hemiksem, Journalist
  2976. Dominica Ceuleers, Antwerpen, zelfstandige
  2977. Micha Symoens, Gent,
  2978. Tom Van Neyghem, Aalst,
  2979. Karinne Ongena, De Klinge,
  2980. Van Outrive Eddy, Gent, Informaticus
  2981. Chris Spriet, Brugge Sint-Michiels,
  2982. Willem Deschuytter, Jette, burger
  2983. Frans De Leeuw, Bornem, oud-schepen voor cultuur Sint-Amands
  2984. Hugo De Bouvre, Antwerpen,
  2985. Bart Van Delsen, Oosterzele, Onderzoeker
  2986. Luc D\'haene, Lauwe, Bibliothecaris
  2987. Miguel Gisquiere, Nieuwpoort, Arbeider
  2988. Tine Steurs, Kapellen, germanist
  2989. Hilde Feyaerts, Boechout,
  2990. Sus Jansen, Hoogstraten,
  2991. Walter Decoene, Aartselaar (Antwerpen), Bediende (gep.)
  2992. Rudy Mensaert, Leuven,
  2993. Luc DE LAENDER, ASTENE, Polyglot techno-commercieel vertegenwoordiger
  2994. Cornelis Blommaert, Horebeke,
  2995. Bartholomees M Christine, Gent, Gepensioneerd Verpleegster
  2996. Viviane Van Elewijck, BRUSSEL 1090, Finance Manager
  2997. Andrea Hulsbosch, Heverlee, Student Taal- en Letterkunde
  2998. Bernard Duthoy, Oostende,
  2999. Chris Vermeulen, Wezembeek-Oppem,
  3000. Len Beké, Gent, student
  3001. Adriaan Vernaillen, Ellignies-lez-Frasnes,
  3002. VRAMMOUT HILDE, 2650 EDEGEM, klinisch laborant
  3003. Marc Hoefkens, Deurne, Lic.Germ.Fil - ICT-manager in education
  3004. Jo Sierens, Veurne, jurist
  3005. wener van bever, wetteren, gepensioneerd
  3006. Huyghebaert Rudi, Brugge,
  3007. Luc Verhuyck, Edegem, ex-leraar, auteur
  3008. Jamaer Odette, Sint-Pieters-Leeuw,
  3009. Leo Dobbelaere, 9100 Sint-Niklaas, docent
  3010. Katleen Fourie, Mechelen, logopedist
  3011. Arens Marcel, Lokeren, gepensioneerd/landmeter
  3012. Neyts Jacques, Brugge, gepens.lk Nederlands
  3013. roger vermeulen, dellen 5 mol 2400, leraar
  3014. Michèle Steleman, Moorsel ( Aalst) ,
  3015. De Cock Robert, Onze Lieve Vrouw Tielt, Heemkring Bekkevoort
  3016. David Van den Bergh, Kalmthout, \\'\\'ne zakkevuller\\'\\'
  3017. Gevaert, De Panne,
  3018. Helga Laschet, Gent, leerkracht Nederlands
  3019. Peter Herreman, Zwevegem, leraar NT2
  3020. sabine vandecandelaere, vlamertinge, ver^leegkundige
  3021. Dirk Lagast, Koekelberg,
  3022. Priem, Brugge, vertegenwoordiger-gepensioneerd
  3023. Jo Vranckx, Boortmeerbeek, Redactielid Historische Weekkalender De Roets
  3024. lieve de clercq, sint-martens-latem,
  3025. Liset Van der Steen, Kobbegem - Asse, gewezen onderwijzeres
  3026. Ludo Beckers, Deurne (Antwerpen), Leraar wetenschappen derde graad ASO
  3027. Christa Bintein, Ieper,
  3028. Eddy Van Hemelrijck, Borsbeek, Docent
  3029. Willemsens Luc, 1750 Lennik, pensioen
  3030. Luc DE LAENDER, ASTENE, Polyglot technicus
  3031. Cansse Remi, 8000 Brugge, gepensioneerd
  3032. temmerman willy, drongen, op rust
  3033. Duthoy Robert, Sinaai, ere-professor UGent
  3034. Ghislaine De Wilde, Gent, lerares
  3035. André De Messemaeker, Gent, leraar
  3036. Bert Vossen, Riemst, gepensioneerd
  3037. Ockier Hilde, Poperinge, gepensioneerd
  3038. Rombauts Jean, Mechelen, Gepensioneerd ambtenaar
  3039. Prudhomme Vinciane, Aalter,
  3040. Sam kruydt, alsemberg,
  3041. Drs. Ing. Kees Martens, Middelburg, Nederland, Econoom, Voormalig voorzitter Zeeuwse Dialect Vereniging
  3042. Lieve van den eeckhout, Aalst, Gepensioneerd stadsambtenaar
  3043. Leuridan, Drongen, oud-directeur
  3044. Paul Moreels, Heestert, oud-leerkracht
  3045. Joris Strypens, Lebbeke,
  3046. Buysse William, Gent, Psycholoog
  3047. Herman Seldeslachts, Bierbeek, Hoogleraar Letteren
  3048. Remy SPROELANTS, ir, Paal,
  3049. Bossaert Philippe, Fretbos 9-1702 Dilbeek,
  3050. Ghislain Potvlieghe, 9400 Ninove, orgelbouwer/auteur
  3051. Arnold J. Martijn Körvers, Brussel,
  3052. dewachter, oostende, arbeider
  3053. Peter Dirix, Kessel-Lo, taalkundig ingenieur
  3054. Elly Beké, Gent, ambtenaar
  3055. Hoorelbeke, ,
  3056. Guido Gheldof, Melle, gepensioneerd
  3057. huguettevanraemdonck, haasdonk, ex lerares
  3058. Carl Feryn, Lichtervelde, ambtenaar
  3059. Linda, Betekom,
  3060. Van Wallendael Eddy, Brasschaat, Gepensioneerd onderwijzer
  3061. missotten denis, hasselt, zelfstandige tandtechnieker
  3062. vanhout jeanne, hasselt, huisvrouw
  3063. norbert van yperzeele, oudenaarde,
  3064. Feyen lieve, Tongeren, Leerkracht so
  3065. Karel Declercq, Izegem, cabaretier, heeft ook programma over West-Vlaamse taal
  3066. Luc Pay, Brecht (Sint-Job), Leraar (germanist) op rust.
  3067. Elke Kellens, Oosterzele, Student
  3068. colpaert rudy, mariakerke, gepensioneerd
  3069. MarC RF Delhem, Schilde, Global Key Account Manager
  3070. Kris ROOSE, Koksijde,
  3071. D. Van de Velde, 9100,
  3072. DePestele Patrice, Gent, gepensioneerd ambtenaar
  3073. FILIP VAN DE WINKEL, AALST,
  3074. Oscar Delanghe, Haasdonk, germanist op rust
  3075. delanoye yvan, Heuvelland,
  3076. paresh patel, Hove, Lector
  3077. Dirk De Pauw, Arendonk, distributie manager
  3078. Nicole Withofs, Hasselt,
  3079. bram desmet, Schaarbeek,
  3080. Gwy Mandelinck, Eernegemsestraat 55, dichter, stichter Poëziezomers Watou
  3081. L.C.Soeters, 4421 CS Kapelle, student cultuurwetenschappen
  3082. Van Oosterwyck Rony, Lier,
  3083. Achiel Van Malderen, Wetteren, Acteur-Regisseur
  3084. Maes Elly, Gent, Ambtenaar
  3085. jeanne vanhout, hasselt, huishoudster
  3086. Theo Bois d\'Enghien, Vlezenbeek, gepensioneerd schooldirecteur
  3087. Frank Maes, Duffel,
  3088. Hannes Algoed, Gent,
  3089. Frieda Dambre, Dranouter,
  3090. Leendert de Jonge, Evergem,
  3091. Frank Janssens, Aartselaar, Gepensioneerd leraar
  3092. Daniëls, Gentbrugge, Wetenschappelijk medewerkster
  3093. norbert fransoo, 9910 knesselare, gepensioneerd
  3094. Bautil Jan, Beerse, Bediende
  3095. Christophe Martens, Gent, Archivaris
  3096. Jacobs Raymond, Meerhout, gepensioneerd mijnwerker
  3097. Denise Peelman, Tienen,
  3098. Paul Maes, 8900 Ieper, gepensioneerd
  3099. Ludo Milis, Sint-Martens-Latem, emeritus hoogleraar UGent
  3100. Gerd Loris, Tienen, Directrice van Ganspoel
  3101. Greta Proost, Sint-Martens-Latem, ere-professor UGent
  3102. Ilse Verbunt, Bornem,
  3103. Van der Auwera Jeroen, Hofstade (Zemst), directeur KA Pitzemburg Mechelen
  3104. Anne Steurbaut, Ronse, pensioen
  3105. Bert Dehouck, Roeselare, Muziek Marketing
  3106. Cuylaerts Marcel, Schoten, gepensioneerd scheikundige
  3107. Ann Vansteeland, Roeselare, leerkracht Nederlands
  3108. Van Caudenberg Guy, Bertem,
  3109. Ann Kelders, Kraainem, wetenschappelijk medewerkster (Koninklijke Bibliotheek van België)
  3110. Olga Zabotina, Moskou, Rusland, PhD studente, Lomonosov Moskouse Staats Universiteit (MGU)
  3111. Marjolein Brusse, Teralfene,
  3112. Lecomte Hedy, Eeklo, apotheker
  3113. fabienne schmit, antwerpen-wilrijk, staatsambtenaar
  3114. Riek Broekaert, Gent, prostituee
  3115. Elly, Middelburg, ambtenaar
  3116. Pierre Lammens, Wichelen,
  3117. Lammens Patricia, Shanghai,
  3118. Marleen Schuddinck, Wichelen,
  3119. roger DEMYTTENAERE, Knokke-Heist,
  3120. popelier annie, POELKAPELLE, huisvrouw
  3121. Six, Melsele, gepensioneerd kaderlid
  3122. Jan Van der Putten, Affligem, directeur Europese beroepsfederatie
  3123. geertje milis, brussel, handelaarster
  3124. Dirk Peeters, Lier, Ambtenaar
  3125. Magdalena Bogaert, Lovenjoel, gepensioneerde hoofdverpleegster
  3126. Thijs Guido, Kanne, Politieambtenaar
  3127. van exem kevin, boezinge, arbeider
  3128. Calcoenhozcal, Oostende, Gepensioneerd
  3129. Dobbelaere Veerle, Antwerpen, Actrice
  3130. Mertens Herman, Dilbeek, leraar wetenschappen
  3131. deigers marnicl, vlamertinge, groententeler
  3132. Peter Debaene, Schoten, Zaakvoerder
  3133. Rufijn De Decker, 9400 Ninove, Volkszanger
  3134. Bellengé Guy, Stabroek, Industrieel ing.
  3135. Roger Sonjeau, 9200 Dendermonde,
  3136. Laga Eliette, 9690 Kluisbergen,
  3137. Etienne de Potter, De Pinte,
  3138. Andrey Berezkin, Moskou, Rusland, ambtenaar
  3139. Eric Willaert, Koksijde, industrieel ingenieur
  3140. Nele De Cocker, Gent, copywriter Kunstencentrum Vooruit
  3141. Febe Roosens, Wichelen,
  3142. EVE, Brussel,
  3143. Bieke Van Gorp, Gent, Leerkracht
  3144. Lieselot Vandenhoute, Gent, Lector
  3145. Frans MOONS, Tessenderlo, Burg. ingenieur
  3146. Greta Vanobost, 9041 Oostakker , gepensioneerd
  3147. Chris Braecke, Asse, em. hoogleraar
  3148. Paul De Cock, Diksmuide, schooldirecteur
  3149. nancy terrijn, waregem, gepensioneerde leerkracht
  3150. Denys Bertrand, Loppem, gepensioneerde leraar
  3151. Liesbeth Bouckaert, Vlamertinge, student
  3152. Taveirne, Nieuwrode,
  3153. F.G.M. Vennix, Terneuzen, n.v.t.
  3154. myriam van der meirsch, labastide de virac,
  3155. Philippe Madry, Brussel, bediende
  3156. Hendrik Staels, Denderhoutem, Zaakvoerder
  3157. José Lambrechts, Leuven, gepensioneerd ambtenaar
  3158. De Muynck Geert, Moerbeke-Waas, QC&HSE Manager
  3159. Isabel Dierckx, Buizingen, vertegenwoordigster
  3160. Boddaert Roelof, Zandvoort NL,
  3161. Rita Delancker, Alveringem,
  3162. breemeersch, roeselare, gepensioneerd
  3163. Nelle Verbrugghe, Oostrozebeke, Student
  3164. Kaatje Plasman, Veurne,
  3165. Pierre Agten, , Burger
  3166. De Mey Lieve, Mariakerke,
  3167. Jan Deman, Torhout, Leraar S.O.
  3168. Cornil Paul, Zottegem,
  3169. Lobke Tyberghien, Ingelmunster, Student
  3170. Dewaele Raymond, 8630 - Veurne, gepensioneerde
  3171. Davy De Wolf, Lede,
  3172. Aerts, Lier, gepensioneerde bediende
  3173. Arnout Willockx, Lede,
  3174. regheere gilbert, alveringem, gepensioneerde
  3175. Rita Heirbaut, Waasmunster, Lerares(germanist )
  3176. Joke De keyser, Hamme, regente
  3177. Jan-Willem Vanhoutte, Varsenare, Student
  3178. Jane Catteeuw, Berchem,
  3179. Gert Van der Gucht, Erpe-Mere,
  3180. Saida, Vlaams-Brabant, onderwijs
  3181. Julie Vanacker, Gent, docent NT2
  3182. Ges Santens, Kortrijk, gepensioneerd
  3183. Adelson Decat, Pervijze - Diksmuide, gepensioneerde ambtenaar
  3184. Vranckx, Boutersem, gepensioneerd
  3185. De Munter Ludo, herent, lid Mannen van \\'57 Leuven
  3186. Bondue Fernand, 8908 Vlamertinge, Gepensioneerd
  3187. Houtekier lieve, De panne, Verpleegster
  3188. Andries Roza, Waardamme, brugpensioen
  3189. Pul Meurisse, 1700 Dilbeek, Kernredactie Roets
  3190. Jan Hautekiet, Leuven,
  3191. Weiss Denis, Langemark, op rust
  3192. Nele De Schrijder, De Pinte, leerkracht Frans
  3193. Carl Arnauts, Kortenaken,
  3194. Losfeld Eric, Nieuwpoort,
  3195. Tillie Willy, Poperinge, Leraar op rust
  3196. depotter pieter, koksijde,
  3197. Annemie Degryse, Sint Martens Latem, zelfstandig
  3198. hanne Verstraete, Izegem, student
  3199. Jozef jackers, ,
  3200. DIEPENDAELE Rene, AALST, Zelfstandig Informaticus
  3201. Koenraad Dumont, De Pinte,
  3202. Johnan De Wael, Hofstade, leraar
  3203. Slootmaekers Jan, Nieuwpoort, Pensioen
  3204. Odette Maene, 8200Brugge-Sint-Andries, Gepensioneerd(Go-Onderwijs)
  3205. ladon thérèse, Brugge, gepens.lerares
  3206. DE CUYPER, Haacht, gepensioneerde
  3207. Jacques Destailleur, Poperinge,
  3208. VANDER PLAETSE Eric, PONT-A-MARCQ (FR),
  3209. ilse vromans, zarren, lerares/musicus
  3210. Rudolf SIFFER, Nieuwpoort, gepensioneerd leraar
  3211. Laridon Irene, Diksmuide,
  3212. Gallet Piet, Woumenweg 122 Diks,
  3213. Lissa Van Doorsselaere, Gent,
  3214. Boonen Mia, 9200 Dendermonde,
  3215. Erik De Regge, Gent,
  3216. De Meuter Danielle, itterbeek,
  3217. Dekeyser Luc, Nieuwpoort, Kwaliteitscontroleur
  3218. Strybos Lieve, 9840 De Pinte,
  3219. Ronn Kerckx, Massenhoven, Illustrator-ontwerper
  3220. wieleman, Ronse, gepens.
  3221. Judith Hoogewijs, Gent, student culturele studies
  3222. Francois Seghers, Beveren-Waas, Zaakvoerder
  3223. Vangeel Rudiger, Heverlee, Ere-Hoofdgriffier
  3224. pauline van daele, eeklo, student
  3225. Dewaele Daniel, Nieuwpoort, Bakker
  3226. Dirk Desnoeck, Staden, Zelfstandige
  3227. Valeria Siffer, Gent, onderwijzeres
  3228. Yvo Schraepen, Lochristi, op rust
  3229. Lagrou Juliaan, Hever, M.W. Europ Assistance
  3230. Achiel Roels, Kalken, Manueel therapeut
  3231. Hendrik Vanquaille, Gavere, Gepensioneerd
  3232. Verbruggen, 2140 Borgerhout, gepensioneerd
  3233. Mieke Van Doorselaer, Gent, museumconsulent
  3234. Jan Vanquaille, Baaigem, zelfstandig aannemer
  3235. Ballière Chantal, Roeselare, onderwijs
  3236. Mia Maes, Roeselare Beitem, gepensioneerd
  3237. wout holvoet, gistel, laborant
  3238. Roos Vanden Broecke, Sint-Amandsberg, Gepensioneerd
  3239. Frieda Van Caeckenberghe, 9051 Sint-Denijs-Westrem, pensioen
  3240. rita noeninckx, ,
  3241. schiepers Corry, 3(àà Hasselt, verpl.
  3242. Louise Smet, Hamme, student
  3243. Jos Callens, Kuurne, productbeheerder
  3244. Anne De Bruyne, Aalst,
  3245. Jo Bodein, Koksijde, Gepensioneerde lerares
  3246. Toon Hillewaere, Nieuwpoort, Leraar
  3247. Hubert LENSEN, Oostende,
  3248. DEMEDTS LIEVEN, 8780 Oostrozebeke,
  3249. Peter Petré, Ekeren, Onderzoeker
  3250. Carine Vanyzere, 8780 Oostrozebeke,
  3251. Peter Mc Aulay, Brussel,
  3252. Buvens Flory, Lovendegem, Historica op rust
  3253. vandercruyssen, oostende, educatief medewerker
  3254. Jules LAMPOLE, Avelgem, erestudieprefect
  3255. dumolin, varsenare, bediende
  3256. Alexander Proot, Brugge, projectontwikkelaar
  3257. windey, hamme,
  3258. Mattheus De Clippele, Semmerzake, architect
  3259. Loones M., Kuurne, gepensioneerd
  3260. Yannick Keukelinck, Knokke-Heist, Student
  3261. Kristin Vanderborght, Gent, romaniste
  3262. Ryckaert Julien, hamme,
  3263. van peteghem-van gansbeke marleen, gent, apotheker
  3264. lensen fernand, tulpendreef 1a Oostduinkerke, gepensioneerd
  3265. Van Craeynest Lydie, 8370 Blankenberge ,
  3266. Noël Bouquet, Gentbrugge, Ere-Schepen Stad Gent
  3267. johan van duyse, stekene, adviseur sd worx
  3268. Tom Van den Berge, Gavere,
  3269. Lena De Mol, Erfurt, Duitsland, Doctorand vroege vreemdetaalverwerving Universiteit Erfurt
  3270. Nacha Van Steen, Borgerhout, ambtenaar
  3271. de Coussemaker Nicole, Dudzele, onderwijzeres
  3272. M.Leeraert, Arnhem, NT2-docent
  3273. Alessandra Bilani, Strombeek-Bever, Student
  3274. martine verstraete, paul d\\'acostalaan 10 9830sint-martens-latem, bediende
  3275. Romain Lefebvre, Drongen, Hoogleraar UGent
  3276. algoet robert, Gavere, gepensioneerd
  3277. Taveirne, Tielt Winge, gepensioneerde
  3278. Rogiers Roland, sint gillis waas, psycholoog
  3279. Bob Steel, Wijnegem, lid van de kernredactie van de Roets historische kalender
  3280. vandenbussche Herman, Veurne, bediende
  3281. Petra Truant, Poperinge, Studente communicatiewetenschappen
  3282. Kathleen Caenen, Antwerpen, Docent Frans en Nederlands, Vesalius College-Vrije Universiteit Brussel
  3283. Luc Vermeiren, Mortsel, historicus
  3284. Josee Geeraerts, Leuven,
  3285. Roger Claes, Koksijde, gepensioneerde lerrar
  3286. Trui Schellens, Leuven,
  3287. Techel Danny, Vlamertinge, internal cleaning manager
  3288. Martin Van Waes, Waarschoot,
  3289. LUCIEN VERMEIREN, KRUISHOUTEM,
  3290. Daniel Roodt, Wilrijk, Schrijver
  3291. Geert Baecke, 3971 Heppen, Arbeider
  3292. Edy Hofman, stekene, landmeter
  3293. Sonja Sonjeau, dendermonde,
  3294. VAN LISHOUT Jean, Van Haesendoncklaan 7 3500 Hasselt, Gepensioneerd.
  3295. Trees Vanhoutte, Roeselare, leerkracht
  3296. Keersebilck Urbain, 8940 Wervik, gepensionneerd
  3297. Dobbelaere Eva, Hamme, Kinesitherapeute
  3298. Koen Soete, Ieper, Programmeur
  3299. Hans De Clippeleir, Moerzeke, doelgroepenwerker
  3300. Isabelle Berghs, Sint-Katelijne-Waver, Documentalist
  3301. Jef Sas, Mol, leraar
  3302. Althea Kotze, Vanderbijlpark, Taalpraktisyn
  3303. Patrick Van Gestel, Rumst, Commercieel medewerker
  3304. elisabeth vercammen, elsegem,
  3305. Maerten B., Vlamertinge, Lasser
  3306. uvin w., moorsel, project manager / zaakvoerder PM
  3307. Willy Dezutter, 8310 BRUGGE, ereconservator
  3308. Greet Van Keymeulen, Gent, docent
  3309. Benjamin Siffer, nieuwpoort, arbeider
  3310. seghers maria, 9120 beveren,
  3311. Devos Linda, Gentbrugge, lerares
  3312. Jan, Evergem,
  3313. Mit Philips, Heffen B, arts
  3314. Bekaert Remi, Menen, Gepensioneerd Beroepsmilitair
  3315. Nathalie Nerinckx, Lennik, verpleegkundige
  3316. VandeWalle Roos, Koksijde,
  3317. Anne-Marie Van Doorslaer, Ruisbroek-Puurs,
  3318. Gudrun Beernaert, Hooglede, hoofdverpleegkundige
  3319. Vantomme Alexander, Wervik, Zelfstandige
  3320. jozephine ten Klooster, Middelburg,
  3321. devriese joachim, Roeselare, arbeider
  3322. Mieke Sabbe, Ieper, logopediste
  3323. schellens, achel, bediende
  3324. Jan Ryckebosch, Oostduinkerke, leerkracht
  3325. Rosa De Borger, Kortrijk,
  3326. Ludwine Degrieck, Kortrijk,
  3327. Suzanne Hoogewys, Oostduinkerke, Coördinatrice landenkantoor 11.11.11 RDCongo
  3328. Tine, Esen, student bachelor secundair onderwijs: Frans-Nederlands
  3329. Pieter De Dier, Denderleeuw,
  3330. iwein d\'haese, meise,
  3331. J.P. Haustraete, Ronse, Gepensioneerd
  3332. Werner Neirinckx, Brussel,
  3333. Katrien Van den Bossche, Lede,
  3334. Yannick Verkouter, Elsene, Student
  3335. Sebastiaan, Oostende,
  3336. Himpens Anne, Oostende, ambtenaar
  3337. VANLEDE Francine, VLAMERTINGE, Bediende
  3338. Romina Vandamme, Izegem, Student
  3339. Bram Poppe, Gijzegem, Student
  3340. Sofie De Vilder, Zelzate, docent NT2
  3341. Marc Glorieux, Marke, gepensioneerd
  3342. vervaet erna, lokeren, pensioen
  3343. Stacanov Pierre Paul, Gent, bediende
  3344. De Taalsector, ,
  3345. Roger Kelders, Kraainem,
  3346. Crijns Yannick, Kanne,
  3347. Philippe Cara, Wezembeek-Oppem, docent
  3348. Sabine Goudeseune, Vlamertinge-Ieper, grafisch vormgever
  3349. Paul Bourgois, Nieuwpoort, gepensioneerd stadsbeiaardier
  3350. eddy keerstock, gent 9000, onderhouds arbeider
  3351. Pieter Pledts, Aarschot, Ambtenaar
  3352. Nicole Spilliaert, Strombeek-Bever, gepensioneerd
  3353. Elise Crombez, Koksijde,
  3354. Jan Wieërs, Geistingen-Maasland, onderwijzer
  3355. roeland johan, mariakerke, gepensioneerd
  3356. Willy Hameau, 2630 Aartselaar, consulent
  3357. Wim Verdegem, Boekhoute, Monumentenwachter
  3358. Jacques Carney, Zedelgem, drukker
  3359. Tjeu Delanote, Gent, Bibliothecaris
  3360. willy huyghe, roeselare, gepensioneerd
  3361. Martine Pieteraerens, De Pinte, erfgoedconsulente
  3362. edwin vandermarliere, Sint-Laureins, hoofdmonumentenwachter
  3363. Rita Gantois, Koksijde,
  3364. Marc Lambrechts, Zandhoven, gepensioneerd projectmanager
  3365. Lidwine Van Damme, Koksijde, vertaalster
  3366. Jasmine Gauweloose, Koersel, Leraar wiskunde
  3367. Amand Kenneth, Oudegem, Financieel Directeur VMOB OGV
  3368. Geert Maes, Steendorp, Bediende
  3369. Barbara Kalla, Wrocław, Polen, docente, Uniwersytet Wrocławski
  3370. Carlos Boerjan, Damme (Moerkerke), ambtenaar
  3371. Patrick Viaene, Kapelle-op-den-Bos,
  3372. Eddy Walrave, caeyzelestraat 9 8660 DePannne, beeldhouwer
  3373. Dirk Laurie, Somerset-Wes, Zuid-Afrika, Afgetreden hoogleraar UStellenbosch, ooit bezoekende docent KULeuven
  3374. Trienke Laurie, Somerset-Wes, Zuid-Afrika, Dichteres
  3375. HOESSEN Jean-Marie, Ruddervoorde, studiemeester-opvoeder
  3376. Femke Deroo, Aalter, Leerkracht Duits-Nederlands
  3377. Luc Deloof, Wevelgem, gepensioneerde
  3378. Danny Lamarcq, Zottegem, cultureel attaché stad Zotegem
  3379. Mourmans Michel, 3770 Kanne - Riemst,
  3380. Leonie Degroote, Tiegem, Studente
  3381. van killegem alex, wingene, operator bij TYCO
  3382. Paul, Ardooie, -
  3383. Raph Moureau, Zelzate, Informaticus
  3384. Marcel Van Lysebetten, Lochristi, gepensioneerd
  3385. Dirk De Wulf, De Pinte, ambtenaar
  3386. Jef Tommelein, Meeuwenlaan 18 bus 1,
  3387. Guy Van Hove, Gavere, gepensioneerd
  3388. Jeanine Dekker, Middelburg (Ned), historisch onderzoeker
  3389. Julie Van Kerkhove, Lissewege, student
  3390. Vyncke Greet, Nieuwpoort,
  3391. Isabelle Francoys, Gentbrugge, Ambtenaar
  3392. dirk van herzeele, zottegem, leerkracht
  3393. Jacky Scheers, Ruitsbroek (Antw.), Accountant
  3394. Jacqueline Van Hoe, Gent, ambtenaar
  3395. CAMBIER André, Veurne, Dr Sc
  3396. Filip Ramon, Sint-Amandsberg,
  3397. Guy Noterdame, Ieper, Psycholoog
  3398. Hillewaere Peter, Oostduinkerke, Tandprothesetechnicus
  3399. DEPRAETERE A, 8620 Nieuwpoort,
  3400. Filip Lejon, Bornem, Software Engineer
  3401. Vanderhallen Paul, Oostakker, leraar
  3402. Siel Tallieu, Meulebeke, student
  3403. Tine Van Landeghem, Stekene,
  3404. Christine De Vliegher, Koksijde, Vrijwilliger
  3405. Adriaens Maria, Oostakker, leerkracht Spaans
  3406. Fleur De Meyer, Gent,
  3407. José Plume, Ronse, Ere-Politiecommissaris
  3408. riet lagrou, keerbergen,
  3409. Noël Ramon, Sint-Amandsberg/Gent, gepensionneerd Ingenieur-Leraar
  3410. Mariska Bauwelinck, Temse, Student
  3411. Nick Vanslembrouck, Oostende, zelfstandige
  3412. Frank Vandenbroucke, Kortrijk, leraar
  3413. Cocriamont Eli, 9840 De Pinte, Bankbediende
  3414. De Scheemaecker Eddy, Oedelem, Graficus
  3415. Eva Vinck, Limal,
  3416. Eva Vinck, Limal, Vertaalster
  3417. Kalliopi Papagianni, Leuven,
  3418. Peter Van den Abbeele, Gent, IT
  3419. Delancker Erna, 8670 Koksijde - ODK, bediende
  3420. Melissa Vercauteren, Belsele, Student
  3421. Daveloose, Blankenberge, pensioen
  3422. PEYTIER Ward, 9255 Buggenhout, Op rust
  3423. Leentje Van Rysseghem, Gent, Projectleider Opleidingen bij Cevora
  3424. Tine Geboers, Zonhoven,
  3425. Luc Van Immerseel, Meerhout,
  3426. Paul Vandevijvere, Elewijt, Op rust
  3427. Marleen Detaellenaere, Koksijde,
  3428. Dentant Arnaud, Saint Sauveur,
  3429. Luk Bonner, Aalst O.Vl., Muzikant.
  3430. vanluchem, lissewege,
  3431. Stef de Cloe, Brussel,
  3432. Verkest Norbert, Uitkerke, Gepensioeneerd
  3433. Katrijn Van Huffel, Gent, Doctoraatstudent
  3434. johan van duyse, stekene, strategisch adviseur kmo
  3435. Jelle Van de Walle, Waarschoot, Student
  3436. Hilde Palstermans, Merchtem, personal assitant
  3437. nicole berghman, ieper, kunstenaar
  3438. Maria Naudts, Lochristi, gepensioneerd
  3439. Maya Staels, Denderleeuw, PR Manager
  3440. KNOPS Henri, 8630 Veurne, Kunstenaar
  3441. Rudy DeGroote, Wondelgem, adjunct-chef planning
  3442. Vandegehuchte Nicole, Gent,
  3443. FAGOO Francine, 8630 Veurne, kunstenares
  3444. Martien Roose, SNAASKERKE, lerares Nederlands
  3445. ingrid decraeye, gavere, gepensioneerd
  3446. janssens frans, Baal,
  3447. william van impe, erpe-mere, emeritus gewoon hoogleraar
  3448. Gwen Paerewijck, Denderhoutem,
  3449. Bondue filip, vlamertinge,
  3450. Michiel Coupé, Gent, leerkracht
  3451. Eewoud Coudeville, Varsenare, student
  3452. Sofie Louwye, Veurne, studente
  3453. lut buytaert, sint-lievens-houtem, levenscoach
  3454. Glen Steenkiste, Sint-Denijs-Westrem,
  3455. Godfried Croenen, Chester, Universitair hoofddocent (Liverpool)
  3456. Jan Boydens, OOSTENDE,
  3457. Janne Vanpoucke, Veldegem, Student
  3458. Maarten Berkers, Gent, Archeoloog
  3459. De Winter T., Zoersel, bedrijfsanalyst
  3460. Piet Paardekooper, Leiden, taalkundige
  3461. Jolien Demeyere, Wevelgem,
  3462. Jean Van de Putte, Gent, geen
  3463. Boussemaere Koen, Eernegem, consultant
  3464. Dominic Waumans, Puurs, Bediende
  3465. Riekie Segers, Ertvelde,
  3466. Sylvie Capoen, Gent,
  3467. Mieke Siffer, ODK,
  3468. An De Cock, Kruibeke,
  3469. Denys Jan, 88000 Roeselare, Accountant
  3470. Babette De Grom, Gent, stafmedewerker communicatie
  3471. Lesley Demuynck, Gent, VRT
  3472. Daniel Servayse, Wevelgem, gepensioneerd
  3473. Patrick Danneels, Merelbeke, Secretaris-generaal Abelag Aviation
  3474. Senave Isabelle, melle, bediende
  3475. Vanmarcke Katrien, Gullegem, credit controller
  3476. Tom Vandevelde, Gent, doctoraatsbursaal KU Leuven
  3477. Hilde DERDE, OUD-HEVERLEE, Advocaat
  3478. Hanna Kirsten, ,
  3479. Brecht Van den Bergh, Gentbrugge, Redacteur
  3480. Frans Baeyens, Mechelen,
  3481. trooster, Gent,
  3482. Pieter Snoeck, Roeselare, student
  3483. Gijs Coulier, Veurne,
  3484. lambregt m.m., De Panne, gepensioneerd
  3485. Wouter Degreve, Beveren-l,
  3486. DOHEYN Jeannine, De Panne, gepensioneerd
  3487. David Nollet, Anderlecht,
  3488. Jean-Pierre Rondas, Antwerpen, publicist
  3489. Sabine Verleysen, Hamme,
  3490. Stijn Vanderwee, Deinze, Technical writer
  3491. Lommaert Dirk, Kuurne,
  3492. Tom De Meester, Leuven, IT consultant
  3493. Annie Bollaert, Mere,
  3494. sandra floreal, brugge, verpleegkundige
  3495. Julie Corin, Oostakker, Student
  3496. Yves Schamp, Gent,
  3497. Geert De Winter, Kapelle-op-den-Bos, Energieadviseur Siemens Industry
  3498. Kenneth Colleman, Sint-Gillis-Waas, gemeentearchivaris
  3499. Himpe Vera, Oudenaarde, lerares (gepensioneerd)
  3500. Herman Mercelis, Grimbergen,
  3501. Luc Hanssens, 8560 Gullegem, zelfstandige op pensioen
  3502. Glorieux Luc, Roesel, Roeselare
  3503. Pieter Leliaert, Brugge, Logistic manager
  3504. Nele Raes, Sint-Niklaas, Leerkracht
  3505. A. Bourriez, Harelbeke,
  3506. Dictus Jenny Marie, Tongeren, gepensioneerde tolk vertaler
  3507. Bart, Herk-de-Stad, Student
  3508. lacombe roland, de panne, gepensioneerd
  3509. Rotsaert Joseph, 8660 DE PANNE, Gepensioneerd
  3510. Joke Verbeke, Kortrijk,
  3511. Lisa Lust, Knokke-Heist, Germanist
  3512. Pieter Vanderhaeghen, Gent,
  3513. Giovanni Lombardi, Iddergem,
  3514. Hanna Morlion, Gent,
  3515. Martine Van den Broeck, Moerzeke, ambtenaar
  3516. johan Kayaert, hoeilaart, Verpleger
  3517. van de meirssche harry, wichelen, gepensioneerd
  3518. Evelyne Torsy, Gent,
  3519. Joseph Dumon, 8620 Nieuwpoort, drukker
  3520. Hanne Heirman, Beerse, Student
  3521. Jolien De Meulemeester, Markegem, student
  3522. Lien, Gent, Zangeres
  3523. Denys, Brugge,
  3524. Aloïs Van Tongerloo, Geel, Professor
  3525. Patrick Vereecke, Ettelgem, coördinerend directeur
  3526. Gilbert Lacaeyse, Kobbegem,
  3527. nathalie, veurne, zelfstandig
  3528. Vanden Berghe, Brugge,
  3529. Maurits van Eijnatten, Groningen, student Scandinavistiek
  3530. Pieter Vanwildermeersch, Jalalabad, Afghanistan, Bosbouwer
  3531. Cedric Neyts, Knokke-Heist, Bediende
  3532. Gertjan Roels, Drongen (Gent), student Duitse en Franse taal- en letterkunde UGent
  3533. Muriel Dejonghe, Mortsel,
  3534. A.H.G. Schaars, Doetinchem, redacteur Woordenboek van de Achterhoekse en Liemerse Dialecten WALD
  3535. Gerlinde Vanbrussel, Roeselare, leerkracht talen
  3536. Gevers F., Lebbeke, Technisch Tekenaar
  3537. Pieterjan Deckers, Kessel-Lo, doctoraatsstudent VUB
  3538. Kris Borremans, Humbeek, IT \\'er
  3539. Herteleer Willy, Mariakerke, Voorzitter Heemkundige kringDronghine
  3540. Piet GILLARD, Unitaslaan 7 /2100Antwerpen, gepensioneerd
  3541. veerle stevens, aalter, klinisch psychologe
  3542. Joachim Himpe, Ingelmunster,
  3543. Reuben Bruynooghe, De Haan, bediende
  3544. lekens machteld, drongen,
  3545. Niek Vermeulen, Gent,
  3546. Luc de Medts, Ronse, Ingenieur
  3547. Geert Verstegen, St-Maria-Oudenhove, arts
  3548. Lampo, Bierbeek, Security Consultant
  3549. Joris Van Ouytsel, Lier, Student
  3550. carine caljon, kobbegem, taalkundige
  3551. Vanhegen Dirk, Roeselare,
  3552. Emma Smet, Sint-Niklaas, student
  3553. Verhulst Etienne, Heusden, emeritus lector ergotherapie HoGent
  3554. de wilde, Sint-Amands,
  3555. Bob Vanden Eynde, Heusden(Destelbergen), beleidsmedewerker cultuur
  3556. Leen Massei, Lier,
  3557. Decroos Geert, Oostende, Project Medewerker
  3558. Francis Boydens, Gent, doctoraatsstudent
  3559. Van Damme Gustaaf, Blankenberge, Gepensioneerd
  3560. Peter Van Hooreweghe, Aalter,
  3561. Thomas Joos, Sint-Niklaas,
  3562. Katrien Vandendries, Antwerpen, actrice
  3563. Kim Luyckx, Sint-Niklaas, Onderzoeker
  3564. Jan Ridderbeekx, Geleen, Dialektzanger
  3565. Erick Vandamme, Wondelgem-Gent, Prof.Em. UGent
  3566. Geert van Istendael, Brussel, schrijver
  3567. Soetkin Elbers, Sint-Niklaas, Klassieke zangeres
  3568. Lambrecht Julien, Sint-Niklaas, Gepensioneerd
  3569. Luc Verbeke, Evergem, Directeur
  3570. Bart Van Beek, Heverlee,
  3571. Rita Ghesquiere, Deurne , Onthaalhostess
  3572. Marcus de Schepper, Hemiksem, bibliograaf
  3573. Nico Wuyts, Putte,
  3574. Luk Van den Dries, Borgerhout,
  3575. Brigitte De Meyer, Gent, museummedewerker
  3576. De Beus Jan, Sint Pieters Leeuw, Bankbediende
  3577. Patrick Van Daele, Sint-Andries,
  3578. Eva Van Goethem, Sint-Niklaas, studente Nederlands
  3579. Corlietha Swart, Bloemfontein, Suid-Afrika, Dosent in Taalkunde, Universiteit van die Vrystaat, Bloemfontein, Suid-Afrika
  3580. Dirk Spittael, Zwevegem, bibliotheekmedewerker
  3581. Dorien Van De Mieroop, Deurne, Docent Taalkunde KU Leuven
  3582. Sarah Van Hoof, Borgerhout, onderzoeker Universiteit Antwerpen
  3583. Willem De Greve, Gent, Praktijkassistent Nederlandse taalkunde, KU Leuven
  3584. Rita Beyers, Brasschaat, hoofddocent Universiteit Antwerpen
  3585. Bart V.L., Gent,
  3586. Stan De Ridder, Vremde, gepensioneerde
  3587. Willem Kuiper, Zaandam, UD UvA
  3588. Karel Porteman, Kessel-Lo, em.hoogleraar
  3589. Bart Dupont, Korbeek-Lo, stedenbouwkundige
  3590. elffers, amsterdam, oud-universitair docent
  3591. Luc Bauwens, Lede,
  3592. prof. dr. Marita Mathijsen, Amsterdam, hoogleraar Moderne Nederlandse Letterkunde
  3593. Else Albrecht, Gent, historica
  3594. Alexander Lehouck, Nieuwpoort, gemeentearcheoloog Koksijde, onderzoeker historisch landschap Universiteit Gent
  3595. Bart Besamusca, Utrecht, UHD aan de UU
  3596. Daniel Gennez, 3800 Sint-Truiden, gepensioneerd leraar
  3597. BINON Jean, Blanden, emeritus hoogleraar KULeuven
  3598. sylvia van peteghem, Gent, bibliothecaris
  3599. Debbie Van Kerckem, Voorde (Ninove), studente
  3600. Els Aerbeydt, Roeselare, Bediende
  3601. Charlotte Mutsaers, Amsterdam/Oostende, auteur
  3602. Guido DE BAERE, Antwerpen, emeritus hoogleraar
  3603. Janneke Weijermars, Amsterdam, onderzoeker
  3604. leonie cornips, Amsterdam, taalkundig onderzoeker
  3605. Eric Ysebaert, Gavere,
  3606. Lotte Thissen, Zeist, Promovenda
  3607. Liesbeth Degand, Auvelais, Professor UCL
  3608. Kristel Van Goethem, Wespelaar, Postdoctoraal Onderzoeker, Université catholique de Louvain
  3609. Cathy De Raes, Gent, Lerarenopleider
  3610. Peter Smulders, Den Haag/Tilburg, directeur Genootschap Onze Taal
  3611. Liesje Bruynseels, Morkhoven, Leerkracht Duits-Frans
  3612. Priscilla Heynderickx, Antwerpen, docent Nederlands
  3613. Piet Van de Craen, Brussel, Gewoon hoogleraar
  3614. Hanne Van der Bauwhede, Evergem,
  3615. Claudia Peersman, Erpe-Mere, PhD researcher
  3616. goegebeur werner, itterbeek, prof. em. Vrije Universiteit Brussel
  3617. Ines Beert, Destelbergen,
  3618. Joep Kruijsen, Berg en Dal NL, redacteur Woordenboek van de Limburgse Dialecten
  3619. ann maelfeyt, de haan, art director
  3620. Audrey Verhille, Gent,
  3621. Tom Deneire, Gent, onderzoeker
  3622. Peter Boot, Leiden (NL), Onderzoeker Huygens ING (KNAW)
  3623. de Ceuninck van Capelle, Overijse (belgie),
  3624. Jos Muyres, Nijmegen NL, Universitair docent en onderzoeker
  3625. Ragna Van Hombeeck, Ekeren, Administratief medewerker
  3626. Leston Chandler Buell, Amsrterdam, onderzoeker
  3627. Hans Vanacker, Gent, Eindredacteur (Ons Erfdeel vzw)
  3628. Frank Brisard, Schaarbeek, docent Universiteit Antwerpen
  3629. Ferre DENIS, Antwerpen,
  3630. Yolanda, Beringen, advisor
  3631. Katty Lemhahieu, Geraardsbergen, medewerker studentenaangelegenheden Hogent
  3632. Walter van den Broeck, Turnhout, Auteur
  3633. Hans Vandevoorde, Gent, docent Nederlandse letterkunde
  3634. John Nerbonne, Groningen, Hgl., KNAW lid. oud-Dir. CLCG (Rijksuniversiteit Groningen)
  3635. Jurewyts A, 9992 Middelburg, Gespecialiseerd voetverzorgster
  3636. Walter Stevens, Gent, bediende
  3637. Wouter Lammens, Brugge,
  3638. Luc Coorevits, 2060 Antwerpen, Directeur Behoud de Begeerte
  3639. Decraeye Nancy, GAVERE,
  3640. Marcel Bax, Haren NL, senior docent-onderzoeker, Rijksuniversiteit Groningen
  3641. Mahauden Luc, Gavere, gepensioneerd
  3642. Johan Notte, Antwerpen, Directeur Vermeylenfonds
  3643. devos marina, attenrode, huismoeder
  3644. Piet REYNDERS, HASSELT, journalist-auteur
  3645. Jan Lampaert, Gent, Bibmedewerker
  3646. gerard van emmerik, amsterdam, schrijver
  3647. Johan Vannieuwenhuyse, Lembeke, Archivaris Provincie West-Vlaanderen; voorzitter VVBAD vzw
  3648. Werner Van Nuffelen, Pulderbos, operator petrochemie
  3649. Verdonck Jan, 8820 Torhout, redacteur gezelletijdschr. Rijmtijd
  3650. Mesotten Bart, 3271 Averbode, Auteur
  3651. Luc Herman, Antwerpen,
  3652. Kees Schepers, Bergen op Zoom, docent, Ruusbroecgenootschap, Universiteit Antwerpen
  3653. Speecke, Brugge, Directeur-bibliothecaris
  3654. Frank Van Campe, 9030, bediende
  3655. Michel NUYTTENS, Kortrijk, archivaris
  3656. Bert Van Sande, Herentals, Boekhandelaar
  3657. Vandebon Roger, De Panne, Gepensionneerd
  3658. Lesafre Ivan, Zomergem, Bediende
  3659. peter van den broeck, kontichstraat, 159 2650 edegem, lector bibliotheekwetenschappen
  3660. Vermeulen Julien, Bellegem, Redactie Kunsttijdschrift Vlaanderen
  3661. paul pelckmans, Lint, gewoon hoogleraar Franse en Algemene Literatuur
  3662. Peter Rogiest, Gent, bibliothecaris
  3663. Noël Geirnaert, Brugge, hoofdarchivaris Stad Brugge
  3664. Op de Beeck Annelies, Lier, bibliothecaris
  3665. Gust Peeters, Antwerpen,
  3666. marcel storme, coupure 3 gent 9000, advocaat/prof.em.
  3667. Franck Francine, Langdorp, Bediende
  3668. Hugo de Schepper, Emeritus hoogleraar, HugodeSchepper
  3669. Jonas Van Mulder, Antwerpen,
  3670. Elvire De Beck, Bonn (D), Postdoctoraal onderzoeker in de sterrenkunde (MPIfR, Bonn)
  3671. Pieter Huybrechts, Herentals, Vlaams volksvertegenwoordiger
  3672. Myriam Tollet, Leuven,
  3673. bels henk, kortrijk,
  3674. Rindert van der Meulen, Zuidlaren NL, Streuvelsverzamelaar
  3675. Ghyselen, Oostduinkerke, pensioen
  3676. Senta Kochanek, Merendree, communicatieverantwoordelijke Circa
  3677. Jacques Van Remortel, Bazel,
  3678. Jozef Deleu, 8930 Rekkem-Menen, dichter en hoofdredacteur Het Liegend Konijn
  3679. Hans Luijten, Amsterdam, Onderzoeker
  3680. Delphine Deleye, Roeselare, student
  3681. Heidi Coenen, Nijlen, copywriter
  3682. Top Stefaan, Rotselaar, emeritus hoogleraar KU.Leuven
  3683. Lauwers Pascale, Avelgem,
  3684. Schalck Bruno, De Pinte, ambtenaar
  3685. Erik Tambuyzer, Oud-Heverlee,
  3686. Marcel Pieters, Lokeren, Heemkundige
  3687. Hugo Peumans, Zutendaal, Ged. bestuurder
  3688. Jan C.A. De Clerck, Opwijk, ere-adviseur
  3689. Mathias Magnus, OOSTENDE,
  3690. Mirjam Sonck, Herzele, Afdelingshoofd Leven en Vrije Tijd
  3691. Kenny Remmerie, Hulste, Student
  3692. Jan Noordegraaf, Alphen aan den Rijn, hoofddocent Nederlandse taalkunde Vrije Universiteit Amsterdam
  3693. Eef Mahauden, Gent,
  3694. Kneuvels Patrick, De Pinte,
  3695. Marc Vuylsteke, Maarkedal, Voorzitter heemkundige kring BUSINARIAS
  3696. Maussen, Dilsen-Stokkem, Interne Audit
  3697. Roeland van Hout, Nijmegen, hoogleraar
  3698. De Koker Martine, Wezemaal, Brabant, Bediende
  3699. erwin van caimere, berchem, bibliothecaris
  3700. Dekeyser, Xavier, 2650 Edegem, Em. gewoon hoogleraar UA en KUL
  3701. Martin Carrette, Deinze, stadsdichter Deinze
  3702. Devuyst Rudy, Zingem, leerkracht
  3703. Rudy Engels, Zaventem, werkloos
  3704. Koen Stassijns, 9401 Pollare, Dichter, vertaler, bloemlezer
  3705. magda beek, Berchem, apotheker
  3706. Christine De Weerdt, Gent,
  3707. Annemie Vanmolkot, Sint-Joris-Weert,
  3708. fol raymonda, koksijde, gepensioneerd
  3709. Buchet Alexandre, Brussel, Ambtenaar
  3710. Frans Buter, Terneuzen, Adviseur grensarbeid
  3711. Piet Stroo, Kapelle NL,
  3712. Filippe Verfaillie, Menen, Bibliothecaris
  3713. toon van hal, borgerhout, docent Letteren
  3714. Bentein, Peter, Kortemark, Leraar en bibliothecaris
  3715. Willem Maetens, Merchtem, Doctoraatsonderzoeker
  3716. Jocelyne Willencourt, Noordpeene - France, Présidente de la Maison de la Bataille de la Peene
  3717. An Verstraeten, 9040, bibliothecaris
  3718. Simon D\'haenens, Aarschot, doctoraatsstudent geologie
  3719. Pierre De Groote, 9000 Gent, leerkracht ASO
  3720. Erik Van der Haegen, Wetteren, Voorzitter Heemkring Wetteren
  3721. Hedwig Van den Bossche, Gent, bibliothecaris
  3722. Arie Stoffelen, Leuven,
  3723. Lieve Van Kerkhove, Kapellen, Gepensioneerd schoolhoofd
  3724. Gyselinck Iris, Oudenaarde, Bediende
  3725. Willy Van Langendonck, Korbeek-Lo, professor emeritus
  3726. Willy Cuvelier, Gullegem, gepensioneerd
  3727. Vanneste Dominique, Gent, hoogleraar
  3728. Xavier Merckx, 2950 Kapellen, Gepensioneerde
  3729. Hugo Schepens, Tremelo,
  3730. Gert Vingeroets, 2950 Kapellen, gewezen bibliothecaris
  3731. Walter Vlassenbroeck, Latemstraat 5 9840 De Pinte, Prof. Dr Em. UGent
  3732. Bram Vandekerckhove, Antwerpen, psycholinguïst
  3733. Nele, Sijsele, student
  3734. Katrien Gerits, Hasselt, stadsgids
  3735. Ignace Bossuyt, Pellenberg, musicoloog KULeuven
  3736. Bonte K., Gent,
  3737. els mertens, Brussel, Leerkracht Nederlands
  3738. Tom Lemmens, Berlaar, Student
  3739. An De Moor, Lokeren, Coördinator internationalisering
  3740. Sylvianne De Schepper, Merelbeke, lector Nederlands
  3741. Bert D\'Huys, Sint-Jans-Molenbeek, Bibliothecaris
  3742. Roland Minnaert, Mechelen, scenarist/videorealisator
  3743. Daisy Schoonacker, , student
  3744. Tim Devos, Heverlee, doctorandus
  3745. Kristof Van Quathem, Antwerpen,
  3746. Bourdeaudhui, Etikhove,
  3747. Luc Lambrecht, Heist-op-den-Berg, gepensioneerd redacteur
  3748. Blanckaert Jacques, Leisele, bediende
  3749. Nico Rooms, westende,
  3750. Janine Dezeure, Dilbeek, zonder
  3751. Kelly Deburchgraeve, Koksijde, Student
  3752. Neirynck Renée, Bissegem, gepensioneerd
  3753. Francisca Declerck, Oostende, educatief medewerkster
  3754. Danny Bonte, Antwerpen,
  3755. Audrey Verstraeten, Wezemaal, Leerkracht Frans
  3756. Ludwich BETTENS, Wetteren, duurzaamheid
  3757. Lucien De Corte, 2950 Kapellen, gepensionneerde
  3758. Ludwig Goris, Niel, Kunstschilder
  3759. Henriette Severins, 2950 Kapellen, gepensionneerde
  3760. Ollevier Jacques, Ieper,
  3761. Chris Kesteloot, Brussel, hoogleraar sociale en economische geografie, KU Leuven
  3762. Vic Nees, Grimbergen, componist
  3763. Julien Tahon, Zwijndrecht, lid cultureel archief Zw.
  3764. Tom Smits, Antwerpen,
  3765. steen, gent,
  3766. Patrick Dekeyser, Wondelgem (Gent), fotograaf
  3767. Paul Cordy, Antwerpen, historicus
  3768. Olivier R.F. Van Gierdeghom - Olleke, Brugge, Visueel schrijver
  3769. Huygens, Oostkamp,
  3770. Christian Laes, Kapellen, professor Latijn en oude geschiedenis
  3771. Ronny Rycx, Oostende,
  3772. Kevin Sibiet, De Haan, Student
  3773. Laurence Mertens, Gent, studente
  3774. Ludwig Van Lierde, Lier, Copywriter
  3775. Kirstin Vanlierde, Hamme, auteur en leerkracht
  3776. Bruno de Rooms, Aalst, ICT-analist
  3777. Geert Van Bockstaele, zottegem, historicus
  3778. Patricia De Landtsheer, 9200 Dendermonde, auteur
  3779. Cobbaut Willy, Baardegem, Secretaris VVNA
  3780. Lieven Van Oostende, Brussel,
  3781. Hoeree Annemie, Landegem, Taalliefhebber
  3782. Van Luchem Dirk, Wondelgem, ambtenaar
  3783. Ariane DePuydt, Gent, Lector Nederlands Hogeschool Gent
  3784. Ans van Kemenade, Malden (NL), hoogleraar taalkunde
  3785. Katrien Impens, Grembergen, leerkracht Nederlands
  3786. Guido De Leeuw, Nazareth, Organistor
  3787. Matthias Lannoo, Tielt, CEO Uitgeverij Lannoo Groep
  3788. Willy Decap, Noordschote,
  3789. Vandekerckhove Jan, 9030 Gent, Bur. Bouwk. Ing. o.r..
  3790. dirk De Merlier, Etikhove,
  3791. De Croock Freddyd, Wondelgem, ere-schooldirecteuri
  3792. Germanus Jacques, Wondelgem, Gepensioneerd
  3793. Klaas Schepens, Gent,
  3794. Sofie, Stekene, Logistiek medewerkster
  3795. Inge Everaert, Elsene, Brussel,
  3796. Anne Mees, Mechelen, Erfgoedwerker
  3797. Ann Vervaet, Deurne, toerismeconsulent
  3798. René Hooyberghs, Schoten,
  3799. Decroos Herman, Oostende, gepensioneerd leraar
  3800. Lucien Posman, Gent, leraar compositie Hogent
  3801. Christiaan Van Craen, Sint-Joost-ten-Node,
  3802. Tony Jacobs, Aalst, docent Hogeschool Gent
  3803. Ronny Stuer, Beveren Waas, Technisch bediende
  3804. Herman De Rouck, Haaltert 9450, gepensioneerd
  3805. Dirk Goossens, Leuven,
  3806. Karen Coussement, Gent, musicus
  3807. Willem Vannecke, Schore, Student
  3808. debyser marguerite, nieuwpoort, gepensioneerd
  3809. Ilse Coopman, Sint-Andries Brugge, student bachelor secundair onderwijs Nederlands en geschiedenis
  3810. Guy Poelman, Melle, tandarts
  3811. Hedde Zeijlstra, Amsterdam, Univ. Docent Nederlandse taalkunde
  3812. Marigje Degrande, Brugge, Student
  3813. Sanders Tineke, 8420, student
  3814. Sarie Desseyn, Brugge, student
  3815. Madeleine Debrouwere, Wevelgem,
  3816. Annelies Deschacht, Brugge, Student
  3817. Herman Fierens, Lokeren,
  3818. hilde verheyen, brugge, artistiek docente stemvorming
  3819. Roland Coryn, Harelbeke, Componist
  3820. Theo Bongaerts, Malden, ex-universitair hoofddocent Radboud Universiteit, Nijmegen
  3821. Erik Verstraete, Berchem (Antwerpen),
  3822. Anna Bosman, Hilversum, Hoogleraar
  3823. Bernard Roobaert, Herne, Germanist, KCTD
  3824. Em. Prof. dr. A. Vanneste, 2610 Wilrijk, Erevoorzitter Raad van Bestuur Universiteit Antwerpen
  3825. Permentier Magda, Puurs, bediende
  3826. Inneke Vanhulle, Gentbrugge, vertaalcoördinator
  3827. Etienne Holvoet, Izegem, werkloos
  3828. Myriam Ros, Zoersel, assistent Nederlands Hogeschool Gent
  3829. Edgard Van Droogenbroeck, Horebeke, ere-gewestelijk ontvanger
  3830. Rita Descamps, Geluveld, bruggepensioneerd
  3831. Wouter Stevens, Berlaar, Burgerlijk Ingenieur
  3832. Rycx, Koksijde, ambtenaar
  3833. Julie Dildick, Oostende, Student
  3834. Erik De Wit, Aalst,
  3835. Roegiest Eugeen, Lochristi, gewoon hoogleraar
  3836. Kristel Detollenaere, Zwalm, lector Nederlands
  3837. Hilde H, Wevelgem, zelfst. verpl.
  3838. Karolyne Jansseune, Brugge, lerares
  3839. Lieselot Vandenbulcke, Roeselare, Student
  3840. Franky S., Wevelgem, bediende
  3841. Liban Desmaele, Kortenberg, Hypotheekbewaarder
  3842. nadinevan besien, 8630 veurne, Handel
  3843. Willy Clarysse, Herent, hoogleraar
  3844. Frans Kieckens, Eikstraat 29, 9300 Aalst, journalist
  3845. Moniquer Vanhercke, Oostende,
  3846. Anny Cottry, Herent,
  3847. Ronny Verhoeven, Destelbergen, Em. prof UGent
  3848. mieke leroy, drongen, thuiswerkende moeder
  3849. clarysse, leuven, bediende
  3850. Boone Martin, Wondelgem, zelfstandig technieker
  3851. De Lange magda, Oudenaarde, Voorzitter Heemkundige Kring
  3852. Mark Dusar, Sint-Truiden, erfgoedvrijwilliger
  3853. Daniël Cornelis, Oosteeklo, techniek
  3854. Maddy Bouden, Langemark-Poelkapelle, ACV-dienstverlener
  3855. wim van rooy, Berchem, publicist/essayist
  3856. Ryckeboer Peter, Alveringem, Head of Operations
  3857. Ilke Van Branteghem, Haaltert,
  3858. oosterlinck rudy, Drongen, ambtenaar
  3859. Patrick Auwelaert, Aalst, Medewerker bibliotheek & innovatie
  3860. Maarten De Backer, Sint-Amandsberg, Marktonderzoeker
  3861. Jan Roegiers, Leuven, historicus, emeritus KU Leuven
  3862. Jimmy Koppen, Affligem, Universiteitsarchief VUB
  3863. sabine gerards, Kanne, onderwijzeres
  3864. francine geldof, brugge, zelfstandige
  3865. Wouters Yati, De Haan, student
  3866. Vierendeels Maria, Roosdaal,
  3867. Johan Decroos, Oostende, Lector Howest Brugge
  3868. Els Wollaert, 9070 Heusden,
  3869. Van Zele, gavere,
  3870. Klaas Van Gelder, Jette, historicus UGent
  3871. Marc Vermeulen, Ichtegem, pensioengerechtigde
  3872. Pol Cuvelier, Moerbeke, hoogleraar UAntwerpen
  3873. Aline Ghyselen, Moorslede, Apotheker
  3874. Philline De Meester, Brugge, Student/Kelner
  3875. Linda Van Looy, Meise, Hoofddocent VUB
  3876. Nassogne S., Linkebeek,
  3877. Verbeke, Brugge, zaakvoerder
  3878. Melani Clybouw, Kluisbergen,
  3879. liesbet demset, ,
  3880. Anne Deneire, Edegem,
  3881. Stefaan van den Bremt, Koudekerke (Nederland)), ondervoorzitter KANTL
  3882. De Ruyver, ,
  3883. josianne Bouttery, Roeselare, gepensioneerd
  3884. Abicht Ludo, Antwerpen, Docent, UA
  3885. de fleurquin rosita, wachtebeke,
  3886. Ward Kennes, Kasterlee, Burgemeester/Vlaams volksvertegenwoordiger
  3887. John Van Impe, Herzele, Webmaster, Heemkring De Hellebaard Herzele
  3888. arlette gormez, 9890 gavere, gepensioeneerd
  3889. Daniel Vanrysselberghe, Zevergem, leraar talen
  3890. Eric Blancquaert, mechelen, ambtenaar
  3891. Symoens Hilde, Gent, em. gewoon hoogleraar geschiedenis
  3892. Adriaan D\'Haens, Brussel, Praktijkassistent vakgroep Taalkunde UGent/ Leerkracht Nederlands
  3893. Leo De Ridder, Gent, em. hoogleraar geneeskunde
  3894. Nerinckx Filip, Lembeek, Technisch commercieel afgevaardigde
  3895. veerle de gussem, ertvelde,
  3896. Moerman Silvere, Meulebeke, technische beambte
  3897. Fons Dierickx, Herdersem, voorzitter Heemkunde Vlaanderen
  3898. Decroos Christiane, 8670 Koksijde, gepensioneerd
  3899. Edward Verhofstadt, Merelbeke, em. prof. dr.UGent
  3900. SCHOLLAERT Frederika, Geraardsbergen, lerares/zelfstandig ondernemer
  3901. De Schepper Christiane, Stekene,
  3902. Willy Vandeweghe, 9051 Gent, vast secretaris KANTL
  3903. Yannick Viaene, Knokke-Heist, Student
  3904. Antal van den Bosch, Groesbeek NL, Hoogleraar taaltechnologie, Radboud Universiteit Nijmegen
  3905. Roeland Gebruers, Edegem, secretaris , muziekonderwijs
  3906. rosydevooght, wingene, marktkraamster
  3907. Christel Haelens, Merksem, leerkracht
  3908. Vlaemynck Luc, Oostende,
  3909. Wim Jansen, Katwijk, Taalkundige/hoogleraar
  3910. Goossens Robert, Stekene,
  3911. Louise, Ieper, student
  3912. Alexander Lubotsky, Leiden. NL, hoogleraar Vergelijkende Indo-Europese Taalwetenschap, Universiteit Leiden
  3913. jef van loon, antwerpen,
  3914. Marieke Stubbe, Beauvoorde, onderwijzeres buitengewoon onderwijs
  3915. Maria, Stekene, huisvrouw
  3916. Marc Andries, 2540 Hove, auteur
  3917. Nele Van Uytsel, Gent, erfgoedmedewerker
  3918. Comyn, Mechelen, ambtenaar
  3919. Bongers, Borgerhout,
  3920. Paul Lammens, Maldegem, mechanicien
  3921. Destanberg, 8380 Lissewege, loods op rust
  3922. James Balfoort, Brugge, student
  3923. romain maenhout, middelburg, gepensioneerd
  3924. Marinus Van Reeth, Wirixdreef 94 2845 Niel, gepensioneerde
  3925. Benjamien Lycke, Brugge, Student Compositie
  3926. Debackere, Veurne, gepens. leraar
  3927. Druart, Wervik,
  3928. Johan Van Loon, Deurne,
  3929. Van Steen Vivianne, St-Niklaas, Bediende-Verkoopster
  3930. Piet Gerbrandy, Winterswijk, universitair docent latijn
  3931. Johny RECOUR, Assebroek, Gepensioneerde Pannenaar
  3932. panesi rita, oostende, gepensioneerd
  3933. Sven Lauwers, Antwerpen,
  3934. Mester, Brussel, opleiding
  3935. Peter Nollet, Asse,
  3936. Ines Blomme, Leuven, docent Nederlands
  3937. Valentin Van den Balck, 3020-Winksele, Erelid KVAB
  3938. omar van meervelde, deurne-antwerpen, kunstenaar
  3939. Flory, De Haan,
  3940. Paula Fikkert, Arnhem, Hoogleraar Nederlandse Taal en Cultuur, Radboud Universiteit Nijmegen
  3941. Niels Braeken, Overpelt, Taalkundige
  3942. Stephan Ryckeboer, Gent, bediende
  3943. DIMITRI DESMAELE, NOSSEGEM,
  3944. Johannes Kuijken, Gent, Student
  3945. Henk van denHeuvel, Wijchen (NL),
  3946. Ruysschaert Kristien, Harelbeke, Administratief medewerker
  3947. Marieke Coene, Tielt,
  3948. provost danny, maarkedal, zelfst.meubelmaker
  3949. Thiers Bernadette, Brugge, Gepensioneerd
  3950. Lut De Block, Merelbeke, onderwijs
  3951. Vaninghelandt Pol, Brugge, gepensioneerd
  3952. Gert Van Trimpont, Brussel, Ambtenaar
  3953. Leen Bourdeaudhui, Etikhove,
  3954. Hanne Degryse, Roeselare, studente
  3955. Gerard Vermeersch, Oudenaarde-eine,
  3956. An-Sofie Bessemans, Antwerpen,
  3957. symoens luc, lierde, stadssecretaris
  3958. Wouter Roose, Bredene, Student Office Management
  3959. Van de Vijver, Antwerpen,
  3960. Steegen Nico, Genk - Waterschei, Bruggepensioneerde
  3961. Leen Boermans, Beerse, bibliothecaresse
  3962. Lieselotte Veryser, Ieper,
  3963. Edwin Elshoud, Etikhove,
  3964. Decuypere, Brugge, Architect
  3965. ere-gouverneur Paul Breyne, voormezele-ieper, commissaris-generaal WO1
  3966. Hermans Jos, Maasmechelen, erfgoedambtenaar
  3967. De Maesschalck William, Sint Martens Latem,
  3968. fernand Maes, Maarkedal, bestuurder vennootschappen
  3969. Liliane Logie, Veurne, lerares
  3970. Geert Vanhassel, Halle, Journalist
  3971. lander, Brugge, Student
  3972. Elke Brems, Korbeek-Lo, Docent H.U.Brussel
  3973. Doreen Rogier, Melle,
  3974. Philippe De Preester, Lozer,
  3975. Danneels Famke, Oedelem, Student
  3976. Louis VOS, 3000 Leuven, em. gewoon hoogleraar geschiedenis, KU Leuven
  3977. An Valcke, Vlamertinge, leerkracht
  3978. GEERT REYGAERT, RONSE, SALES MANAGER
  3979. Lieve Bras, Zonnebeke, bruggepensioneerde
  3980. Louis Windey, Moerzeke /Hamme, Auteur Moeses Dialect
  3981. Posman André, Gent, Eredocent geschiedenis
  3982. Johanna De Coux, Overijse, Doctoraatstudent
  3983. Joris Potvlieghe, Tollembeek, instrumentenbouwer
  3984. Johan De Reu, Olen, Archivaris
  3985. Rita Sepelie, Leefdaal, medewerker Djapo
  3986. Daniël Ermens, Antwerpen, Phd Student
  3987. Ria Mattheus, Leuven, secretaresse
  3988. naeyaert, Koksijde, ingenieur/pensioen
  3989. Kurt De Belder, Amsterdam, Bibliothecaris van de Universiteit/Directeur Universitaire Bibliotheken Leiden
  3990. Olmo Cornelis, gent,
  3991. Sophie De Winter, Hamme, Medewerker Cultuurdienst
  3992. claeys andré, ledegem, gepensioneerd
  3993. Wim T\'Hooft, Oudenaarde, Archivaris. Bibliotheek Conservatorium Gent
  3994. De Wit Goeleke, Temse, museumdeskundige
  3995. Mark Derez, Leuven, Archivaris
  3996. Stephanie Van Duysen, Hamme,
  3997. Vuylsteke Ivan, MEULEBEKE, Bestuurder
  3998. DEGRANDE Rosanne, Meulebeke, Lerares
  3999. Capiau Jean Francois, Schorisse,
  4000. Juien Simons, Schoten, Schilder
  4001. Paul Aubroeck, oud-turnhout, pensioen
  4002. heynen jan, nijlen, zaakvoerder
  4003. nele, ieper, huisvrouw
  4004. Vermoote Jean, Koksijde, Gepensioneerd
  4005. Kees van der Zwan, Rotterdam, redacteur Onze Taal
  4006. Hilde Van den Abeele, Wingene, docent Arteveldehogeschool Gent
  4007. e.k.grootes, Heemstede NL, emeritus hoogleraar
  4008. Lucas Venter, Potchefstroom, Suid-Afrika, Direkteur: Navorsingsondersteuning
  4009. Annelies Nevejans, Zwijnaarde, archivaris
  4010. JACQUES RAA, GENT,
  4011. Herman De Meulemeester, 3070 kortenberg, bibliothecaris
  4012. Paul De Corte, Brugge, scrabbelaar NTSV
  4013. Murielle Vleck, Aalst, archiefmedewerker
  4014. Glen Declerck, Torhout, Student BASO, KHBO
  4015. Donald Hendrickx, Gent, docent Nederlands
  4016. Lieve Willems, Evergem, bibliothecaris
  4017. De Ridder Jozef, 9220 Hamme, Gepensioneerde
  4018. Barber Bossuyt, Gent,
  4019. Van de Steene Lucien, 9052 Gent Zwijnaarde, Ex-^Manager
  4020. De Meerleer Jacques, Herzele ,
  4021. Windey Leopold, Hamme, Gepensioneerd
  4022. Marc HENDRICKX, Mechelen, advocaat
  4023. De Peuter Roger, Sint-Pieters-Leeuw, historicus
  4024. Marian Koren, Wassenaar, jurist/letterkundige
  4025. De Pagie Eddy, Lokeren,
  4026. Roger Nupie, Antwerpen,
  4027. Norbert Corver, Rosmalen, Hoogleraar
  4028. Filip Porteman, Emilia Romagna,
  4029. Yves Roose, Brugge, schepen voor cultuur en onderwijs
  4030. sabine pascal, jabbeke, student
  4031. Guido Gerritsen, Warmond (NL), Projectmanager Huygens ING
  4032. Moenaert Patrick, Brugge, Burgemeester Stad Brugge
  4033. lapeire J., Wevelgem, pensioen
  4034. Dirk Coigneau, Bredene, Ereprofessor UGent
  4035. ellen theite, gent,
  4036. Herman Haegemans, ANTWERPEN, MUSICUS
  4037. Bertho Theunissen, Bilzen, gepensioneerd
  4038. Esther Bert, Wingene, student
  4039. Sharon De Baets, Ruddervoorde,
  4040. David De Wolf, Merelbeke, Wetenschapscommunicator
  4041. Jean-Paul Van der Elst, Merchtem, Germanist, lichting 1974
  4042. Ewout De Coene, Gent, leerkracht
  4043. Sander Belmans, Gent, Grafisch Vormgever
  4044. CAEMERLYNCK, Netphen(DE), Gepensioneerd
  4045. Frans Redant, Borgerhout, dramaturg
  4046. Jeroen Cornilly, Sint-Amandsberg,
  4047. De Clerck Jan, Gentbrugge, Medewerker promo De Centrale
  4048. Frauke De Wilde, Berlare,
  4049. M.P. Smit, Amsterdam, Tolk-vertaler/gids Russisch Benelux
  4050. Peter Holvoet-Hanssen, Antwerpen-Berchem, auteur-voordrachtkunstenaar
  4051. Erna Decraeye, Gent (Mariakerke),
  4052. Maria Schouten, Den Haag, onderzoeksassistente Huygens Instituut voor Nederlandse Geschiedenis
  4053. rogier erik, gentbrugge, kinesist
  4054. Noyelle, Kieldrecht, -
  4055. A.M.I. van Oppenraay, Amsterdam, onderzoeker
  4056. Danneels Chris, Merelbeke,
  4057. S. Muller, Amsterdam, AIO Universiteit van Amsterdam
  4058. Rogge Thomas, Nazareth,
  4059. Weekers, Hilde, Melsele, Bibliotheekassistente
  4060. Koen Vertessen, Zichem, journalist
  4061. Tom Bogaerts, Hasselt,
  4062. De Schrijver Alex, Gent (Mariakerke),
  4063. Crabbé Ann, Linter, wetenschappelijk medewerker
  4064. Roland Vandendriessche, 9700 Oudenaarde, Gepensioneerd
  4065. GOOSSEN GEERT, HERZELE, AMBTENAAR
  4066. Eliane Windey, Hamme 9220, Gepensioneerde
  4067. Stan Van den Wouwer, Borgerhout, Gepensioneerd
  4068. Freya Van Laeken, Gent,
  4069. Baekeland Paul, maarkedal, gepensioneerd
  4070. Filip Maes, Melsele, bibliotheek-assistent
  4071. deryckere, heule, arbeister
  4072. Maurits Delbaere, Mechelen, jezuïet
  4073. Stephaan Porteman, Antwerpen,
  4074. Koen Van den Bussche, Sint-Katelijne-Waver, kunsthistoricus / egyptoloog
  4075. Cordenier Ivan, Veurne, winkelier
  4076. Jos Vandeschoor, Tongeren,
  4077. De Geyter Christina, Wondelgem,
  4078. Peter Bosschaert, Moortsele,
  4079. Lapeire Sonny, Gullegem, Technisch bediende
  4080. Katrien Van Boeckel, Berlaar,
  4081. Erik Wille, Wingene, voorzitter Dialectgenootschap Zuidwest-Meetjesland
  4082. Annie Engels, Gavere, ambtenaar, gents dialect sprekend
  4083. Bert Audenaert, Zele,
  4084. KRIS HAGHEBAERT, Wondelgem,
  4085. A Engels, Asper, ambtenaar, gents dialect sprekend
  4086. Lucrèse Dhondt, Sint-Niklaas, gepensioneerde onderwijzeres
  4087. Diane VAN HOORDE, 9050-gentbrugge,
  4088. Will Ferdy, Hoboken, artiest
  4089. Boudewijn De Muynck, Gent,
  4090. Wim Geerts, adinkerke, bediende
  4091. Thielens-Becx, 3500 Hasselt, met pensioen
  4092. Marijke van der Wal, Oegstgeest, hoogleraar Geschiedenis van het Nederlands, Universiteit Leiden
  4093. DEWULF NOEL, Boezinge, Vrij beroep
  4094. Fransoo Paul, Aalter, bediende
  4095. windey, hamme-kastel,
  4096. Bart Van Kerkhove, Gent, docent/onderzoeker VUB
  4097. Bart Baillière, Geluwe, graficus
  4098. ellen nauta, houten, nederland, sign linguist
  4099. Bram Gadeyne, Blankenberge, Ingenieur/Informaticus
  4100. Tuts Valentijn, Zoutleeuw,
  4101. Monique Paelinck, Gentbrugge, Op pensioen
  4102. J. Happaerts, Attenrode,
  4103. Astrid Lombaert, Damme, Student
  4104. Lieve Vicca, Aarschot, bibliothecaris Aarschot
  4105. Els Belsack, Bellingen, Doctoraal onderzoeker
  4106. COGEN JOS, SINT NIKLAAS, LERAAR GRIEKS
  4107. Paul de Ridder, Breda, uitgever
  4108. Isabelle Braet, Wingene, Kabinetsmedewerker
  4109. Serge Lefèvre, Tienen, filoloog / vertaler
  4110. Boke Baert, Outrijve, student
  4111. Decloedt A, Knesselare , kinesitherapeute
  4112. marc deneire, blankenberge,
  4113. Miny Freddy, 9990 Maldegem-Klet, Gepensioneerd
  4114. Vanrijckeghem Josee, St. Martens Latem,
  4115. Duthoy, ieper, gepensioneerd
  4116. Monique Oversteyns, Scherpenheuvel-Zichem,
  4117. elise berkvens, basselt,
  4118. Freddy Van den Steen, Herdersem-Aalst, gepensioneerd
  4119. Annelies De Vos, 9000, Recruiter
  4120. Jurgen Goeminne, Olsene,
  4121. Mestrum, De Pinte, zaakvoerder
  4122. Melissa Mabesone, Knokke Heist, kunstenaar
  4123. Mincke Luc, Maarkedal,
  4124. Teerlinck Hubert, Anzegem, Gepensioneerd leraar
  4125. Anne-Marie Reynaers, Leuven, Kunstenares
  4126. Lerouge Carlos, Winkselen-e,
  4127. An Willems, Aaalst, vroedvrouw
  4128. Lu DE Porre, 9000 Gent,
  4129. Raes, Ivan, 9820 Merelbeke, Voorzitter Raad v. Cultuur
  4130. Van Goethem, 3990 Peer, Gepensioneerd
  4131. Paul De Pauw, Berlare,
  4132. Cosijns Debbie, Londerzeel, Vertaler
  4133. Jeannine Verwilst, Ursel,
  4134. Van Nieuwenhuyzen, Vilvoorde, Kabinetsmedewerkster
  4135. De Muynck Veerle, Landegem, verpleegkundige
  4136. Ria Van Tricht, Roeselare, verpleegkundige
  4137. DE BLAUWER ROLAND, Merelbeke, gepensioneerde NMBS
  4138. de vriese, sint niklaas, leraar hotel
  4139. Van Caneghem Micky, Merelbeke, Gepensioneerd
  4140. Luc Peleman, Sint-Niklaas, diensthoofd onderwijs
  4141. Vervynckt Noëla, Merelbeke,
  4142. Annemieke Correwyn, Edegem, Lector Taalvaardigheid Artesis Hogeschool Antwerpen
  4143. Hertoghs, antwerpen, journalist
  4144. Ivan Pecnik, Antwerpen, Acteur
  4145. Pieter Verstraete, Merelbeke, Architect
  4146. Van Coppenolle Willy, 9030 Mariakerke,
  4147. kristin iserbyt, mechelen,
  4148. Lia Somers, 2170 Merksem, voorzitter Heemkring Merksem
  4149. Marc Uvyn, Kortrijk-Heule, gepensioneerde
  4150. Eline Maes, Harelbeke (Oarelbeke), studente illustratie
  4151. Kim Meysman, Mechelen,
  4152. Micheline Cools, Gent,
  4153. Johan Veys, W-Poëtegem, Redacteur
  4154. Herman Welter, Beveren-Waas, journalist
  4155. Paul De Schryver, Sint-Niklaas,
  4156. Martijn Nelen, Gent,
  4157. Lief Duymelinck, Sint-Niklaas,
  4158. Luc Vanden Bulcke, Tielt, Gepensioneerde
  4159. Gill Van Eeckhout, Ieper, student vrije kunsten
  4160. L. Aldelhof, Antwerpen,
  4161. Vanden Hautte Lieve, De Pinte, lerares
  4162. Hildegarde, Gent, Ped. adviseur
  4163. BLOCKX Babs, Wilsele,
  4164. Elien Willaert, Koksijde, Student
  4165. Decoster Erik, Brugge Dudzele, notarisklerk op rust
  4166. Haegeman Andy, Gent,
  4167. jan lorent, Leuven, Lector toerisme
  4168. Carla Broeder, Wuppertal, docente Nederlands, Universiteit Oldenburg, Duitsland
  4169. Ann Schrader, Hoegaarden, Revisor
  4170. Torrekens Patricia, Aalst,
  4171. Pieteraerens, 1120 Brussel, Bediende
  4172. Robin Hannelore, Grobbendonk, Auteur
  4173. Hugo De Witte, Oosdtakker, Bruggepensioneerde
  4174. DE VREEZE, Gepensioneerd,
  4175. marian de jaeger, Gent,
  4176. Ellen Serrien, 2845 Niel, Stafmedewerker KVAB
  4177. Bogaert, St.-Amandsberg, gepensioneerd
  4178. Sofie Vanthournout, Aarschot, Wetenschappelijk medewerker
  4179. Nele Bekaert, Koksijde, Zelfstandig frituuruitbaatster
  4180. coenen, scherpenheuvel, tandarts
  4181. Luc Steels, D\\'oultremontstraat 22 1050 Brussel , Professor
  4182. Joosten, Lommel, Studente
  4183. August Coomans, Oudenaarde, Em. Prof. UGent
  4184. Marlies Bilcke, Brussel,
  4185. MORTIER DIRK, MACHELEN-ZULTE, MEDISCH AFGEVAARDIGDE
  4186. VINDEVOGEL CARINE, MACHELEN-ZULTE, LOGOPEDISTE
  4187. Hans Bauters, 1000 Brussel,
  4188. Marijke De Belie, gent, onderwijs
  4189. Cock Marcel, 9506 Schendelbeke, op rust
  4190. Madeleine De Knijf, Londerzeel, bediende
  4191. Annette Christiaens, Brussel,
  4192. Roger Puynen, Beveren, dialectrubriekleider De Beverse Klok
  4193. Siegfried Maertens, Brugge, Leraar Nederlands - Duits
  4194. Hendrik Pinxten, Gent, Gewoon hoogleraar
  4195. Jan Beyens, De Pinte, hoofddocent Toegepaste Ingenieurswetenschappen
  4196. De Groeve Gilbert, Gentbrugge, hoogleraar em.
  4197. De Feyter Johan, Schoten, Leraar (or)
  4198. HOSTE André, Gent-Mariakerke, gepensioneerd bediende
  4199. Veronique Teerlinck, Leuven, Leerkracht Muziek
  4200. Van Rompuy Paul, 3140 Keerbergen, em. prof. KULeuven,bestuurder KVAB
  4201. Karel Kersters, Destelbergen, emeritus professor UGent
  4202. Martine Wevers, Tongeren, Gewoon hoogleraar K.U.Leuven
  4203. Vanderplas Liliane, Tervuren,
  4204. Sigrid Suy, Aalter, Docent Nederlands Hogeschool Gent
  4205. Stellmacher, Dieter, D-Göttingen, Prof. em. Dr. Dr. h.c.
  4206. Johan Naessens, ondervoorzitter Cultuurraad De Pinte,
  4207. deswarte, Blaringhem,
  4208. Sarah Auman, Melle, docent Nederlands en Engels Hogeschool Gent
  4209. Danielle De Vooght, Leuven, coördinator Expertisecentrum Technisch, Wetenschappelijk en Industrieel Erfgoed
  4210. Desmidt Freddy, Gent Mariakerke,
  4211. Vandenberghe, Vlamertinge,
  4212. Philip Vanheessen, Moskou (Rusland),
  4213. Lucas Decock, Wakken, student
  4214. Roeland Harms, Nijmegen, Neerlandicus/Postdoc
  4215. Nele De Meyer, Blankenberge, student
  4216. Dirk Demeyere, Wevelgem, schooldirecteur
  4217. Geert Van Doorne, Gent,
  4218. Joseph Thas, Nazareth, Emeritus Professor UGent
  4219. Georges Declercq, Gent, hoogleraar VUB
  4220. Hilde De Dycker, Saône-et-Loire,
  4221. Hugo Vanthournout, Geluveld,
  4222. Olivier Van de Voorde, Hamme, magazijnier
  4223. Demeulemeester Hilde, Wevelgem, onderwijzeres
  4224. Harry Goegebeur, Antwerpen, Kinesist Antwarpeneir
  4225. Hemelsoet Robert, Gent-Wondelgem,
  4226. Van Tichelen, Essen-Wildert, gepens.kleuterleidster
  4227. Anciaux Hilde, Machelen 1830, Huisarts
  4228. augustyns ingrid, antwerpen,
  4229. Accart Christiane, Gentbrugge,
  4230. De Meerleer Willy, Herzele, Gepensioneerd
  4231. Maria Vervaeke, Deerlijk,
  4232. Andreas DELCOURT, Koksijde, gepensioneerd leraar germanist
  4233. Thienpont Hugo, Gooik, Gewoon Hoogleraar
  4234. De Vos Hilde, Leuven, ondernemer
  4235. de loore jo, 9820 merelbeke, gepensioneerd
  4236. Roose Rudy, 8840 Staden,
  4237. Velle Karel, De Pinte, algemeen rijksarchivaris
  4238. Els Van Damme, Meldert, Prof. UGent
  4239. Van Keymeulen J.A., Kraainem., Gepensioneerd.
  4240. Greet Debaere, Rumbeke, Regentes
  4241. Linda Willems, L,
  4242. Leo Nollet, Gent, gepensioneerd
  4243. Jan Dhollander, Sint-Gillis-Waas, apotheker
  4244. Tom Declercq, Merelbeke, huisarts
  4245. torkild verschelde, gent,
  4246. Sara Winnock, Wondelgem, Onderwijzeres
  4247. Remi van Trijp, Parijs, Associate Researcher
  4248. Sarah Candry, Ieper,
  4249. De Turck Diane, Ninove, gepensioneerd
  4250. Paul Blyweert, Gent, Erelector Vlaamse Autonome Hogeschool Gent
  4251. Rita Devoldere, IEPER,
  4252. Christ De Smet, Waarschoot, pensioen
  4253. audenaert erik, gent,
  4254. tinka pittoors, antwerpen, kunstenaar
  4255. De Nys, Stekene, chauffeur
  4256. Roger Bryssinck, 2600 Berchem, gepensioneerd
  4257. Lieve Van Eeckhout, Ninove,
  4258. Desmaele Guy, 9700 Oudenaarde, Ambtenaar
  4259. Peter Van Achteren, Schilde, Uitgever
  4260. Van Kelst Anne, Sint-Lievens-Houtem,
  4261. Wim Hoebrechts, Ninove, ondernemer
  4262. debeuf tony, gentbrugge, controleur
  4263. bellinck yoke, gentbrugge, verpleegster
  4264. Kathy Van Peteghem, Destelbergen,
  4265. Annelies Destailleur, Wilrijk, verpleegkundige
  4266. Ward Dossche, Mortsel, Pensionaris
  4267. frans darras, koksijde, apotheker
  4268. Romain Lefebvre, Drongen, Hoogleraar UGent
  4269. Evelien Baeten, Wetteren, student
  4270. Diane Pauwaert, Gent,
  4271. Moniek Darge, Gent, assistent Hogeschool Gent
  4272. Tine Mispelaere, Kortrijk, onderwijzeres
  4273. jos callewaert, Aartselaar, bruggepnsionneerde
  4274. Van der HaegenHerman, Leuven/Heverlee, Em.Hoogleraar
  4275. Nathanaëlle Ramon, Knokke,
  4276. Nancy Wauters, Herentals,
  4277. Ludo Jaques, 8200Brugge, Bediende
  4278. Taveirne Bernice, Sint-Idesbald, apotheker
  4279. Isabel Thys, Merelbeke,
  4280. Hugo Van Malder, Kortrijk, gepensioneerde taalkundige
  4281. Nina Bonte, Moorsele,
  4282. Willy De Smet, Gentbrugge,
  4283. Vanmaldeghem Hubert, Reevijver 6, 9840 De Pinte, gepensioneerde
  4284. Hilde Vanvuchelen, Sint - Amandsberg, Psychologe
  4285. Luc Hoedt, Sint-Kruis, Boekwinkel
  4286. Christine Adam, Gent, Gepens.
  4287. Valery Ryckeboer, Nieuwpoort,
  4288. Van Rostenberge Roland, Oudenaarde, g
  4289. Flor Wauters, Zwijndrecht, gepensioneerd
  4290. Kristine Verhaert, Zwijndrecht,
  4291. Van Wilderode Godelieve, 8647 Reninge, sociaal assitente
  4292. Gilke Gunst, Hooglede, studente journalistiek
  4293. Sebastiaan Bonte, Moorsele, Student
  4294. Greven Suzanne, Hasselt, Gepensioneerde leerkracht.
  4295. jos dekeukeleire, de pinte, bankbediende
  4296. lieve noë, 8730 Beernem, maatsch.ass. op rust
  4297. Castelein Marc, Meerbeke,
  4298. vanoverbeke, gent, zelfstandig ontwerper
  4299. Marc Mattheeuws, Drongen, Pensioen
  4300. ryckeboer, gent, zelfstandig
  4301. Peter Fransoo, Gent, op rust
  4302. Martine Van Keymeulen, Melle, Analist
  4303. henri evenepoel, ninove, schepen
  4304. Remi Jansen, Berchem, gepensioneerd
  4305. J. Alenus, Hasselt, leraar op rust
  4306. maire-ghislaine spitaels, vlezenbeek,
  4307. defever eddy, nieuwpoort, gepensioneerde zelfstandige
  4308. Van Havere, Hamme,
  4309. Hendrik Van Maldeghem, Overmere, Gewoon hoogleraar
  4310. jan de groeve, gentbrugge, senior manager Trasys group
  4311. Anne Marie Van Poucke, zevergem , lerares chemie
  4312. Dhaenens Fabienne, Wachtebeke, huisvrouw
  4313. Johan Vercarre, Oostende, Meteoroloog
  4314. J. Laurent, leuven, verpleging
  4315. Evelien Yde, Zedelgem, student journalistiek
  4316. yaisa rappé, ,
  4317. johnny Wante, vinderhoute,
  4318. lieve-lotte vermeulen, vinderhoute, beeldend textiel
  4319. Koen Debrabandere, Oostende, leraar E-D-N
  4320. Ann Lannoey, Stekene, onderwijzeres
  4321. Walkiers Bob, Hoeilaart, Leraar op rust
  4322. Ellen Taghon, Waasmunster,
  4323. Jan Tavernier, Balegem, Professor UGent
  4324. Marleen Bryon, 8902 Voormezele, verpleegkundige
  4325. Bea Saelens, JABBEKE, gepensioneerd leraar
  4326. jurgen, Tremelo,
  4327. Verborgh Nicole, Oostende, bediende
  4328. MAERTENS ANN, GENT,
  4329. Jo Van Ginderachter, Ninove, Professor/onderzoeker VUB
  4330. Claeys Benoit, Gent,
  4331. Roel Merckx, ,
  4332. Corinne Vanbelle, Ninove,
  4333. sonja cerfontaine, kessel-lo, stadsgids/streekgids
  4334. Van der Eecken Guido, Oosteeklo, heemkundige
  4335. Martha Wolfskeil, Bredene, Student geneeskunde
  4336. van beneden etienne, lusthoflaan,54 9032 wondelgem, gepensioneerd
  4337. De Munck Andre, Lokeren, Technicus
  4338. Gerda Persyn, Lokeren,
  4339. Ann Ooghe, Gullegem, onderwijzeres
  4340. Els Meyns, St-Martens-Latem,
  4341. De Blaere, Georges, 9810 Nazareth, gepens.
  4342. Demaeght michel, Torhout,
  4343. Robert Verdonk, Gent,
  4344. jan lenaerts, hoeilaart, sociaal werker
  4345. De Maesschalck Noël, , Electriciteit
  4346. Els Ergo, Heist-op-den-Berg,
  4347. houthoofd frank, westrozebeke, afdelingschef exportbedrijf
  4348. Spitaels Marie-Paule, Okegem, gepensioneerde
  4349. Kestemont annique, ,
  4350. nathalie serraris, diksmuide, onderwijzer
  4351. paul michiels, lubbeek, zaakvoerder
  4352. martine jacobs, heist op den berg, filiaalmanager
  4353. Luc Desmedt, Metdepenningenstraat 11, 9000 Gent, leraar ASO
  4354. Jacques De Groote, Damme,
  4355. Stan Geerts, Wiekevorst, pensioen
  4356. LIEVEN TRUYENS, 2531 vremde, op invaliditeit
  4357. Roos Crabbe, Ouwegem, psycholoog
  4358. Van Langendonck, Schoten, gepensionneerd
  4359. Marleen feyaerts, Putte 2580, kleuteronderwijzeres
  4360. Elsje Roelandts, Lokeren,
  4361. baeck roger, 2640 mortsel , gepensioneerd
  4362. Koenraad Vermeulen, Gent, Knunstenaar ,-)
  4363. Heidi Desaever, Borsbeek 2150, gepensioneerd
  4364. De Smedt Kristof, Hallaar,
  4365. frieda Vanslembrouck, Oostduinkerke, leerkracht woordkunst
  4366. Greta Anthoons, Holsbeek,
  4367. Eva Van Eechoute, gent, orthopedagoge
  4368. Robert Steegen, kiewitstraat 145 3500 Hasselt,
  4369. Frans Waeghe, Oudenaarde,
  4370. De Muynck, Nevele,
  4371. Mestdach Omer, Izegem, gepensioneerd
  4372. de baeremaeker noel, gent, gepensioen
  4373. Paul Janssen, Borsbeek,
  4374. De Vos Hendrik, Serskamp,
  4375. becarren jacques, de panne, op pensioen
  4376. Helena Franck, Antwerpen, zelfstandig
  4377. Ortwijn Ledegen, Antwerpen, huisarts
  4378. Stijn Segers, Gent, Ambtenaar
  4379. Kuyckx Maurice, Tongeren, gepensioneerd
  4380. Kris Van Put, De Pinte,
  4381. Camerlinckx Jan, Aalter,
  4382. maeyens, hoeilaart, ambtenaar
  4383. Julie Morbée, Knokke-Heist, Student
  4384. Verschaeve Chris, hollebeke ieper, gepensioneerd
  4385. De Winter, oostende, directiesecretaresse
  4386. Louis WELTERS, Rotselaar, TV-regisseur
  4387. Giedo Debusscher, Dworp/Beersel, gew. insp. Beeldende Kunst
  4388. william maertens, knokke-heist, advocaat
  4389. Eddy Dubruqué, Brugge, Familiekunde Vlaanderen Regio Brugge
  4390. Frank Bassleer, 9000 GENT,
  4391. PEIJE VAN KLOOSTER, Putte, Freelance lesgever/fotograaf
  4392. Kint, GENT - Gustaaf Callierlaan 15, Hoogleraar op rust
  4393. M. VAN HAMME, Lochristi, ind. ir. op rust
  4394. Marleen Van den Brande, Sint-Martens-Latem,
  4395. claessens, schoten, tech. bediende
  4396. HEMELSOET Bernard, Gent,
  4397. De Smet M-Claire, 9400 NINOVE, gepensioneerde onderwijzeres
  4398. Brys aurel, Ranchi, India, jezuiet
  4399. mario deboodt, ,
  4400. Piet De Muynck, Aalter,
  4401. Van Overstraeten Jean Marie, knokke, gepensioneerd
  4402. Van Den Eynde, Merksem, gepensioneerd
  4403. Pieterjan Van Kerckhoven, Beveren, muzikant, leraar dko
  4404. Joris De Groot, Merelbeke, Zelfstandige
  4405. urbain souffriau, erembodegem, gepensionneerd
  4406. Dirk Souffriau, Ninove, Horeca uitbater
  4407. Traen Thérèse, Lokeren, opvoedster
  4408. Jacobs M., Genk,
  4409. simonne Robijn, Willebroek, gepensioneerd
  4410. SCHOONAERT Georges, Aalter,
  4411. Cathérine, Hoeilaart, HR Manager
  4412. Kris Hendrix, Gent, huisvrouw
  4413. Melanie Scheys, Gent, artistiek coordinator
  4414. Martine Van Duüren, De Panne, gepensioneerd
  4415. Eddy Muls, Mechelen,
  4416. Baeckelandt Roger, 9880 Aalter, Gepensioneerde
  4417. De Clippeleir, Gent,
  4418. volsem inge, damme, verpleegkundige
  4419. Filip Claeys, Knokke, verzekeringsmakelaar
  4420. bart lodewijks, gent, beeldend kunstenaar
  4421. Fonne Bruggemans, Schoten, kredietanalyst
  4422. Linda Wittevrongel, Rijvisschepark 9 - 9052 Zwijnaarde,
  4423. Vande Vyvere Fiebe, Zwevezele, Studente
  4424. Dirk Polspoel, Wortegem-Petegem, Maatschappelijk Assistent
  4425. Roland De Muer, aalter,
  4426. lieve jacobs, genk, gepensioneerd
  4427. Sels Walter, Heist-op-den-Berg, gepensioneerd
  4428. Hanne Guns, Gent,
  4429. TOCH, GENT, Ambtenaar
  4430. de maeijer, heist op den berg, kinderverzorgster
  4431. Degroote Magda, Knokke-Heist, Huisvrouw
  4432. Ergo Marc, Westerlo, kok
  4433. Vermeiren, Vilvoorde, pensioen
  4434. Vermet Kyan, Oostende, Student Lerarenopleiding BASO
  4435. Naomi Lombaert, Gent, leerkracht lager onderwijs
  4436. Cartreul Marc, Lokeren,
  4437. Jef Hendrix, Berchem, gepensioneerde
  4438. DONNY, Nieuwpoort, gepensioneerd
  4439. Gab Van den Brande, Knesselare,
  4440. Guido Van Pelt, Heist-op-den-Berg, voorzitter Davidsfonds Heist-op-den-Berg
  4441. Miny Freddy, 9990 Maldegem-Klet,
  4442. Leo De Raet, ,
  4443. Mike Lauwers, Hoeilaart, brug-gepensionneerde
  4444. fred deryckere, halle (vl-brabant), fotograaf
  4445. mahy, Gent,
  4446. Danny Wille, Loppem, algemeen directeur
  4447. Coorevits, Zulte, Arts
  4448. De Troyer Eric, Ninove,
  4449. eddy Deneef, Merelbeke, gepensioneerd ambtenaar
  4450. HILDE VANTHOURNOUT, kortrijk, docent
  4451. Segers Lieve, Aalst, ambtenaar
  4452. Mattens Wilfried, 9400 Ninove,
  4453. Pieter Jan Debrabandere, Bellem, Leerling Sint-Lodewijkscollege Brugge
  4454. VAN PARYS ROMEO, 9880 Aalter,Molenstraat,41a, gepensioneerd
  4455. Debeuf Jaimy, Nazareth, Personeelsmedewerker
  4456. Hilde Hendrix, Edegem,
  4457. Carrijn Johan, Brakel, docent
  4458. Luc Mortier, Gent,
  4459. Cannaerts Leo, 2220 Heist od Berg, accountant
  4460. Gerda Drieghe, Beveren,
  4461. Ruben Verdonck, Lichtervelde, Toeristisch medewerker Toerisme Brugge
  4462. Frans D\'Helft, Heist-op-den-Berg, Leraar
  4463. Lutgarde Marinus, Boechout,
  4464. sabina Lanssens, AALTER, gepensioeneerde zelfstandige
  4465. maarten cannaerts, meensel,
  4466. Tim Denecker, Leuven, doctoraatsstudent KU Leuven
  4467. Rudi Scheers, Beveren,
  4468. Hanne Mertens, Heverlee,
  4469. Acx carlos, 8870 -Izegen, gepenioneerd ambtenaar
  4470. Arnout De Witte, Waasmunster,
  4471. Dalvinck Filip, Beveren, Drukker
  4472. Schiltz Katrien, Knokke-Heist, leerkracht LO
  4473. de wilde ann-rose, oostakker, apotheker-bioloog
  4474. Luysterman Bruno, Ninove,
  4475. Roland Auman, lucien reychlerstraat 22 te 9250 Waasmunsterk, Ingenieur manager
  4476. Barbier Liliane, Alveringem,
  4477. Johan Soetaert, Pollare, Binnenvaartbegeleider
  4478. WILLEMYNS, ROLAND, Brugge, Em. Prof. VUB
  4479. Maggy Peeters, Kapellen, Gepensioneerd
  4480. Luc D\'Haese, Wetteren, ere-professor UA en Ugent, Landbouweconomie
  4481. frere, veurne,
  4482. Marie-Anne Baert, Getn, lector
  4483. Wilfrid Moonen, Kester (Gooik), Muzikant
  4484. Van Rechem Lieve, Deurle, Bruggepensioneerde
  4485. Annie Casier, Drongen, ambtenaar
  4486. De Graeve Henk, De Pinte, Interieur-architect
  4487. Jasmien Decoussemaeker, Aartrijke, Student
  4488. Van Middelem eddy, Gentbrugge, bedeind
  4489. MICH VANDIEST, hoeilaart, lerares LO
  4490. Eddy Lefevre, Zulte, Journalist
  4491. Beeckman Chantal, Knokke-Heist, administratief medewerkster Preventiedienst Stad Gent
  4492. Haerens Raymond, Deinze,
  4493. Carlos Dekeyrel, Ursel,
  4494. Veerle Cuelenaere, Maldegem, leerkracht
  4495. Hanna Laekeman, Ieper, verpleegkundige
  4496. De Sutter, Antwerpen , gepensioneerd
  4497. Ken Hendrickx, Borsbeek, taalliefhebber
  4498. yves cools, lokeren, o/vzt heemkundige kring De Souvereinen
  4499. Baeten Annick, Wesrmeerbeek, Invalide
  4500. Steven Struyve, Wilrijk,
  4501. Guido Van Rompaey, Booischot,
  4502. Dorothea Van Hoyweghen, Laarne, ere-inspecteur
  4503. Paula Vander Mijnsbrugge, Nukerke, Master op rust Kunstgeschiedenis
  4504. Daniël Vandepitte, 9000 Gent, Ererector UGent
  4505. Adriaenssens Gustaaf, Destelbergen, gepensioneerd
  4506. Dominique Dewaegenaere, Gent,
  4507. Beirens Dirk, Oostende,
  4508. Jan Briers, Baaigem, Gedelegeerd Bestuurder Festival van Vlaanderen
  4509. Els Backaert, Mortsel, Graduaat Orthopedagogie
  4510. marie-agnes vandenbogaerde, Gent, lerares
  4511. nathalie holvoet, antwerpen , hoofddocente UA
  4512. Philip Baete, Gent, Spoorwegbediende
  4513. lefever katia, h-f-orbanlaan 545 gent 9000, op pensioen
  4514. Zaman Luc, Lokeren, leerlingenbegeleider
  4515. HERMANS PHILIP, St-Martens-Latem, Jurist
  4516. Rombaut Erna, LOKEREN, huisvrouw
  4517. Herbert Van de Sompel, Santa Fe, NM, USA, Onderzoeker
  4518. De Smet Francis, Assebroek, Scenarioschrijver
  4519. Willaert Hans-De Wulf Tinneke, Aalter, Restauranthouder
  4520. Sander Uyttenhove, Gent, Leerkracht Muzikale Opvoeding
  4521. De Boever Paul, Aalter, Leraar op rust
  4522. Matthias Velle, Gentbrugge,
  4523. Dedeurwaerdere, Oosterzele, osteopaat
  4524. Vanloo Paul, 1560 - Hoeilaart, gepensioneerd
  4525. baert chris, oedelem, gepensioneerd
  4526. Jef de Koning, ,
  4527. Kris Eeckhout, Hoeselt,
  4528. Dirk Everaert, De Pinte, leraar op rust
  4529. Verberckmoes, Deinze, leerkracht wis-wet
  4530. Servais Raoul, 8432 Leffinge, Lid Acad.v.België
  4531. Lodewijk De Wilde, Destelbergen , Hoofdlector, vakgroepvoorzitter talen Hogent
  4532. Martine De Winter, St-Martens-Latem,
  4533. Kathleen Leemans, Asse, Lector HoGent
  4534. Georges Vansieleghem, Gistel,
  4535. Merckx Jozef, Mariakerke - Gent, bediende
  4536. De Craene Frank, Deurne, Rijinstrukteur
  4537. Malfroy Fernand, Wetteren, Gepensioneerd
  4538. Willem Elias, Brussel, gewoon hoogleraar VUB
  4539. Benedicte Declerck, Oostende, leraar
  4540. Goossens Eddy, Heist op den Berg,
  4541. Christel Duthoo, Wevelgem, onderwijzeres
  4542. peter, wezemaal,
  4543. Min Pauwels, Mechelen,
  4544. cornette lieve, oostduinkerke, leerkracht
  4545. Waltniel Rudy, Denderleeuw, Bediende
  4546. Pierre Algoet, Gavere, gepensioneerd
  4547. Eric Fonteyn, Denderwindeke, bediende
  4548. johan verdonck, zele, gepensioneerd leraar
  4549. Marc Pattyn, Sas van Gent,
  4550. De Laet Marc, Heverlee, bediende
  4551. tin geukens, hove,
  4552. W. Baert, Harelbeke,
  4553. Bob, Westerlo,
  4554. Sim Jolie, 9052 Zwijnaarde, Gepensioneerd/Zefstandige.
  4555. Knockaert Patrick, Wervik, Bediende
  4556. De Kerpel Hubert, Zelzate, onderhoudsmecanieker
  4557. Tony Mary, Brussel, Bestuurder van Vennootschappen
  4558. sels leen, mol,
  4559. Karel De Meulenaere, ,
  4560. Freddy Decoo, Oostende, Apotheker en voorzitter vtbKultuur Oostende
  4561. Vandenbogaerde M-Johanna, Jan Breydellaan 67/2 8500 Kortrijk, gepensioneerde leerkracht
  4562. Paul Van Elstraete, Kluisbergen, gepensioneerde
  4563. van Outryve, Brugge,
  4564. Freddy Cocquit, Gent, Attaché, publicatieverantwoordelijke RSZ
  4565. Colette Boyart, HOVE, lerares
  4566. Denys Koen, Roeselare, Verkoopdirecteur
  4567. Sohier Blijke, Leisele, Logopediste
  4568. Katrien De Muynck, Zomergem, maatschappelijk werker
  4569. erwin dierickx, zele, kinesist
  4570. vermeire jean-paul, laarne,
  4571. Sabine Vaernewyck, Haringe, Germanist
  4572. de winter roland, ,
  4573. Cristel Blontrock, Oostende, Opvoeder
  4574. de Schietere de Lophem François, Brugge,
  4575. Opsomer Gerard, 8530 Harelbeke, in pensioen
  4576. Lambert, Harelbeke, voorzitter heemkundige kring
  4577. Antoine Fonck, Herzele, Voorzitter Heemkundige Kring De Hellebaard vzw
  4578. Kelders Marita, Berchem, bediende
  4579. De Backer, berchem, Technieker
  4580. elsievercauteren, bredene, gepensioneerd
  4581. dendooven raf, aalter, technieker
  4582. soetens marc, nieuwkerken, pensioen
  4583. Rik Decan, Wemmel, bestuurder van vennootschappen
  4584. Robert Gekiere, Wetteren, Erehoogleraar
  4585. Joris Kelders, Veltem-Beisem, informaticus
  4586. eric ubben, gent, hoogleraar
  4587. De Boeck Lucia, Affligem, Bediende soc. sector
  4588. Waelkens Jacques, Harelbeke,
  4589. Delneste, Brugge, Bediende
  4590. Freddy De Seranno, Destelbergen,
  4591. Erik Lammens, 9880 AALTER, gepensioneerd
  4592. Flore, Brugge, Student
  4593. Jan De Backer, Heist-op-den-Berg, Bediende
  4594. Vinckier Anita, vaddenhoek 49 9700 Oudenaarde, psychologe
  4595. deman carlo, oudenaarde, ere pedagogisch adviseur
  4596. Lievens Yves, Appelterre,
  4597. Vanrusselt Johny, 3600 Genk, Gepensioneerd
  4598. Puttaert, Dilbeek, geen
  4599. Nijs Marc, 9340, Bediende
  4600. Hermans David, Sint-Michiels,
  4601. Marc Haenebalcke, Kalken,
  4602. De Smet Lucien, Aalter, Voorzitter heemkring Land van Rode
  4603. Van Bogaert Johnny, Beveren, Ontwerper
  4604. Margot Cremer, Leisele, gepensioneerd
  4605. Marijke Martens, 9880 Aalter,
  4606. Vik Verheyden, Middelweg 149, 3001 Heverlee,
  4607. Vroman Pol, 9880 Aalter, bediende
  4608. willie verhegghe, ninove, dichter
  4609. Jean Noynaert, Haaltert, pensioen
  4610. jaklien de muynck, gentbrugge, bediende (secretaresse)
  4611. scheys linda, bornem,
  4612. Ingrid Vervaeke, Zonnebeke,
  4613. Jonas Vanderschueren, Oudenaarde, Student
  4614. Maaike Dhaenens, Oudenaarde, Student
  4615. Tine Scheijnen, Merksem, Doctoranda Ugent
  4616. Van Laere Etienne, Oude staatsbaan 48 9930 Zomergem, Gepensioneerd
  4617. Annie Malysse, Harelbeke, reisleider
  4618. Paul Van de Sijpe, Haaltert, Leerkracht Secundair Onderwijs
  4619. Tim Clauwaert, Kruishoutem, Student UGent
  4620. Mia Van Haute, De Pinte, Logopediste
  4621. Chevalier, Brugge, Ere-volksvertegenwoordiger
  4622. Ronny Debbaut, Gent, ondervoorzitter heemkundige kring Bos en Beverveld
  4623. Timmermans Johan, Koksijde, magistraat
  4624. Hendrix, Berchem,
  4625. anita de clercq, Destelebergen,
  4626. Ann Van Hoorebeke, De Pinte, lector Communicatie HoGent
  4627. Catharina Peersman, , Lecturer in French Studies University of Sheffield
  4628. Joke De Keyser, Eeklo, directeur Kunstacademie beeld muziek woord Eeklo
  4629. Klaas Lannoy, Geluveld/Leuven, Student master in het management en het beleid van de gezondheidszorg
  4630. Lauwaert Ingrid, Meerbeke,
  4631. Callebaut Paul, Dendermonde, België,
  4632. Engelien Eggermont, Wingene,
  4633. Lori Vandyck, Brugge, student
  4634. Beernaert Willy, Evergem, Gepensioneerd
  4635. adriaenssens emmy, 3090 overijse, gepensioneerd
  4636. Ine Kiekens, Heestert,
  4637. Lieve Verslype, Alveringem, huisvrouw
  4638. eduard de pauw, 9032 Wondelgem, gepensioneerd
  4639. veerle van de meuter, gentbrugge,
  4640. Anne Hendrickx, Ledeberg (Gent), lerares
  4641. Baelde Gertrude, Antwerpen,
  4642. Dimtri Goethals, Gent, Arbeider
  4643. Tolliers Roland, Albrecht Rodenbachstraat 42 9040 Gent, Gepensioneerd
  4644. Cathy Craeyvelt, Gent, Bediende
  4645. van overstraeten rik, dendermonde,
  4646. Vanderbeke Delvana, Gistel,
  4647. Jeannick Steleman, Denderleeuw , gepensioneerd
  4648. Maria Vermeulen, Berlaar, oud leraar
  4649. Line Kelders, Kampenhout, Trade marketing coordinator
  4650. Callebout, Gentbrugge,
  4651. Greta Vogels, Hoeilaart, Masseur
  4652. Toon Lowette, Hoeilaart, online uitgever
  4653. Paul DE CLERCQ, Blaasveld, bouwkundige
  4654. Christel DE KEYZER, Blaasveld, bouwkundige
  4655. Van Wassenhove Lieve, Oostduinkerke, leerkracht geschiedenis op rust.
  4656. Nathan Ysebaert, Oudenaarde, Student
  4657. Elien, Serskamp,
  4658. Liesbeth Verlinden, Antwerpen, Uitgever
  4659. Christel Van Damme, Belsele, Leerkracht Duits-Spaans
  4660. M. Jacobs, Genk, Bediende
  4661. Casier Andre, Zonnebeke, Gepensioneerd
  4662. Siel De Laet, Ravenstein,
  4663. Peter Boone, Gent,
  4664. Colette Peperstraete, Wervik, Lerares gepensioneerd
  4665. Camerlinckx Vero, Maldegem,
  4666. ingrid vanderbeke, lichtervelde, bediende
  4667. vanderhaeghen, 2300 turnhout,
  4668. Fauconier Freddy, Gent, gepensionneerd
  4669. Camps Annemie, Hulshout, kleuterleidster
  4670. Sonja De Craemer, Oostende, erelector Howest
  4671. Marleen Depraetere, Kluisbergen , Ambtenaar
  4672. Naeyaert Jolien, Geluwe, Studente architectuur en kunst
  4673. De Coensel, Lede, Technisch bediende
  4674. Didier Rollez, Overpelt, Burg Ing
  4675. Mia De Muynck, De Pinte, secretariaat
  4676. Demuysere Marie-Ange, Brussel, Leraar
  4677. Marleen De Cock, Aalst, kinesitherapeute
  4678. Saelen Mia, Putte, leerkracht basisonderwijs
  4679. Ria Van Dooren, Serskamp, student
  4680. Hessmann Pierre, Mariakerke (Gent), Professor emeritus
  4681. Dupon Bart, Pittem, Zelfstandig vrachtwagenchauffeur
  4682. Verbruggen Cecile, Wiekevorst, Bruggepensioneerd
  4683. Beosier, wilrijk, huismoeder
  4684. Depinois Ann, Evergem, Financieel beheerder
  4685. Verhoosele Françoise, Moortsele,
  4686. André Brisau, Gent, ere-docent Hogeschool Gent
  4687. Mylle, 8953 WIJTSCHATE, HUISMOEDER
  4688. Adriaenssens Maurits, 2500 Lier, gepensioneerd
  4689. De lobelle D, Balegem,
  4690. Deborah van den Brande, Lochristi, /
  4691. Van Gysegem Tamara, Erpe-Mere, verpleegkundige.
  4692. Marc Beheydt, \\'t Leitje 7 8310 Brugge,
  4693. Wim Decommer, 9200 Grembergen, Taalleraar
  4694. Lemoine Joëlle, Kluisbergen, Leerkracht op tbs
  4695. Willems Marie Christine, 9790 Wortegem-Petegem, gepensioneerd bediende
  4696. Maurits Latré, 8600 Diksmuide, gepensioneerd
  4697. Katrien Crucke, Waasmunster, Leerkracht
  4698. Erik Van Lombergen, Sint-Niklaas, English teacher
  4699. MEERS, Wachtebeke, gepensioneerd
  4700. Castelein Ann, Roeselare, lerares Nederlands
  4701. GONNISSEN Jef, 9830 Sint-Martens-Latem,
  4702. Martine Gillis, Merelbeke, lerares
  4703. Hilde Luyckfasseel, Gent, gepensioneerd docent Plantijnhogeschool
  4704. Heylen Cyriel, Boortmeerbeek, gepensioneerd Dir. Basisschool
  4705. Suttels, Drongen,
  4706. Kees Geldhof, Roeselare,
  4707. Eva Beke, Gent,
  4708. Ryckeboer Bernard, 8691 Alveringem, Zelfstandige
  4709. Jean-Marc Hemelsoet, Gavere, Industrieel Ingenieur
  4710. stef roesbeke, evergem, kok
  4711. Hilde Van De Walle, Deinze, bibliothecaris
  4712. Smolders Lore, Avelgem, Leerkracht
  4713. Depoortere Kathy, Lendelede, Leerkracht Engels, Nederlands en NT2
  4714. Willaert Berlinda, Bredene,
  4715. Francine Destoop, Anzegem,
  4716. Philippe Rossie, Sleidinge , Hoofdadviseur
  4717. sandra, evergem, bediende
  4718. Delameilleure Frédéric, Izegem, ambtenaar
  4719. Fons De Bie, Heist op den Berg,
  4720. alkina vandecaveye, lichtervelde , student
  4721. Bob De Pourque, Mariakerke, psycholoog
  4722. Piccart Lode, 1500 Halle, Onderwijzer
  4723. jan van kerckhove, zelzate, diensthoofd technische dienst
  4724. liegen, Riemst,
  4725. greet pissens, buizingen, gepensionneerd
  4726. Pieter-Jan Vanhaesebrouck, Kluisbergen, magazijnier
  4727. kurt duyck, Gent, artist
  4728. Lukas de Vos, Liezele, Journalist
  4729. Roel Geldhof, Oekene, student
  4730. Ann Plovie, Sint-Kruis,
  4731. Bart Desmedt, Brugge, Bediende
  4732. François P. Gavel, Ternat, Taalminnaar
  4733. P. Vandervust, De Pinte,
  4734. vertonghen, affligem, kapper
  4735. Lore Geldhof, Roeselare,
  4736. Robin Schillewaert, Brugge,
  4737. Leuridon Carine, Sijsele-Damme, corrector
  4738. Lieselot Van Dijck, Brussel, docent NT2
  4739. gerard liefooghe, alveringem, vertegenwoordiger
  4740. Karolien Avonture, Alveringem, regentes
  4741. Wim De Waegeneer, gent, bediende
  4742. Jo Debaveye, De Pinte,
  4743. Lieve Vanlinthout, Sint-Pieters-Leeuw, burgemeester-provincieraadslid
  4744. goedele, Moorslede, leerkracht
  4745. Dirk De Cock, Lebbeke, Leraar/Eerste Schepen
  4746. Berend Van den Haute, Brugge, student
  4747. Mark Rummens, Gent, advocaat
  4748. verbeeck jan, heist op den berg, metaalbewerker
  4749. van cauwenberge veronique, gent, bediende
  4750. Filip De Jaeger, Erpe-Mere, Secretaris-Generaal
  4751. Bert Dekimpe, Drongen, bibliothecaris
  4752. Luc Demey, Roeselare, leraar
  4753. Van Moorhem Dorine, Kaprijke, Bediende
  4754. Thierry Jacobs, Gent, Bediende
  4755. Dries Cannaerts, Berlaar, Accountant
  4756. Geert Vandenbon, Balegem, Pinguin Productions, singer-songwriter
  4757. wollants, hever, ambtenaar
  4758. Cappoen, Nieuwpoort, Tekenaar
  4759. Beckers, Pauline, Rotterdam, documentalist
  4760. Patrick De Croix, Oostkamp, gepensioneerd
  4761. Van Herck Mieke, Niel, bediende
  4762. Diedert Debusscher, Melle,
  4763. saeys, niel, bestuurder
  4764. JACOBS Nadia, Brussel, docente Nederlands
  4765. Roland Wissaert, 9031 Drongen, Erelid KVAB
  4766. Paul DE Muynck, Waregem, demuynck.p@skynet.be
  4767. Nancy Dieussaert, Beselare,
  4768. Lotte Vandeplassche, Beselare,
  4769. Noor Vandeplassche, Beselare,
  4770. Thuur Vandeplassche, Beselare,
  4771. Lebeau Anne-Marie, Dworp,
  4772. temmerman marie, gent, op rust
  4773. Ilke De Pauw, Gent, Leerkracht Nederlands-Engels
  4774. godelief boutens, Kortrijk,
  4775. Bart Waegeman, Aalst, Marketing & IT manager
  4776. Veerle Polet, Gent, Bediende
  4777. E.Pacquée, Lokeren,
  4778. Eline Maeyens, Gent, journalist
  4779. Gök Dudu, Gent, bediende
  4780. baeyens rudi, ninove,
  4781. Kristine Smagghe, Ieper, Bediende
  4782. rik valcke, poperinge, ex-leraar
  4783. Karen Van Hecke, Gent, lerares talen
  4784. Katrien Verbouw, Dudzele, Diensthoofd Stadsadministratie
  4785. Ina Quintyn, Gent, stafmedewerker
  4786. Strubbe Ingrid, Knokke-Heist, bediende
  4787. Stijn van Osch, Berchem,
  4788. Hauben, Schaarbeek, Reporter
  4789. Chantal Mestdag, gent,
  4790. Eva De Rous, Zedelgem, assistent-dienstleider bibliotheek
  4791. Vermeiren Filip, Oosterzele, Bediende
  4792. Nico Venken, Dilsen-Stokkem, Onderwijs
  4793. van ghelder sarah, st-laureins, ambtenaar
  4794. A.J. Beirens, Zeebrugge, Nieuwsredacteur
  4795. Frens Vossen, Middelburg (NL), PhD student
  4796. ingrid buytaert, jabbeke,
  4797. geert morlion, kortrijk, pastoor deken
  4798. els vermeersch, waasmunster, bankbediende
  4799. Vertriest Arlette, Gent, gepensioneerd
  4800. Jan De Groote, Knokke-Heist, communicatieambtenaar
  4801. Benny De Decker, Deurne, wetenschappelijk medewerker
  4802. bolle dominique, maldegem, gids
  4803. Obrie, Kaprijke, M.D.
  4804. Monique Lebeau, Rotselaar, Lektor op rust
  4805. Jeroen Herteleer, Assent,
  4806. Nicole Legiest, Oostakker, Freelance vertaler/corrector
  4807. De Weirdt, Hoboken, Erkend Boekhoudster
  4808. Veerle Van Doorne, Deinze, ere-conservator
  4809. Etienne Van Steenberghe, Wetteren, auteur
  4810. Andrea Tilleman, Zuienkerke, gepensioneerd
  4811. JACOBIN, drongen, x
  4812. Griet Verschelden, Lochristi,
  4813. rabaey hilde, poperinge,
  4814. Marie-Claire Bulcke, Brugge 5,
  4815. Gilbert Behaegel, Zwalm, Gepensioneerd aannemer
  4816. marian decroos, Oostende,
  4817. Suzanne Aalberse, Utrercht NL, postdoc Radboud Universiteit
  4818. claudine Van Autryve, Zwalm, Gepensioneerd bediende
  4819. M.Thérèse Stevens, Waasmunster,
  4820. Dieryck Christine, 8200Sint-Andries-Brugge, apotheker op rust
  4821. sien verduyn, brugge, student
  4822. VAN BOCXSTAELE ROBERT, drongen, gepens.
  4823. karine vanvooren, gent, lerares
  4824. Jelle Vermeersch, Gent, Fotograaf
  4825. Luc De Bruyne, Pamel,
  4826. Marc Claeys, De Pinte, pensioen, bestuurder vzw\\'s
  4827. Anne De Laet, Hilversum, TV-producer
  4828. Filiep Van Grembergen, Oosterzele, bibliothecaris
  4829. van der Brugge Sabine, Knokke-Heist, huisvrouw
  4830. Coppens Paul, Knokke-Heist, slotenmaker
  4831. Geert Hellemans, Kessel-Lo, linguïst
  4832. Laperre Wivine, Deinze, bediende
  4833. Lisa Stevens, Brugge, Student Lerarenopleiding Nederlands-Engels
  4834. JULIEN GEEROMS, Knokke - HEIST, PENSIOEN
  4835. Eva D\'hondt, Nijmegen, PhD student
  4836. Bea Roesems, Sint-Lambrechts-Woluwe,
  4837. J.W.J. Burgers, Amsterdam, hoogleraar
  4838. Becx, Hasselt,
  4839. Verlinde Nathalie, Mariakerke,
  4840. Van de Steene, Knesselare, bediende
  4841. Vriendenkring Kunst Houtland, 8820 Torhout,
  4842. Friedel Forret, Roeselare, leerkracht
  4843. Marc Verkeyn, 8820 Torhout, Mede-auteur en samensteller Van buuketetjes en ruggevintjes, het dialect van rond Torhout
  4844. Hoef André, Brugge, Gids
  4845. Minnebo Hubert, 8490 Jabbeke, Beeldend kunstenaar
  4846. van aerde, brasschaat,
  4847. Elke Uyttenhove, Meulebeke,
  4848. Stroom Daniel, Oostduinkerke,
  4849. Sylvain Devriendt, Wilrijk,
  4850. Van Severen Frank, Kruishoutem, leraar
  4851. merlevede, kortrijk,
  4852. vanhole, duisburg, kinderarts-neonatoloog
  4853. GRYPDON Mark, oudenaarde-eine,
  4854. masson, gent,
  4855. Robert Möller, Aachen, Germanist Université de Liège
  4856. Van Elewyck Jan, Willebroek, leraar
  4857. Carolien Van Gestel, Heist-op-den-Berg,
  4858. Hans De Croix, Schaarbeek,
  4859. Joost VAN HEESVELDE, Ertvelde,
  4860. lieve de meester, 8500 kortrijk, leerkracht op pensioen
  4861. Firre Van Tongerloo, Niel,
  4862. Firre Van Tongerloo, Niel,
  4863. Beirens, Gent,
  4864. Frans Hinskens, Hilversum, taalkundig onderzoeker
  4865. Jos CROES, ALKEN, Pensioen
  4866. De Goditiabois, Zomergem,
  4867. Rummens, Zwevegem, leerkracht
  4868. Lien Lameire, 1653 Dworp, Op rust
  4869. herman bogaert, kemzeke,
  4870. Thorrez Luc, Boezinge-Ieper, Vz. Probus Westland-Ieper-Poperinge
  4871. Lies De Soete, Brugge, Leerkracht
  4872. Filip De Smedt, Ninove, Ambtenaar
  4873. pauwels agnes, Drongen, verpleegkundige
  4874. Lieven Deswaef, Brugge, leraar
  4875. Gwendoline Daems, Brussel,
  4876. Tanja Milotic, Vosselare, assistent UGent
  4877. Joeri Jacobus, Ledegem, Leerkracht wetenschappen - aardrijkskunde
  4878. Van develde Viviane, Gent, Acupuncturiste
  4879. Marc Slootmans, 1653 DWORP-St-Laureinsborreweg 3, amateurtoneelspeler in het plaatselijke dialect
  4880. Ria Goossenaerts, Gent, oud lerares Nederlands
  4881. Ae Jin Huys, Gent, assistente
  4882. jan cooymans, mol, bibliothecaris
  4883. Guido Vanhercke, De Pinte, leraar Nederlands
  4884. Hilde Martin, 8560 Wevelgem, Zelfst. verpleegkundige
  4885. Lefèvre André, Mechelen, docent/dramaturg
  4886. Sarah Blomme, Brugge, consultant
  4887. Lauwers Christine, Gent, laborante
  4888. Ineke Poelman, Eeklo,
  4889. Smet Jan, Beveren,
  4890. Marc CARLIER , Architect, PARIKE, PARIKE, Architect
  4891. René Vermeir, Gent,
  4892. Nina Holbrecht, Zottegem,
  4893. Thomas, Oostkamp, Student master in science of tourism, K.U. Leuven
  4894. Willem Steurbaut, 9820 Merelbeke, Systeemingenieur
  4895. Paul Soetaert, Rotterdam, directeur Universiteitsbibliotheek
  4896. Schotte Bart, Brugge, bibliothecaris
  4897. Jan Lebacq, Antwerpen, Jurist
  4898. bauters, brussel, jeugdwerk/ cultureel werk
  4899. Van Wesemael Dirk, Wezemaal, Ambtenaar
  4900. Hans Wille, Hansbeke, Consultant
  4901. Geertrui Bogaert, Evergem, Communicatiemedewerker
  4902. Matthias De Praeter, Oudenaarde, Leerkracht
  4903. Wallraf Monique, Haacht,
  4904. Leen Van den Panhuyzen, Aarschot, lerares Nederlands-Engels
  4905. Jan Rock, Amsterdam, postdoctoraal onderzoeker / docent UvA
  4906. Ed De Ridder, Mariakerke (Gent), Leerkracht
  4907. Johan Deckmyn, Orchideestraat 88, 9041 Oostakker, Vlaams parlementslid
  4908. J.Maas, Melick, Oud leerkracht
  4909. Scheers Marcel, Borsbeek, ere-directeur K.A. Bensberg
  4910. Philippe De Brabanter, Brussel, Docent Engelse Taalkunde, ULB
  4911. staf goossens, Damme, pre-gepensioneerde bankbediende
  4912. sinnaeve anna, gepensioneerde,
  4913. Sneijers Jacques, Sint Truiden, Huisarts
  4914. Johan Van Maercke, 9050 Gentbrugge, Vlaams ambtenaar
  4915. Hub Vermersch, Hansbeke,
  4916. Tom Bergen, Aarschot, Griffier Politierechtbank Leuven
  4917. Ria Verstuyft, Dendermonde,
  4918. Ann De Splenter, hooglede, lerares
  4919. Bjorn Vercruysse, Brugge, Leerkracht Germaanse talen
  4920. Claessens, Anderlecht, gepensioneerd
  4921. Paul Van Elewyck, Wolvertem, informaticus
  4922. Baert Guido, Keerbergen,
  4923. Goderis Martine, Keerbergen,
  4924. tulpin luc, veurne, handelaar
  4925. Baele Irène, Oosterzele,
  4926. Andy, Gent, Doctoraatsstudent geschiedenis
  4927. Van Waeyenberge Christiaan, 9860 Oosterzele, gepensioneerd
  4928. Walter De Groote, Nevele, acteur
  4929. Lode Van de Velde, Ântwârpe, Administratie (Onderwijs)
  4930. Deraeve, reninge, bediende
  4931. Wim Wienen, Hoboken, Vlaams Volksvertegenwoordiger
  4932. Steven Desanghere, Gent, Stafmedewerker Circusplaneet vzw
  4933. Huvenne Lut, Gent,
  4934. Monika b. van Paemel, Mechelen, auteur
  4935. Kinds Kathleen, deinze, bediende
  4936. Robin Parker, Aspelare,
  4937. Gert Willems, Tollembeek,
  4938. Nathalie Adam, Affligem,
  4939. Marianne De Witte, Evergem, bediende
  4940. van vooren, heist-op-den-berg, bediende
  4941. Femke Simoens, Gent, student
  4942. Gisele De Smet, Affligem,
  4943. Yannick Goossens, Zottegem,
  4944. steens lucie, SINT-GENESIUS-RODE,
  4945. zutterman linda, Varsenare, secretaresse
  4946. Lieselot Van Cauter, Knesselare, student
  4947. Frank Parker, Aspelare O. Vl., Vertaler
  4948. VAN HERPE ANNIETA, 9550 HERZELE, medische secretaresse
  4949. lamine, sint-pieters-leeuw, invalide
  4950. Erna Schelstraete, Oostende, gepensioneerd, germaniste
  4951. An Kerkhofs, Hallaar, onderwijzeres
  4952. Behaeghe Yvan, Waregem, ambtenaar
  4953. Helsmoortel Annette, Brugge Sint-Kruis, winkelbediende
  4954. Lut Matthiijs, Erpe-Mere,
  4955. Magda Fonck, ,
  4956. Wim Vandamme, Kortrijk, grafisch vormgever
  4957. Erik Buelinckx, Schaarbeek, Anarchist & kunsthistoricus
  4958. Lut De Lat, 9340 Lede, lerares
  4959. Van de Velde, Roeselare, gepensioneerd
  4960. Van Wonterghem Lucien, Deinze, bestuurder
  4961. Joris Trog, Okegem,
  4962. An De Winter, Ursel, educatieve
  4963. Iemke Kneuvels, zottegem, Opvoeder
  4964. Guido Vandenbroucke, Leffinge,
  4965. Daem, Sint-Amandsberg, godsdienstonderwijzeres
  4966. Bart Ryckbosch, Chicago, Kunsthistoricus
  4967. lieven, gent,
  4968. Pascal De Pauw, Gent, amanuensis
  4969. Kneuvels Sietske, De Pinte, student
  4970. Hans Van Doorne, Gent, gepensioneerde
  4971. Filip Depuydt, Frameries,
  4972. kiekens werner, steenhuize, decuratieschilder
  4973. G.Vromen, Eersel, archivist/dichter
  4974. Johan Pille, Oekene, technisch bediende
  4975. William van Laeken, Hoeilaart, uitbollend journalist
  4976. Luc Leblon, Eke,
  4977. Bert Olivier, Port Elizabeth, Suid-Afrika, Professor in Filosofie
  4978. Vera Van Dorpe, Gent,
  4979. Els Claes, Heist-op-den-Berg, onderwijzeres
  4980. Roel Jacobus, Wingene, journalist-communicatiewetenschapper
  4981. Stijn, Tienen, Consultant
  4982. JozefVan der Cruyssen, Halle-Buizigen, Zonder Berozp
  4983. Diependaele M.J., Izegem, gepensioneerd
  4984. joke cokelaere, koksijde,
  4985. bart pieters, koksijde,
  4986. Stockman, Ternat,
  4987. Dirk Claerhout, Beveren-Ijzer, Administratief bediende
  4988. Bart Huyghe, Zomergem, Copywriter
  4989. Peter De Roy, Wolvertem, Grafisch vormgever
  4990. Lore Clerix, Haacht,
  4991. Hedwige Vindevohel, Erpe-Mere, oud-lerares talen
  4992. van hauwermeiren hilde, Lede , logopediste
  4993. Bellekens, 2222 Heist-op-den-Berg, verpleegster
  4994. Luc Schepens, Ardooie,
  4995. Jos Verleysen, Wetteren,
  4996. Annemie De Waele, Wetteren,
  4997. rebecca vindevoghel, erpe-mere, bediende
  4998. Seynaeve, 8560 GULLEGEM, jongerenbegeleider
  4999. Daniel, Ninove,
  5000. Vindevoghel Soetkin, Denderhoutem,
  5001. cyriel moeyaert, ,
  5002. Koen Vindevoghel, Waregem, Chirurg
  5003. Piet Convents, Hoboken,
  5004. Jan Vanlerberghe, 9800 Deinze, bode, drukker
  5005. Popelier Joseph, Blankenberge,
  5006. Marleen Rogiers, GENT,
  5007. Phaedra Van Vaerenbergh, Denderleeuw, Bediende
  5008. Hugo VAN WYMEERSCH, IEPER, gepensioneerd
  5009. Germaine Forceville, Ieper, gepensioneerd
  5010. Van Impe Marlena, Nieuwerkerken,
  5011. Everaert Erik, Drongen ,
  5012. Elise Rogiers, Gent,
  5013. Jelke Kneuvels, De Pinte, student
  5014. Baeyens Andrea, Burst, Lerares
  5015. steyaert micheline, egem, huisvrouw
  5016. De Wilde Marc, Merelbeke,
  5017. david parker, ninove, audiotech
  5018. Jean-Paul van den Heede, Gent, onderzoeker Koninklijke Militaire School
  5019. Johan Couteele, Steenhuffel,
  5020. bernard boone, Leuven, banneling
  5021. Griet De Winter, Gent, program manager
  5022. Paul De Witte, 9320 Nieuwerkerken, Gepensioneerd leraar
  5023. Mispelaere, Wevelgem, gepensioneerd
  5024. Jeroen van Craenenbroeck, Hofstade, Hoofddocent Nederlandse Taalkunde, HUBrussel
  5025. Hubert Vromant, 8500 Kortrijk, t. ing landbouw A1
  5026. Vindevoghel Sarah, Burst, Ambtenaar
  5027. Luc Bousard, Dworp, wegenwachter
  5028. Karel Hermans, De Pinte, leerkracht lager onderwijs
  5029. Martine Middag, Halle, sociaal assistente
  5030. Katelijne Wouters, Beerzel,
  5031. Biesemans, Antwerpen, bediende
  5032. Annemie Seminck, 9320 Nieuwerkerken, Maatschappelijk Assistente
  5033. Lieve Claes, Booischot,
  5034. Rudy Moenaert, Hooglede, Hoogleraar
  5035. Petra Fostier, Ronse, vastgoedmakelaar
  5036. debeuckelaere Stefaan, ,
  5037. Caroline Dobbelaere, gent,
  5038. Freddy De Tobel, 1600 S.P.Leeuw, pre-pensioen
  5039. Diependaele M.J, Zottegem, Gepensioneerd
  5040. Jan Van Dyck, Viersel, bibliorthecaris
  5041. Jana Vandenbussche, Brugge,
  5042. GRYP, aartrijke,
  5043. Schelstraete, Oostrozebeke, Kunstenaar
  5044. Veronique Roumans, Koekelberg,
  5045. Kissembeek Rik, As, gepensioneerde leerkracht
  5046. Osteux Hilde, Ichtegem ,
  5047. Norbert, Beernem, Brugpensioen
  5048. debeil, roeselare,
  5049. Katrien, Ronse, Bediende
  5050. Alex Verhaeghe, Limal, staatsbeambte
  5051. Claire Dilewyns, Dendermonde, Zelfstandige
  5052. De Wael Conny, Knokke-Heist, gegradueerde verpleegkundige
  5053. Marino Mercier, Adegem, leraar
  5054. Louise Derre, Mechelen, Onderzoeker
  5055. Rogier Therry, Bissegem, gepensioneerd
  5056. Els Uytterhoeven, Hoeilaart, Attaché
  5057. Mieke Verheye, Zeebrugge, secretaresse/preventieadviseur
  5058. Heyerick Carlie, ZOMERGEM, Bediende brugpensioen
  5059. Decramer Boudewijn, Lauwe, zelfstandige
  5060. Locy Caroline, Zomergem, Regentes
  5061. jaak dornez, marke,
  5062. Marlene SCHMIDT, Ardooie, Gepensioneerde taallerares
  5063. Dullaerts Lily, Grimbergen, Gepensioneerde
  5064. sonja vanoutryve, gent, gepensioneerd
  5065. Jean-Marie Ghekiere, Kortrijk,
  5066. Christophe Peeters, Gent, Schepen van Stad Gent
  5067. Sabbe Karel, Ingelmunster, Technieker
  5068. Jeroen De Roeck, Letterhoutem,
  5069. Hans Naert, Brasschaat,
  5070. Etienne Bertin, Merelbeke, Boekhouder
  5071. bogaert gaspard, izegem,
  5072. Lucien Bollaert, Waregem,
  5073. Dirk Brausch, Gent,
  5074. Roels-D\'hondt, Zeebrugge,
  5075. Leander Verdievel, Tielt, Redacteur
  5076. Martin Lebon, Diksmuide, Westvloamink:)
  5077. Dirk Baeyens, Sint-Amandsberg,
  5078. Goele De Cort, ,
  5079. Yannis Cordier, Galmaarden, Student
  5080. Desiree Depla, Brugge, maatschappelijk werker
  5081. Lien Block, Schoten, Student Taal-&Letterkunde Universiteit Gent
  5082. Zoldermans Hilde, Puurs,
  5083. Annemie Renier, Roeselare, Lerares Nederlands/Engels
  5084. Liselotte Sels, ANTWERPEN,
  5085. Veerle Vanderstraeten, ,
  5086. Ilse Janssen, Leuven,
  5087. Sven Godderis, Deinze, grafisch dtp\\'er
  5088. Louise Ailliet, Rijmenam,
  5089. Decorte, Brugge, Psycholoog
  5090. Joren Van Steen, Steendorp/Groningen (NL), Student RUG
  5091. Kenny Soete, Gent,
  5092. Jan Meutermans, Mechelen, gepensioneerde leraar
  5093. Jean - Paul Braeckman, Zwijnaarde, vertaler-tolk
  5094. Wiebrecht Storme, Eke, Student Geschiedenis
  5095. Iris Van Dessel, Lier, fytotherapeut / zaakvoerder gezondheidswinkel
  5096. Emine Karanfil, Wondelgem, Psychologe
  5097. Sara Van Herreweghe, Ertvelde, Student
  5098. Robin Segers, Aalst, Student Talen UGent
  5099. Evi Claes, Booischot, Leerkracht
  5100. Julie Meers, Tongeren, classica
  5101. Annelies Verreth, Brugge, Internal Sales medewerker
  5102. Johan Van Eenoo, Brugge (Assebroek), bibliotheekbediende
  5103. Doesjka Tilkin, Tongeren,
  5104. Verhegghen Bénédicte, Sint-Amandsberg, Consulente
  5105. Joke muyldermqns, Hoeilaart, Vroedvrouw
  5106. Verhoeven Peter, Antwerpen , Technisch adviseur
  5107. Christine Ketels, Wortegem-Petegem,
  5108. drijkoningen Carla, tongerlo bree, onthaalmoeder
  5109. berlant, sint pieters-leeuw, gepensioneerde
  5110. Xander Tijssens, Gent,
  5111. Rieka Hérie, Steenhuize-Wijnhuize, inspectie woordkunst deeltijds kunstonderwijs
  5112. Arlette Vandendriessche, ,
  5113. Marjon Van den Bussche, Oudenburg, Student
  5114. Nico Vanholder, Edingen, Vertaler - Tolk
  5115. Vincent Merckx, Gent,
  5116. Wendy Claes, Evergem,
  5117. Louies, Aalst,
  5118. Elisabeth Gaytant, Ledeberg, bediende
  5119. BYL, Gent,
  5120. Jef Blancke, Antwerpen, jef Blancke
  5121. Johan Dereuddre, Brugge Sint-Michiels, Op Rust
  5122. Els, Gent,
  5123. marina de winter, nukerke (maarkedal), lerares
  5124. wouter de roeve, Landegem, zelfstandige
  5125. dr. Pieter Breuker, Leeuwarden, frisist
  5126. jaklien kohl, Dikkelvenne,
  5127. Maarten De Meester, Antwerpen, student maatschappelijk werk
  5128. Filip De Mesmaeker, Gent/Groningen, Student
  5129. Siska Mingneau, Merkem , student
  5130. BRAEMS Arlette, 9860-BALEGEM, Meewerkende echtgenote
  5131. Pieter Muyldermans, Hoeilaart,
  5132. Tineke Lambreghts, Malle,
  5133. Koninckx Geert, 3740 Bilzen, gepensioneerd leerkracht
  5134. Temmerman Roland, Alois Joosstraat, 107-9000Gentg, gepensioneerd
  5135. Xavier Wastyn, Gent, Zelfstandig vormgever
  5136. Katty De PRAETER, Oosterzele, Zelfstandig bankagent
  5137. Gregoor Frany, Bilzen,
  5138. Sarah Keyaert, Asse, Pleegzorgwerker
  5139. Stijn Baetens, Lochristi, Student Office Management
  5140. Thery Dany, Bissegem,
  5141. Willy Van Doorselaer, Ooike,
  5142. De Paepe Daniël, Gent, militair met prépensioen
  5143. Jan Moonen, Rumst, gepensioneerd
  5144. Myriam Buyle, Merelbeke,
  5145. Marino Vanderbeken, Harelbeke,
  5146. Bosmans Godelieve, Booischot, onthaalouder
  5147. Piet Convents, Hoboken,
  5148. Carla Wittens, Heist-op-den-Berg, kleuterleidster
  5149. Vincent Broes, Lier, Stemacteur
  5150. mario defraeye, koolskamp,
  5151. Bert Vuylsteke, Gentbrugge, Regent S.O.
  5152. LEYS Odo, 3000 leuven, em.prof. KUL
  5153. Hugo Broes, Lier, stadsgids
  5154. Evelien Wanten, Hoboken, Student Taal- en Letterkunde UA
  5155. Koenraad Vergauwen, Eekhoekstraat 53 Laarne, onderwijzer
  5156. Els De Paepe, Gent,
  5157. Weytsman, Maarkedal, pensioneerde
  5158. Hugo Sobrie, Gent,
  5159. Jana van der Schoot, Dublin, Ierland, Callcenter
  5160. De Proft, Waasmunster, bediende
  5161. Miëtte, 9920 Lovendegem,
  5162. De Rycke Elias, Menen, Student
  5163. Gabriel Geert, Ichtegem, Geriater/ Prince-lid
  5164. Patricia Pikhaus, Boekhoute,
  5165. soenen, menen, bediende
  5166. Lien Fermon, Deinze,
  5167. Van de Wielle, 1050 Brussel,
  5168. Collier Claudine, Dworp, ambtenaar
  5169. Van Acker Nancy, Wetteren, Arbeidster
  5170. Leen Boden, Kontich, Zelfstandig vertaler
  5171. Martine Debaveye, Merelbeke,
  5172. Gino Debeyne, Izegem,
  5173. Roegiers Nicole, Aalter 9880, persoonlijk adviseur BNP
  5174. Servaes Bert, Tongeren, arbeider
  5175. Dewitte Erik, Izegem, gepensioneerd leraar
  5176. Blomme annemie, Heule, zorgleerkracht
  5177. Geert Devriendt, Roeselare, leraar
  5178. Stevens Claudine, Gijzegem,
  5179. Chris Verbeke, Coupiac (Fr), uitgeweken maar overtuigde West-Vlaming
  5180. Mark Vermeulen, Kontich, Account Manager
  5181. De Geest, Gent, leerkracht
  5182. Linda Bousard, 9870 Zulte,
  5183. Roland Goossens, Sint-Niklaas, op rust
  5184. Karen Lottegier, Ieper, Student
  5185. Lioen Dirk, Kuurne,
  5186. Marton Bax, Leiden, student
  5187. marina, oostende,
  5188. Lippens Rudy, Gent, militair op rust
  5189. Acx Patrick, Wevelgem, Bruggepensioneerde
  5190. Johan Van Assche, Waregem, hoofdlector Hogeschool Gent
  5191. Annie Baetslé, Waasmunster, gepensioneerd
  5192. Joachim Boonaert, Gent,
  5193. Verbinnen Erika, Deurne, gezinsbegeleidster
  5194. Koen Temmerman, Gent, Bediende
  5195. Sarah Bouckaert, Ieper,
  5196. de steur, ursel, ambtenaar
  5197. BYL FRANK, DE PINTE,
  5198. jef cassimons, 9400 lieferinge, gewezen adviseur generaal FOD WASO
  5199. Françoise Mahy, Gent, lerares
  5200. Heylenbosch Maria, Roosdaal, Bediende
  5201. Eddy Snauwaert, Evergem, commercieel afgevaardigde
  5202. Luc Van de Vijver, Krommendonck 15 9080 Lochristi, leraar
  5203. Frederik Therry, Izegem, Kwaliteitsverantwoordelijke
  5204. Benjamin Verhoeven, Deurne (Antwerpen), Student
  5205. eddy storm, knokke-heist, bediende
  5206. D\'hooge frederik, Ursel,
  5207. Bert D\'hooge, Ursel, Arbeider
  5208. Bellaert Wendy, Knesselare, zorgkundige
  5209. David Vanquathem, Knesselare, Leerkracht
  5210. Leen Frenssen, Hasselt, ambtenaar
  5211. Dirk Van Bouchaute, Ertvelde,
  5212. Liza Louies, Aalst, leerkracht
  5213. pia pauwels, sint-amandsberg, gentenaar
  5214. Machteld Meylemans, Hallaar, bediende
  5215. De Cock Hector, Libin,
  5216. Ingrid De Meûter, Gent, conservator
  5217. Van Opstaele Tom, Ursel, Multimedia technieker
  5218. maria lermytte, reningelst, verpleegkundige
  5219. Hilde Callens, Kuurne,
  5220. Schelstraete Norma, lovendegem, gepensionneerd
  5221. Anne Dequidt, Poperinge, directiesecretaresse
  5222. Maes Mariella, Deinze,
  5223. Bruneel Kimberly, Geluwe, Student
  5224. Bulckaen Rik, Zwevegem, opvoeder
  5225. Persyn Christiane, Hofstraat 353 bus 101, gepensioneerd
  5226. Wildemeersch Beatrix, Blankenberge, Maatschappelijk assistente
  5227. hilde Meylemans, herenthout,
  5228. Liesbeth Coppin, Denderhoutem ,
  5229. Van Gansbeke Joris, Evergem, Bediende
  5230. Erna Janssens, erpe mere, gepensioneerd
  5231. Jan Roukens, Sint Jans Molenbeek - Brussel, bestuurder van taal-ngo\\'s
  5232. Karen Govaerts, Aarschot/Berlijn, Vertaler
  5233. Haelterman t., Aspelare,
  5234. Appelmans Marc, Roosdaal, Kinesitherapeut
  5235. Pat Demaret, Sint-Amandsberg, gepensioneerde leraar
  5236. Van hove Johan, Evergem, Directeur ai Pers en Communicatie FOD Buitenlandse Zaken
  5237. Frans Waeyaert, Oostkamp, stadsgids
  5238. DIRK MAEYENS, JABBEKE, Bankbediende
  5239. Vincent Bosteels, Kortrijk, geneesheer
  5240. Tony Oyen, Wetteren, CD&V-mandataris
  5241. Stephan de Vos, Rotterdam, Tourgids/Dialectlexicograaf/Freelancer
  5242. Hendrikje Verstuyf, Kortenberg,
  5243. Luc Beelaert, kasteeldreef 109 lede, bankbediende
  5244. Berbel Baert, Keerbergen,
  5245. Vanheyste Luc, Kortrijk, Industrieel ingenieur NMBS-groep
  5246. Marianne De Grave, Lokeren, Kwaliteitsverantwoordelijke
  5247. Jan Lebacq, Antwerpen, jurist
  5248. coene chris, ertvelde, veiligheidsagent
  5249. Francois Veneri, Den Haag, Onderzoeker
  5250. Ilse Vinck, Dilbeek, maatschappelijk assistente
  5251. Dezutter Filip, Merelbeke, zelfstandige
  5252. nachtergaele r, brussel,
  5253. Bernadette Delaere, Gent, Gepensioneerd
  5254. Brigitte Vercruysse, Roeselare, bediende
  5255. Kaat Dierckx, Dworp, Fleet & Insurances Coordinator
  5256. Van Damme Patrick, 9050 Ledeberg, Beleidsmedewerker Bibliotheken
  5257. vlassenbroeck, relegem,
  5258. DELAERE BERNARD, STADEN, Pensioen
  5259. Bart De Muynck, drongen, bioloog
  5260. Katrien Colenbie, Vilvoorde, Ambtenaar EU
  5261. Boone, Merendree, Gepensioneerd
  5262. Guy Abrams, Den Haag, Administratief medewerker
  5263. van eesbeik edward, Oudenaken,
  5264. Ine Lievens, Oostende, lerares
  5265. Gert Van Couteren, Dworp,
  5266. Gerard Thijs, Maasmechelen, gepensioneerd
  5267. lutgard storms, 2220 Heistop den berg,
  5268. Vermeulen Marnix, Evergem, arbeider
  5269. Rik De Coninck, Spiegelhofstraat 27, Gent, bediende
  5270. haverhals, Herenthout,
  5271. Denruyter Daniel, Hertogstraat 139 bus 303 3001 Heverlee, Ambtenaar
  5272. plaetinck Danny, ursel, preventieadviseur
  5273. Chris Duysburgh, Oosterzele, ambtenaar
  5274. hugo brutin, Oostende, gepensioneerd docent
  5275. Bert Pieters, Gent,
  5276. Daniël Deconinck, Tielt,
  5277. Bogaert Rudy, Hamme, bediende
  5278. Vierbergen E, Puurs, General manager
  5279. Geert Vanthuyne, De Panne, ambtenaar
  5280. Joris Ooms, Relegem,
  5281. uytterhaegen, brakel, lerares gepensioneerd
  5282. Marie-Anne Van Calster, Hoeilaart, administratief bediende
  5283. Delaere Lut, Meuleneke, gepensioneerde kleuterleidster
  5284. Hilde Van Damme, Denderleeuw, ambtenaar
  5285. Marc Wildemeersch, Brugge, leraar
  5286. Eva Vandemeulebroucke, Ter Platen 24, 9000 Gent, zelfstandige
  5287. Willemyns Roland E.C., heusden, oud-leraar
  5288. Van Dongen Frans, Brugge,
  5289. Verstraete Mieke, Izegem, taallerares op rust
  5290. saskia spriet, Sint-Andries, Leerkracht secundair onderwijs
  5291. Janne Degraeve, Gistel, Student
  5292. Vandeputte, Izegem, Gepensioneerd
  5293. Andries Verspeeten, Gent,
  5294. Van Lier Liévin, 1652 Alsemberg,
  5295. Jaap Engelsman, Amsterdam, vertaler, etymoloog
  5296. heyrman andré, 9120 kallo, zaakvoerder
  5297. PAULUS, Robert, 8400 Oostende, oud pedagogisch adviseur
  5298. Anne Popkema, Groningen, NL, vertaler Fries/lexicograaf Oudfries
  5299. Gijs Coucke, Heule, beleidsmedewerker UGent
  5300. Jan Desmet, Kortrijk-Marke, leraar-musicus
  5301. Latruwe Sabrina, Poelkapelle, Verpleegkundige
  5302. Tina Weemaes, Borgerhout, biblioteekbediende
  5303. Theo Druijven, Roermond NL, historisch taalkundige
  5304. Wim Van Couteren, ,
  5305. Jan van den Berg, Goirle, etymoloog en vertaler
  5306. Anne Dykstra, Akkrum, Lexicograaf
  5307. Eliska Bokova, Ceske Budejovice, Tsjechië, tolk en vertaler
  5308. Tinne Oostvogels, Beerse,
  5309. Bruno Ortmans, Antwerpen, Consultant
  5310. Bart Claeys, Gent, Account Manager
  5311. Nenquin, Gent,
  5312. de saedeleire marleen, ieper, verpleegkundige
  5313. Ivan Tys, Antwerpen, SAP Consultant
  5314. Jonathan, Antwerpen, Account manager
  5315. De Rijck Jan, Aalst,
  5316. goffe jensma, Sauwerd, Hoogleraar Friese taal en letterkunde
  5317. Magda Van den Brempt, ninove, bediende
  5318. Chris Verstraeten, Lint, Bediende
  5319. Wim Van Couteren, Deurne,
  5320. erika janssens, gent, docent
  5321. Frans Van Beveren, Aalst, Gepensioneerd
  5322. Kevin Laevers, Tienen,
  5323. Netens Eddy, Herent, Europees Ambtenaar
  5324. Heilna du Plooy, Potchefstroom, Suid-Afrika,
  5325. Delaere Norbert, Oedelem, brugpensioen
  5326. Verhaevert Herman, Dendermonde, Gepensioneerd.
  5327. Wendy Vandekerckhove, Ruddervoorde, Kinderverzorgster
  5328. moens, torhout, opvoeder
  5329. Erwin Van Walleghem, Assebroek, gepensioneerd
  5330. Sofie Rogge, Pipaix,
  5331. Bouwen, Emblem, Gepensioneerd
  5332. Robin Brackez, Mol,
  5333. Van De Putte Willy, Driesstraat 12 - 9860 Balegem, Gepensioneerd
  5334. geunes willem, 8510 kortrijk,
  5335. lambrechts liliane, heist od berg, gepensioneerd
  5336. Goessens Bjorn, Ninove, advocaat
  5337. Gert De Jonge, Ninove, ICT consultant
  5338. Van den Bosch Ivo, Ninove, Oklahoma BBQ importeur
  5339. De Clercq Jo, Galmaarden , Consultant
  5340. Van den Bosch Nicole, Blankenberge,
  5341. THYS Louis, 2830 WILLEBROEK, gepensionneerd
  5342. Karel Mertens, Ninove, Zaakvoerder
  5343. Bob Woods, Dendermonde, Student
  5344. Murielle Deblaere, Gent,
  5345. Stephanie De Wever, Schriek, Onderwijzeres
  5346. mieke pelgrims, Ternat,
  5347. van den bosch, vollezele, zaakvoerder
  5348. Jannick Violon, Ninove,
  5349. Liesbet van Loo, Gent,
  5350. Desmedt Christian, Poperinge,
  5351. Jan Staels, Gooik, Zelfstandige
  5352. Marc Goessens, Ninove, advocaat
  5353. Lauwers, Lovendegem,
  5354. Gwennan Dekens, Ternat, centrumverantwoordelijke gc de zandloper - wemmel
  5355. Nijs Agnes, Merelbeke,
  5356. Verheye, Poperinge, leraar
  5357. Sven Van Daele, Ninove,
  5358. Roland De Beule, Zele, gepensioneerd
  5359. Dries Vande Ghinste, Rekkem,
  5360. Jeffrey Wagemakers, Eindhoven, cryptogrammenmaker
  5361. Consuelo Oosterveld-Egas Repáraz, Eindhoven, Lexicograaf, vertaler
  5362. Carine De Loof, Kortrijk, lerares
  5363. de dobbeleer andré, Ninove,
  5364. VERBEKEN Freddy, Lovendegem, gepensioneerd directeur
  5365. Ivet Gonnissen, 1020 Brussel-Laken,
  5366. Taelman Carlin, Zingem,
  5367. Lies Jans, Hasselt, Vlaams volksvertegenwoordiger
  5368. Marieke Debusschere, Ardooie, student
  5369. Paul Horemans, Westende,
  5370. An Van Ranst, Waasmunster,
  5371. Januarius Pascal, Halle, bediende
  5372. marc vanneste, Deerlijk, oud-journalist, medewerker KVAB
  5373. Everaert Rudy, Uitkerke 8370, Gepensioneerd tech.leraar
  5374. Hubert SMET, Gentbrugge, gepensioneerd ambtenaar
  5375. noben, Sterrebeek, gepensioneerd
  5376. Mertens, Blankenberge, gepensioneerde ambtenaar
  5377. THYS Marc, Vinderhoute, gepens. UGent
  5378. Luc Mannaert, Dendermonde, Leraar
  5379. SMET KATRIEN, DE PINTE, KINDBEGELEIDSTER
  5380. Frans Thys, Antwerpen,
  5381. Jan Luif, Amsterdam, gepensioneerd docent
  5382. Caes Bernice, Anzegem,
  5383. Koen De Ceulaer, Okegem,
  5384. Brysse Jacques, 9400 Ninove, Accountant
  5385. roman, oudenaarde, bruggepensioneerde
  5386. Marc Van Rentergem, Gentbrugge,
  5387. Hallaert Peter, ursel, Slager
  5388. Dirk Verheyden, Dendermonde, Jurist
  5389. DE VYLDER PETER, LAARNE, ZAAKVOERDER
  5390. Stijn Vanhee, Ardooie, Leerkracht
  5391. Nico De Visscher, Retie, onderwijzer
  5392. P. Eyckmans, Olen,
  5393. André Van Elslande, Waregem, gepensioneerd
  5394. Luc Van Neygen, pollare, gepensioneerd
  5395. Dirk Van Haelter, Gent, Secretaris van de Raad van Bestuur van de UGent
  5396. Guintijn Paula, Ninove,
  5397. Elie Smet, Sint-Amandsberg, ambtenaar
  5398. Elie Smet, Sint-Amandsberg, ambtenaar
  5399. Van den Bossche Chris, Merelbeke, mutualiteitssecretaris
  5400. Jolien Willem, Kortemark, Student
  5401. Van Craenenbroeck Peter, Ninove,
  5402. Jaklien, De Pinte, /
  5403. Merchiers Caroline, Ronse, ambtenaar
  5404. Johan Ingelaere, Poperinge, Kaderlid
  5405. van cleven, dinant, zelfstandige
  5406. Devriese Marc, 1730 ASSE, Technisch Ingenieur
  5407. Luc Jansen, Turnhout, Zelfstandige
  5408. Maggy Favyts, Ninove, Ambtenaar
  5409. Beirens, Kapellen,
  5410. sarah, galmaarden,
  5411. René Goossens, Dendermonde, gepensioneerd ambtenaar Dept Onderwijs
  5412. Luk De Caluwé, Willebroek, Beeldend kunstenaar
  5413. André Gijbels, Molenstede, bouwdeskundige
  5414. Burssens René, Dendermonde, Gepensioneerd
  5415. Heemkring Marcel Bovyn, Dendermonde, heemkring
  5416. Tratsaert, Oostende, pensioen
  5417. Depape Daniël, 8770 Ingelmunster, gepensioneerd
  5418. Nicole Bonne, Gent,
  5419. Ignace Vincke, Destelbergen, Beheerder OLC Sint-Lievenscollege Gent
  5420. herman verspeeten, gentbrugge, leraar Nederlands/Engels
  5421. Burggraeve Ivan, Lochristi,
  5422. Cogghe Marc, Hooglede, Bediende
  5423. Armand Goossens, Dendermonde, vastgoedmakelaar
  5424. Emiel Clottens, Destelbergen, gepensioneerd bediende
  5425. Marc Aerts, Wetteren, gepensioneerd
  5426. Jean-Marie Van de Meulebroecke, GENT (Wondelgem), bruggespensioneerd
  5427. Lena, Knokke, Vertaler
  5428. vantournhout, Gent,
  5429. Jean Paul De Rudder, Merelbeke, maatschappelijk werker
  5430. Luc Reeckmans, Molenstede, Off Vl or
  5431. Marc Van Caillie, Halen, Bediende
  5432. Duflou Luc, Hofstraat 353 te Gent 9000, gepensioneerd
  5433. Carael Patrick, Pollare - Ninove, Zaakvoerder
  5434. smet beatrijs, 9700 oudenaarde, secretaresse
  5435. Ann Vantournhout, Gent,
  5436. Van Den Steen Etienne, Ninove,
  5437. Daisy Bracke, Pollare,
  5438. Boven w., Diest,
  5439. Joliet Veerle, Halle, HR Manager
  5440. Willy Dreesen, Zonhoven, zelfstandige
  5441. Wilfried Ons, Molenstede, gepensioneerd
  5442. Cocquyt D., Lovendegem,
  5443. Debruyne Johny, Kortemark, Gepensioneerd
  5444. Robert Celis, Molenstede, gepensionneerd
  5445. J.Looman, De Pinte, /
  5446. Dauwe Mariane, Lovendegem,
  5447. Maria Borremans, Antwerpen,
  5448. Marc Dusong, 9550 Sint-Antelinks,
  5449. Kerim Helaut, Aalst, stafmedewerker AOC
  5450. Devoldere Wilfried, Heule, Pensioen
  5451. Klein daniel, hamme 9220,
  5452. Hubert Verhoene, Gent, gepensioneerd
  5453. pina buscemi, pollare dorp 45 9401 ninove, zelfstandig
  5454. Annie Vandegehuchte, Merelbeke,
  5455. Vanderheyden Willy, Ninove,
  5456. Verbraecken William, Sint-Niklaas, Ere-basisschool SJKS
  5457. Dewever, 1060 Brussel, met pensioen
  5458. Regina Putteman, Dendermonde,
  5459. Verbraecken William, Sint-Niklaas, Ere-directeur basisschool SJKS
  5460. Slaghmuylder Greta, Ninove,
  5461. Danielle BODART, Dilbeek, kinesitherapeute
  5462. Yerna Van den Driessche, Bottelare, Dichter
  5463. anneke lesage, sint andries brugge, verpleegkundige
  5464. Niki Serruys, Vollezele,
  5465. Glenn Geeraerts, Diest, eindredacteur
  5466. Evenepoel R, PAMEL, pensioen
  5467. J.Ruys, Aalst, leerkracht op rust
  5468. Philip Konings, Blankenberge, Schepen voor Cultuur en Erfgoed
  5469. Vandevyver Laurette, Wondelgem, Bediende
  5470. Arne Loccufier, Gent, Drukker
  5471. Cardon Karolien, Destelbergen,
  5472. Sven, Deurne, werkzoekende
  5473. Vandenholen Erik Arthur Maria, 9320 Nieuwerkerken, gepensioneerde
  5474. moereels dirk, aalst, pastoor
  5475. Tom De Lange, Nazareth, service engineer
  5476. De Landtsheer, Kwintijnpoort 5 dendermonde, arts
  5477. Van Severen Peter, Stekene, processoperator
  5478. Machteld Michiels, sint-Niklaas,
  5479. Jens Celis, Langdrop, Zelfstandige
  5480. Dirk Vanoverberghe, Torhout, Hoofd Huishoudelijke Dienst
  5481. Hanssens Nele, Gent, Medisch afgevaardigde
  5482. Van Hove Hilde, Eeklo, ambtenaar
  5483. Michel Migom, Wondelgem, gepensioneerd
  5484. schollaert norbert, Vlierzele, gepensioneerd
  5485. De Waele Lut, Hamme, bediende
  5486. Donckers Kaat, Schoten, leerkracht
  5487. Carmen Moerman, Zwijnaarde, Tekenaar
  5488. Nuttens Hugo, lariksdreef 38 schoten, gepensioneerd
  5489. Cindy Cardon, Lovendegem, bediende
  5490. Oebele Vries, Westergeest, historicus
  5491. Chantal Buslot, Hasselt,
  5492. Moerman Hans, Moorsele,
  5493. Schreyen Renée, Dendermonde, gepens.lager onderwijs
  5494. Mies Meganck, Zomergem,
  5495. Johan De Bock, Wichelen, Gepensioneerd
  5496. Van Gelder Laurent, Bekkevoort,
  5497. m.moens, mechelen,
  5498. Geyskens A., Diest, zelfstandige
  5499. Van Grimbergen Jozef, meerbeke, gepensioneerd
  5500. Tijl Lathouwers, Brussel, Informaticus
  5501. Anne Adé, Mechelen,
  5502. Rosy Geirlandt, Gent, Maatsch.assistente
  5503. Jef Goethals, Melle, aalmoezenier
  5504. Bea Couvreur, Kortemark,
  5505. Saskia van den Heuvel, Gent,
  5506. marleen sinnaeve, Ledegem,
  5507. De Bolle Jan, Ninove, apotheker
  5508. Taveirne Marc, Brugge, Bediende
  5509. georges dewilde, zarren, schrijnwerker
  5510. Saskia Aukema, Amsterdam, Redacteur Onze Taal
  5511. Colenbie Luc, Nazareth,
  5512. VLAMYNCK NICOLE, 8000 Brugge,
  5513. Steenhout Marie Louise, Ninove, keuken ocmw
  5514. Luk Leyzen, Lier,
  5515. vercruysse, spiere helkijn, zelfstandig
  5516. Johan Rs, Goch, Docent/onderzoek-medewerker Nederlandse Gebarentaal
  5517. Danny Vandenbussche, Harelbeke, brugpensioen
  5518. BEECKMAN JAN, RUMBEKE, pensioen
  5519. Fleur van Groen, Amsterdam,
  5520. magda mariën, Heverlee,
  5521. Anne Breitbarth, Gent, Onderzoeker FWO
  5522. Gillis-Paul, Ninove,
  5523. Hilde Eeckhout, Impe, Opdrachthouder Internationalisering AHS
  5524. Wildemeersch Jessie, Lissewege, bediende
  5525. Michael Beijer, Lewes, vertaler
  5526. Willy MARTIN, Kessel-Lo , emeritus hoogleraar Vrije Universiteit Amsterdam
  5527. Jean Aerts, Mechelen, Voorzitter Koninklijk Verbond Mechelse Geburenkringen
  5528. Thalia Huijer, Turnhout, Bediende
  5529. André Van Cleven, Handzame,
  5530. Brems anita, 1731 Relegem, gepensioneerd ambtenaar
  5531. Tony Van den Berghen, Zemst,
  5532. Van de Voorde, 8670-Koksijde, gepensioneerd
  5533. Andrew Bolton, Tervuren, Tolk
  5534. ada dingemans, brussel, tolk-ambtenaar EP
  5535. Lucien Claeys, Deinze, pensioen
  5536. Kinnart Francis, d,
  5537. Steven Verrept, Evergem, Sales Manager
  5538. Ute Boonen, Amsterdam, wetenschappelijk medewerkster Nederlandse taalkunde Universität Duisburg-Essen
  5539. S. Verbruggen, Brussel, vertaler
  5540. carin smets, maaseik,
  5541. Herbert Maes, Mechelen,
  5542. Mariën, Haasrode,
  5543. Meike De Bruyne, Zomergem, Vertegenwoordiger
  5544. Janssens Wilfried, , voorzitter erfgoedraad Ninove
  5545. Karen Camps, Wondelgem, Psychologe
  5546. Theo Bernards, Cuqueron, Frankrijk, Vertaler Engels/Nederlands
  5547. Filip Engels, Moortsele, onderwijzer
  5548. H Van Heysbroeck, Melle, ambtenaar
  5549. Philomène Bloemhoff, Kampen, projectleider strektaal IJsselacademie
  5550. Ann De Bruyne, Ninove, ambtenaar
  5551. Régine Van Loo, Knesselare,
  5552. Marit Buelens, Brugge, lerares
  5553. Norbert D\'haenens, Drongen , Gepensioneerd
  5554. Praet Patrick, Ninove, Leraar / co-auteur dialectwoordenboek Okegem
  5555. Jan Moerman, Ledebeeeeirgh, technisch tekenaar
  5556. de reu, reet, pensioen
  5557. De Strijcker André, Roosdaal, onderhoudstechnicus
  5558. Beeckman Gerda, Lessines, Bediende
  5559. Van Hemelryck Osine, Brussel, Tolk
  5560. De Clercq Anja, Brakel, Lesgever
  5561. Stephen Smith, Everberg, vertaler
  5562. willems, Eeklo,
  5563. Marcelle D\'herde, Appelterre, Lic.Germ.(gepens.)
  5564. Beeckman Cindy, Aartselaar, Ambtenaar
  5565. De Bie Anne, Mariakerke-Gent,
  5566. de vits vicky, ninove,
  5567. MAGDA D\'HAUWE, ST-NIKLAAS, BEDIENDE/BOEKHOUDING
  5568. Rita Durnez, Kortrijk,
  5569. Petra van Eynde-Neutens,, Brussel, tolk
  5570. Antoine Van renterghem, Sleidinge, Handelaar
  5571. DE MUYNCK Bernadette, 2880 Bornem,
  5572. fabienne couvreur, hoboken,
  5573. Kim Deseure, Hoboken, bediende
  5574. Danny Lievens, Merendree, leerkracht
  5575. Van der Stichelen Jacqueline, 9620 Zottegem, pensioen
  5576. Andy Sonck, Okegem, Technieker
  5577. Etienne Tempels, Lokeren, gepensioeneerde
  5578. Delbruyère Luc, Lokeren, Gepensioneerd
  5579. De Zeine Georges, Gent, Gepensioneerd
  5580. Tanja Tempels, Waasmunster, kraamverzorgende
  5581. Noben Myriam, Herzele, onderwijzeres
  5582. DENOLF, beernem, verpleegkundige
  5583. Luc Van Hoeylandt, mechelen, ex-boekhandelaar+fotograaf
  5584. Lut Slangen, Leuven, Logopediste
  5585. Lieselot, Moerbrugge,
  5586. Tania De Clercq, Zwalm,
  5587. CARLIER Philippe, MONS,
  5588. Hilde Baeyens, Lokeren, poetsvrouw
  5589. Luc Vermeersch, Aartrijke, bediende
  5590. Goethals, 2960 Brecht, Huisvrouw
  5591. Jo De Buyne, Sint-Maretns-Latem,
  5592. Freddy De Pue, Gent, pensioen
  5593. De Boeck Jo, St Amandsberg, lerares
  5594. suzy alaerts, testelt, kinderverzorgster
  5595. etienne de buck, merlbeke,
  5596. Van Tittelboom Kris, Meerbeke, onderhoudstechnicus
  5597. Patrick Olieux, Gentbrugge, ambtenaar
  5598. peter, gent,
  5599. lut cool, dendermonde,
  5600. DEFAUW, DRONGEN, GEPENSIONEERD
  5601. Lisette buschgens, Brussel,
  5602. Lieve Swinnen, Diest,
  5603. antoinette verlinden, oosterzele, huisvrouw
  5604. Sara Van Den Steen, Wichelen,
  5605. Carlos Grauls, Zichem,
  5606. Ben Schokkaert, Ninove, cultuurbeleidscoördinator
  5607. Janssen Chris, tremelo, bankbediende
  5608. Van Eeckhoven Frank, Oostende, projectmanager Belgacom
  5609. Angela Scheltiens, Mechelen, beeldhouwer/docente Italiaans
  5610. Diane Veireman, Mechelen,
  5611. eloot benny, 9280 lebbeke, bediende nmbs
  5612. cornelis, gent, bediende
  5613. Binge Eric, Melle,
  5614. Verluyten Rene, Hasselt, pensioen
  5615. De Beleyr, Belsele, leerkracht
  5616. DE WILDE LEONA, LOKEREN, GEPENSIONEERD
  5617. Jens Van Gheluwe, Dentergem, Student
  5618. NAUDTS GUIDO, LOKEREN, ELEKTRIEKER
  5619. Ria De Nève, Testelt,
  5620. Christine De Wispelaere, Evergem, vaardigheidsdocent UGent
  5621. Godelieve Boone, Nederokkerzeel, gepension.
  5622. de backer, sint-niklaas, pensioen
  5623. Detry François, Gent, gepensioneerd
  5624. kato hermans, oud-turnhout, student
  5625. Delbecque Eddy, Wortegem-Petegem, Ambtenaar
  5626. Stan Hendrickx, Werchter, docent
  5627. Luc roels, schellebelle, arbeider
  5628. barbier eddy, oostduinkerke, timmerman
  5629. De Clercq Heribert, Zwalm, Gepensioneerd
  5630. rudy vanslembrouck, ruddervoorde, bewakingsagent
  5631. tuur hermans, oud-turnhout, student
  5632. Depoorter roney, Oostende, Pensioen verzamelaar oostende
  5633. Merel De Roose, Lokeren,
  5634. liesbeth roels, serskamp,
  5635. Werner Buijze, St Denijs-Westrem, gepensioneerd
  5636. Michelle Callebaut, Aalst,
  5637. Gaby Huyge, Hillegem,
  5638. Schilders, Tilburg, schrijver
  5639. Paul Van Wijmeersch, Destelbergen,
  5640. charlotte clarysse, gent, kinderverzorgster
  5641. Cary DE CLERCQ, Brakel, Musicus
  5642. clarysse philippe, gent, meubelmaker
  5643. Adriaan Linters, Kortrijk, historicus
  5644. Luc Van Buynder, Sint-Niklaas, Masereelfonds Sint-Niklaas
  5645. Zuster Beatrijs, Gent, Algemeen Overste Congregatie
  5646. Ria Claus, Sint-Amandsberg, leerkracht
  5647. Eva, Tienen, Redactiecoördinator
  5648. Schuyten, Zichem,
  5649. Berwaerts Jean-Pierre, Zoutleeuw, Sectiechef Belgacom
  5650. Huyge Mark, Horebeke, ICT Network consultant
  5651. Ann VerEecke, Eeklo, leerkracht
  5652. Margreet Onrust, Amsterdam, docent Taal&Communicatie, VU Amsterdam
  5653. Ids de Jong, Leeuwarden, medewerker informatie @ presentatie
  5654. André Vandewalle, Brugge, erehoofdarchivaris
  5655. Greet Anthonis, Holsbeek,
  5656. Ine Vanmoortel, Torhout,
  5657. Isenborghs Paul, Dilbeek,
  5658. Neyens Karin, Sint-Gillis-Waas, logopediste
  5659. Theo Van Brempt, Meerbeke Ninove, lid erfgoedraad
  5660. Roger Trenson, Zelzate, Gepensionneerd
  5661. Boecxstaens Alfons, 2580 Putte, Gepensioneerde
  5662. Pierre Van de Vijver, merelbeke, Gepensioneerd
  5663. Yves Kemps, Booischot, Zelfstandige
  5664. Janssens, Mortsel,
  5665. coppens, Oudenaken, Bediende
  5666. demeulenaere mieke, Roeselare,
  5667. Cremers Paul, Dendermonde,
  5668. CLAUS Johan, Zoutleeuw, informaticus
  5669. Eva Verstraete, Gent, Wetenschappelijk medewerker
  5670. rita raes, oostende,
  5671. Sander Berghmans, Heikruis, Student geschiedenis
  5672. meys monique, kortenberg, bestuurslid erfgoedhuis
  5673. Veronique Reyns, Melle, leerkracht
  5674. De Brouwer Monique, 3040 St-Agatha-Rode (Huldenberg), bruggepensionneerde
  5675. Velghe Dominique, Kortrijk, gebiedswerker cultuur
  5676. Leo.De Meyer, Oostende,
  5677. H. Eymers, Zeist (NL), Vertaler EN-NL
  5678. Iris Vermeir, Melle, Professor Ugent & Hogent
  5679. Lode De Rycke, Brussel, Bediende
  5680. Boquez, Lede, gepensioneerd
  5681. vilyn jurgen, oudenaarde, arbeider
  5682. lief de winter, antwerpen, instr. Nederlands VDAB
  5683. Anne Van Cauwenberghe, Zingem,
  5684. Van Puyvelde, Sint-Niklaas, Gepensioneerd
  5685. boudrez rik, wevelgem, drukker
  5686. Marc Van Wymeersch, Lede, Ambtenaar
  5687. S.Balcaen, oudenaarde,
  5688. Eechout, 8560 Wevelgem, gepens.art-director
  5689. Pelgrims Nancy, Schriek, verzorgende
  5690. Joke Deslypere, brugge, psycholoog
  5691. ROELANDT Jean Paul, OOSTENDE, Gepensioneerde
  5692. Mestdach Veerle, Izegem, onthaalbediende
  5693. VERVAET André, Poststraat 132 9160 Lokeren, studiemeester op rust
  5694. Wim Dhont, Nazareht, Zelfstandig
  5695. Van der Vennet Anne-Marie, Alsemberg, Bediende op pensioen
  5696. POLLET, Brugge, commercieel manager
  5697. lut Dierickx, Appels, ambtenaar
  5698. Yel Coppens, Lede,
  5699. Mieke Alliet, Zottegem,
  5700. Kempeneers Wim, berg,
  5701. Kim Vandevelde, Merelbeke, Ambtenaar
  5702. Jean-Pierre Dondelinger, Gent,
  5703. Sabrina Mertens, Kampenhout,
  5704. Sabine Puthz-Laub, Brussel, ambtenaar EU
  5705. desmet, dworp,
  5706. Kristien De Clercq, Zomergem,
  5707. Els Germonpré, Kortrijk,
  5708. Huub van Aert, Pulderbos, Chemicus
  5709. Germain Michiels, Hansbeke,
  5710. Moerman Rik, Gent,
  5711. Sohier ingrid, Poperinge, gepensioneerd
  5712. STACINO,Jan, 1082 Brussel, Gewezen kaderlid voedigsindustrie
  5713. Jacky Hooreman, Oudenaarde, Catering Manager
  5714. Lieven De Clercq, Lovendegem, Ambtenaar
  5715. Erwin De Pue, Gent,
  5716. Daniel Schepens, Rotselaar, Ingenieur
  5717. jelle pieters, rupelmonde, student (toegepaste taalkunde)
  5718. Chris Verstraete, Melle,
  5719. frank de crits, ukkel-brussel, dichter
  5720. Coppens P;, Oostende,
  5721. Smet Geert, Oostakker, Werkvoorbereider Kerncentrales te Doel 3-4
  5722. Pieter Vanden Daele, Oudenaarde, beeldhouwer
  5723. Criel Christiaan, Destelbergen, Technieker
  5724. Nadine De Vos, Destelbergen, bediende
  5725. Bjorn Van de Velde, Zwalm,
  5726. Kilian Thoelen, Hasselt, Student Taal- en Letterkunde
  5727. Jan Vanden Bulcke, Meise, gewezen kaderlid automobielsector
  5728. Matthieu Clargeysse, Brugge,
  5729. Mommerency Melissa, ingelmunster, student
  5730. De Clercq Xaveer, Willebroek, bediende
  5731. DE SCHRYVER Xavier, Destelbergen, gepensioneerd
  5732. Rita Stiers, Sint-Joris-Weert,
  5733. joris, hove,
  5734. poell theo, schoten, bestuurder
  5735. Vanden Bosschelle Ariane, Merchtem, maatschappelijk assistente
  5736. Maria De Dijn, Meerbeke,
  5737. Bouckaert Jean-Pierre, 9820 Merelbeke, tuinier/ambtenaar
  5738. Sabine Claeys, Gent,
  5739. Lea Kossmann, Brussel, gepensioneerd
  5740. Stef van Lier, 2960 Brecht, gepensioneerd
  5741. Kris Van Heghe, Oosterzele,
  5742. van seymortier andré, Sint-Denijs-Westrem, maatschappelijk werker
  5743. kristien soete, st-denijs-westrem, landbouw ir
  5744. Hilda Schorpion, Duffel, bediende
  5745. Van Dichel Gisele, Evergem, pensioen
  5746. Dhondt Luc, Turnhout, Gepensioneerde schoolmeester
  5747. Magda, 2930 Brasschaat, gemeenteraadslid VB
  5748. Cindy Devos, Kampenhout, Grafisch vormgever
  5749. miranda, ,
  5750. Peter Van Bambost, Wachtebeke, Leraar
  5751. Koenraad Vanden Daele, Oudenaarde, Leraar
  5752. Vael, Berlare,
  5753. De Wilde Jose, lovendegem, apotheker
  5754. Evy Devos, Machelen, zakelijk leider
  5755. Vossen Paul, Schellebelle, Landbouwkundige
  5756. maya caen, gent,
  5757. anna de craene, gent, pensioen
  5758. Walter Maes, Brasschaat, arbeider
  5759. De Rouck Carla, 9860 Moortsele,
  5760. Gabriël Ysebaert, , ambtenaar
  5761. Goemé Lucien, Oostende,
  5762. Pelgrims Alfons, 2223 Schriek, gepensioneerd
  5763. Francis Van denEynde, Gent, Ereondervoorzitter van de Kamer
  5764. Jessica De Zutter, Brugge,
  5765. de nève, oud-turnhout, leerkracht SO
  5766. LOUISETTE VERVAET, KALKEN:LAARNE, gepensioneerde
  5767. De Smet Rita, Gent, ere-directeur Lyceum Gent
  5768. Thys Monique, Gentbrugge, gepensionneerd
  5769. Ria De Backer, Scheldewindeke, logopediste/gepensioneerd
  5770. Sven Geenens, Lochristi, Directeur GO! Onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap
  5771. GODEFROY, koolskamp, gepensioneerd
  5772. vancraeynest walter, bredene, gepensioneerd
  5773. Jan De Vogeleer, Gent, handelaar
  5774. -Els Van Heddegem-, Heusden, Project Manager / germaniste
  5775. van driessche, gent,
  5776. Muyllaert Maria, 9000 Gent, bediende
  5777. Locy Geert, Zomergem, zaakvoerder bouwbedrijf
  5778. Karel Nijs, Sint-Katelijne-Waver, gepensioneerde
  5779. diane vande weghe, 9050 gent, bediende
  5780. Ingelram Anna, Zwijnaarde, lerares Nederlands, gepensioneerd
  5781. Els Bossuyt, Gent,
  5782. Demeuleneere Ivan, Z,
  5783. Lies Clottens, Destelbergen,
  5784. Desmet Gert, Huizingen, Bediende
  5785. Samsoen Luc, Merelbeke, bioloog
  5786. Serge Elia, Gentbrugge, stafmedewerker GO!
  5787. Nathalie Van Oost, Gent/Hansbeke, Student
  5788. Krista Rappé, Knokke-Heist, logopediste
  5789. Lauwke Vandendriessche, Brussel,
  5790. De Backer Laurette, Sint-Laureins, gepensionneerd
  5791. boone guido, Gent, gepensioneerd
  5792. Jo Briels, Antwerpen, auteur
  5793. CAmpe Brigitta, 9940 Evergem, gepensioneerd
  5794. Picquet, Zwijnaarde, gepensioneerd
  5795. De Dobbelaere Christian, Aalter, instructeur metaal
  5796. Libaers Xavier, Gent, werknemer
  5797. Chris Laurent, Oudenaarde, ingenieur
  5798. Van der Elst Monique, Lede, onderwijzeres
  5799. Jan Stas, Stabroek (Antw.), Huisman
  5800. Rita Broos, Ertvelde,
  5801. De Craene Antoine, Sint-Laureins, gepensioneerd
  5802. Chris Impens, Destelbergen, ere-professor UGent
  5803. Mees, Stabroek,
  5804. Tim Van Vossole, Zoersel ,
  5805. Walter Deconinck, Kortrijk, ere-leraar biologie
  5806. Vanhaecke, Roeselare, Bediende
  5807. van moffaert claire, 9052 zwijnaarde, ambtenaar
  5808. Chantal Vanhaecke, Roeselare, Tuinontwerper
  5809. Claes Herman, O.L.V.Waver,
  5810. Wilfried Vanneste, Schilde, gepensioneerd
  5811. VANHOUTTE PAUL, GENT, ZELFSTANDIGE
  5812. buyle, gent, gepensin.
  5813. Vandiest Tony, Huizingen, bediende
  5814. Rosa Eycken, Ranst, gepensioneerd
  5815. Jaak Neirynck, 9030Mariakerke, Pensioen
  5816. Marc Van den Broecke, Merelbeke, gepensioneerd
  5817. de brauwer, sluiskil,
  5818. De Moor Jan, Gentbrugge, gepensioneerd opticien
  5819. Geens Ils, Beerzel, opvoedster
  5820. Marcel Van den berg, Schilde, gepensioneerd germanist
  5821. bossier, zeebrugge, pensioen
  5822. Lievens A, Maldegem,
  5823. Derycker Maurice, Olen, Pensioen
  5824. van outrijve, ,
  5825. Van Utterbeeck, Duffel,
  5826. Hilde Soens, Lotenhulle, Leerkracht Nederlands-Engels
  5827. Buelinckx Jean Pierre, 1651 Lot, gepensioneerd
  5828. Mieke Reuse, Gent, ambtenaar
  5829. van waeyenberghe, Denderhoutem, gepens.leerkracht
  5830. L. Neirynck, 3000 LEUVEN,
  5831. Patricia Luyckx, Lot, Bediende
  5832. Willy De Pestel, Lambres lez Douai FRANCE,
  5833. Chris Blondeel, Sint-Laureins, Gepensioneerde leraar
  5834. VAN GEIRT GUIDO, dendermonde, OP RUST
  5835. Chris Weymeis, Brugge (maar van Gent), Beroepsjournalist
  5836. Vandiest, Sint-pieters-leeuw,
  5837. Liberte Walschot, Beersel, mecewerker heemundig genootschap
  5838. Joos Jeannine, Eeklo, op rust!
  5839. Van Damme Eddy, Ronse, Stralingsdeskundige
  5840. johan opstaele, GENT, kunstenaar filmmaker docent
  5841. BOUMANS, BORGERHOUT, GEPENSIONNEERDE
  5842. Willem de hertogh, Gent,
  5843. Marita Daenekindt, Gent, schrijfster
  5844. Stefanie Rosseel, Gent,
  5845. Ost Hubert, ranst, gepensioneerd
  5846. Denis Constales, Gent, Professor UGent
  5847. Guillaume Kindt, Moregem, Student
  5848. Frank Aesaert, Ledeberg,
  5849. Marleen Claes, Gent,
  5850. Paula Claes, Gent,
  5851. D\'Haese Leon, Oudenaarde, Gepensioneerd
  5852. arnaud, dudzele,
  5853. Fleur Van Damme, Hofstade, Onderwijzer
  5854. Bart Luwaert, Hofstade, Directeur BaO
  5855. Clarysse Tine, Gent, Bediende
  5856. MOERMAN Johan, 9040 GENT, HUISARTS
  5857. christine jonckheer, 9820 merelbeke, gepensioneerd leerkracht
  5858. de clercq carine, sleidinge,
  5859. Peter Algoet, Gent, filosoof
  5860. Van Wambeke Nelly, Brakel, gepensioneerd
  5861. Van Damme, Grimbergen, Politie-inspecteur
  5862. Frankie Tempels, Zele,
  5863. versteele jan, buizingen, bediende
  5864. Vlamijnck, 9050 Gentbrugge,
  5865. Walter T>F>Emboo, Canada,
  5866. Kris Vermeiren, Bornem, boekhouder
  5867. Jean-Jacques Declercq, ,
  5868. Willy De Meyer, Zomergem,
  5869. Emilie Gelaude, Menen,
  5870. Bert Cambier, Oostkamp, Student
  5871. Willy Van Hoof, Sint-Katelijne-Waver, op rust
  5872. Roelens Michel, Nevele,
  5873. Dekeijzer Freddy, Brugge, Grafisch vormgever
  5874. Luc De Waele, Kluisbergen,
  5875. roger poelman, sint-amandsberg, heemkundige/gepensioneerd taalleraar
  5876. Celie Marc, Wachtebeke (9185),
  5877. Van Engeland, Sint Katelijne Waver,
  5878. Busseloot Dirk, luxemburg, industrieel ingenieur
  5879. Guy Dufour, 1651 LOT,
  5880. anne, Ruisbroek,
  5881. mieke govaert, vosselare,
  5882. wille Bram, Gistelsesteenweg 586 brugge, drukker
  5883. Sabine Alexander, Puurs, kunstrecensent
  5884. Ivan Vlerick, Gent,
  5885. van meirvenne sabine, zwijndrecht, bediende
  5886. Erwin Busselot, Zemst, Marketing Director
  5887. Joris Ceulemans, Schellebelle,
  5888. Willy De Lombaert, Lede, gepensioneerd
  5889. Annie Caudron, Lede, gepensioneerd
  5890. Filip Meyermans, Molenstede, bediende
  5891. Tine Dhaene, Gentbrugge, Ambtenaar
  5892. Decroos Herman, Beernem, zelfstandige
  5893. Constant Meeussen, Zoersel, Gepensioneerd technisch bediende
  5894. Rudi Vermeersch, Beselare, Gepensioneerd
  5895. William Van Hecke, Hangstraße 12, D-52134 Herzogenrath, leraar
  5896. Kint Hilde, Gooik, bediende
  5897. Edmond Dufour, Halle,
  5898. van melkebeek guy, gent, advokaat
  5899. Meeus, Schoten, gepensioneerd
  5900. Mieke Thienpont, Gent, Stadsgids Gent
  5901. carlo demeyer, gent,
  5902. Chris Claes, Kontich, landmeter
  5903. Cammaer Dine, 2860 Sint-Katelijne-Waver, pensioen
  5904. Beuckelaers Jan, ZOERSEL, ZAAKVOERDER
  5905. veerle vervoort, antwerpen, bediende
  5906. van leuven cindy, St.-Katelijne-Waver, kinderverzorgster
  5907. Van Belle Frieda, Zomergem, gepensioneerd
  5908. vera verlé, st-laureins, verzorgende
  5909. PATRICK HUION, Aalst, ambtenaar
  5910. Sara Staelens, , Studente logopedie
  5911. Yens Huion, Erpe-Mere, Informaticus
  5912. Sofie Maroy, Spiere-Helkijn, studente lerarenopleiding Nederlands - Engels
  5913. Demanet Christian, Asse, geneesheer
  5914. Mimi Ringoot, Nieuwerkerken-Aalst, oud-lerares
  5915. Van Dender Tony, 9290 Berlare,
  5916. Marcel Andries, Kampenhoud, Gepensioneerd
  5917. De Bruyne Jan Albert, Zwalm, gepensioneerd
  5918. Franchoo Raf, Varsenare, gepens. lector geschiedenis Katho-Reno
  5919. Andries Cornelussen, Sint-Jan, garnaalvisser op rust
  5920. De Baets Caroline, Balegem, bediende
  5921. Chris De Kesel, Sleidinge,
  5922. Dorien Busselot, Zemst-Laar,
  5923. Anne De Backer, Brugge,
  5924. Muyldermans Johan, Roosdaal, Bankbediende
  5925. René Warny, Lennik, vertaler
  5926. Anne Willems, Brugge,
  5927. verreycken, HALLE (KEMPEN), ambtenaar
  5928. opsomer marie-paule, De Pinte, Verpleegkundige
  5929. Swinnen Hendrik, 9000 Gent,
  5930. Frans De Maeyer, Zichem, Gepensioneerd
  5931. lories, halle,
  5932. jelle christiaens, Sint-Kruis, student
  5933. De Busscher Rita, Mariakerke - Gent, verpleegkundige
  5934. Ilse Debroek, Tienen, bediende
  5935. Jolien Claes, Muizen, student Taal- en Letterkunde
  5936. Stan De Wolf, Ronse, Directeur basisonderwijs
  5937. Adams, Aalter, Pensioen
  5938. Jeanine Van Cauwenberghe, 9000 Gent, Verkoopster
  5939. Van Esbroeck Wilfried, Burcht, Bedrijfsleider
  5940. Huyge Daniel, zottegem, ingenieur
  5941. Pieter De Vries, Lier,
  5942. Declercq Christine, Marke, verpleegkundige
  5943. Godelieve Goos, Berg-Kampenhout, gepensioneerde
  5944. Baele, Merelbeke ,
  5945. Rigauts Anja, Keerbergen, Bediende
  5946. charlier, ove,
  5947. Felix Van Engeland, St.-Katelijne-Waver,
  5948. Alain Buffel, Oostende, bediende nmbs
  5949. Walter Vochten, St.-Antonius-Zoersel, gepensioneerd
  5950. Kenny Faes, Mechelen, ICT Engineer
  5951. Jacobs, Antwerpen,
  5952. Bart De Wael, Denderbelle, Opvoeder
  5953. Degryse, Stadeb, vertegenwoordiger
  5954. Delva Johan, Kortrijk, pensioneerd
  5955. Kempeneers Lutgart, Haacht, ambtenaar
  5956. florimond, varsenare, gepensioeneerd
  5957. De Wulf Eric, Sleidinge,
  5958. Nancy Vandensteen, Halle, Administratief bediende
  5959. De Schryver Chris, Mechelen, Vertaler-revisor
  5960. Dave Sips, Lier, Bediende
  5961. Marc De Busscher, Gent, gepensioneerd leraar
  5962. Butzen, anwerpen wilruijk, bediende
  5963. Oberon, Aalst, Gepensioneerde
  5964. Christophe Pia, Geetbets, Ingenieur
  5965. PEENE WERNER, Gistel,
  5966. batsleer roland, oosterzele,
  5967. Van Draege Robert, Drongen, pensioen
  5968. kurt van den driessche, meerbeke-ninove, architect
  5969. Mia De Maesschalck, Destelbergen,
  5970. Eric Borghijs, Breendonk, bedrijfsingenieur, brugpensioen
  5971. Parent, Merelbeke, ambtenaar
  5972. Jacqueline Van den Eede, Breendonk, deskundige microbiologie, pensioen
  5973. Maurits Suetens, Sint Katelijne waver, gepensioneeerd
  5974. Rudy Bakeland, Gent, Koorzanger Vlaamse Opera
  5975. linda de boelpaep, lille antwerpen, vroedvrouw
  5976. De Rechter, Puurs, ambtenaar
  5977. Michelle Mertens, Gent, ambtenaar
  5978. Jean Adriaens, Kruishoutem, leraar
  5979. Astrid Van Rooy, Lille, Verpleegkundige
  5980. Luc Bauwens, Gent,
  5981. Geerts Lieve, Antwerpen, Medisch laboratorium Technoloog op rust
  5982. devisscher r-m, sint amandsberg,
  5983. Buyens Luc, Temse, gepensioneerd leraar
  5984. Luc Bossu, Gistel, pensioen
  5985. Pierre Wuytack, Herentals, Gepensioneerd
  5986. Jef De Roeck, Leuven, gepensioneerd journalist
  5987. De Rycke Geertrui, Gent,
  5988. De Rop Walter, Lebbeke, gepensioneerd
  5989. Guido Cloet, Heverlee, bibliothecaris
  5990. Nadine Van Meerhaeghe, Gent, Tekstschrijver
  5991. Karen Broothaers, Portugal, Vertaalster
  5992. Verlinden, Affligem, gepensioneerde bediende
  5993. Jan Devos, Horebeke, ingenieur
  5994. Lauwers Peter, Wilsele-Leuven, em. Prof.Gneeskunde, KULeuven
  5995. Tas Nicole, Dendermonde, beambte
  5996. Lauwers Hilde, Gistel,
  5997. michel van sever, moorsel,
  5998. Peter Eeckhout, Roeselare, arbeider/lijn verantwoordelijke-/stamboomgenealoog
  5999. Liliane Francus, Puurs, ex-lerares Nederlands
  6000. Miriam Bouzouita, Merksem, Prof. Spaanse taalkunde, UGent
  6001. Stavroula Tsiplakou, Cyprus, Associate Professor of Linguistics
  6002. De Soete Ann, Eeklo, bediende
  6003. urbain lambert, gistel,
  6004. THORREZ RENE, TORHOUT,
  6005. Van Kerckhove Ilse, oostakker, Instructeur Nederlands voor Anderstaligen
  6006. Leo Schuermans, Leuven,
  6007. Hofman Pierre, Denderbelle, gepensioneerde
  6008. charles cornette, hoboken, acteur
  6009. van craen rita, Heist-op-den-Berg, arbeidster
  6010. Vermeulen Willy, Staden, Aannemer
  6011. Albers Monique, Gistel,
  6012. Hein Forcé, Poperinge,
  6013. Peter D\'haeyere, Meulebeke, dierenarts/auditor
  6014. DOUBEL Caroline, Temse, Zaakvoerder
  6015. guido huyge, Grand Fort Philippe,
  6016. De Wit Andrea, Denderbelle, gepensioneerd
  6017. jp dedobbeleer, 1500 HALLE, bediende
  6018. José de Caluwé, Stekene, Gepensionneerd
  6019. De Nys Omer, Schoten, pensioen
  6020. maekelberg, gistel, gepensioneerd
  6021. De Clercq Erwin, Gistel, havenarbeider
  6022. Greetje Vande Velde, Kessel-Lo, postdoc onderzoeker
  6023. Maurits De Wachter, Brussel,
  6024. Els Bruynooghe, Gent, leerkracht Nederlands
  6025. Krekels, Brecht, gepensioneerd
  6026. Mark Verbrugge, Zaffelare, Grafisch vormgever
  6027. de wolf marie, aalst, verplegende
  6028. Eva Billiard, Antwerpen, bibliothecaris
  6029. marc vanborm, gent,
  6030. Vandewalle Chris, Lo-Reninge, Stadsarchivaris Diksmuide
  6031. Karin De Lil, Liedekerke, Leraar Geschiedenis
  6032. Noteboom, aalst, onderwijzeres
  6033. Vanhee Steve, Eernegem,
  6034. Mieke Bourguillioen, Evergem (Belgie), Gepensioneerd
  6035. marc decuypere, gistel,
  6036. DESCHRYVER Dirk, Lembeke,
  6037. DE RUYTER Ingrid, Lembeke,
  6038. Marc Bultynck, Gent, ambtenaar
  6039. Jonckheere Melissa, Moere, onthaalbediende
  6040. Brasseur, Nijlen, auteur
  6041. De Quick Erik, Turnhout,
  6042. Joris Raeymaekers, Leuven, Gepensioneerd leraar, documentalist
  6043. Guido De Schuyteneer, Oud-Turnhout, Consulent Marketing & Management
  6044. Lerinckx Christian, Halle, Technisch Expert
  6045. Tom Vandyck, Geel, Ondernemer
  6046. Marc Vandenbon, Veeweide 9, 8200 Brugge 2, Leraar
  6047. Wim Wullaert, 9040 Gent,
  6048. Miriam Smelik, Bree, Student
  6049. Meeus, Turnhout,
  6050. Timperman Pascal, Desselgem,
  6051. Oppeel Marc, Oudenaarde,
  6052. Van de Broeck Ludo, Leuven,
  6053. Jan Verschaeren, Mechelen,
  6054. Ann de waele, Maarkedal, Bediende
  6055. Mangelschots, Turnhout,
  6056. Lindsay Loose, Brugge, Studente
  6057. hulpia an, Lovendegem, bediende
  6058. A.C. Maas, LEENDE, Pedagoog
  6059. De Kneef Roger, 9900 Eeklo, gepensioneerde
  6060. Ann Leemans, Hoogstraten, Leerkracht
  6061. Bultynck Marie-Claire, Wakken, Huisvrouw
  6062. An Janssen, Merksplas, Opvoedster/begeleidster
  6063. patrick dejonghe, gistel, ambtenaar
  6064. de quick wim, lierde, arbeider
  6065. Janssens Veerle, Koksijde, Zaakvoerder taxibedrijf
  6066. Roos Devos, Gistel,
  6067. Pieter dejonghe, Mariakerke - gent, Leerkracht
  6068. Sarah Van Damme, Oudenaarde,
  6069. jakobjanvanmechelen, heist aan zee, leerkracht
  6070. Karel van der Heiden, Verrebroek, kunstschilder-restaurateur
  6071. K. Craeymeersch, Ingelmunster, oud-leerkracht
  6072. Druyts Katelijne, Nevele, ambtenaar
  6073. Busselot Lucia, 9150 Bazel-Kruibeke, gepensioneerd
  6074. Spruytte Bjorn, Zwevezele, Treinbegeleider
  6075. Lauwers Jo, Eernegem, ambtenaar
  6076. J.B.Berns, Amsterdam, taalkundige/dialectoloog
  6077. Barbara Verstraeten, Gent, Arts
  6078. Adrianus van der Heiden, 2240 Zandhoven-Viersel,
  6079. Sven Nevens, Puurs, Leerkracht
  6080. Gonze A, Zellik, bediende
  6081. Werbrouck Noëlla, Zedelgem, huisvrouw
  6082. Hannelore Six, Zemst, lerares Nederlands
  6083. mesmans marcel, meerbeek,
  6084. chris de coensel, wichelen, bediende
  6085. doubel christophe, Formerie, directeur
  6086. Marc De Rop, Denderbelle, bediende
  6087. Ingrid Callaert, Lebbeke, bediende
  6088. maria wyckaert, 8647 reninge,
  6089. Jesse Mortelmans, Antwerpen, Lector Frans
  6090. Pauwaert Dennis, Knokke-Heist, arbeider
  6091. Van Houcke Diane, 2870 Puurs,
  6092. Peter Stofferis, Eeklo, Software Engineer
  6093. Anne Ryckaert, 8000 Brugge, leerkracht op pensioen
  6094. Wim Verjans, Glabbeek, Taalkundige - leraar
  6095. clarisse, zedelgem, lasser
  6096. Paul Berwouts, 2870, zelfstandige
  6097. Rein van Berkel, Erpe-Mere, Grafisch ontwerper
  6098. Liset Baetens, 9160 Lokeren, Gepensioneerde onderwijzeres
  6099. Paul Meeus, Turnhout, parlementair medewerker
  6100. Dewulf Nadine, 8470 Gistel,
  6101. De Munter Dirk, Lede, Zelfstandige
  6102. planckaert, Tielt, Gepensioneerd
  6103. André Wijnendaele, herzele, bestuurssecretaris
  6104. Constantijn Belien, Antwerpen, Adviseur
  6105. leo paessens, mol,
  6106. Vanhee, Gistel, gewezen leraar
  6107. ericav van eeghem, brugge, lerares
  6108. Myriam Bostoen, kortemark,
  6109. anton vandorpe, kortrijk,
  6110. monique dublet, leuven, gepensionneerd
  6111. mannu Dox, Meerhout, Kinesist
  6112. Jan Delcour, 1070 Brussel, gepensioneerd
  6113. Dominique Hollanders, 9450 Haaltert,
  6114. Hubau Andre, ,
  6115. Peeters, Turnhout, Bediende/Onderzoek
  6116. Hubert De Vylder, Wetteren, OV federatie Historische Manifestaties
  6117. Werner Claes, Brussel, FOD BZ
  6118. Vanalderweireldt Marcel, Oostende,
  6119. Kennes Freddy, Boom, Gepensioneert
  6120. Nicole De Block, Wachtebeke, gepensioneerd (secretaresse)
  6121. Daniël Boedt, Ichtegem, Kinesist
  6122. kleyn dirk, merksem, pultman rotatiepers
  6123. ilse de smedt, kampenhout, vroedvrouw
  6124. Patrick Hens, Turnhout, Belgium,
  6125. Tom Houthoofdt, Leffinge, Burgerlijk Ingenieur
  6126. Dejonghe Ria, Gistel, verpleegkundige
  6127. Strfaan Robijt, Lotenhulle, Gepensioneerd
  6128. Liesbeth Verachtert, Antwerpen,
  6129. Deslypere Leen, Aalst, lerares
  6130. Dejonghe, ROESELARE, Gepensioneerd
  6131. Jansseune, Oostende,
  6132. Ben De Witte, Lokeren,
  6133. lequeux lydie, leffinge (middelkerke),
  6134. Dimitri Beeckman, Dendermonde, Cultuurbeleidscoördinator
  6135. Els Roggeman, Wichelen, Handelsregentes
  6136. Lien Vrancken, Wondelgem,
  6137. rita, schore,
  6138. vanlerberghe guido, Nieuwpoort, zaakvoerder
  6139. Neirynck Willem, LOVENDEGEM, met pensioen
  6140. Barra Jean-Marie, Leffinge Middelkerke, onderwijzer
  6141. bol johan, aartrijke, leraar
  6142. Ria Geysen, Antwerpen,
  6143. Stijn De Coster, Berlare, cultuurbeleidscoördinator
  6144. Tremerie Melanie, Mechelen, Gepensioneerd
  6145. Vandicke Norbert, 8690 Alveringem, gepensioneerde
  6146. leen de greve, Berlare, cultuurfunctionaris
  6147. Leynen Stef, Balen 2490 , ambtenaar
  6148. Machteld Moijson, Lochristi, leerkracht
  6149. Stefan Geurts-Loyens, Hasselt,
  6150. De Quick Marijke, Merksplas, bedrijfsleider
  6151. Vanopbroeke Rudi, 9600 RONSE,
  6152. DEPUYDT, Gistel, audioloog
  6153. jacops Pat, Gent, psychoanalyse
  6154. Deschryver, St-Amandsberg, Gepensioneerd
  6155. DE GREEF Paul, Heverlee, Directeur Middelbare school
  6156. Julia Guns, Antwerpen,
  6157. Kennis Eduard, August Van Doorslaeerlaan 31 1860 Meise, gepensioneerd
  6158. P.H. Vos, Bakel, Voormalig redacteur WBD
  6159. Laridon Fred, Leuven,
  6160. Vandermarliere Greet, Buggenhout,
  6161. Vande Kerckhove Nele, Lichtervelde, Landmeter
  6162. Sarra Bouzouita, Antwerpen, Opvoeder-begeleider
  6163. Debaets Eddy, 9300 Aalst,
  6164. Alexander, Kasterlee, IT consultant
  6165. Tim Bruynooghe, Oudenaarde,
  6166. Maria Van Driessche, Zingem, huisvrouw
  6167. Marieken Heylen, Sint-Martens-Latem, officer internal communication
  6168. Brigitte De Cock, Nieuwpoort, ambtenaar
  6169. De Wilde Karel, Zele, Archivaris Heem- en Oudheidkundige Kring Zele
  6170. Sara De Ridder, Aalst, Sales & Marketing Co-Ordinator
  6171. An Claeys, De Haan:/denoane,
  6172. An Claeys, De Haan:/denoane,
  6173. Jos Van de Broeck, 3000 Leuven, Gepensioneerd
  6174. Clement.graveel, Vinkt, medewerker UGent
  6175. Gravee, Deinze, secretaresse
  6176. Levi Ghyselinck, Wetteren, leerkracht NT2
  6177. Polfliet Hilda, Gent -Zwijnaarde, gepensioenneerd
  6178. Sarah De Moor, Herzele,
  6179. B. Peeters, Zomergem, Zaakvoerder Consulting Bedrijf
  6180. Thierry Deleu, oostduinkerke, eredirecteur secundair onderwijs/auteur
  6181. Heidi Tengrootenhuysen, Wilrijk, Bibliothecaris
  6182. Hugo Creton, Izegem, Geen
  6183. Anton Willaert, Ieper,
  6184. Maxim Verplanken, München, Erasmus-student UGent
  6185. Kristof Van De Vijver, Oosterzele, Student
  6186. Brecht Embo, zottegem, student geologie
  6187. Emmanuel Wauters, Zottegem, Militair
  6188. marleen bats, mortsel,
  6189. Niels De Sutter, Zottegem, Student
  6190. Mores Jozef, 9600 Ronse, gepensioneerd
  6191. rene lowartz, beerse, postbode
  6192. Martens Lieve, Melle, zelfstandige
  6193. Arne Braems, Zottegem, Student
  6194. Thomas Colpaert, Wondelgem, Student
  6195. Jens Van Hoecke, Destelbergen,
  6196. Bram Lentacker, Gent,
  6197. strubbe patrick, hooglede, directeur basisschool
  6198. Yamina Rehimi, De Haan, onderwijs
  6199. Hillewaere, Oostduinkerke, adm. medewerkster
  6200. Bollens, Mechelen, Bediende
  6201. vermersch peter, zelzate,
  6202. Ben Laureys, Assenede, zelfstandig
  6203. Marina Dogaer, Halle-Zoersel, bediende
  6204. Ine Schockaert, Aalst, student
  6205. Verachtert Luc, Ranst,
  6206. Ruben Cassiman, Zottegem,
  6207. Glenn Branswijk, Wetteren, Student
  6208. OPDEDRYNCK Gust, OOSTENDE, ¨gepensioneerd ingenieur
  6209. Vander Sande Guido, Gentbrugge, Bediende
  6210. De Greve Frans, 2!àà Walem, geneesheer
  6211. Ghekiere Johan, Roeselare, gepensioneerd onderwijzer
  6212. Katelijne, Gistel, gepensioneerd
  6213. annick vantyghem, massemen, bankbediende
  6214. Leo Delaleeuw, Dikkebus West-Vlaanderen, onderwijzer op rust
  6215. Gina Werbrouck, Wingene, lerares
  6216. Stijn De Rouck, Oosterzele,
  6217. Kristien Ghekiere, Kortemark,
  6218. marleen joseph, torhout,
  6219. Verbeeck, bornem,
  6220. Eric de Beck, 9050 Gent,
  6221. De Schouwer François, Mechelen, gepensioneerd
  6222. HELSEN Michelle, 2290 VORSELAAR, student
  6223. De Greve Annick, Mechelen, opvoeder
  6224. Cockx Greet, ,
  6225. DANNY LEFEVER, LICHTERVELDE, leerkracht PO
  6226. Veerle Duflou, Berchem, Conferentietolk
  6227. mieke devooght, kortemark,
  6228. coremans, Brussel, gepensioneerd
  6229. Aagje Vander Plaetse, Leuven, Student Taal en Letterkunde, KULeuven
  6230. Monique Van Immerseel, Oostduinkerke, zelfstandige
  6231. Wim Danckaert, Ranst, acteur
  6232. Ine Van Horen, Haaltert, leerling KH Brussel
  6233. Rien Schockaert, Aalst, student
  6234. Berten Larnout, Geluwe,
  6235. Liekens Harry, Arendonk, op rust / erevoorzitter Heemkring \\'Als Ice Can\\' v.z.w.
  6236. De Buf, Leffinge, gepensioneerd
  6237. Alwin Goethals, Burcht, ambtenaar
  6238. Alain Faes, Kapellen, Leraar Nederlands
  6239. Jacobs Roger, Arendonk, bruggepensioneerd
  6240. Steven De Saedeleer, Aalst, Onderwijzer
  6241. BERWOUTS LUC, Deinze, zelfstandige
  6242. Vandecasteele José, Middelkerke, Bediende
  6243. Gevaert Louis, Destelbergen, gepensioneerde
  6244. Annick Lapeire, Rumbeke,
  6245. Kris De Ridder, Aalst,
  6246. Helsen Paul, Arendonk, Directeur sec.ond.
  6247. Wolf, Leuven, Ingenieur
  6248. Dirk Van der Heggen, Kruishoutem, Leraar
  6249. Van Acker Nicky, Halle, Directei-assistente
  6250. van Baelen Lieven, Arendonk, leerkracht/coö
  6251. depuydt rita, verrebroek 9130, Restauratrice
  6252. Cobbaert Ludo, Kortemark, Bediende
  6253. Van Tiggelen G., MOL,
  6254. Agnes Vandenbroucke, Handzame, onderwijzeres
  6255. Femke Roeland, Zottegem, Student lerarenopleiding
  6256. taelen ann, oostende,
  6257. Dirk Reniers, Torhout,
  6258. Taelen J-P, Leopoldsburg,
  6259. Adelin Van Eenhooge, Oostende, diensthoofd administratie
  6260. Gratienne Louwye, Nieuwpoort, onderwijzeres
  6261. Frans Vosters, Arendonk, gepensioneerd
  6262. Veronique Vermeulen, Gent,
  6263. Rik Van Braband, Mol, leerkracht
  6264. Weyts Joris, Zedelgem, Pastoor
  6265. willy henneco, de haan- wenduine, pensioen
  6266. Van Tiggelen Hermine, Berthoutsdreef 21 2440 Geel, ergotherapeute
  6267. Geert Van Gorp, Mol, regent Nederlands
  6268. Carina Vanderschaeghe, Brugge, opvoeder/huismeester
  6269. marc de wilde, oosterzele,
  6270. dries brugge, Wondelgem, Gentenaar
  6271. Wim Dedeyster, Kortemark, ergoedmedewerker VCGH
  6272. Maekelberg Jean-Paul, Kortemark, directeur GBS De Kreke
  6273. Sys Marleen, 8400 Oostende, Huisvrouw
  6274. Huysseune Eddy, 8400 Oostende, bediende
  6275. Reinhilde Aendekerk, Zeebrugge, bediende
  6276. De Smedt Hendrik, Zwijnaarde, Interieurarchitect
  6277. Ignace Debruyne, Izegem, Technical & Marketing Consultant
  6278. Arnold Preneel, Herent,
  6279. Frans Rochette, Merksplas, gepensioneerd
  6280. Deforce Marc, Wondelgem, Gepensioneerd
  6281. Danckers Helga, Melle,
  6282. JOHAN BOUCKHUYT, IZEGEM., VERTEGENWOORDIGER
  6283. Simon Vander Plaetse, Zuid-Afrika,
  6284. Nathalie Verstraete, Brugge, Lerares
  6285. Marthe Clement, Brugge,
  6286. Coppieters Christine, Eeklo, gepensioneerd
  6287. Vanden Auweele, Oudenburg, educatief medewerker
  6288. Delefortrie Mimi, Waarschoot,
  6289. Elyne Meulenbergs, Varsenare,
  6290. Rozette De Muynck, Ertvelde, zonder
  6291. Gilbert Jansseune, Koksijde, gepensioneerd industrieel ingenieur
  6292. Marjan Deschacht, Middelkerke,
  6293. huyghebaert, oudenburg, technisch regent
  6294. Verstraeten Steven, Puurs, Leerkracht
  6295. Bogaerts Marleen, gent, gepensioneerd
  6296. Deeren A-M, buggenhout, bediende
  6297. coemelck valère, diksmuide, gepensioneerd
  6298. Sandra Colazzo, Temse,
  6299. kristiaan magnus, wakkerzeel,
  6300. erik vanwelsenaere, oudenburg, zelfstandig
  6301. Hoste, Zedelgem, bediende
  6302. haest jacky, kortemark, gepensioneers-d
  6303. Yannick De Smet, Gent, doctoraatstudent
  6304. pol Hicguet, Kraaienlei,28,Schoten, ind. ingenieur
  6305. gwen deprez, leffinge, ambtenaar
  6306. dominique viaene, Kortrijk, cultuurfunctionaris
  6307. Patrick Maes, Belsele (Sint-Niklaas), bediende
  6308. phlips lu, bredestraat 25 9300 aalst, gepensioneerde
  6309. lysens mimy, tongeren,
  6310. neyrinck irene, leffinge,
  6311. Marcel Noels, Antwerpen,
  6312. Jonas Maeckelberghe, Oostende, Leerkracht
  6313. bart verdonck, Middelkerke, volksverhalenverteller
  6314. David Stuyck, Leffinge, erfgoed Middelkerke
  6315. Vanloo Guido, Oostende,
  6316. alex calmeyn, brugge, vrij
  6317. Van Loon Moniek, Kalmthout, lk.Ned pensioen
  6318. christian van den hende, ukkel, bruseleir
  6319. Opsomer Patricia, Oostende, bibliotheekbediende
  6320. erna Dedeyne, Leffinge, gepensioneerd/Secr. Davidsfonds
  6321. Willy Debruyne, Leffinge, koster-organist
  6322. Vanheste, Koksijde, brugpensioen
  6323. Pipelers Ronny, Bredene, gepensioneerd
  6324. Bob Van Laerhoven, Balegem, schrijver
  6325. Joost Luttens, Gent,
  6326. Johan Aerts, Lille,
  6327. ivan.verkeyn, LEFFINGE,
  6328. Marie-Hélène Van Acker, Brugge, Gepensioneeerd
  6329. Willy Wauters, Wilgenlaan 24, 8430 Middelkerke,
  6330. De Cokere, Evergem, pensioen
  6331. Vanderschaeghe Johann, Brugge, leraar NT2
  6332. Helena Belien, Noorwegen, Petroleum Ingenieur
  6333. Lander, Bredene, leerkracht Nederlands, filosoof
  6334. erik allary, oostende, postmeester
  6335. Vandenbossche M, 1500 Halle,
  6336. Silvia Colazzo, Temse, Communications Manager bij Indaver
  6337. Arnold Matthys, Oudenburg,
  6338. Ingrid Deeren, gavere, ambtenaar
  6339. karien deforce, izegem, bibassistent
  6340. Liesbeth Nuyttens, Oostende, leerkracht
  6341. Lieve Inghelram, Sterrebeek, germaniste
  6342. frieda kemel, middelkerke - slijpe ,
  6343. Jean-Pierre Severens, Oostende, Chauffeur
  6344. Roland De Deygere, Hooglede, ambtenaar
  6345. Janneke deknudt, izegem, leerkracht
  6346. Saskia Alaerts, Mechelen, Communicatie Adviseur
  6347. Annelies Deloof, sint Denijs, leerkracht nederlands engels
  6348. Baert, Middelkerke, militair
  6349. Raoul De Smet, Sint-Amandsberg, Student
  6350. bauwens rudy, bredene,
  6351. Gudrun Cuyt, bornem,
  6352. Van Slycken Kristien, Melle-Gontrode, gepensioneerd
  6353. Michiel Vanhauwaert, Oudenburg, projectmedewerker
  6354. Ann, De Haan, bediende
  6355. Myriam Cornelis, Ertvelde, bediende
  6356. Marjan, Kampenhout, Kleuterjuf
  6357. Martine Van Ruyskensvelde, kasterlee, lerares NT2
  6358. heeren francis, mol,
  6359. Vanooteghem, Sint-Amandsberg,
  6360. Neyrinck Hubert, 8400 Oostende, gepensioneerd
  6361. Horemans Renaat, Mol, Huisarts
  6362. Erik Ghijsels, Gavere, arts
  6363. Anton Claessens, ,
  6364. Benoît Delaere, Gistel, kleuteronderwijzer
  6365. Steyaert, Wondelgem,
  6366. Callens Paul, Pittem,
  6367. Strobbe Ingrid, Sint-Maria-Aalter, ambtenaar
  6368. vanstraelen luc, retie, arts radioloog
  6369. Claire, Wingene, VOP
  6370. jo van caenegem, overijse,
  6371. VAN MALDEREN STEFAAN, 9000 GENT, ambtenaar
  6372. Annelies Vanstraelen, Vilvoorde, sourcing manager
  6373. Hosten Helena, oostende,
  6374. Debruyne Paul, Veurne, op rust
  6375. Ellen Ann Casteleyn, Izegem, Agent van gerechtelijke politie
  6376. Hélène Vandenheede, Brugge, Student
  6377. serruys jo, 8470 gistel, fotograaf
  6378. Lecluyse Jean-Pierre, Oostende,
  6379. Nele Derudder, Hooglede, Leerkracht
  6380. Wilfried Reynaert, Bredene, Gepensioneerde
  6381. Vander Stuyft Robert, Erembodegem, technisch bediende
  6382. noppe, oostende, technicus
  6383. DE MEYER Jan, oostende, onderwijzer
  6384. johan cappelle, Torhout, gepensioneerd
  6385. Degraeve Frans, Zedelgem, gepensioneerd
  6386. Houvenaeghel, Oostende,
  6387. Haerynck Johan, Assebroek,
  6388. Martine Beyen, Oostende, onderwijzeres
  6389. Frédéric Mylle, Oostende, Maatschappelijk werker
  6390. Tony Strypsteen, Damme,
  6391. Johan Plovie, Bredene,
  6392. Guido Declerck, Torhout, gepensioneerd leraar
  6393. Peter Verbeke, Oostende, schooldirecteur
  6394. Descheemaeker F., Torhout, gepensioneerd
  6395. Willem Van Aelten, Opwijk, zelfstandig
  6396. rudy popelier, Roeselare, Ambtenaar
  6397. Els Rigo, Gent, leerkracht
  6398. Verscheure Wouter, Kortemark, medewerker jeugd/sportdienst
  6399. Goyvaerts O, Sint-Niklaas,
  6400. van den Nieuwenhuyzen Wim, Vosselaar, Lic TEW- gepensioneerd
  6401. Vanooteghem Pierre, Wevelgem, bruggepensioneerd
  6402. ingrid vanstraelen, antwerpen, magistraat
  6403. Debruyne Geert, Destelbergen, Gynaecoloog
  6404. Lequeux Marcel, kortrijk,
  6405. Sandra Pipelers, Bredene, onderwijzeres
  6406. VANHOLLEBEKE EDDY, ROESELARE, BEDIENDE
  6407. vanhee, oostende, zelfstandige
  6408. Luc Neyt, Tielt, Familiekunde Vlaanderen regio Tielt
  6409. Patrick Cornillie, Lichtervelde, auteur
  6410. Luc Neyt, Tielt, Familiekunde Vlaanderen regio Tielt
  6411. Verwimp Alfons, Geel, burgerlijk ingenieur
  6412. griet baert, de pinte,
  6413. Dockers Jan, Erembodegem, Leerkracht L.O.
  6414. Van loo Joseph, Destelbergen, gepensioneerd
  6415. VAN DEN BUSSCHE FRANK, 9230Wetteren, Vrachtwagen bestuurder nationaal en internationaal
  6416. Verhaeghe Maria, Diksmuide, gepensioneerd
  6417. Nancy Haest, Kortemark, Onthaalouder
  6418. Windels E, turnhout,
  6419. Kemel Yvette, Brugge,
  6420. bart blomme, izegem, onderwijzer
  6421. Annelien Dings, Izegem, student
  6422. bussens mimi, brugge, logopediste
  6423. Vaes Patrick, Oudenburg,
  6424. Neirynck Ronny, Nieuwpoort, Gepensioneerd
  6425. Parmentier Ronny, Gullegem, gepensioneerd
  6426. Nolf, Izegem, elektro-mekanieker
  6427. Karine Hollevoet, Oostende, Ambtenaar
  6428. Degrande Dorine, Zedelgem, onderwijzeres
  6429. De Backer Sonia, Kapellen,
  6430. Leo Van Diest, Molenstede, Voorzitter heemkring Molenstede
  6431. Soenens Luc, Tielt, Gepensioeneerd
  6432. De Keyser Dany, Brugge,
  6433. Lataer Patrick, Sint-Amandsberg,
  6434. Geers Emiel, Wondelgem, Bediende
  6435. Nico G. Dumalin, Brugge,
  6436. Baute Dirk, Beernem,
  6437. Soete Rita, lombardsijde, gepensioneerd
  6438. Jacques Viaene, Izegem (België), onderwijzer, lid heemkring Ten Mandere Izegem
  6439. Bernadette Maertens, Menen,
  6440. Fien Lingier, Zedelgem, Leerkracht Secundair Onderwijs
  6441. Hannes Gert, Mol, Bewegingsopvoeder/Leraar
  6442. withouck christiaan, Menen,
  6443. Cattry Albert, Hogne, gepensioneerd
  6444. Geert-Jan Messiaen, 8500 Kortrijk, Leerkracht Nederlands
  6445. Valerie Verstraete, Egem,
  6446. Vandousselaere Edgard, Gistel, Gepensioneerd
  6447. Joost Verstraete, Gent,
  6448. Geert Decoene, Roeselare, programmeur
  6449. Ria Bruneel, Hulste,
  6450. Steven Sioen, Gent, Graficus
  6451. Luuk Carnel, Avelgem, leraar Nederlands
  6452. Nadine Van den Broucke, Aarsele, Leerkracht
  6453. Arnold Bonne, Tildonk, Dr. Sc. (gepensioneerd)
  6454. mahieu conny, oostende, wascoordinator
  6455. sofie landuyt, tielt,
  6456. Mia Vandenbossche, Gent, leerkracht/licentiaat Germaanse Filologie
  6457. Verstraete Luc, Tielt, Bruggepensioneerd
  6458. Charlotte Claeys, Pittem, Lerares
  6459. vanwildemeersch, kessel lo , gepensioneerd
  6460. Joly Rita, Dudzele, pensioen
  6461. paul lambrecht, pittem, psycholoog
  6462. Vandecasteele Tine, Gistel, Verpleegkundige
  6463. mieke vangansbeke, kuurne, leerkracht
  6464. Van Eeckhout Martine, ZWEVEGEM, Leerkracht
  6465. Vanwildemeersch Erwin, Peer, architect
  6466. stefan vanwildemeersch, ieper, manager
  6467. Stefaan De Clercq, Aalter, leraar
  6468. VANDEGHINSTE JOHAN, Brugge, gepensioneerd
  6469. delaere lindsay, torhout,
  6470. tylka-suleja adam, torhout,
  6471. Jozef Van de Veire, Wondelgem, Op rust
  6472. Mia lodewijckx, Mol, Directeur
  6473. Mark De Smedt, Merksem, conferentietolk
  6474. Spriet, lendelede, gepensioneerde
  6475. Joris Philips, Leuven, Ambtenaar
  6476. Vande Walle Johan, Assebroek, Cluster Manager Bpost
  6477. Jaak Debusseré, 8560 Gullegem, Huisarts
  6478. Frederick Buysse, Oordegem, Student
  6479. Steven w, arendonk, zorgkundige
  6480. Decroubele Charlotte, Dadizele, leerkracht
  6481. Ballyn, Torhout, Information Architect
  6482. christine neyt, gent,
  6483. Jan Deloof, Zwevegem, Gepensioneerd/Auteur
  6484. Joos Vandewalle, Blanden, Burgerlijk Ingenieur/Gewoon Hoogleraar KU Leuven/Lid Academie Brussel
  6485. Therry Xavier, Tielt, licentiaat geschiedenis
  6486. Myriam Lefever, Tielt, lerares
  6487. Christine Van Compernolle, Meulebeke, leerkracht
  6488. Sarah Baert, Middelkerke, Student
  6489. Filip Van Aelten, Zemst, Ingenieur
  6490. wilfried morre, st.michiels brugge, redactie HK Zwin Rechteroever
  6491. De Roo Lut, 9070 Heusden, psycholoog
  6492. Ann Minten, Vorselaar, Kinesiste
  6493. MUYS Roger, Wenduine, Autorijinstucteur
  6494. Roose Bart L., Brugge- Assebroek, bruggepensioneerd - ex-Philips
  6495. Maaike Lozie, Bellem, leerkracht
  6496. Kristien Borgers, Halen, Archeologe
  6497. LAEKEMAN Herman, Blankenberge,
  6498. de Vries Pierre., Gistel 8470, Brug pensioen.
  6499. dedeyster gerard, kortemark,
  6500. Rita Defour, Izegem, bediende
  6501. Erik Deruyck, Izegem, bediende
  6502. Robert Van Nevel, Koolkerkse steenweg 42,
  6503. Gwendolien Kerkhof, Kortemark, Student
  6504. Vermander Magda, Roeselare, verpleegkundige
  6505. Filip Declerck, Koekelare, Leraar Nederlands-Engels
  6506. Lodewyckx, Oostende, M.Ph. Em.
  6507. De Schrijver Etienne, 1745 Opwijk, gepensioneerd leraar
  6508. Heidi Thomson, Wellington, NZ,
  6509. Verstraete M., Oostende, MSc / docent Em.
  6510. marnix van ryckeghem, brugge 4, bediende
  6511. Goethals Marc, 9910, Schrijnwerker
  6512. Luc Vandermeulen, Izegem, Zelfstandig HR Consultant
  6513. Hilde Timperman, Izegem, vroedvrouw
  6514. marcel, assebroek, glasblazer/ warm glas verwerker
  6515. Christel Pintelon, Brugge, leerkracht
  6516. Maertens Veerle, Izegem, verpleegkundige
  6517. Verbouw Mieke, Gits,
  6518. Lievens Marc, Gits, mekanieker
  6519. Henk Maes, Lendelede, Leerkracht
  6520. Jan Bogaert, 8870 Izegem, Drukker
  6521. vermeulen, Oostende, bediende
  6522. De Schrijver Els, Sinaai-Waas, docent verpleegkunde
  6523. Dominique Gal, Westende, Lerares woord mziekacademie diksmuide
  6524. Danny Lodriguez, Oostende, bediende
  6525. DE MUYNCK RIA, 9880 aalter, ambtenaar
  6526. Sofie Vermaut, Izegem, Coördinator Grafische Afdeling
  6527. Bart Vanwildemeersch, Brugge, BEdiende
  6528. Rose Demeulemeester, Assebroek, zelfstandige
  6529. Vanooteghem Guy, Menen, Verpleegkundige
  6530. Declercq Hendrik, de pinte, leraar (gepens)
  6531. Brigitte Beernaert, Brugge, erfgoedconsulent
  6532. Van De Maele, waregem, op rust
  6533. hendrik deprez, Roeselare,
  6534. Filip Ledaine, Oostende, radiomaker
  6535. Vande Wyngaerde Johan, Tielt, Onderwijs
  6536. Clybouw Helena, Middelkerke, .....
  6537. crauwels piet, brugge,
  6538. Hannes Vanhauwaert, Tielt, Stads- en OCMW-archivaris Tielt
  6539. VANDENBERGHE Elfrida, Kachtem- Izegem, gepensioneerde huis en thuis moeder
  6540. Denys Mia, Lauwe, verpleegkundige
  6541. Annie Van Schuylenbergh, Brugge,
  6542. Anseeuw Jan, Brugge, wetenschappelijk medewerker Stadsarchief Brugge
  6543. Anne Luyckx, Gent,
  6544. Alain J. Baudrez, Brugge, Gepensionneerd
  6545. Hilde Vanfleteren, Erondegem,
  6546. morre jean-paul, damme,
  6547. Daems, Gistel, leerkracht
  6548. BILLIET JAAK, TIELT, leraar
  6549. Hugo De Bondt, 8310 Brugge / Ass., Gep. Kaderlid
  6550. Fien Vandekerckhove, Izegem, Vroedvrouw
  6551. Milloen, Kessel-lo,
  6552. Nachtergaele Vic, Marke, emeritus
  6553. Ghesquiere, Veurne,
  6554. Luc Simoen, Gistel, onderwijzer
  6555. Heike Maeyaert, Gent, vormingsmedewerker
  6556. Soethoudt Walter A.P., Antwerpen 2060, Literair Agent
  6557. Bart Vander Plaetse, Zuid-Afrika, Geneesheer
  6558. Hugo Dufour, Ardooie,
  6559. griet vanfleteren, deftinge, opvoeder
  6560. Nicolas Cappelle, Izegem, Bibliothecaris
  6561. Mia Vandenberghe, Brugge,
  6562. Sterckx Michèle, Oostende, bibliotheekassistent
  6563. André Velghe, Zwevegem, gepensioneerd
  6564. Nicole Louwagie, Langemark-Poelkapelle,
  6565. Norval Smith, Wenen, Oostenrijk, Gastonderzoeker, ACLC, Universiteit van Amsterdam
  6566. Sofie Cloet, Oostende, Bibliotheekmedewerker Boekentoren Gent
  6567. Van Goethem Christiaan, Belsele (St-Niklaas), gepensionneerd kinderarts
  6568. Lagrange, Roeselare,
  6569. Beatrijs Vankersschaever, Brugge, leerkracht Brugge
  6570. Hommez Roos, Ardooie, bruggepensioneerd
  6571. johnny bekaert, gent, grafisch vormgever
  6572. Onraet Jocelyne, Brugge,
  6573. Paul Boudens, Antwerpen, grafisch ontwerper
  6574. Edelhart Matthys, SINT-KRUIS BRUGGE, voorzitter Heemkundige kring \\'Bos en Beverveld\\' Beernem
  6575. Vandermeersch Olivier, Ieper, bediende
  6576. rita hindryckx, 8200 brugge, gepens
  6577. Hilde Pauwels, Antwerpen, vertaler
  6578. Wannin Kathleen, Ingelmunster, zelfstandige
  6579. Gerrit Suys, Heestert, gepensioneerde onderwijzer
  6580. José Cauwelier, 8870 izegem,
  6581. Jos Bruynseels, Antwerpen, Gepensioneerd
  6582. Rudi Ailliet, Tielt (WVL), leraar
  6583. Hilde Luyckx, Gent, bediende
  6584. Greet Soete, Slijpe, huisvrouw
  6585. michelle vandendriessche, de panne, gepensioneerd
  6586. John Heuzel, 8000 Brugge, ex-uitgever Kruispunt
  6587. ongenae annemie, oostende, bediende
  6588. Derycke Bernard, Roeselare, Ass-Dienstleider
  6589. Seravaege Ronny, Roeselare,
  6590. Paul De Bièvre, KASTERLEE, Hoogleraar em
  6591. CASTEL, Brugge,
  6592. boone evy, evergem, burg. ingenieur
  6593. marc vermeire, Leffinge, Logistiek medewerker
  6594. Van de Leur Lucas, 2800 Mechelen, Gepensioneerd
  6595. ghys veerle, Heule, lerares informatica
  6596. Annick Verhaeghe, ingelmunster, leerkracht
  6597. Marc Duc Duquennoy, 8400 Oostende, theatermens
  6598. Jean-Pierre Vandekerckhove, Deerlijk, gepensioneerd schooldirecteur
  6599. Dirk Rommens, Kuurne,
  6600. Klaas Vandeputte, Izegem, student UGent
  6601. Laurent Taverne, Roeselare,
  6602. Demiddele Hendrik, Oostrozebeke,
  6603. Beerlandt m, Oostende,
  6604. beelaert, 9290 berlare, administratief medewerker cc
  6605. Geuns, Peer, opp rust
  6606. Jan van Alphen, Limbricht/Sittard,
  6607. Verschoore M.C., roeselare,
  6608. Desmit, Gistel, stafmedewerker personeel en organisatie
  6609. Louis Mertens, Aken, Duitsland,
  6610. Elke Parmentier, Oostende, lerares
  6611. Gors Hendrik, Izegem, Technisch directeur
  6612. Jackie Vercamer, Houthulst, brugpensioen
  6613. Stubbe redgy, Oostende,
  6614. Celine Busquart, Tielt, regentes
  6615. Myriam Smolders, Gent,
  6616. Marc Mosar, BRUGGE, Protocolchef Stad Brugge
  6617. deryckere nick, harelbeke, op rust
  6618. Dobbelaere Jozef, Maldegem, gepensioneerd
  6619. Ann Deijnckens, Wingene, leerkracht
  6620. Marc Vingerhoedt, Antwerpen, vertaler
  6621. Florizoone Rozelien, Ardooie , Leerkracht
  6622. Mahy Marjan, Oostende, Zaakvoerder Frisco bvba
  6623. Raf Depaemelaere, Deerlijk,
  6624. Katelijne d\'Haenens, De Haan, leerkracht
  6625. Frederik Vandewiele, Gent, Project Manager
  6626. Guy Cresis, Oostende, Gepensioneerd
  6627. Dhaluin-Dekeyser, Deerlijk ,
  6628. Chris De Ketele, Deerlijk,
  6629. Elke Lecluyse, Sint-Eloois-Vijve, leerkracht Nederlands secundair onderwijs
  6630. Smits Wim, Zoersel, Webontwikkelaar
  6631. Ann Lagrange, Zwevegem, leerkracht Nederlands
  6632. johan delaere, brugge, gepensioneerd leraar
  6633. Hardies, Wijnegem, Brandweerman
  6634. Jan Ceuppens, Overijse, Docent Hogeschool-Universiteit Brussel
  6635. Brecht Parmentier, Veurne, Bediende
  6636. Christiane Valcke, Oostduinkerke, Gepensioneerd
  6637. LEFEVER ignace, deerlijk, gepensionneerd
  6638. Jeroen Saelens, Sint-Andries, lector Landmeten - Vastgoed
  6639. Joos Rudi, Brugge,
  6640. Ravelingien Patrick, Deerlijk,
  6641. Bauwens Hilaire, Lochristi, Pensioen
  6642. Gaby Van Huylenbrouck, Bellegem, oud-leraar Nederlands, medewerker Woordenboek van de Vlaamse dialecten
  6643. Mia Vandenbussche, Izegem, Verpleegster
  6644. Filip Debosschere, Esenweg 11 8600 Diksmuide, Docent Woord DKO
  6645. Iannis Goerlandt, Harelbeke, vertaler, doctorassistent KU Leuven
  6646. debaecke emiel, loius vander schaeghestraat 5 8450 bredene, gepensioneerd
  6647. Anouschka Defraeye, Aalter, Leerkracht Nederlands
  6648. Raf Van der Hasselt, A,
  6649. Marijn Lamers, Gent, global product manager Permobil
  6650. Cindy Verstreken, Hasselt,
  6651. Ine PISTERS, gent, redacteur
  6652. Eva Van Calster, Gent,
  6653. Sijke Poorters, Lommel, ambtenaar
  6654. Marjan Tratsaert, Oostende, leerkracht
  6655. Frans Deveughele, izegem, onderwijzer
  6656. Dany Wyns, Deurne, ambtenaar
  6657. Lydia Cortvriendt, Deerlijk,
  6658. Lieven Buysse, Zottegem, vicedecaan onderwijs Taal & Letteren, HUB
  6659. exsteyl dirk, kortrijk,
  6660. JOOS, Kasterlee, gepensionneerd
  6661. Smits\', Zoersel, Op rust
  6662. Luc Ravelingien, Deerlijk,
  6663. Greet Foulon, Kapelle-op-den-Bos,
  6664. van hoecke K, lokeren, bachelor spoedVP
  6665. Jurgen Timmerman, Kortrijk, theatertechnieker
  6666. vanooteghem jetty, rekkem 8930, verpleegster op rust
  6667. dumon pol, oudenburg, bruggepensioneerde
  6668. Wynsberghe Jean-Pierre, Oostende,
  6669. Jaak De Vos, Laarne, gewoon hoogleraar op rust
  6670. Terryn Marleen, 8540 Deerlijk,
  6671. Johan Minnebo, Brugge, Bediende, Security
  6672. Debacker Sibille, Meulebeke, leerkracht
  6673. Sigrid Van Liedekerke, Gent, Lector
  6674. Stanssens SAbine, Kortrijk, Bediende
  6675. de Vries Annick, gistel,
  6676. Vanbrabandt Freddy, 8540 Deerlijk, Account Manager
  6677. Hendrik Defoort, , Collectiebeheerder Universiteitsbibliotheek Gent
  6678. Smets, Antwerpen, vertaalster/redactrice
  6679. Delphine Fockedey, Ingelmunster, leerkracht
  6680. Jo Van Walleghem, Brugge,
  6681. Mardaga Stan, 3520 Zonhoven Dennenweg 92, gepensioneerd bouwvakker
  6682. Manon Willem, Oostende,
  6683. caroline brodeoux, wervik,
  6684. Sabine Degryse, Oostende, procurement
  6685. walter verduyn, dadizele, penioen
  6686. Thijs Declercq, Zwevezele, leraar natuurwetenschappen secundair onderwijs
  6687. NANCY CLE, WESTMEERBEEK, BEDIENDE
  6688. Gunther De Bruyn, Aalst, ambtenaar
  6689. Peter Viaene, Heverlee, Liefhebber van schone dialecten
  6690. Joyce Bonte, Geluwe, Studente
  6691. Van Ryckeghem Andre, Deerlijk,
  6692. Ingrid Jongeneelen, Deurne,
  6693. Ariane Verhulst, Oostende,
  6694. Cindy Vanhecke, Meulebeke, leerkracht
  6695. Christine Hillary, Diksmuide, onderwijzeres/gepensioneerd
  6696. VERLOO, Hoboken, leraar op rust
  6697. mark wouters, deinze,
  6698. Valcke Nadine, Veurne, Sociaal assistente
  6699. Marleen Poignie, Ingooigem, gepensioneerd lerares
  6700. vic wouters, deinze,
  6701. Lamers Hendrik, Veurne, gepensioneerd
  6702. Guido en Yvonne Inghelram-Adriaensen, 8500 Kortrijk, Gepensioneerden
  6703. Peter Carpreau, Herent, Wetenschappelijk medewerker M Leuven
  6704. nand bruynooghe, oudenaarde, leraar
  6705. Vergote Marc, Deerlijk, persmedewerker
  6706. Rony Van der Cammen, Aalst,
  6707. Robert Stevens, Oudenburg, Docent vliegschool
  6708. Luc Van Durme, Erembodegem,
  6709. bruggeman, Bavikhove, gepensioneerde
  6710. Ili Van Holsbeeck, Erembodegem,
  6711. Helena Neirinckx, Wijngaardstraat 28 9300 Aalst,
  6712. Peuteman Anita, Zedelgem, gepensioneerd lerares
  6713. Stroobant Joseph, Bredene, gepensioneerd
  6714. J.D. de Vroede, 2950 Kapellen BE, Pensioen
  6715. Nauwelaerts, Frankrijk,
  6716. Manu Behaeghe, Izegem, Zaakvoerder
  6717. Dupon Bert, 8470, retail
  6718. Geert Bocqué, AALST, PENSIOEN
  6719. Renaat Rogiers, Wichelen, Zelfstandig
  6720. FRANK DE VIS, Melle, N-VA Schepen Cultuur
  6721. laton, gent,
  6722. Diane Das, Geetbets,
  6723. Van der Elst, Frankrijk, gepensioneerd
  6724. Mertens, Scherpenheuvel,
  6725. Bulckaen, deerlijk, bediende
  6726. Kathleen Van Ryckeghem, Anzegem, leerkracht
  6727. senaeve patricia, oostende , verpleegster
  6728. De Backer Hugo, Deerlijk, Gepens.leraar
  6729. Leo Doise, Herent,
  6730. Van der Plaetsen Hendrika, Lochristi, zelfstandige (tekstverwerking)
  6731. vandecasteele Marc, Oostende,
  6732. Marianne Thys, Elsene, Eindredacteur
  6733. Kris Roose, Gent, Arts
  6734. Ronny ROOSE, Oostende, leraar
  6735. Suzanne Viaene, Gent, gepensioneerd
  6736. Rita Geens, Nevele,
  6737. Feyen Michel, Oostende,
  6738. Struys Rita, oostende,
  6739. Nella Winne, Pervijze, gêpensioneerde regentes
  6740. frauke, marke, logopediste
  6741. willy van den broeck, de haan, verzekeringsmakelaar
  6742. Dirk Debuysere, Ieper, Directeur Eekhoutcentrum
  6743. Laura Willems, ,
  6744. Annie Tanghe, 8560 GUllegem, auteur
  6745. nicole, Wondelgem, ambtenaar
  6746. jan troch, wieze, rentenier
  6747. Truus Van Gestel, Turnhout,
  6748. Saskia Broeckx, Linden,
  6749. Denutte Guido, 8410 - Rollegem, hotelier
  6750. heidie broes, brugge,
  6751. Etienne Bostyn, Heule,
  6752. mestdag Claudine, Bellegem, kleuterleidster
  6753. Jef Biesbrouck, Bellegem, ergotherapeut
  6754. Vandecasteele Ingrid, Tielt, opvoeder
  6755. devisscher miniek, oostende, leerkracht
  6756. Vyncke Christa, Eeklo, bediende
  6757. Alain Swimberghe, Assebroek, bediende
  6758. Nachtergale Gilbert, broek 67, 9860 Oosterzele, gepensioneerde
  6759. Lefevere, 8870 Izegem, gepensioneerd
  6760. A. Wynsberghe, Oostende, Leerkracht talen
  6761. Keukeleire Ides, 82OO Brgge, Lic. Lich.Opvoedig
  6762. Vispoel Marc, Zelzate, Arbeider
  6763. LAUWERS Jacqueline, 8000 BRUGGE, gepensionneerd
  6764. de bruyne mario, waterland-oudeman, arbeider
  6765. heremans, lebbeke, op rust
  6766. Marie Van Huylenbrouck, Kortrijk,
  6767. Goethals Marijke, Oostende, bankbediende
  6768. decoene, Gistel, gepensioneerd
  6769. Goossens Olaf, Schoten, leraar
  6770. Lucas Patrick, Oostende,
  6771. Geert Ceuppens, Betekom, leerkracht NT2
  6772. Kelly Couckuyt, Oostende,
  6773. Verbrugge Bart, Bellegem, Verz. makelaar
  6774. Marc Reynaert, Brugge, gepensioneerd tv-regisseur
  6775. Lecluyse, Bellegem, pensioen
  6776. caroline deneweth, Pittem, lerares
  6777. Seynhaeve Christine, Ruiselede,
  6778. De Wulf Noel, Ingelmunster, ambtenaar
  6779. Yasmine, Oudenburg, Student
  6780. Tristan-David Depré, Brugge, Student Romaanse UGent
  6781. trees beurskens-bras, den haag, analiste
  6782. De Jaeger Ludwine, Waterland-Oudeman, ziekenoppas
  6783. Ludo Coulier, Middelkerke, bediende
  6784. Bart Sabbe, 8400 Oostende, medewerker VOC Oostende
  6785. Braeckevelt Annemie, Roeselare,
  6786. Peter Delputte, Kortrijk, Professor
  6787. Annie Dehaemers, Westende, Verpleegster
  6788. Ilse Bickes, 2980 ZOERSEL, GEEN
  6789. Karel Vandendorpe, Brugge,
  6790. Marcel Dhoore, Brugge (St-Kruis),
  6791. Tine Lucas, Gent, Student
  6792. Mylle, Oudenburg, verzorgende
  6793. Bruyneel Luc, Deerlijk,
  6794. Margriet Carlier, 9660 Brakel, gepensioneerd
  6795. Gilliaert Marc, Oudenburg, douaneambtenaar
  6796. Pedro Lazoore, Bellegem,
  6797. liesbet vanessche, rollegem, student
  6798. Myriam Deneckere, Menen, lerares Nederlands met rust
  6799. Vansteenkiste Isabel, Ingelmunster, Zelfstandig thuisverpleegkundige
  6800. Athena Aspeslagh, Gent, Consular officer -Irish embassy
  6801. Louage, Bellegem, Leraar
  6802. Geert Vancompernolle, Torhout, Sr Sw Engineer
  6803. Peter Van Hove, Brugge,
  6804. Depuydt Jef, 8211 Aartrijke, gepensioneerde
  6805. maes jan, 8510 bellegem, op rust
  6806. vanhoutte guido, bellegem, apotheker
  6807. Simon Maricau, Gistel, student lerarenopleiding Latijn-Nederlands, KU Leuven
  6808. wuyts herman, zoersel, gepensioneerd
  6809. Jeroen Tassaert, Gent, Projectleider
  6810. nele deruyter, St. Margriete, opvoedster
  6811. Rudy Balcaen, Drongen,
  6812. Lena Ghyselen, Lo, gepensioneerd
  6813. Lut Van Huylenbrouck, 2980 Zoersel, gepensioneerde leerkracht
  6814. Ingeborg Beerlandt, TIELT, leerkracht Nederlands
  6815. Durnez Jacques, Wevelgem, gepensioneerde
  6816. Delaere, Ingelmunster,
  6817. vancompernolle filip, ardooie,
  6818. Helga Dalle, Brugge, Gepensioneerde
  6819. Willaert Laurent, Poperinge, leraar ond. op pensioen
  6820. Declercq Jean-Pierre, 8630 Veurne, ambtenaar
  6821. Monique Desander, Tielt, Gepens.kleuterleidster
  6822. vanhessche betty, oudenburg-roksem( B),
  6823. Destoop Luc, 8791 Beveren-Leie (Waregem), Bediende
  6824. De Mets Jo, Moorslede,
  6825. Ghesquiere Hendrik, Moorsele, gepensioneerd leerkracht
  6826. Vandekerckhove Micheline, Marke, gepensioneerd kleuterleidster
  6827. Jacobine van Zon, Essen, Documentatieverantwoordelijke
  6828. Geert Debels, Aalbeke, Schrijnwerker
  6829. Vandenkerkhove Anita, 8400 Oostende, bediende
  6830. Bart Oosterlijnck, Ingelmunster,
  6831. A. Maertens, Dadizele,
  6832. Bossuyt Eliane, Oostrozebeke,
  6833. sofie verhaege, sint eloois vijve,
  6834. Achilles Surinx, Kortrijk,
  6835. Patrick Vermeulen, Brugge, Bediende op rust
  6836. Karin carpentier, Middelburg Belgie, lerares Spaans volwassenenonderwijs
  6837. Meyfoidt jozef, Ingelmunster,
  6838. Dina Brendonck, Brugge, gepensioneerd
  6839. Tine Vanlauwe, Melle,
  6840. Mechele Katrien, Bredene, bediende
  6841. Erik Termont, Brugge, leerkracht
  6842. Margot Lamote, Oostende, Student
  6843. s.ubaghs, deurne,
  6844. Philippe Deleye, Waregem, gepensioneerd
  6845. An De Nil, Haaltert, Zelfstandige
  6846. Frans Bonte, Brugge,
  6847. Malfait, Essen, Technisch Bediende
  6848. nico coulier, middelkerke,
  6849. Arne Van Horen, Haaltert, Student Sjc Aalst
  6850. marc maeyens, 9991 adegem,
  6851. Wim Beurskens, Den Haag, leerkracht
  6852. Bekaert Annick, Oostende, Assistent Theater Manager
  6853. Blomme Erik, Oudenburg, burgerlijk ingenieur
  6854. vannieuwenhuyse lieve, Bellegem-kortrijk, hotelier
  6855. Luc Vanneste, Ardooie,
  6856. Mia Vandecasteele, Oostende, Zorggevende
  6857. Luc Van der Straeten, Harelbeke,
  6858. Deguffroy José, Aalter, ex-leraar geschiedenis en Nederlands
  6859. Guido Lagae, Veemarkt 39 bus12, leraar, vertaler-tolk
  6860. Braekevelt Marleen, Loppem,
  6861. Platteau Lieve, Peer,
  6862. Lauwers Godelieve, Lauwe, huisvrouw
  6863. Tryhou Greta, 8600 Diksmuide, gepensioneerde
  6864. sofie vynckier, lauwe,
  6865. Desopper, Nieuwpoort, gepensioneerd
  6866. RONDELEZ MARC, ROESELARE,
  6867. WYFFELS LYDIE, ROESELARE,
  6868. Brendonck Lily, , gepensioneerd
  6869. Jacques Oosterlynck, Kortrijk, ere-directeur Spes Noostra, Heule
  6870. Christine Vandererfven, Bissegem, lerares wiskunde
  6871. Geirnaert saidja, Brugge, Kader
  6872. lucien Galle, Roeselare, Lector
  6873. Tanghe Jan, 8000 Brugge,
  6874. Ver Eecke Ronny, Brugge, bediende
  6875. Bert Dezutter, Wingene, Ind. Ingenieur
  6876. Mieke Opstaele, Middelkerke,
  6877. Marc Torreele, Oostende,
  6878. Gyssels Alberic, Antwerpen, kweetni
  6879. Lily Demuynck, 2140 Borgerhout, leraar
  6880. Myriam Seaux, Assebroek, Gepensioneerd verpleegkundige
  6881. Devos Bart, Knokke-Heist ., Chirurg
  6882. regendörp, tervuren, gepensioneerd
  6883. JO Dewerchin, Harelbeke, Textielagent
  6884. Yannick Anné, Temse, student vergelijkende taalwetenschap
  6885. E. Naert, Oostende, gepensioneerd
  6886. Hilde Van der Vurst, 9340 Lede, gepens.germaniste
  6887. Sharon, Koekelare, Leerkracht
  6888. Libbrecht, Harelbeke, gepensioneerd
  6889. Liesje, Wilrijk, bediende
  6890. Pieter Vandenbussche, oostduinkerke,
  6891. Godfried Ghijsels, 9340 Lede, gepens.schooldirecteur
  6892. Rita De Lange, Zottegem, huisvrouw
  6893. De Moor Anita, 9840 De Pinte, gepension. verpleegk.
  6894. Damman Hugo, roeselare,
  6895. georgette De Vos, 8470, Gepensioneerd
  6896. Claire Schalck-Van De Velde, Oostakker, gepensioneerd
  6897. Reynaert, Ukkel,
  6898. Beth De Clerck, Sint-Andries, ambtenaar
  6899. Rosa Onderbeke, Deinze,
  6900. Delaere, Izegem,
  6901. Piet Rogiers, Gent, Restauranthouder
  6902. Bram Desmet, Astene,
  6903. Dirk Seynhaeve, Soquel, California USA, Burgerlijk Ingenieur
  6904. Françoise Catteeuw, Menen, studiemeester St. aloysiuscollege Menen
  6905. Veerle, Mortsel, bediende
  6906. Mieke Christiaens, Ingelmunster, vroedvrouw
  6907. chantal gerard, oostende, bediende
  6908. Bart Vliegen, hechtel, germanist/leerkracht
  6909. Vanfleteren Nele, Kwaremont,
  6910. redg steenkiste, oostende, pension
  6911. anne vanden broeck, Hoogstraten, zelfstandige
  6912. dehulsters, heldenplein 14/41, gepensionneerd
  6913. schalck lina, Lochristi, bediende
  6914. Katie Vynckier, Oekene, Zelfstandig
  6915. DUFOUR Patrick, 8800 Rumbeke, Gepensioneerde leerkracht
  6916. peter maes, Harelbeke,
  6917. Hugo Sinnaeve, Roeselare,
  6918. Hilde Van Dooren, Oudenaarde, lector
  6919. Hans Bousson, Oudenburg, Grafisch Vormgever
  6920. Veronique Deprez, Lovendegem, preventieadviseur
  6921. Lud Debeurme, Harelbeke,
  6922. Hilde Cosaert, Anzegem, Directie Leielandscholen Campus Stella Maris
  6923. Jos Tanghe, Westkerke, technisch adviseur
  6924. Annie Baelen, Izegem, onderwijzeres
  6925. Depaemelaere Chr., Ooike, Zelfstandige
  6926. Greet Breemeersch, Diksmuide, Bediende
  6927. De Leeuw Tuur, Harelbeke,
  6928. Deprez Kristof, 8800 Roeselare, Leerkacht SO
  6929. Magda Mertens, APPELTERRE-EICHEM, gepensioneerd
  6930. Benouwt Jens, Haringe, Laborant
  6931. Joke Verbeek, Kinrooi, leraar Nederlands/Engels, praktijklector lerarenopleiding KULeuven
  6932. Strubbe Elke, Gent, ambtenaar
  6933. Stefaan Croon, Heverlee, taaladviseur
  6934. Van Suetendael Werner, 17260 St André de Lidon / Frankrijk, Gepensioneerd
  6935. easton anne-marie, oostende, bediende
  6936. Maes Gerard, Ter Elst,30,Gullegem, Gepensionneerd
  6937. Dirk, brugge, kader
  6938. Kimpe Ronald, Rumbeke, Leerkracht
  6939. ringoir, oordegem, zelfstandige
  6940. Annette SwiMberghe, Sint-Michiels, Leerkracht
  6941. Kathleen Thomas, Brugge, ambtenaar
  6942. Luc Vandorpe, St.-Denijsestraat 133, 8500 Kortrijk, gepensioneerd leraar Nederlands
  6943. Hilde, Merksem (Antwerpen),
  6944. Bert Monnoye, Sint-Amandsberg, planner mobiliteit
  6945. Vermote Erik, kortrijk, ambtenaar
  6946. Vantyghem Roland, Eernegem, invalide
  6947. JOZEF ENGELBEEN, Guido Gezellelaan, 84,8540 Deerlijk, Gepensioneerd bankbediende
  6948. Marijke Parmentier, Deerlijk, gepensioneerd
  6949. Dejager Frieda, Deerlijk, gepensioneerde leerkracht
  6950. descamps luc, kortrijk,
  6951. Geldhof Maarten, Gistel,
  6952. Koen De Baets, Oostakker,
  6953. Jan Demarcke, Kortrijk, classicus
  6954. Stassen Albert, r.Laschet 8, 4852 Hombourg, arrondissementscommissaris,lid van het Conseil régional des Langues endogènes als vertegenwoordiger van het Limburgs van het N-O van de provincie Luik
  6955. Dirk Maes, Balen, ingenieur
  6956. Vlieghe Gaby, Deerlijk 8540 Harelbekestraat 3 0202, gepensioneerde apotheker
  6957. Debusschere Emeric, Oostende, Technieker/muziekant
  6958. bocque philippe, bredene, banketbakker
  6959. Berckmoes Rita, Merksem 2170, gepensioneerde
  6960. volcke juliana, sint-kruis brugge, lerares Nederlands Engels Duits (met pensioen)
  6961. Jos Maertens, Dadizele, orthopedagoog-met-pensioen
  6962. Pollet Luc, Brugge, Zaakvoerder
  6963. Yves Carrez, mechelen,
  6964. Robert BLOMME, ZINGEM, Gepensioneerde
  6965. Herrebout Mady, Bellegem, gepensioneerde
  6966. MEYSMAN JM, BRUGGE, GEPENSIONEERD
  6967. Magherman Dominique, koksijde, Militair
  6968. Linde vercammen, Gentbrugge, Leerkracht sec onderwijs
  6969. vermeersch - stroom, middelkerke, vroeger boer nu pensioen !
  6970. Hieronymus Somers, Schoten, op rust gesteld ambtenaar
  6971. Tomas Uittenhove, Bredene, Student Taal- en Letterkunde
  6972. Jeroen Cuvelier, Gent,
  6973. Beke Isabelle, Izegem, onderwijzeres
  6974. I. Ubaghs, Deurne,
  6975. Bouters Luk, Gent, opleidingsdirecteur Arteveldehogeschool
  6976. Van Der Eecken Istvan, Schellebelle, Administratie
  6977. Vanessche Alois, Kortrijk - Bellegem, Gepensioneerd
  6978. Sarah De Hert, Gent, leerkracht
  6979. RAES GODELIEVE, 9040 Sint Amandsberg, gepensioneerd
  6980. Luc Verhetsel, Lovendegem, leraar fotografie
  6981. Soens Patrick, Ledegem/Rollegem-Kapelle,
  6982. Laurens De Keyzer, ,
  6983. Sabine Kindt, Heule,
  6984. Erna Maebe, Waregem, gepensioneerd
  6985. Peter Maus, Brugge, Bediende
  6986. Henk de Baene, Asper,
  6987. Decaluwe, Heule, vrijwillige lesgever dialecten bij Ziekenzorg CM
  6988. herremans, deurle, bediende
  6989. Finaut Ilse, Oudenburg, Paramedisch werker
  6990. annemiek seeuws, gent, redacteur
  6991. elly stevens, melle,
  6992. TROOSTER Marie-Louise, Stijn Streuvelsstraat 27 8800 Roeselare,
  6993. Lutters Annemie, Brugge, logopediste
  6994. STEENLANT MARC, Stijn Streuvelsstraat 27 8800 Roeselare,
  6995. Rita Vandaele, Oostkamp, gepensioneerd
  6996. DEwilde Johan, 9220 Hamme,
  6997. Michael De Lausnay, Brussel, fotograaf
  6998. Lore Assez, Kortemark, administratief medewerker
  6999. Uytterhaegen Frency, Zottegem,
  7000. Peter Verrydt, Mechelen, Studiomeester bij Transkript vzw. voor mensen met een leesbeperking.
  7001. Willem Van Cauwenberghe, Mariakerke, opvoeder-huismeester
  7002. Geert Van Tieghem, Brugge,
  7003. Cardoen Frans, Wevelgem, gepensionneerd
  7004. Jan Van den Bossche, Deerlijk, directeur basisonderwijs
  7005. joan vande wiele, knokke, verkoopster
  7006. Danny Cantaert, Zottegem, Invalide
  7007. Erik De Smet, Semmerzake, Leerkracht
  7008. Proost Stephanie, Gent, Student
  7009. Caeldries Raf, Sinaai, Pensioen
  7010. Rik Tommissen, Maasmechelen, Leerkracht
  7011. Valerie Vandercruyssen, Izegem, leerkracht
  7012. Nevejant Greta, GITS, leerkracht
  7013. Bert Gielen, Gent, Bedrijfsadviseur
  7014. Van Wettere Marnix, Oudenaarde, Arbeider
  7015. Carla Mylle, Oostende, Psychopedagogisch werker
  7016. Dheedene Remi, Deerlijk, gepensionneerd
  7017. Van Damme Ingeborg, Zottegem, kinesiste
  7018. decoene lut, 8730 beernem,
  7019. Hilde Devos, Marke, bediende
  7020. paul brichau, 8730 beernem, gepensioneerd
  7021. Vandewalle, Westkerke, Zelfstandig
  7022. Laurette Wittouck, Roeselare, psychologe
  7023. Vandaele Bertrand, Zedelgem, Gepensioneerd
  7024. sabien, harelbeke,
  7025. Rita Soenen, Izegem,
  7026. Gilbert Cappelle, 8800 Roeselare, Gewezen leraar Nederlands
  7027. ernest verlinde, Beernem, Gepensioneerd
  7028. Staf Beelen, 8500 Kortrijk, gepension. leraar
  7029. Strubbe Jan, 8200 Brugge, romanist
  7030. Hilda Schalck, Hilvarenbeek, schrijver
  7031. A.Lecluyse, Ledegem, gepensioneerd
  7032. Vanrie Omer, 8730 Beernem, gepen.
  7033. Gillioen Stephanie, Herzele,
  7034. Tom Boersma, 9270 Laarne, Onderhoudsmonteur
  7035. Van Coppenolle Roland, 9600 Ronse, op rust
  7036. Bernard Naert, harelbeke, gepensionneerd
  7037. Verstraete Marin, Wielsbeke, Treinbestuurder
  7038. De Veirman Rachel, Gent, onderwijzeres /pensioen
  7039. Anton Ervynck, Gent, archeoloog
  7040. roger busson, rotselar, emeritus kuleuven
  7041. Davy Levis, Gentbrugge, Consulent VDAB
  7042. Annie vandaele, Gent,
  7043. Vanovertveldt Bianca, Ronse, Ambtenaar
  7044. Provoost Ann, St. Andries, bediende
  7045. Hoirelbeke johan, Roeselare, treinbestuurder
  7046. De Jaeger Timothy, Merelbeke, Consulent VDAB
  7047. Maaike Corteville, Ingelmunster, leerkracht
  7048. Paul van Calster, Gent, Redacteur
  7049. Ann David, Gent,
  7050. CARPENTIER, BRUGGE, gepensioneerd
  7051. JAN HENKENS, lebbeke langestraat 131, gepensioneerd
  7052. An Theys, Loppem, ingenieur
  7053. vandycke, roeselare, ambtenaar
  7054. Desmet Kimberley, Ooigem,
  7055. SOMERS JACQUES, Sint Kristoffelstraat 1274 8310 Assebroek, gepensioneerd
  7056. Raf LIBERT, 9700 OUDENAARDE, op rust
  7057. Vanwynsberghe Bernard, Deerlijk,
  7058. Debruyne Luc, 8000 BRUGGE, gepensioneerd
  7059. Lobke Vanwynsberghe, Borgerhout, Ir.
  7060. Alfred Penel, Koksijde, Gepensioneerd
  7061. Simons Raymond, Oostende, animator voor kinderen, gids, acteur
  7062. DESERANNO Geert, Roeselare, gepensioneerd.
  7063. Lobelle, Ieper, bruggepensioneerde
  7064. Piet Waelkens, Waregem, Zelfstandige
  7065. Carlos Malfait, Kortrijk-Bellegem, gepensioneerd docent THO
  7066. Smets Jean, 3360 Korbeek-Lo , Kunstenaar
  7067. Claeys Kris, Marke, diaken
  7068. cleenwerck willy, oostende, gepensioneerd bediende
  7069. wouter de bruyne, aalst, oud-leraar
  7070. Pillen Dries, Kachtem,
  7071. Myriam Fernande, Torhout,
  7072. Katrien De Bock, Gent,
  7073. Steven Lowie, Keerbergen, IT-er
  7074. Klaas Annys, Oudenburg, Student
  7075. Joke, Brugge, Communicatieverantwoordelijke
  7076. Jacques Vander Haeghen, Oudenaarde, gepensioneerde
  7077. Nadine Cottignies, Sint, Bediende
  7078. Dirk Ooms, Oostende, musicus
  7079. Christiane Aerts, Mol,
  7080. Karel Proost, Malle,
  7081. Desmet, Desselgem, Management Assistant
  7082. Dupont, desselgem, Ambtenaar
  7083. Detavernier Chris, Bellegem, Verpleegkundige
  7084. Gerd De Clerck, Vilvoorde, docent
  7085. Raymonde Vanden Broeck, Malle, Bediende
  7086. DEPAMELAERE, 8570 VICHTE, gepensioneerd
  7087. Paul Beghin, Herent, gepensioneerd docent, taalliefhebber
  7088. Trees Iliano, Izegem,
  7089. Reynaert matthi, Aalter, Zelfstandig
  7090. Jolien Ghekiere, Roeselare, Student
  7091. Trees Van Den Driessche, Harelbeke, gepensioneerde lerares talen SO
  7092. Marian Van den Bunder, Gent, Leraar
  7093. opstaele wilfried, middelkerke,
  7094. Van Belle Bart, 8500 Kortrijk, Bediende hoger middenkader
  7095. Patrick Mertens, Lebbeke, directeur basisschool
  7096. Jos Casier, Gentbrugge,
  7097. Bart Hollevoet, Brugge,
  7098. DUPREZ HERMAN, BELLEGEM, leraar op rust
  7099. André Priem, ingelmunster, gepensioneerd
  7100. magda van steenberghe, de pinte,
  7101. Dimitri Vanden Bossche, Oostakker, chauffeur
  7102. lafaut Freddy, Mispelstraat23 ardooie, gepensioneerd verpleger
  7103. Gudrun Devlieghere, Veurne, leerkracht talen
  7104. kristien meewis, gent, ambtenaar
  7105. Paul Wallaert, Sint-Laureins,
  7106. Luc Vandenberghe, AAlst, gepensioneerd(ingenieur)
  7107. Bert Vervaet, Lochristi-Zaffelare, leraar met pensioen maar niet op rust
  7108. Albert Schrever, Geraardsbergen, germanist
  7109. Paul Dierick, Kessel-Lo, psycholoog
  7110. Martine Stevens, Kessel-Lo, Verpleegkundige
  7111. De Backer Rudy, Jabbeke, zelfstandige
  7112. Hilde Cammu, Erembodegem,
  7113. rik vandoorne, izegem, brugpensioen
  7114. nuyts dirk, malle, bediende/illustrator
  7115. Hilde Vanborm, Drongen, consulent
  7116. De Beule Pascal, Brugge, bediende
  7117. Debeerst Annick, Waregem, huisvrouw
  7118. Ignaas Desmet, Oostrozebeke, geneesheer
  7119. Amelie De Clercq, Gent,
  7120. Jan De Troetsel, Schelle, Bediende
  7121. Albert Detavernier, Oostrozebeke, gepensioneerd
  7122. vierstraete chris, ingelmunster, elektricien/werkplaatsoverste
  7123. Geert Orgaer, 8870 Izegem, schooldirecteur
  7124. Van Genechten Josee, Mol, bruggepensioneerde
  7125. Chris Kerfs, Turnhout, diëtiste
  7126. Roger Tas, Zarlardinge, Gepensioneerd leraar
  7127. Davie Moerman, Kortrijk, Treinbestuurder
  7128. Nele Schroyen, Peer, leerkracht
  7129. BONTE ANN-LIES, INGELMUNSTER, ZELFSTANDIGE
  7130. Karol Moeyaert, Izegem, Kleuteronderwijzeres
  7131. Fevery Lieve, oostende, gepensioeneerd
  7132. Nicole Van Hoof, Mol, gepensioneerd
  7133. Bo Van de Woestyne, Gent,
  7134. van santvliet, schoten,
  7135. Ann Poelman, De Pinte, lerares
  7136. jan schelstraete, melle, opleidingscoördinator
  7137. Driessens Greet, Ardooie,
  7138. philippe vandeputte, 8780 oostrozebeke, gepensionneerd
  7139. Delaere Vera, izegem, verpleegkundige
  7140. johan, bellegem, militair
  7141. Daniël Reyntjens, Oudenaarde, Directeur Basisonderwijs
  7142. Mortier Rita, Middelkerke, kleuteronderwijzeres
  7143. Marcel Huysman, 97 Schapendries 9700 Oudenaarde, gepensioneerde
  7144. Johnny De Gruyter, Pulderbos, IT
  7145. Van de Velde Marijke, Wetteren, ZAAKVOERDER
  7146. saey katelijn, Melle,
  7147. Berghman Nicole, Rumbeke, Verpleegkundige
  7148. Ghesquière, Gits, leraar
  7149. Annelies Vanoverschelde, Drongen, Leerkracht
  7150. maarten veys, izegem, it manager
  7151. Kamiel Bogaert, Geraardsbergen,
  7152. Rita Lamon, Wijgmaal 3018, gepensioneerde kleuterleidster
  7153. Sonja Engels, Koksijde, beroepsmilitair
  7154. Oosterlynck, Roeselare, Leerkracht
  7155. Ronsse B., Oudenaarde, gepenslonerde
  7156. Vanryckeghem luc, De Panne, Ambtenaar
  7157. De Graeve Monika, Oostakker, brugpensioen
  7158. Benoit Marechal, 9750 Zingem, psych. verpleegk. uz Gent
  7159. Veerle Maertens, Lichtervelde, kleuterleidster
  7160. Ineke Van Put, Edegem,
  7161. Maja Geerts, RAnst, Product manager
  7162. Hannelore Deceuninck, Roeselare, docent verpleegkunde
  7163. Ann Dejonghe, Drongen, logopediste
  7164. Anniek Seys, Eernegem,
  7165. dimitri moenaert, zaffelare, schilder en decoratiewerken
  7166. Stijn Segers, Aalst, redacteur/winkelbediende/muzikant
  7167. Isabelle Sabbe, Kortrijk, leraar
  7168. Kim Bogaerts, Hoogstraten,
  7169. DEBLIECK JEAN-PIERRE, WULPEN, gepensioneerd
  7170. Bart Goris, Antwerpen, bediende
  7171. Els Van Biervliet, Zwijnaarde, apotheker
  7172. lemoine, 2275 gierle, op rust
  7173. RENS, WESTMALLE, Pensioen
  7174. Dimitri Herreman, Roeselare, verpleegkundige
  7175. Goossens Marlies, izegem, zonder
  7176. Helga Schallenbergh, Bonheiden,
  7177. de cleer, meetkerke, gepensioneerd
  7178. planckaert huguette, oostende, verkoop
  7179. gaston van camp, zoerselhoek 40 2980 zoersel, havenarbeider op pensioen
  7180. Ann Ruelens, Heusden OVL,
  7181. Georges Antheunis, Zwijnaarde, ambtenaar
  7182. Marie-France De Kock, Brussel,
  7183. Chris Cleeren, Schoten, voormalig Algemeen Directeur VRT Radio
  7184. De Bruyn, Antwerpen, huisvrouw
  7185. René DE MUNTER, Duffel, preventiedeskundige
  7186. Jeroen Van Der Heyden, Haaltert, Onderwijzer
  7187. Swerts Marc, Vlezenbeek, Zelfstandig trainer/coach
  7188. Maes Raphaël, Wingene, Secretaris HK\\"Ons Wingene\\"
  7189. Stijn, Woumen/DenHaag, Manusjevanalles
  7190. Callens Rik, Hooglede, Leerkracht
  7191. An Walschaerts, mechelen, student
  7192. Van Eeckhoutte Julien, Deerlijk, leraar op rust
  7193. clinckemaillie sonja, roeselare,
  7194. Jo Hannes, 2500 Lier, gepensioneerd
  7195. Rita Jordens, 2500 Lier,
  7196. vandenberghe dominique, harelbeke, militair
  7197. CORTEEL KARIN, malle,
  7198. Vandenberghe Katrien, hooglede, docent
  7199. Herwig Verdonck, Ledeberg (Gent),
  7200. KRIS SIMONS, Kortrijk,
  7201. Roger Puissant, 3150 Haacht, gepensioneerd leraar
  7202. dejaegher, 8800 Roeselare,
  7203. Clinckemaillie Erik, Lichtervelde,
  7204. Geert Janssens, Harelbeke,
  7205. Guido Verreth, Kortrijk-Marke, gepensioneeerd
  7206. Cottignies Jean-Pierre, 8800 Rumbeke, Leraar
  7207. Griet Maréchal, 9000 Gent, ereafdelingshoofd Algemeen Rijksarchief
  7208. Raf Lievens, Aalst, IT Developer
  7209. Bonnier Marc, Appelterre, gepensioneerd bediende
  7210. Defoort Andy, Heule, Nijveraar
  7211. Martens Veerle, Roeselare, docent Hoger Beroepsonderwijs verpleegkunde
  7212. van den broucke koen, roeselare,
  7213. Renaat Vanwynsberghe, Paterstraat 4 8540 ,
  7214. Vandenberghe Eric, 8670 Koksijde, Gepensioneerd
  7215. Frank Vandewiere, Vichte, docent
  7216. Koen Lievens, Mere, onderwijzer
  7217. Pi Rumbaut, Borgerhout, Leraar
  7218. Heidi Deleu, rumbeke, verpleegkundige
  7219. Vanwijnsberghe Christiane, Deerlijk, huisvrouw
  7220. kints rita, sint-denijs, gepensioneerd
  7221. Frans Peetermans, Gooik, onderwijzer
  7222. Vervaecke Jean, rumbeke, gepensioneerd
  7223. Hans De Mits, Eeklo, bankbediende
  7224. Griet Goderis, Moorslede, opvoeder/begeleider
  7225. Cardoen Magda, Ledegem,
  7226. Ines De Scheemaeker, oostende, bediende
  7227. frans vandaele, Brugge, zelfstandige
  7228. Demuynck Eduard, Aartrijke, gepensioneerd
  7229. Beatrijs Maréchal, Edegem, Apotheker (op rust)
  7230. Vanaeken Veerle, Beerse, Advocaat
  7231. dewaele joseph, deerlijk, deerlijk
  7232. Jan Vertommen, Duffel,
  7233. Vandermeulen Bea, Izegem, verpleegkundige
  7234. Louage, oorslede, apotheekassistente
  7235. pools pieter, geraardsbergen, brugpensioen
  7236. Bart Hermans, Oud-Turnhout,
  7237. PATRICK PEETERS, LEFFINGE, LEERKRACHT
  7238. Mie Verplaetse, Waregem, Orthopedagoge
  7239. Geert Bockaert, Gent,
  7240. Leo Dansaert, Wilrijk,
  7241. Felicien Wallays, Hulste, Gepensioneerd
  7242. Roger Vervaeke, Herent,
  7243. Lieve Nicaise, Veltem-Beisem,
  7244. Jos Rombouts, Zandhoven, hogeschooldocent Nederlands en lid van twee heemkundige kringen
  7245. Van Meirhaeghe Joris, Gavere, gepensioneerde
  7246. Betermieux Hendrik, Torhout,
  7247. Hans Braem, Vladslo, verkoper
  7248. Houthoofd Peter, Roeselare,
  7249. Jelle Marechal, Randwick, webmaster
  7250. Van Steendam Freddy, Oudenaarde, Gepensioneerd
  7251. Rosita Haelewyn, Torhout,
  7252. Scherpereel Gerard, 8560 Wevelgem, Gepens.
  7253. anne, wervik,
  7254. Christiaan Janssens, Zoersel, commercieel directeur
  7255. Ghisleen De Mits, Sleidinge, Gepensioneerd
  7256. Herreman Christine, 8800 Roeselare, Brugpensioen
  7257. Inke De Leeuw, Deerlijk,
  7258. Annelies Gesquière, Gent, Afgestudeerde Nederlandse Taal- en Letterkunde
  7259. verlinden louis, ardooie, werkloze met toeslag
  7260. Karel De Caluwé, Heusden - Destelbergen, pre-press medewerker
  7261. Geeraerts Chantal, Brugge, Geneesheer-dermatoloog
  7262. Quackelbeen Freddy, Roeselare, vakbondssecretaris
  7263. Robert Stouthuysen, Turnhout, ere voorzitter VEV
  7264. Laurez Noël, Brakel,
  7265. Ghysels Victor, ,
  7266. Gerd Vanderostyne, Sint-Laureins, Usability Designer
  7267. René Beyst, Aartselaar, Vz. Heemkundige Kring Aartselaar
  7268. Ghislaine Anckaert, Borchtlombeek,
  7269. Hugo Van Laer, Borchtlombeek,
  7270. Gouwy Ellen, Koolskamp, onderwijzeres
  7271. Edgard Seynaeve, Roeselare, gepensioneerde ambtenaar
  7272. André De Landtsheer, Dendermonde, Bedrijfsarts
  7273. lAMPAERT HILDE, Beveren - Leie, bediende
  7274. vandenberghe, Zoersel, gepensioneerd
  7275. Georges Breemeersch, Izegem, gepensioneerde leraar
  7276. decabooter sonja, Oostende, huisarts
  7277. De Baets C., MALDEGEM, pensioen
  7278. Marijke De Praetere, Izegem, germaniste
  7279. Jean Pierre Wylin, Kortrijk, Ambtenaar
  7280. gusta van aelten-de ceuster, Kasterlee, huisvrouw
  7281. Femke De Lameillieure, Ruddervoorde,
  7282. mike both, antwerpen,
  7283. popelier christine, roeselare, huisvrouw
  7284. Saskia Bekaert, Dadizele, Commercieel bediende
  7285. Katrien Seynaeve, ,
  7286. Nathalie Calis, Zonnebeke, Bekaert NV
  7287. Nathalie Calis, Zonnebeke,
  7288. Natalie Vanderhaeghen, Wakken,
  7289. inge verbeke, assenede, bediende
  7290. Rose-Anne Mesdag, Assenede, Verpleegkundige
  7291. Tineke Van Ingelgom, Malderen,
  7292. Juwet Tim, Kessel Lo,
  7293. Liesbeth Verstreken, Zoersel, schepen voor cultuur Zoersel
  7294. Marguerite Bastien, Tervuren, juriste op pensioen
  7295. Verdonck, Wondelgem, pensioen
  7296. Ysenbrandt, Wondelgem,
  7297. Vansteenkiste, Westerlo, bruggepensioneerde secretaresse
  7298. Chantal Vandekerckhove, Oostduinkerke, docent/pedagogisch coördinator
  7299. emiel de block, gent, beeldhouwer
  7300. Nicole Van Buggenhout, Mechelen,
  7301. cleymans, Meldert - Aalst, + 65
  7302. Marcel De Vos, Halle - Zoersel, ondernemer
  7303. Rammeloo Nadine, 8800 Roeselare, bruggepensioneerd
  7304. mia, 2400 Mol,
  7305. Eddy Tanghe, Kortemark,
  7306. Demeulenaere Frans, 3200 Aarschot, op rust
  7307. christiane willems, balen,
  7308. Marleen Romel, Kortrijk, Boekhoudster
  7309. Jean-Paul De Loecker, Gooik, leraar/ voorzitter Heemkundige Kring van Gooik
  7310. Caroline Truillet, Mol, bediende
  7311. Ilse T\'Jonck, Gistel, studente taal- en letterkunde
  7312. Luc Guillemin, Izegem, ambtenaar
  7313. Peeters, Zoersel, huisvrouw
  7314. Vernimmen Lily, Boechout, zelfstandige - op pensioen
  7315. arteel, roeselare,
  7316. Erik depoortere, Rumbeke, Gepensioneerd
  7317. Ellen Delaere, Emelgem, leerkracht
  7318. Peter Cnudde, Heusden-Destelbergen, Ontwerper
  7319. Paul De Winne, Oostakker, gepensioneerd onderwijsinspecteur
  7320. vermaerke roger, 9840 De Pinte, verplegeegkundige
  7321. Frank Vander Plaetse, Averbode,
  7322. Elisabeth Debevere, Nieuwpoort, Stadsbeiaardier
  7323. Anton Van Bael, Antwerpen,
  7324. Marijs Totté, ranst,
  7325. de potter caroline, oudenaarde, arbeidster
  7326. Jeannine Van Immerseel, Boechout, notarisbediende - gepensioneerd
  7327. LOONIS FRANCIS, roeselare,
  7328. Eric Janssens, Antwerpen, Antiquaar
  7329. Marnix Bosschaert, Merelbeke, leraar
  7330. Els Timperman, Bredene, Ambtenaar
  7331. Gheysen Goedele, Zwijndrecht, Apotheker
  7332. Pol Heldenbergh, Izegem,
  7333. Carol Couturier, Ranst,
  7334. Lut Damman, ingelmunster,
  7335. ingridraes, west vlaanderen , weduwe
  7336. Sabbe, Westkerke,
  7337. Adriaenssens Walter, 2520,
  7338. hans vanderbeke, bellegem,
  7339. Lievens Herwig, erpe mere, o
  7340. Harry Moyson, Grimbergen,
  7341. Annie Warge, Mechelen, kassierster
  7342. Els Delande, Mol, vertaalster
  7343. Dehaes martine, Bertem, Bediende
  7344. Van de Velde Danny, Halle - Zoersel, Technisch bediende
  7345. Bart Vandamme, Izegem, Ontwerper - Tekenaar
  7346. Paul De Ryck, Erpe-Mere, Beeldend kunstenaar
  7347. Karel De Beuckelaer, Drie Riviere Zuid Afrika, ingenieur
  7348. Bruggeman Jean-Pierre, 8300 Knokke, gepensioneerd
  7349. Dejaegher, Roeselare,
  7350. Ann Vandeput, Bierbeek, Bediende
  7351. Donna Cool, Kortemark, bediende basisdienstverlening
  7352. Pieter Devos, Roeselare, Commercieel Directeur
  7353. Griet Cinjaere, Roeselare, Onderwijzeres
  7354. chris poot, berchem, gepensioneerd
  7355. Roger De Visscher, 2820 Bonheiden,
  7356. Verhaeghe Nadine, Rollegem Kapelle,
  7357. Karin Wouters, Puurs, bediende
  7358. KAREL DE PELSEMAEKER, G\\' BERGEN, Archivaris
  7359. christine schotte, zottegem,
  7360. lia de wilde, 3221, bibliotheekmedewerkster
  7361. Marleen Force, Houthulst, ambtenaar
  7362. Verbruggen Ingrid, Mol,
  7363. Lieve Cardon, Roeselare, bediende
  7364. vandendriessche annelies, izegem, huisvrouw
  7365. Filip Bastiaen, Aalter, redactiesecretaris Appeltjes van het Meetjesland
  7366. tine moeyaert, zwevegem, lerares
  7367. Hilde Engels, Everberg, Gedelegeerd bestuurder
  7368. Jelleke Vanooteghem, Menen,
  7369. Steven Cockheyt, Knesselare,
  7370. Johan Desmet, Melle, Invalide
  7371. Lauran Toorians, Loon op Zand (NL), historicus & taalkundige
  7372. Moerman Pol, Zillebeke,
  7373. desplentere alain, moorslede, bruggepensoeneerd
  7374. Van Nuffel, Dendermonde, laborante
  7375. José Decapmaker, Ieper, Gepensioneerd
  7376. Magda Marchand, ledegem, Consulent Servicelijn
  7377. Evelyn De Backer, 8560,
  7378. Lecluyse Ivan, Deerlijk, gepensioneerde leerkracht Nederlands
  7379. Jan Vanbrabant, Hasselt, zelfstandige
  7380. Loes Hermans, Kasterlee, jeugdanimator
  7381. Christine Serpieters, Diksmuide, ambtenaar
  7382. Peter Van Laer, Lennik,
  7383. Marleen Scholiers, Mechelen,
  7384. Marc Van den Cloot, Malle, voorzitter Familiekunde Vlaanderen
  7385. VANDEVELDE Michèle, Braine-l\\'Alleud (Eigenbrakel), gepensioneerd
  7386. Maaike, Ledegem, bediende
  7387. jo linsen, Diegem, landmeter
  7388. Gaspard Vandoorne, Izegem, zelfstandige
  7389. Heyns Dirk, Brugge,
  7390. Vandenberghe Sophie, Zwevezele, ambtenaar
  7391. Dries Janssens, Mechelen, copywriter
  7392. Patrick Deleu, Emelgem, Erkend Boekhouder - Fiscalist
  7393. Benoit Suykerbuyk, Sint-Gillis-Waas,
  7394. erik vandeweerdt, hasselt,
  7395. Decuypere Katrijn, Beselare, erfgoedmedewerkster
  7396. Philippe, AALTER,
  7397. De Ceulaer Guy, Keerbergen,
  7398. Cremers Guy, Hasselt, op pensioen
  7399. Sabien Snaet, Ledegem, bediende
  7400. dewit, balen,
  7401. Dirk Seynaeve, Izegem,
  7402. Ingrid De Pourcq, Gent,
  7403. Ann Lauwers, Waregem, Verpleegkundige
  7404. Greet Lannoy, Harelbeke,
  7405. Siham, Brussel,
  7406. Pieterjan Lannoy, Gent,
  7407. cedric limani, brussel,
  7408. Walter Resseler, Antwerpen, bliotheekmedewerker op rust
  7409. hubert peeters, mechelen, gepensioneerd
  7410. Frieda Dupas, Rotselaar,
  7411. Nauwelaerts, Middelkerke,
  7412. Lieve HERREMAN, GENT,
  7413. Bouwen Julien, Bouwel,
  7414. Coenen, 3700 Tongeren, gepensioneerd
  7415. VANDERVEE, ANTWERPEN,
  7416. Willy Petitjean, 3800 - St.-Truiden, gepensionneerd
  7417. Pauwels Marc, Izegem, gepensioneerd
  7418. Johan Van Laere, Eeklo,
  7419. Lucy Van hamme, Deurne, Tolk
  7420. André Philippaerts, sint-truiden, gepensioneerd leraar
  7421. Chris Mathijs, Sint-Truiden, Acteur / Regisseur
  7422. gouwy nancy, OOSTENDE,
  7423. Wie Van Dun, Bouwel, kinesiste met pensioen
  7424. vanlaer, sint-truiden,
  7425. Lambert, Wenduine,
  7426. JONCRET, BRECHT, ere-inspecteur - adviseur
  7427. Renée Boey, Wilrijk, gepensioneerd
  7428. Marc Van Herbruggen, Grobbendonk,
  7429. Erna De Ridder, grobbendonk,
  7430. Janssens Geert, Veurne, Teikenoare
  7431. Rik Lannoy, Roeselare, bruggensioneerd
  7432. Rita Declercq, Roeselare, verzorgende
  7433. Mija Symoens, Brussel,
  7434. Luyckx, Sint-Truiden,
  7435. Hilde Deponthière, 9040 Gent, gepensioneerd
  7436. Jonckheere Jan, Westkerke W VL, loodgieter
  7437. Van Laere Eric, ,
  7438. De Paepe Liliane, 9890 Gavere/Asper, gepensioneerde
  7439. johanna Adriaans, Antwerpen, Kunstenares
  7440. Josefien Pille, Oekene,
  7441. LAMS Paulette, 8600 Leke, gepensioneerd
  7442. GOSSIAUX Didier, 8400 Oostende, gepensioneerd
  7443. Wim Adriaenssens, Ranst, student
  7444. White William, Eeklo, leerkracht
  7445. De Vlieger Paula, Ursel, gepensioneerd
  7446. Kerensa Ghyselbrecht, Middelkerke,
  7447. Trees Vandenbussche, Betekom, consulent
  7448. Patricia Soetaert, Middelkerke,
  7449. vandenbroucke arlette, oostende, zonder
  7450. Alex Van hamme, Deurne, Werkzoekende
  7451. Jules Goris, Edegem, Met pensioen
  7452. Erik Essers, Mol, Bediende
  7453. Van de Sande Robert, Hasselt, gepensionneerd
  7454. Henk De Reviere, Aalter, Pedagogisch Begeleider Basisonderwijs Bisdom Gent
  7455. Van de Broeck, 3360 Bierbeek, gepensioneerd ambtenaar
  7456. Frans Poortmans, Heist op den berg, Gemeenteraadslid
  7457. De Vleeschouwer Daniël, Gavere,
  7458. Hedwig Vigoureux, 2100 Deurne, ergotherapeute
  7459. Brans Walter, Antwerpen,
  7460. Anckaert, Borchtlombeek, Gepensioeneerd
  7461. Arnaud Gossiaux, Koekelare, arbeider
  7462. Dossche Daniel, Aalst,
  7463. Termote Saskia, Zwevezele,
  7464. Bertels Rudy, mol, bediende
  7465. sabbe, oostende,
  7466. Bob Castelein, Antwerpen, bediende
  7467. Veerle van der Loo, Antwerpen, gepensioneerde secretaresse
  7468. verstappen patrick, gingelom,
  7469. Renson luc, sint truiden ,
  7470. Mooren Els, Mol, Bediende
  7471. josiane Frans, Zoersel, Leerkracht Nederlands
  7472. Nicole Smet, Brecht,
  7473. Verheyden Romain, Lubbeek, gepensioneerd
  7474. Reniers Jos, Sint-Truiden,
  7475. Valerie De Witte, Gent,
  7476. Lut Vermeir, Grimbergen, onderwijs
  7477. Filip Allaert, Tielt, Bediende
  7478. Bie Soetaert, Gent,
  7479. Walter Van Regemortel, Deurne (Antwerpen), Gepensioneerd
  7480. Janine De Vleeshouwer, Mechelen,
  7481. Demeyere, Deurne 2100, expediteur
  7482. Helsen Peter, beerse, bediende
  7483. MARC WILLEMS, SINT TRUIDEN ,
  7484. Roland Huygen, 2100 Deurne, keramist
  7485. Kathy Van Reusel, Bern (Zwitserland), Ambtenaar
  7486. Annelies Ooms, 2221 Booischot, Verpleegkundige
  7487. Johan Persyn, Lierde, Diensthoofd Communicatie HoGent
  7488. Vermeulen G, mol, bediende lid kamer van Heemkunde
  7489. kathleen Smolders, sint truiden, kinesiste
  7490. Van hamme Erik, Antwerpen,
  7491. Tamara Ceuppens, wiekevorst,
  7492. Caroline Verellen, Wiekevorst, bediende
  7493. Axel ghillebert, Leke, Werkmens
  7494. wilms, zaanstraat 2 , pensioen
  7495. Stijn Van Loock, Middelkerke, cultuurbeleidscoördinator
  7496. Edith Vermeiren, Antwerpen, restauratiearchitect
  7497. Van Roey, Wijnegem 2110, pensioen
  7498. Bea Perriens, Gent, Coördinator Yesterday
  7499. De Landtsheer, Jeanine, Hove, onderzoeker
  7500. jos lens, hasselt,
  7501. De Wacker C., ,
  7502. Renaat Svchraeyen, Kalmthout, gepensioneerd
  7503. Brackx Carlo, 8433 Middelkerke, gepensioneerd
  7504. Steven De Waele, Zaventem, Museummedewerker
  7505. Karel Cornelis, wouter haecklaan 8 te 2100 deurne, gepensioneerde
  7506. peter collart, Beringen,
  7507. heymans, Anzegem, Bediende
  7508. Filip Hendriks, Balen,
  7509. Ineke Cleymans, 2600 Berchem, secretaresse
  7510. Chris Calluy, Berchem,
  7511. maaike, jabbeke, leerkracht
  7512. Ellen Van Oekelen, Hoboken,
  7513. Brijon Frans, WIJNEGEM,
  7514. Frans Smet, Antwerpen, gepensioneerd
  7515. Loman Marjan, Zottegem, Lerares Woord/Toneel
  7516. Fernand Marchand, Zwalm, gepensioneerde
  7517. Marijke Verhue, Roeselare, ambtenaar
  7518. Maïté Van Houtte, Lendelede,
  7519. Bénédicte Puystiens, Lendelede, Zaakvoerder
  7520. Hector van Oevelen, Sint-Niklaas, Schrijver, dichter, taalminnaar
  7521. Bruyneel Peter, Alken, Sales Manager
  7522. Lucien Lefevere, 8434 Middelkerke, gepensioneerde
  7523. Lemoine, 3800 St.-Truiden,
  7524. Sam Cleymans, Berchem, Student
  7525. Thomas Ameloot, Diksmuide,
  7526. Jos Callebert, Stekene, Gepensioneerd
  7527. Jean Goris, 2600 Berchem, gep.rijkswachter
  7528. Omer Gennez, Bierbeek, Op pensioen
  7529. Jolien Derck, Ingelmunster,
  7530. Guy Dirckx, Deurne,
  7531. Mia Popelier, Izegem, ambtenaar
  7532. Geert Van den Bossche, Merelbeke,
  7533. Freddy Gies, Kortrijk, leraar op rust
  7534. jozef.windmolders, hasselt, gepesioneerd
  7535. M.Allemand, A\\'pen, geen
  7536. Engels Huguette, Bonheiden, Bediende
  7537. Laura Tack, Heule,
  7538. Hemelsoen Rik, Diksmuide,
  7539. EECLOO HEIDI, DIKSMUIDE,
  7540. Sanne Van den Eynden, Vorselaar,
  7541. van heester charles, antwerpen, gepensioneerd officier MVL
  7542. Patrick Slechten, Herent, vertaler/revisor
  7543. hans geyens, Leefdaal, letterschilder
  7544. Covemaeker Inge, Klerken, leerkracht
  7545. NEUKERMANS Herman, Keerbergen, Consultant
  7546. CAUWENBERGH Helena, Keerbergen, Gepensioneerd
  7547. Jolanda Demeyere, Brasschaat, arbeider
  7548. van hove piet, sint-pieters-kapelle,
  7549. Artuur Bruwier, Lendelede,
  7550. Ann-Sophie Lannoo, Lendelede,
  7551. Baerten Jos, BILZEN, gepensioneerd
  7552. Verstappen Tony, Heist op den Berg, Bediende
  7553. Tony Dieltiens, Rijkevorsel,
  7554. Hendrik Calis, Zonnebeke, treinbestuurder
  7555. Ann Callebert, ,
  7556. Roger Pylyser, Merksem,
  7557. lams jean-pierre, oostende, werkloos
  7558. Porte Arno, Ledegem,
  7559. johan willaert, torhout, dierenarts
  7560. Dirk De Meester, Kortrijk, Hoofdredacteur Zoeklicht
  7561. Meskens Frans, Grimbergen, Op rust
  7562. Luc Quitteliert, Hasselt,
  7563. wilfriede Beutler, 8790 Waregem, pianiste(gepension;)
  7564. kaatje, oostende,
  7565. Clinckemaillie patricia, Waregem, Arbeidster
  7566. de meester kaatje, oostende,
  7567. Lynn-Marie Lambrecht, Izegem ,
  7568. David, Dworp, conservator
  7569. Hugo Van Roey, Leuven, ingenier
  7570. Greet Verlinden, Leuven, huisvrouw
  7571. cortier alain, bredene,
  7572. Koen Kauwenberghs, Geel, Leerkracht secundair
  7573. LUTS, LINDEN, Gepensioneerd
  7574. Constant De beukelaer, 2950 Kapellen, Gepensioneerd
  7575. Latet Maria, Tongeren, leraar op rust
  7576. Ann Eggermont, Sobral-Ourém Portugal,
  7577. v, sint-truiden,
  7578. Bogaerts Yvo, Mol,
  7579. E E Mens, Antwerpen,
  7580. Katrien Frederix, Sint-Truiden, leraar Nederlands-Duits
  7581. Emma Denys, Izegem,
  7582. Tijs Callebert, Kortrijk,
  7583. cortier christine, Aalter,
  7584. Antoon De Meester, Antwerpen, Sociaal werker
  7585. Van Rijckeghem Hugo, Klerken, Leraar
  7586. Dirk De Pprycker, 9190 Stekene, Ingenieur
  7587. Albert Leenaerts, Schoten, gepensioneerd
  7588. Hilde Claessens, MOL, administratief bediende
  7589. Elise De Decker, Roeselare, Student
  7590. Amelia Dehaene, Lendelede, Student
  7591. Berghman Gabriël, Roeselare, Dierenarts
  7592. Lootens Bernard, Koekelare, zaaakvoerder
  7593. Hans Hessels, Tilburg,
  7594. Bart Standaert, Bovekerke, arbeider
  7595. Vanhoudt, Beringen, leraar Nederlands
  7596. Kris Luyckx, Mol,
  7597. Sonia Siedlecki, Deurne (antwerpen), huisvrouw
  7598. Lieven Jacobs, Koekelare,
  7599. Hanne Vanneste, Sint-Eloois-Winkel, student
  7600. egrand werny, sint lenaerts, loonslaaf
  7601. Tom callebert, Izegem,
  7602. Sonja Albers, Deurne,
  7603. Greet Collart, Westerlo, bediende
  7604. Coorman, Stekene, Gepensioneerd
  7605. ann lagae, zulte, lesgeefster
  7606. vansteenkiste Hade, lendelede, student
  7607. brigitte daniels, Ict-verantwoordelijke, Kortrijk
  7608. Callebert Véronique, Kortrijk, opvoedster
  7609. Hendrik De Meester, Brugge Sint Andries,
  7610. Dieltjens, Herentals, Pregepensioneerd
  7611. jan peeters, heist-op-den-berg, magazijnier
  7612. poortmans hilde, Herselt, onderwijzeres
  7613. Matthijs armand, geraardsbergen,
  7614. pirard, Zoutleeuw, gepensioneerd
  7615. van waeyenberg miel, 9500 geraardsbergen, gepensineerd vertegenwoordiger
  7616. standaert denise, antwerpen,
  7617. Van den Broeck Rik, Heist-op-den-Berg,
  7618. maurice steegen, Hoelbeek, gepensioneerd
  7619. André Demecheleer, Galmaarden,
  7620. Rochus Alex, 3740 Bilzen, Bibliotheekassistent
  7621. dewilde luc, antwerpen, geneesheer
  7622. Gilbert De Waele, Sint-Truiden, Toeristisch Gids
  7623. Robrecht Penders, Hasselt, gepensioneerd leraar
  7624. Knapen, Tongeren, gepensioneerd
  7625. Ivo Dams, 3800 Sint-Truiden, gepensioneerd leraar, diaken
  7626. Berben Jef, Schelle, Zelfstandige
  7627. Kim Van Den Eynde, deurne, verkoop
  7628. Hendrik Van Eeckhout, Izegem, Student
  7629. Lieveke Van der Keilen, Brecht, onderwijzer
  7630. Deschamps Roos, Gent, gepensioneerd
  7631. Luk Herteleer, Blaasveld, gemeentearchivaris Heist-op-den-Berg
  7632. Luc Ceulemans, Oostende,
  7633. Raphael Van den Eede, Dendermonde,
  7634. Martine De Wetter, Geraardsbergen,
  7635. Jessica, Ieper, Verzorgende
  7636. Deborah Masson, Vlamertinge,
  7637. De Keulenaer Paul, Rillaar, Docent
  7638. John Lenaerts, Piringen (Tongeren), Federaal ambtenaar
  7639. Antoon Pype, 8902 ZILLEBEKE,
  7640. Jean Boonen, Malle, gepensioneerd
  7641. Dirk de Batist, borgerhout, gepensionneerd acteur
  7642. Koen Van den Bosch, Wijnegem, Bediende
  7643. Lotry Els, borerhout, gepensionneerde lerares
  7644. Sohier Bernard, Zillebeke-IEPER, Instructeur VDAB
  7645. sara verbraeken, borgerhout, studente
  7646. I Kelderman, Bellem,
  7647. James MARCHAND, Geraardsbergen, gepensioneerde schooldirecteur
  7648. Bernard Vanoverberghe, Zillebeke, gepensioneerde
  7649. casaer piet, ieper, arts
  7650. Mariska Hendrickx, Hove, Leerkracht Nederlands
  7651. Beerens Els, Aalst, Med. Secretaresse
  7652. Joost Demuynck, Moorsele, Drukwerk Consultant
  7653. Maaike Pauwels, Lovendegem, Secretaresse
  7654. LECOCQ Sylvie, Maasmechelen, Ambtenaar
  7655. Wittevrongel Annie, Gent, Secretaresse
  7656. Christ Van Cauwenberge, Geraardsbergen,
  7657. Wijnen, Maaseik, Ambtenaar
  7658. Herman Leemans, Hoboken, gepensioneerd
  7659. mariette verjans, bilzen, gepensionneerd (onderwijs)
  7660. Lili GOOSSENS, TIELT, Bediende
  7661. Remi Boey, Deurne, gepensioneerd
  7662. Frans Walraven, Sittard, Neerlandicus
  7663. De Groote, Wijnegem,
  7664. J.De Meester, 8500-Kortrijk(Wvl), op rust gesteld
  7665. Vanschoonbeek Norbert, Heusden-Zolder, Brugpensioen
  7666. Wilfried Ramaekers, Herk-de-Stad,
  7667. Frank Borremans, Sint-Pieters-Leeuw, Europees marketing directeur
  7668. De Cuyper Jef, Meise, Eredirecteur AVCvoMeise
  7669. Luc Dekegel, Halle,
  7670. Henri Van Damme, Geraardsbergen, Leraar met pensioen
  7671. temmerman, edegem, verpleegkundige
  7672. Herwig Van der Borht, MOORSEL, Verzekeringsmakelaar
  7673. Annie Moerman, Roeselare 8800, Huisvrouw
  7674. Annie Leemans, Herk-de-Stad, gepensioneerde lerares geschiedenis
  7675. claeys laurienne, tielt,
  7676. De Man Jeanine, Geraardsbergen, lerares op TBS
  7677. Mireille Gysens, Sint-Lievens-Houtem,
  7678. krisje van den bosch, antwerpen, mama
  7679. Jan De Letter, Brugge,
  7680. Freddy Colson, Kampenhout, ere-administrateur-generaal
  7681. VRANCKX Leo, Edegem,
  7682. omer vandeputte, 8510,
  7683. van Bladel Luc, 2340 Beerse,
  7684. Cordeels Dirk, Koksijde, ere-rechter
  7685. Jacky Corstjens, Maaseik,
  7686. Liesbeth De Brabander, Vladslo, Studente
  7687. Verriest Michel, Oostduinkerke,
  7688. Devriendt Karin, Gistel, Bediende
  7689. vandermarliere Guido, Poperinge, gepensioneerd ambtenaar
  7690. DE MEYST FREDDY, MOORSEL, GEPENSIONEERD
  7691. Michael Manaigre, Assenede, uitbatingsverantwoordelijke
  7692. Smets Guido, 2650 Edegem, Gepensioneerd
  7693. De Jaeger, Diksmuide, Ambtenaar
  7694. VAN HOUCKE JOHAN, Brugge, Gepensioneerd Boekbinder
  7695. Bart Dewaele, Waregem, directeur-generaal
  7696. Hilde, Harelbeke,
  7697. Bart Meuwis, Edegem,
  7698. Roger De Schuyter, Mariakerke, ere-leraar
  7699. Rudy Slechten, Bilzen, bruggepensioneerd
  7700. jorissen, paal, bediende
  7701. Smets D., Berlaar, Bediende
  7702. dirk fransaer, lokeren, bestuurder
  7703. decoster lutgarde, 8700 kanegem,
  7704. nico decloedt, Brugge, bediende
  7705. vandevoorde, zonhoven,
  7706. Eva Vanhuyse, Zedelgem, cultuurbeleidscoördinator
  7707. Willy Robberecht, Zele, ere schooldirecteur basis
  7708. Colson Lodewijk, Sint-truiden, Gepensioneerde
  7709. Karen Vuylsteke, Tielt, Junior Project Assistant
  7710. Jensen Baert, Slijpe,
  7711. marie-claire Schoenaers, Borneveldstraat 38 3020 Herent, management assistant
  7712. Wouter Schutters, Kapellen, Musicus
  7713. Simon Heuninck, Lochristi, Student
  7714. Micholt Roger, Brugge, Bruggeling
  7715. Nadia Manaigre, Assenede, opvoedster
  7716. witdouck, 9000 Gent,
  7717. De Brabandere Hilde, Sint-Martens-Latem, secretaresse
  7718. Cordeels Marleen, Zottegem, leerkracht
  7719. Hofman, Aalst, pensioen
  7720. hein bovendeaard, sittard, gep.ambtenaar
  7721. Chris Coudron, Keerbergen, Lerares Nederlands
  7722. Van Renterghem Ria, Tielt, vroedvrouw
  7723. Paul De Wilde, Edegem,
  7724. Taildeman Rudi, Aalter,
  7725. Ruttens Elisabeth, 3680 Neeroeteren-Maaseik, gepensioneerde secretaresse
  7726. Alfonso Saldi, Zottegem, opvoeder
  7727. Geyens Michiel, 3680 Neeroeteren-Maaseik, Gepensioneerd
  7728. Jasper Verplancke, Deinze, coördinator IGS Hout- en Blooteland
  7729. De Koker, Aarsele, Verpleegster
  7730. tuelingkx, ronald, 3078 everberg,
  7731. Lei Limpens, Munstergeleen, gepensioneerd docent Nederlands
  7732. Steffie Buyse, Ingelmunster, Kleuteronderwijzer
  7733. Didier Janssens de Varebeke, Antwerpen, ingenieur
  7734. Liesbeth D\'hondt, Lendelede, Student
  7735. Diederik Liekens, Wilrijk-Antwerpen, Luitenant-kolonel b.d. bij de Rijkswacht
  7736. Rothheut, Borsbeek, graficus
  7737. Hoedemakers Jaak, Maaseik, gepensioneerde
  7738. Lenaerts Olga, 3891 Borlo, Gepensioneerd leraar
  7739. coucke, Waregem, dierenars
  7740. declercq, waregem, lerares
  7741. Patrick Boucneau, Herk-de-Stad,
  7742. Hans Bernaerts, Edegem, Gepensioneerd
  7743. M. De Bonnaire, Londerzeel,
  7744. Walter Celis, Kontich, Beroepsoff b/d
  7745. Platteau Romain, Zulte, gepensioneerd
  7746. CLAES, Antwerpen, bediende
  7747. Dubois France, aalst,
  7748. Le Clair Hubert, Lint, chefkok
  7749. Koen Denaux, Kortrijk,
  7750. Taillaert, Lissewege,
  7751. Tom Bruynooghe, Oudenaarde, leerkracht
  7752. smolderen greet, 2050 Antwerpen,
  7753. Segers L., Berchem, Bediende
  7754. claudine verkindere, Roeselare, verpleegkundige
  7755. Neirynck André, Oostende, Gepensioneerd
  7756. Fons Lefever, Opwijk, Informaticus
  7757. Haeck Johan, Moorsel/Aalst,
  7758. >Frank Dobbelaere, Wondelgem,
  7759. Bibauw Claudine, Egem, Verzorgende
  7760. Tony Govaerts, Antwerpen, bediende
  7761. emiel de blauwer, zaffelare, scholier
  7762. Henri De Wacker, Hoboken, gepensioneerde
  7763. Michiel Brysbaert, Nieuwpoort, gepensioneerd
  7764. Ria Kegels, Hoboken, op rust gesteld
  7765. Verheyden Emile, Zandbergen/Geraardsbergen, leraar met pensioen
  7766. Goubau-Vanhoonacker Ghislaine, Aalter, gepensioneerd
  7767. Tom De Wilde, \\'t stad (Antwerpen), arbeider
  7768. Wullus Pierre, Ieper, erevoorzitter Vlaamse Tinvereniging
  7769. Dominique De Rijck, Antwerpen, universitair medewerker
  7770. Keymolen Etienne, Asse, gepensioneerd
  7771. Digeruma, Brugge, ambtenaar
  7772. lucien wullaert, Brugge, gepensionneerd
  7773. Bart De Jonge, St. Lievens-Houtem, http://www.spotbox.be
  7774. Guido Heirbaut, 2390 Westmalle, gepensioneerde
  7775. Nienke Minne, Sint-Eloois-Winkel, studente
  7776. Loes Brems, Geel, Psychologe
  7777. Gerard Gerits, Hasselt, Gepensioneerd
  7778. Dirk Renard, Maarkedal, Bestuurder
  7779. m-j van nieuwenborg, roeselare, pension
  7780. Ria De Baets, Assebroek, gepensio,eerde
  7781. Wim De Winter, Wommelgem,
  7782. Malfroy Rita, Asse,
  7783. Roland.Winne, Diksmuide, Gepensioneerd technisch leraar
  7784. tine, merksem, thuisblijfmama
  7785. Lien Lietaer, Sint-Eloois-Winkel, student
  7786. Gerda Vanes, Stabroek,
  7787. Rita Huyghe, Hoboken, gepensionneerd
  7788. demarez, meulebeke,
  7789. Ghysels Wim, Aalst, Ambtenaar
  7790. Stefan Lycops, Malmedy, Stafmedewerker KHLim
  7791. Paul Scherpereel, 2170 Merksem,
  7792. wuyts, Beringen,
  7793. Annigje, Nijmegen, docerend theatermaker
  7794. Willy Vervaet, Lokeren,
  7795. BOGAERS ML, LANAKEN, Gepensioneerde
  7796. demuynck, Rollegem,
  7797. cornenelissens lodewijck, deurne 2100, ltcol vlieger 0r
  7798. Degreef Leo, Neerwinden, op rust
  7799. boone edmond, aalst, gepensioneerd
  7800. Koen Van der Stock, Olen, arts
  7801. Katrijn Faveere, Antwerpen,
  7802. Vanden Broucke Peggy, Kortrijk, leerkracht
  7803. Monika Neys, Deurne/Antwerpen,
  7804. Frank Develtere, Meulebeke,
  7805. nadine, ,
  7806. Luc Van Wynsberghe, Boechout,
  7807. Peter Willemen, boechout,
  7808. Kevin van Wassenbergh, Itegem, arbeider
  7809. Beatrix Vanderplasschen, 2100 Deurne, Geograaf
  7810. lauwers Maria, 3202 Rillaar,
  7811. Pieter Van Riet, Londerzeel, Gepensioneerd
  7812. Martine Pieters, Tessenderlo, Bibliothecaris
  7813. Denis GLORIE, Herentals, westvlaanderaar
  7814. BRUYERE Jean-Marie, 1341-Céroux-Mousty,
  7815. CLaudia Janssen, DIlsen-Stokkem (Limburg),
  7816. Fons Claessens, Essen, directeur woonzorgcentrum
  7817. van straten erna, kalmthout, zonder
  7818. Niemegeers Marc, Zwalm,
  7819. Peter Vervaet, Lokeren, Leraar Nederlands-Engels derde graad ASO
  7820. Frank Florus, Speelhofweg 17, 2531 Vremde, teeltadviseur
  7821. Rita Arnouts, Kalmthout,
  7822. Beterams, Mechelen 2800, pensioen
  7823. van der veken delphine, Moorsel, pensioen
  7824. Verburgh Kurt, Oostende,
  7825. Ryelandt Eric, Brugge, Gep.Ambtenaar
  7826. Stephane De Pauw, aalst,
  7827. Wesemael Hubert, Aalst, technisch bediende
  7828. Mieke Winne, Borgerhout, Administration Manager
  7829. Nancy Bintein, Werken,
  7830. kiekens, willy, haaltert, gepensioneerd
  7831. Peter Pocket, Brasschaat, Bediende
  7832. Wesemael Cindy, Aalst, Ambtenaar
  7833. Boutte Denise, Zonnebeke, gepenioneerd
  7834. Vigoureux Paul, 2110 Wijnegem, gepensioneerde
  7835. Martine Dewulf, Zwijnaarde, administratief medewerker
  7836. Anne Van Beversluys, Gent, Stadsgids
  7837. Stevens Lieve, Gent, Assistent/Onderzoeker Ugent
  7838. decramer dirk, brugge, gepension.
  7839. Schoenmakers Marylise, Bilzen, archivaris
  7840. Marijke Winne, Kortenberg, germaniste
  7841. Moniek Vandenbosch, Sint-Genesius-Rode, Zelfstandige
  7842. Geert Cools, Antwerpen, historica
  7843. Gilbert Ghyselbrecht, Middelkerke, Ambtenaar
  7844. John Verheyen, 2180 Ekeren, Havenarbeider
  7845. Stijn Verrept, Mortsel, emeritus hoogleraar
  7846. maes ludo, nevele,
  7847. Prinsie Tine, Roeselare, verpleegkundige
  7848. Peter Pocket, Brasschaat, Commercieel bediende
  7849. Staf Kiebooms, Borsbeek,
  7850. Ann De Block, Aalst,
  7851. Versnoeyen Patrick, Aalter, arbeider
  7852. Suzanne Boschmans, Edingen, arts
  7853. Karen Smets, Edegem,
  7854. Moerman, Zedelgem, Gepensioneerd
  7855. matthijsh, Lede, ingenieur
  7856. Freddy Evens, Lubbeek,
  7857. Martiny Cecile, berchem 2600, gepensionneerde sekretaresse
  7858. Smets, Brasschaat,
  7859. Sarah Versnoeyen, Kessel, Zelfstandige
  7860. Jans Klara, Meldert, Bediende
  7861. Michel, 8750, gepensioneerd
  7862. Willy Boelens, Aalst, gepens. leerkracht
  7863. Maurissen Patrick, Zwijndrecht, ambtenaar
  7864. De Weerdt, Geraardsbergen, redacteur - arbeider
  7865. daaan van eenaeme, oostakker, scholier
  7866. Daniels Fernand, Kruibeke , gepensioneerd
  7867. Van Elsen Willy, Lier, Gepensioneerd
  7868. De Mets Rudy, Zarlardinge-Geraardsbergen, tandarts (Mundart!)
  7869. Geert Torfs, Mortsel, Leraar/Coördinator
  7870. Eduard VANSTREELS, 3540 herk de stad, Ambtenaar
  7871. hallaert, Mol, bediende
  7872. Gerda Schurmans, Melkwezer, vertaler-taaladviseur
  7873. Anita, ,
  7874. Devlaminckx, Moerbeke,
  7875. Bertrand, Moerbeke,
  7876. Bruninx Flor, Herk-de-Stad,
  7877. ROGGEN ETIENNE, ,
  7878. Matthijs Annie, Nieuwenhove,
  7879. Liesbeth Thierie, Zoutleeuw, Bediende
  7880. Christophe Elen, Sint-Truiden, Zelfstandige/acteur straattheater in dialect
  7881. Mestdag Danu, Poperinge, Boekhouder
  7882. Van der Steen Wilfried, Denderleeuw, treinbestuurder
  7883. Milo Pieters, Deerlijk,
  7884. Tine Simoens, Ieper, leerkracht
  7885. LEMMENS, 2500 Lier, stadsgids
  7886. Van Lil Leen, 8420 Wenduine,
  7887. Eddy Vercruysse, 3360 Bierbeek,
  7888. Jozef Dumoulin, Diksmuide,
  7889. arlette bert, zelzate, pensioen
  7890. Sven Cnudde, Denemarken, Project Manager
  7891. Walravens Jos, Halle, Gepensioneerde schooldirectie
  7892. Basyn Ivan, 8500 Kortrijk, gepensioneerde
  7893. Lep Van Rillaer, 2100 Deurne, Gepensioneerd
  7894. Diane Roef, Hpboken (Antwerpen), pensioneerde onderwijzeres
  7895. Deborah Steelandt, Kortrijk,
  7896. Antje De Cuyper, Geraardsbergen, leerkracht
  7897. Van de Woestyne Koen, Gent, Arbeider
  7898. Esther De Reys, Eppegem,
  7899. camillus Blockx, KNOX, IN, USA, op rust
  7900. Joseph Van In, Lier,
  7901. willy vergauwen, zelzate, op pensioen
  7902. Goedertier Lut, Aalst, vroedvrouw
  7903. Patrick Gesnot, Schoten, gepensioneerd
  7904. Maris Arsène, Hasselt, tandarts
  7905. Weyts, Merksem,
  7906. Klassen Pierre, Lanaken, Accountant
  7907. welvaert chris, 9032 wondelgem, verzorgende
  7908. Ruyssinck Junita, Mortsel, Gepensioneerd
  7909. DILLE Koen, 2600 Berchem (Antw.), lid Nation.Bestuur Frans Masereelfonds
  7910. Hugo Stevens, Gent, Communicatiespecialist
  7911. Bart Dierickx, Kontich, ingenieur
  7912. CHRISTIANE LAMS, OOSTENDE, AMBTENAAR
  7913. Vincken Jef, Maasmechelen, Gepensioneerd
  7914. Van Rillaer Marc, Antwerpen, Federale Politie
  7915. Albert Verherstraeten, 2640 Mortsel, gepensioneerd
  7916. lieve.tireliren, Berchem-Antwerpen,
  7917. Marcel Claes, Herk-de-Stad,
  7918. verschueren jean, asper, gepensionneerde
  7919. Hugo Van Rickstal, Hove, Leraar L.P.op rust !
  7920. de doncker paul, ieper, gepensioneerd
  7921. Debel Nicole, Roeselare,
  7922. Van Hoof Jos, Balen,
  7923. Els Rammeloo, 1500 Halle, drs. ned. Taal- en Letterkunde
  7924. Astrid Declercq, Izegem, studente
  7925. van der Velden Mariette, Boechout, gepensioneerde leerkracht
  7926. herman vandenbroeck, 1861 wolvertem, gepensioneerd
  7927. Jos Paumen, Maaseik, gepens. leraar talen
  7928. Marc Swerts, Mol,
  7929. Baldewijns Ria, Waanrode, ere-inspecteur basisonderwijs
  7930. Reyniers Marc, Boom, Streek- en stadsgids
  7931. Martens Daniel, Rotem, Brug-gepensioneerd
  7932. Eddy VAN NUFFEL, BELGIE,
  7933. Els Verlinden, Wijchmaal,
  7934. De Schryver Freddy, Aalst, gepensionneerd
  7935. Michel Heydt, Bazel-Kruibeke,
  7936. Vuylsteke Hendrik, 8700 kanegem,
  7937. Wim Loose, Sint-Andries, bediende
  7938. Bert Gerald, Zelzate, gepensioneerde
  7939. nick lams, diksmuide, persoonlijk assistent
  7940. Hans Van Mulders, Aalst-Moorsel, bediende
  7941. Jos Ector, Herk-de-Stad, Bediende
  7942. Julien Vantorre, Blankenberge, gepensioneerd
  7943. Gerda Van Staeyen, Antwerpen, bestuursassistent
  7944. Schiettecatte, Gent,
  7945. Wouters Jos, Sint-Amands, boekhandelaar
  7946. coudron henri, lot, lid Heemkunde
  7947. Van Haerenborgh Perry, Deurne ( Antwerpen ), Arbeider
  7948. patrick van dun, Mechelen,
  7949. Schoemans M., Leopoldsburg, werkloos
  7950. Dietlind Vanhove, Antwerpen,
  7951. DE LANGHE HERMAN, 2620, GEEN
  7952. Ed Vandevoorde, Genk,
  7953. vermost els, mechelen,
  7954. vervoort, wilrijk, oud- onderwijzeres
  7955. Rohalt Gysemans, Booischot,
  7956. Cheung Chi Mang, Deurne (Antwerpen), ambtenaar
  7957. Wim Van Acker, Sint-Niklaas, ambtenaar
  7958. Slechten Wilfried, Tongeren, bediende
  7959. Bart Couttenye, Westmalle,
  7960. Arnoud Vrolix, Antwerpen,
  7961. Wim Vanraes, Warren, NJ, hoofdredacteur Gazette van Detroit
  7962. Rudi Luystermans, Geraardsbergen, ambtenaar
  7963. Yannick De Brandt, Aalst, ambtenaar
  7964. Luk Dieudonné, Antwerpen, Publicist
  7965. Arnoud Blöte, Gent,
  7966. Jean-Marie De Clercq, Winnipeg, Canada, Ere-Consul van Belgie
  7967. Bavo Piron, Herenthout, gepensionneerd
  7968. Tineke Marivoet, Mechelen, leerkracht
  7969. Vandeputte Danny, Roeselare,
  7970. Van Haarlem Stefan, antwerpen, taxichauffeur
  7971. Rose Soete, Ieper,
  7972. Jan Vandaele, Ekeren, onderwijzer
  7973. karel van der leeuw, buurmalsen, harmonicabouwer
  7974. Marian Schollaert, Haaltert, bediende
  7975. Koenraad Verschaete, Bissegem, typograaf & grafisch vormgever/bediende
  7976. Bart Vandersteene, Izegem, Commercieel medewerker met een zwak voor taal.
  7977. Shari Sys, Koekelare, Kassierster
  7978. vanwing philippe, 3540 herk-de-stad, graficus
  7979. Wim Hodselmans, Geilenkirchen (D), Machinist Veolia
  7980. De Clercq Louisette, Winnipeg, Canada,
  7981. Claudia Rosseel, Merelbeke,
  7982. Marc Molthoff, Lelystad,
  7983. Dominique Dierick, Gent, Consultant/Journalist
  7984. Jo Berten, Brugge, Romanist ( op pensioen)
  7985. Carré Paul, 9400 Ninove-Voorde, Metaalbewerker
  7986. Jacqmin, Antwerpen,
  7987. Franceus Erwin, Geraardsbergen, Psycholoog
  7988. Melckebeke Jan, Belslele, Bediende
  7989. Bart Bruggeman, Gent,
  7990. E.L. De Winter, Ninove, gepensioneerde
  7991. De Backer A., Aalst, gepensioneerd
  7992. Frederik W Veldink, Arnes, MB, Canada, Docent Geschiedenis
  7993. Steven Degraeve, Gent,
  7994. Charlotte Samyn, Dranouter, Leerkracht / Verpleegkundige
  7995. claerman freddy, evergem, onderhoudsmechanieker
  7996. Mieke Evenepoel, Gooik, leerkracht/zorgcoördinator
  7997. Lieven Van Haelst, Mechelen,
  7998. Cordier, Gent,
  7999. Hugo Snoeck, Ekeren, Pensioen
  8000. Cindy Van Mieghem, Sint-Niklaas, Grafisch bediende
  8001. Liesbeth Balemans, Nieuwmoer, bouwkundig adviseur
  8002. Paul Embrechts, Edegem,
  8003. Victor Verhoeft, Deurne 2100, Bediende
  8004. christensen, nevele,
  8005. Geert Lavrysen, Geetbets, Gastprofessor LUCA School of Arts
  8006. Hilde De Saedeleer, Geraardsbergen, masterstudent Vertalen
  8007. S\'heeren Griet, Nieuwrode, bediende
  8008. Hedwig Vandesande, Herk-de-Stad, kloosterlng
  8009. Marijke Van Hauwaert, Boechout,
  8010. eddy klynen, lier, stadsgids
  8011. Torfs Guido, @990 Wuustwezel, kunstschilder
  8012. Putzeys Leon, Herk-de-Stad,
  8013. Hilda Braeken, Deurne(Antw.), bediende
  8014. Joris Dedeurwaerder, Brugge, auteur
  8015. Van Huylenbrouck Tine, Rollegem, leerkracht
  8016. Cobbaert Marie-Josée, Nijlen, bediende
  8017. Inge Huyge, Wichelen, dossierbeheerder
  8018. Paula De Cock, Zottegem, gepensioneerd ambtenaar
  8019. Martens Michel, Edingen, arts
  8020. Van Impe, Wichelen, zelfstandige
  8021. Gauny De Winne, Aalst,
  8022. Dirk Dox, St-Pieters-Lille, Arbeider algemene ondersteuning
  8023. Loes Deventer, Ronse,
  8024. Neel Danny, Gierle, Boekhoudster
  8025. Gillis Jan, Hoboken, Trambestuurder/onderrichter
  8026. Jeroen Meert, Aalst, archivaris
  8027. Guy VLOEBERGH, Antwerpen, ruimtelijk planner OMGEVING, docent Artesis Hogeschool
  8028. De Vriendt Johan, Stekene, bibliothecaris
  8029. Stevens Bart, Gierle, Arbeider
  8030. godderis, deerlijk,
  8031. Ina Frix, Alken, dierenarts
  8032. Coulier Leo, Oostende,
  8033. Erwin Schoors, Gent,
  8034. Hugo Vanex, Tienen,
  8035. Ooghe, Zonnebeke, gepensioneerd
  8036. Jinte Garré, Schelderode,
  8037. Yves Martens, Beernem,
  8038. Aukje Lesage, Ieper, onderwijzeres
  8039. Vinckier, Torhout, Zelfstandig
  8040. Gerda Horremans, Hove, gepensioneerd
  8041. Hade Snauwaert, Sint-Amandsberg,
  8042. Jeroen Hofmans, Halle, Leerkracht
  8043. Kim Gevaert, Antwerpen,
  8044. Louis Van Rompaey, Ranst, Lasser
  8045. Wouter, Nieuwkerke,
  8046. Wouter Verhaeghe, Nieuwkerke,
  8047. Strynckx Valère, Ingelmunster, Gepensioneerd
  8048. Peters Marga, 9000 Gent,
  8049. Vandepoel Lea, Mechelen, bediende
  8050. Gino De Kesel, Wichelen, Zelfstandige
  8051. David Lombart, Gent, Bediende UGent
  8052. Joeri Delamane, Eeklo,
  8053. Erik Hasaers, Antwerpen,
  8054. Pieter Van den Bergh, Lint, begeleider arbeidszorg
  8055. Hendrik Debusschere, Brugge, leraar
  8056. Riet Coulier, schore, bediende
  8057. Bijloos, Gent,
  8058. Yves Sempels, 3840 Borgloon, bediende
  8059. Koen Hendrickx, Bierbeek,
  8060. Ward Steffens, Mechelen, gepensioneerde
  8061. Coulier Hanne, Oostende,
  8062. Bob Wellens, 1730 Asse, N-VA Asse Bestuurslid
  8063. RITA BRUNEEL, BELLEGEM, gepentioneerd
  8064. Erik Van Lierde, Hemiksem, Ingenieur
  8065. jacobs, Leopoldsburg,
  8066. Joris Moentjens, Wichelen, Gepensineerde NMBS
  8067. Paul Matthijs, Wichelen, Erfgoedconsulent Onroerend Erfgoed
  8068. Marlies Van Driessche, Wichelen, leerkracht
  8069. Guido Naets, Sterrebeek-Zaventem, Publicist
  8070. LUC DELANCKER, zonnebeke, ambtenaar
  8071. Van Hoof Raymond, Lier, gepensioneerd ingenieur officier van het vliegwezen
  8072. Luc Van der Kelen, Schoten, journalist Het Laatste Nieuws
  8073. Renaat Vanheusden, Hasselt,
  8074. Pascale Vervenne, Gent,
  8075. Julia Piron, Vorselaar, gepensioneerde
  8076. Puttemans, Mechelen, Gepensioneerd
  8077. L. De Wolf, Gent,
  8078. HAAK Andre, Geraardsbergen (Moerbeke),
  8079. Van Houter Lydia, Giesjbaargen (9500),
  8080. ingrid dillen, mortsel, lerares Nederlands-Engels
  8081. Jean-Paul Sanders, Kessel, Zelfstandig Consulent
  8082. A. Coulier, Bredene, Leerkracht Nederlands
  8083. Vercammen Monica, Borsbeek, Opvoeder-studiemeester
  8084. Bogaerts Lucienne, Borsbeek, Bruggepensioneerd
  8085. Redig V, Antwerpen, studente
  8086. Geert François, Lede, financieel adviseur / klassiek filoloog
  8087. Jef Verstraete, Maldegem, bibliotheekmedewerker
  8088. Magali Van Waerebeke, Gent, laborante
  8089. Christel Germonpré, Oostende,
  8090. Vergult Guido, Belsele, provincieraadslid
  8091. DANNOOT, FRANCE, Animateur de conversations en flamand
  8092. HUYS Marc, Sint-Niklaas, ere-schepen
  8093. Verhofste K, Lochristi,
  8094. Lena Deceuninck, Hooglede, met pensioen
  8095. Luk Sermeus, KONTICH, gepensionneerd
  8096. Peggy Awouters, Hasselt,
  8097. Jesse Lambrecht, Gent,
  8098. Neukermans Christine, Galmaarden, Verzekeringsadviseur
  8099. Vanwing Lieve, herk-de-Stad, leerkracht
  8100. dan van herpe, Turnhout,
  8101. Huyge Els, Schelderode, Verpleegkundige
  8102. Caenepeel, Wulvergem, Boekhouder
  8103. Kris Van Aelst, Berchem, Leerkracht Nederlands
  8104. Roger Tavernier, 3080 Tervuren, gepensioneerd bibliothecaris
  8105. Dimi Laverno, Mortsel, Muzikant
  8106. Matheus Macha, Blokstraat 1, bus 32, 2500 Lier, Gepensioneerd
  8107. Guido Theunis, 2610 Wilrijk, gepensioneerd
  8108. Raymonda Grasser, Wijnegem, bruggepensioneerde
  8109. Kemink.A, Blankenberge,
  8110. Vanthournout Georges, Oostende,
  8111. Melissa Vanwijnsberghe, Izegem,
  8112. Tom Vanelven, Tessenderlo, Production Support Analyst
  8113. du pont roland, beervelde, gepensioneerd
  8114. Van Brugghe Jan, Brugge, Leerkracht
  8115. temmerman, aalst,
  8116. Omer Tempels, Waasmunster, gepensioneerde
  8117. Lieve van Onckelen, Antwerpen,
  8118. Gevaert Willy, Zwevezele,
  8119. Diederik Van Lierde, PUTTE,
  8120. Marc Van de Veire, Evergem, Bediende
  8121. Guido Mettepenningen, Waasmunster,
  8122. Grimonpont Danny, Aalst, kinesitherapeut
  8123. Eddy Frederickx, Alken,
  8124. Joren Somers, Lochristi, Student
  8125. Tine De Koninck, Nijlen, Germanist Nederlands-Duits
  8126. ruben depaepe, bellegem, ambtenaar
  8127. Bénédicte Bosteels, Gent, Bankbediende
  8128. Peter Lambrighs, Hasselt,
  8129. Robert Somers, Lochristi, Ingenieur
  8130. Ingrid Boone, Lochristi, Logopediste
  8131. Bouckaert Claudine, Tien Aprillaan 7 9820 Merelbeke, Kinderverzorgster
  8132. Du Pont Monique, Beervelde, Ambtenaar
  8133. van steenberghe jean, london UK, beheerder
  8134. Verhelst, TIELT, Bediende
  8135. Lutgard Madereel, schoten, Bediende
  8136. Vermeulen, Lille, Arbeider
  8137. soenens herman, , gepensioneerd
  8138. Jaklien Vanderlinden, Lochristi, Ergotherapeute
  8139. Myriam Ramos, Antwerpen, bediende
  8140. van lierde, oostkamp,
  8141. Patricia Ramos, Berchem, bediende
  8142. Astuy Leonora, Antwerpen,
  8143. Rudi Goderis, Keerbergen, gepensioneerd
  8144. van lierde, oostkamp, pensioen
  8145. Hans Somers, Lokeren, ICT-coördinator/preventieadviseur
  8146. Molenstra, Ranst,
  8147. Wouters Amandus, Beringen, Gepensioneerd
  8148. Ingrid Decoene, Gavere, gepensioneerd
  8149. Nadine Poznanski, Heusden Destelbergen,
  8150. De Meulenaere Mattias, Antwerpen,
  8151. cordier, koksijde,
  8152. De Vleeschouwer Leen, 8930 Menen, Arts
  8153. Willyane, Boezinge, Pensioen
  8154. Hermans, Boechout,
  8155. saey xavier, ronse, zelfstandige
  8156. marcel van londerzeele, Haaltert, op rust
  8157. Koen Goorman, Heverlee, ingenieur
  8158. Marc LISMONT, TIENEN, ambtenaar
  8159. Chris Boone, Kontich, zelfstandige
  8160. Fien De porre, Lochristi, studente farmacie
  8161. Steven Verbeke, Zingem, Clown, entertainer
  8162. renaat van beeck, 2600 berchem,
  8163. Tine, Gent, Journaliste
  8164. Fran vanfleteren, Sint-Eloois-Winkel,
  8165. Boone Dirk, Kontich, Leraar
  8166. Johan Deckx, Turnhout, Pensioen
  8167. Luc Vanacker, 8670 Koksijde, leerkracht
  8168. Kris Ruyssinck, Aalst, lerares talen,gepensioneerd
  8169. Edwin Vanden Abeele, Oostende, electricien
  8170. steven coene, lochristi, huisarts
  8171. Carl Aernout, Berchem (Antw), Gepensioneerd technisch tekenaar
  8172. Derycke Inge, Ieper, Leerkracht talen
  8173. bols synthia, piringen,
  8174. Herman Van Mol, Meldert,
  8175. Cottenie, Brugge, gemeenteraadslid
  8176. Eva Malfait, Gottem, Student
  8177. Ray Cornelis, 2970 Schilde, Officier b.d.
  8178. Pieter Somers, Gent, Ambtenaar
  8179. Van de Venster Veronique, Antwerpen, administratief bediende
  8180. Sieglinde, Bissegem, student
  8181. Kurt Jacobs, Breendonk, Zaakvoerder
  8182. dedeurwaerder olga, 8900, gepensionneerd
  8183. Ludwig Spruytte, IEPER, secretaris-webmaster
  8184. De Wilde Martine, Louis Robbeplein 1 8500Kortrijk,
  8185. Jean-Pierre Jeurissen, Hasselt, Gepensioneerd
  8186. DEJAEGHER, ,
  8187. Evi De Groote, Heusden, Student
  8188. Lisa De Schaepmeester, Lochristi, Studente Pedagogische Wetenschappen
  8189. Annelies Barbry, Westouter, Verzorgende
  8190. Roland Delannoy, Westouter,
  8191. Tine Barkman, Kapellen, horecamedewerker
  8192. filip jacobs, antwerpen, zelfstandige
  8193. agnuc@telenet.be, Tiegem, apotheker
  8194. Van der Donck Agnes, 2280 Grobbendonk,
  8195. korneel barbry, Gent,
  8196. Guy Van Rysseghem, Lochristi, reisleider/gids
  8197. Arthur Lebacq, Zelzate,
  8198. Sara Somers, Gent,
  8199. Anna verstraete, Aalst,
  8200. Eneman Eddy, Oostende,
  8201. Maarten Stul, Gent, Student Industrieel Ingenieur : elektrotechniek
  8202. Rita Barkman, Kapellen, bediende
  8203. Torfs Goedele, Rumst, zorgcoördinator
  8204. Van Hulle Frank, Aalter, Surveyor
  8205. Jef Van de Velde, 2640 Mortsel, gepensioneerde
  8206. De Wilde, Evergem, bediende
  8207. durnez annie, Westende, gepensioneerd
  8208. Frank De Coster, Gavere, Luchtverkeersleider op rust
  8209. Jan Busselen, Mechelen ,
  8210. FONTEYNE IVO, Westouter, kaderlid
  8211. Van Landeghem Michael, Nieuwkerken-Waas,
  8212. Liesbet Boone, Kontich, Leraar Nederlands
  8213. Jos Mooren, Westouter (Heuvelland), leerkracht/bibliotheekassistent
  8214. Dedeurwaerder Wim, Assebroek - Brugge, gepensioneerd
  8215. Nieuwenhuyse Gilbert, Oostende,
  8216. Vanderwal Suzy, Oostende,
  8217. Janssen Leo, Heverlee, ingenieur
  8218. Lieve De Geyter, Anywerpen, lerares
  8219. Guy Laurent, Oostende,
  8220. Raf De Weerdt, Mortsel, Gepensioneerde
  8221. Morre André, 8300 Knokke-Heist, Gepensioeneerd
  8222. Van Hout Lidy, Wijnegem, Bediende
  8223. Cauwenbergh Jan, Sint-Niklaas,
  8224. Leo Behaegel, Westouter, gepensioneerd
  8225. marc windels, stekene, op rust
  8226. Dehaeck Katleen, Mariakerke (Gent), Boekhoudster
  8227. Annelies Waelbers, Peer,
  8228. Alex Hetwer, Brussel, Beeldarchivaris VRT
  8229. Staf Wouters, Antwerpen-Hoboken, gemeenteraadslid
  8230. Palos Ladeiro Jacinta, Woumen, Administratief bediende
  8231. Lilian Eilers, Kampenhout, Directeur
  8232. Ilse Boone, Hove, kleuterleidster
  8233. Patrick Vandervaeren, Borsbeek, Zelfstandig Handelsagent
  8234. Ewout Van de Putte, Denderhoutem,
  8235. Dirk Van Roosbroeck, Mechelen, Bediende
  8236. Gino Provost, Wanzele,
  8237. Johan Wauters, Lochristi ,
  8238. Véronique De Koning, Lochristi ,
  8239. philippe saey, knesselare,
  8240. Marjan Brems, Halle,
  8241. Vanherpe Annie, Ronse, ambtenaar
  8242. Evelyn, Gent,
  8243. Liên Romeyns, Gent, student
  8244. Liese Lattrez, Gent, Student
  8245. R. Lievens, Kerksken,
  8246. MAENE JOHAN, Brugge, Maritiem bediende
  8247. Geert Hubrechtsen, 1830 Machelen, Militair verplaagkundige
  8248. Michel T\'JOEN, Ronse, Deken van Ronse
  8249. Luc Van de Pitte, Oostende, Penitentiair Beamte
  8250. Dupré, Wetteren, keukenverantwoordelijke
  8251. Jelle De Backer, Rijkevorsel, Student Politieke Wetenschappen
  8252. Van Droogenbroeck Michel, Wambeek, werkloos
  8253. Ingrid Schaillier, Vollezele, gepensioneerd
  8254. Ryon Rie, Oosterzele, Opvoedster
  8255. Laura Engels, Waregem, Student
  8256. Delanghe Marie-Claire, Mont-de-l\\'Enclus, Gepensioneerd
  8257. Van der Borght Jozef, Ronse,
  8258. patrick theunis, Borsbeek, Plastisch Chirurg
  8259. Vandenabeele Lucienne, Ronse, gepensioneerde
  8260. Fernand RAMBOUR, Ieper, gepensioneerd/ secretaris gidsenkring Ieper/Poperinge
  8261. \'t Kindt Georgette, Brugge, gepensioneerd
  8262. Catry Marnix, Ronse, Logistiek verantwoordelijke
  8263. Van Hoorde Jacki, Ronse, leraar
  8264. charlotte vercruysse, Oostende, studente
  8265. Van Hoorebeke, Drongen,
  8266. Koenraad Blontrock, Roksem, leraar
  8267. moerman armand, 2060 antwerpên,
  8268. Bert Berkvens, lier, piloot
  8269. Alessia Vallarsa, Gent, Leerkracht
  8270. wim vanseveren, Tielt, Zaakvoerder bvba Uitzichten
  8271. Wim Vandevelde, Ronse, Sales Manager
  8272. dirk hallemans, lier, kok
  8273. Verelst Agnes, Lier, Bediende
  8274. Dequidt, Poperinge, bediende
  8275. Vandelannoote Pascal, Reningelst,
  8276. Leeiuwerck Evelien, Reningelst, Flor Barbry\\'s Volkstoneel voor Frans Vlaanderen
  8277. ROBRECHT DE GERSEM, Poperinge,
  8278. duponselle eric, schilde,
  8279. Dussart Robert, Ronse,
  8280. Dorchain Francis, Zwevegem,
  8281. Van Crombrugge Cecile, Ronse, Administratief bediende
  8282. De Kimpe Joke, Schorisse,
  8283. Moerman Willy, Hogevorst N°9 - 9968 Bassevelde, Bediende
  8284. Charlotte Coudeville, Oudenburg, Cultuurfunctionaris
  8285. Bert Timmermans, Deurne, huisman
  8286. Donaat Deriemaeker, Nukerke, Zaakvoerder
  8287. Benoit Debusschere, Ronse, Ingenieur EC ERA
  8288. Declercq Georges, Westouter, gepensioneerd
  8289. Verspecht bruno, zwijndrecht, technieker
  8290. martin desmaele, nukerke, zelfstandig
  8291. van der plas wilfried, lebbeke, gepensioneerd
  8292. De Boever Gaston, 9600 Ronse, Tech Ing
  8293. theunis, bonheiden, arts
  8294. Vanpeperstraete, Koksijde, bouwcoordinator
  8295. Declerck Hanne, Izegem,
  8296. Paul Hardeman, Poperinge, Gepensioneerde
  8297. DECUYPER BART, Poperinge, zelfstandige
  8298. Koen Lauwereyns, Ronse, zelfstandig copywriter
  8299. Griet Dewitte, Saint-Sauveur, educator bij RLVA
  8300. Jenny Vandenbulcke, Ieper (Sint-Jan), gepensioneerde leerkracht
  8301. Christiaens André, Deinz,
  8302. Schoutteet Ellen, Zulte, studente
  8303. Carolinebehaegel, Westouter,
  8304. Ben Glorieux, Brugge, Leerkracht Toerisme
  8305. De Meue, Ronse, Student
  8306. Yvan Cauwelier, Poperinge, Ex -schooldirecteur secundair onderwijs
  8307. Dewitte Wim, Wevelgem,
  8308. Dhondt, Ronse, student
  8309. Hans Declercq, Gent, ambtenaar
  8310. Vanhoolandt André, Ronse, Gepens.
  8311. Dirk Desmadryl, Poperinge, gepensioneerd
  8312. Nathalie Cassiers, Bergen, vertaalster
  8313. Geert Dhaeyer, Ronse, arbeider
  8314. De Brie, ronse, bediende
  8315. Bert Hardeman, Westouter, bediende
  8316. Oufflin Patrick, Ronse, leerkracht
  8317. Paul Ryon, 8954 Heuvelland, onderwijs
  8318. Rebecca Verhellen, Ronse, Leerkracht
  8319. Jean-Francois Laurier, Ronse, Financial Accountant
  8320. Dorian Liveyns, Ronse, Student
  8321. Yves Van Reusel, Kruishoutem, Stafmedewerker Vormingplus
  8322. Tenteniez Denis, 9600-Ronse,Gomar Vandewielelaan 17/bus 1, gepensioneerde
  8323. Verraes Paul, 8906 Elverdinge, Gepensioneerd Eredirecteur VTI
  8324. Van Hulle frieda, 897O Poperinge, pensioen
  8325. Ben van der Meij, Rotterdam,
  8326. dirk vandenbossche, tielt, pensioen
  8327. chris van quickelberghe, 8700 tielt, regentes
  8328. Smet Marc, Gent, industrieel ingenieur
  8329. Piet Onnockx, Deuveressenweg 12, 1653 Dworp, gepensioneerd
  8330. ann matton, Harelbeke, ambtenaar
  8331. Baldwin Vandenbulcke, 8520 Kuurne, gepensioneerd
  8332. Veerle Vervliet, Gent, student
  8333. Francine Hardeman, Sint-Pieters-Leeuw,
  8334. Bob Theeuws, Lier, stadsambtenaar
  8335. Wouters Anne, sint-katelijne-waver, Leerkracht nederlands - bediende
  8336. Jean-Pierre, Ardooie, gepensioneerd
  8337. Boussemaere Filip, Ieper, Metaalarbeider
  8338. Peene, Ieper,
  8339. Bruno Lucidarme, Veurne, Controller
  8340. Heidi Vermeulen, Wevelgem, Labo manager
  8341. willynauwelaerts, mortsel, gepensioneerd leraar
  8342. Van der Borght, Maarkedal, arbeider
  8343. Jan Foulon, Ronse,
  8344. LENOIR Yves, ronse,
  8345. Sammy Khiter, RONSE, Leraar
  8346. Elizabeth Belien, Antwerpen,
  8347. Marjolein De Taeye, Gent,
  8348. Lisa Welvaert, Oosteeklo, Student
  8349. Onkelinx René, Demeurslaan 94 1654 Huizingen, Afgevaardigd bestuurder Onkelinx nv
  8350. Demuynck Philip, Koksijde,
  8351. Yves Mostien, Dworp,
  8352. Danielle Rijken, Antwerpen,
  8353. UTEN Patrick, Antwerpen,
  8354. Lief Aerts, Antwerpen,
  8355. Anita Jame, Bocholt, bediende
  8356. David Lefebvre, Westouter, bediende
  8357. roman romain, ronse, gepensioeneerd
  8358. Maurits Engelen, Bilzen, gepensioneerd en nu haast voltijdig dialectsprekend
  8359. A. Leurart, Edingen, Program Manager
  8360. Frieda Demey, ,
  8361. yves mostien, dworp,
  8362. Hilaire Den Hert, Afsnee,
  8363. Marcelis René, 1640 St.Genesius Rode, gerant
  8364. Coorman Rita, Brugge, gepensioneerde
  8365. Marcel Vandenbossche, Brugge,
  8366. Wouter Verstraete, Moorslede, Leraar
  8367. Frederik Verdonck, Antwerpen,
  8368. Mich Jonckheere, Ganshoren, kaderpersoneel
  8369. Willem, gent,
  8370. Luc De Ryck, Oeverstraat 71, 9140 Temse, burgemeester van Temse
  8371. Durnez Yves, Geluwe, Leerkracht
  8372. Hanne Himpe, Menen,
  8373. Philip Hardeman, Veurne, Zelfstandig
  8374. nancy van rechem, ronse , lerares
  8375. Lutgarde Vangramberen, Borgerhout, bediende
  8376. ten Hove Liliane, Wilrijk, bediende
  8377. Godyns Michaël, Keerbergen,
  8378. Annemarie Deridder, Vilvoorde, ambtenaar
  8379. valenberghs Willy, Boortmeerbeek, Meubelmaker-Interieur
  8380. Gust De Bondt, Meise,
  8381. Dieltiens Francine, Antwerpen, gepensioneerd
  8382. Van der Borght Johanna, Moorsel, interieurarchitect
  8383. Anckaert Ghislaine, Borchtlombeek, Gepensionneerd
  8384. Lydia, ,
  8385. Meysman, westouter, bpost bank medeweker
  8386. Eline Debucquoy, Houthulst,
  8387. Jan Morel, 8570,
  8388. Vermeersch Frieda, Oudenaarde,
  8389. Katrien Lievens, Rekkem,
  8390. Van Melkebeke, Melle, bediende
  8391. Bruneel Isabelle, Rekkem, leerkracht
  8392. Pieter Cannoot, Gent, Student
  8393. Dirk Nollet, 8880 Ledegem, leraar
  8394. DAEMS Jozef, Keerbergen, Zelfstandig therapeut
  8395. Noël Delvael, 3061 Leefdaal,
  8396. SStrumane Marie-Jeanne, Bertem,
  8397. De Leener Annita, Teralfene, gepensioneerd
  8398. nicole de smet, lanklaar, beambte
  8399. Jacques Boone, 1500 Halle, Jurist op rust
  8400. Berghmans, Wervik, onderwijzer
  8401. Nina Bukala, Groningen,
  8402. blommaert herman, 9140 Temse, gepensioneerd
  8403. Kroemmer, Chirivel - Spanje,
  8404. Demets Carlos, Vichte, gepensioneerd
  8405. Bert Bodein, Nieuwkerke, sales
  8406. Verbeke Anita, Chirivel / Almeria,
  8407. Brigtte T\'Jonck, Gistel, verpleegkundige
  8408. Janien, 2500 Lier, bruggepensioneerd
  8409. Ann Daldini, Ruiselede,
  8410. Bart Vanaudenaerde, Leffinge-Middelkerke, leraar
  8411. Mees Mimi, Nijlen,
  8412. van aken frederik, deurne, invalide
  8413. Bellinck Michel, Ronse,
  8414. Tom Commeine, Torhout,
  8415. ludwien declercq, deerlijk, gepensioneerd
  8416. Filip Rummens, Gent, Student
  8417. Rita Van Geem, Edegem,
  8418. Dhondt S., Ronse, Bediende
  8419. Rita Avet, Anzegem, gemeentesecretaris op rust
  8420. Frans Dezeure, Ieper,
  8421. Philippe Barbez, Ieper,
  8422. Erwin Ureel, Roeselare,
  8423. De Witte Ria, Ravels,
  8424. Jan Nollens, Bellegem, Pensioen
  8425. Geert Brouckaert, Roeselare, Werkmens
  8426. stephan kesteloot, Ieper, IT medewerker
  8427. JANSSENS Danny, Ranst, Attaché
  8428. dewilde marc, popeeringe, militair
  8429. de vuyst dirk, wetteren,
  8430. Jamie Vantomme, Ardooie,
  8431. gregory verfaillie, zonnebeke, bekister
  8432. Katrien Deketelaere, Oostkamp, Germaniste
  8433. Peeters Monique, Hofstade- Zemst,
  8434. Roger Boudry, Poperinge,
  8435. Piet Devos, Marke / Kortrijk, bibliograaf
  8436. Sylvia Kesteman, Poperinge,
  8437. Lefevre Pol, Assenede, Bediende
  8438. Ann Ribbens, Erpe-Mere, Leerkracht
  8439. J. Spetebroodt, Reningelst, Vertaler/redacteur
  8440. Serge Voncken, Hoeselt, secretaris Erfgoedcel Haspengouw
  8441. Jan Venhenttenrijck, Bekkevoort, bediende
  8442. Emanuel David, Gullegem,
  8443. Johan Depestel, West-Vlaanderen,
  8444. Versavel Christiane, Heuvelland, Gids
  8445. Pascal Vernimmen, Gent,
  8446. Liselotte Moens, Lebbeke, Studente
  8447. Wannyn Pol, Avelgem, kaderlid bank
  8448. Pierre Mulleman, Avelgem, gepensioneerd
  8449. Strobbe Luc, Antwerpsesteenweg 14 Lochristi, Kunstschilder
  8450. Els De Vos, Lier, leraar
  8451. Van der haegen, Oostkamp, gepensioneerde
  8452. Luc Stevens, Brugge, Huisarts
  8453. Toon Afschrift, Laarne, Auteur tijdschrift voor lokale geschiedenis \\"Castellum\\"
  8454. Guy De Snoeck, Drongen, Gepensioneerd
  8455. Tuerlings, HAACHT, GEPENSIONNEERD
  8456. GEORGETTE LANDSMAN, 9000 MELLE,
  8457. Denise Versmessen, Gent, Verpleegster
  8458. GRYSON OSWALD, 8900 IEPER,
  8459. Flor Vandekerckhove, Bredene, Uitgever
  8460. Vandamme Ann, Dilbeek,
  8461. Vandepitte Marc, Assebroek, voorzitter BAB VZW
  8462. Dirk De Vos, Geel, gepensioneerd leraar Nederlands
  8463. Wim Bracke, Sint-Lievens-Esse BE9550, Radio-technieker
  8464. Van de Maele Eliane, Geraardsbergen, Lerares
  8465. VAN MALLEGHEM, gent, .
  8466. VAN NIEUWENHUYSE HUBERT, BRUGGE, bediende
  8467. roelant jp, 9051 gent,
  8468. Joris Vankerschaver, Londen, Onderzoeker
  8469. Loraine Van Impe, Aalst,
  8470. De Bruyn Prosper, Aalst, gepensioneerd
  8471. de Zutter Marnix, assebroek, bruggepensioneerd
  8472. Koen Callaerts, Roeselare,
  8473. louis van den brande, italie, gepensioneerd commercieel directeur
  8474. Daniel Van Wonterghem, Mol, Chauffeur C
  8475. Annick Lentacker, Ertvelde,
  8476. Johannes Wannyn, Gent, Leerkracht-muzikant
  8477. eeckhout, oostkamp, verpleegkundige
  8478. Filip De Weerdt, Brugge, Ambtenaar Financiën
  8479. Van Hulle Jaak, Waardamme, gepensioneerd/directeur/L.O
  8480. Carette Tania, Izegem, Zaakvoerder
  8481. Marichal Carlo, Kan.Davidstraat 4 bus 3 8730 Beernem, gepensioneerde
  8482. Joëlle de Daniloff, Varsenare, Bediende
  8483. Van den abeele, 9051 gent, Consultant Aroma
  8484. Van den abeele, 9051 gent, Consultant Aroma
  8485. Parmentier Rita, Dauwstraat 60 Stekene, Huismoeder
  8486. Van Beveren Leonora, Dendermonde, gepensioneerde lerares
  8487. Jurgen Vandebotermet, Herfelingen, bibliothecaris
  8488. Brénaìnn, Roeselare, Student
  8489. Hendrikx Simonne, Zonhoven, huisvrouw
  8490. Ed Goodlife, Kortrijk,
  8491. van laeke rita, gent, poetsvrouw
  8492. Albregts, Hulst,
  8493. Dhaenens Petra, Leuven, studente
  8494. Luc Rombouts, Zoersel, beiaardier
  8495. Delvaux Patricia, Gent, studente
  8496. Vandenbossche Greta, Gent, huisvrouw
  8497. Mees Theresia, Nijlen, huisvrouw
  8498. Vandenbroucke Dorien, Brugge, studente
  8499. Kristof Van Opstal, Houtvenne, multifunctioneel (met lichte schade)
  8500. merlo, duffel, gepensioneerd commissaris van politie
  8501. Van Rompaey, Schaarbeek, Gepensionneerd
  8502. Leemans Emiel, Deurle,
  8503. Joris Bosmans, Deurne, bediende
  8504. Hanni Perck, Antwerpen, leerkracht
  8505. annick vercaemer, adegem, verpleegkundige
  8506. wido Bourel, Bouwel/ Kaaster, Frans-Vlaming
  8507. Lucien Huyghe, Assebroek,
  8508. Jozef Sysmans, lille, gepensioneerd
  8509. Miermont, Brussel, gepensionneerde
  8510. van der Bom Tania, Brugge, Verpleegkundige
  8511. Bernard Delange, Waregem,
  8512. van Gulck Pierre, Brussel, gepensionneerde
  8513. Erna Goeteyn, 9270 Laarne, Kinderbegeleidster
  8514. De Pauw Julien, Gent, op rust
  8515. Heyligers Yves, 2000-Antwerpen, gepensioneerde federale ambtenaar F.O.D. Volksgezondheid
  8516. Gerard Moreels, Tiegem, Bediende
  8517. Van Acker Bert, Zaffelare,
  8518. Gabriël Dujardin, Oostkamp, oud-germanist van KUL, gepensioneerde Deutschlehrer, voormalig medewerker Wdb. Vl.dialecten/Gent
  8519. Maurice Heymans, Dendermonde, gepensioneerd kaderlid
  8520. Mylle Joseph, Bellegem, Gepensioneerd
  8521. Arn Berghmans, Pepingen, Student
  8522. stefan platteau, nicaragua, microfinance expert
  8523. Martiny Cecile, Antwerpen/Berchem, gepensioneerd
  8524. Gees Herman, 9450 Haaltert, gepen
  8525. Pierre Duyvejonck, Ruddervoorde, gepensionerd (ex-consul)
  8526. hilde coppens, Aalst, schoonheidsspecialiste
  8527. Van Schandevyl Patrick, Achterstraat 31, 9450 Haaltert, Account Officer
  8528. Jean-Pierre Beaudoin, ,
  8529. Leys Christine, Kontich, leraar
  8530. Daniel Peetroons, Moerbeke, Product Manager
  8531. Annick Bruyninckx, Mechelen, leerkracht
  8532. D\'Hondt R., Haaltert,
  8533. Hans Sonck, Haaltert, gepensioneerd
  8534. Antoine VERMEULEN, OUDENAARDE,
  8535. Walter De Pauw, Haaltert, Psycholoog
  8536. Michiel THERRY, Ieper, gepensioneerd leraar
  8537. Vanderaspoilden Johan, St-Sauveur(Henegouwen),afkomstig uit Ronse, Corrector
  8538. François Walter, 9450 Haaltert,
  8539. jo wittevongel, 9450 haaltert,
  8540. Karel De Rocker, Leuven,
  8541. De Keyser, Herentals, pensioen
  8542. marleen van den berghe, HELDERGEM,
  8543. WILLY_IMPENS, HAALTERT, GEPENSIONEERDE
  8544. de bundel, Kerksken,
  8545. Coppens Roger, Haaltert, Burgemeester
  8546. Coppens Roger, Haaltert, Burgemeester
  8547. Jan Ghijselen, Erpe-Mere,
  8548. Van der Leene Willy, Sleidinge, gepensioneerd
  8549. Hosten Kris, Poperinge, Industrieel ingenieur
  8550. Joeri Van der Haegen, 9450 Haaltert, DTP
  8551. DE TROYER Jo, Appelterre-Eichem, Leerkracht LO
  8552. Chris Bavay, Nieuwpoort, bankbediende
  8553. Maurits Provost, Denderhoutem, VB. afd. voorzitter Haaltert
  8554. Willy De Loose, Haaltert, leraar
  8555. Maarten De Muynck, Gent,
  8556. Johan Mally, 9052 Gent,
  8557. Kintaert Marieken, grimbergen, gepensioneerd
  8558. Machteld De Bleser, Kontich,
  8559. Joris Jansegers, Erondegem,
  8560. Zr.Jeannine Roelandt, Ninove, Verantw.zustergemeenschap
  8561. vandevelde, goeferdinge, invalid
  8562. veerle duym, kerksken, bediende
  8563. Vervaet Dirk, Haaltert, Gepensioneerd
  8564. CHRIS VERBEKE, NIEUWPOORT, sociaal controleur
  8565. Vermeersch, Loppem, Bediende
  8566. D\'Hont Wilfried, Erembodegem, bankier
  8567. Hendrickx, Haaltertr,
  8568. Westhof, Haaltert,
  8569. Busschaert Cecilia, 8020 OOSTKAMP, zonder beroep
  8570. NOEL DERYCKE, Willebroek, huiusarts
  8571. Eddy LEFEBVRE, 9030 Mariakerke, gepensioneerd
  8572. etienne bombeke, ninove, gepensioneerd
  8573. nopens gilbert, valeriaanstraat 7 9032 gent, redder
  8574. Erik Slagmulder, Denderleeuw, Bouwtechnicus
  8575. Paul Van Bouchaute, Eeklo, leraar
  8576. Erik Miclotte, Oudenaarde,
  8577. Camus Jacques, 9450 Denderhoutem, Bediende/Zelfstandige
  8578. Fonck Johan, Haaltert, HRM
  8579. Ludwina Van Acker, Eeklo, Verpleegster
  8580. Delphine Denaghel, Menen,
  8581. Eddy Verspeelt, Zulte, Commercieel medewerker
  8582. Lievens Luc, Aalst, Ambtenaar
  8583. Tjeef Boute, Assebroek, gepensioneerd
  8584. Frits Celis, 2660 Hoboken, musicus
  8585. Wim BEAZAR, Affligem, Bestuurder van Bedrijven
  8586. Marie-rose D\'haese, Brugge, Gepensioneerd
  8587. Marie-Charlotte Lauwereins, 8400 Oostende, Leerkracht
  8588. Byttebier Freddy, Deerlijk, leraar op rust
  8589. VerGucht Erik, zwevegem, pensioen
  8590. borremans, londerzeel, gepens
  8591. Marianne Impens, Kerksken, leerkracht
  8592. Dirk De Boeck, Erpe-Mere, ambtenaar op rust
  8593. Roeges Isabelle, Herentals,
  8594. De Geyter Kathleen, Leest - Mechelen, attaché
  8595. Loïse, haacht, economiste
  8596. Brutin Marc, 8670 Koksijde, gepensionneerd leerkracht
  8597. marien peter, halle zoersel, bediende
  8598. Jeroen Lemmens, Brugge, leraar
  8599. paul De Bolle, Haaltert, gepensioneerd
  8600. Vanassche Cecile, Oostkamp, classica op rust
  8601. Abel Lemmens, Heverlee, Student
  8602. Legermann B., Brugge,
  8603. Glen D.R. Heuker, Mariakerke, Managements Coach
  8604. Renders Helga, Beerse, beeldend kunstenaar
  8605. Katrijn De Groot, Aalst, Producttrainer
  8606. Demoen Guido, Gent,
  8607. Bart GEES, Kerksken,
  8608. Jeroen Andries, Diksmuide/Kaaskerke, Maintenace engineer
  8609. Carin, Kemzeke,
  8610. Jos Aerts, Grimbergen,
  8611. Daan Mostaert, Lendelede,
  8612. De Vos Carla, Bambrugge, Bediende verzekeringen schade
  8613. René ESSEL, Veurne,
  8614. Josiane Aers, Bredene, lerares op rust
  8615. De Schutter, 2560 Nijlen, gepensioneerd
  8616. Frank Vanhauwaert, Gent, maatschappelijk werker op rust
  8617. De Groote Norbert, 9050 Gent, Haarkapper
  8618. Verzelen Fabiene, Zulte, Kleuterleidster
  8619. claire verschueren, 9300 Aalst, leerkracht
  8620. Frank Haerens, Ronse aacountant, accountant
  8621. DEBELS, TIEGEM,
  8622. AVET, TIEGEM,
  8623. barrezeele, kortrijk, op rust
  8624. luk Vanhauwaert, Antwerpen,
  8625. de gelas philip, haaltert, technieker
  8626. lucrece bogaert, bredene, geen
  8627. luc seynhaeve, brugge, ere-leraar met pensioen
  8628. hendrik souvagie, Alveringem, leraar
  8629. Mireille Verhulst, ,
  8630. VANHAUWAERT Roland, Gembloux, pensioen
  8631. Wim Verleysen, Aalst, bewaker
  8632. Edwin Dewulf, Gent,
  8633. Dirk Lacaeyse, Steenhuffel, ingenieur
  8634. Griet Mertens, 2300 Turnhout, keramiste
  8635. Jos Lemmens, Oostkamp,
  8636. Ver Gucht Jeannine, Waregem, Gepensioneerde onderwijzeres
  8637. Vaernewijck Harry, Deinze,
  8638. Olivier Engelaere, Arras, Uitgever
  8639. Heinkens Antoine, Damme,
  8640. Vercruysse Johan, kortrijk, bediende
  8641. Elise Calewaert, Antwerpen, gepensioneerd lerares
  8642. Devriendt Jan, Ieper, leraar
  8643. Johny Termote, Ardooie, gepensioneerd
  8644. Daniel Willaeys, Zoersel, gepensioneerd
  8645. Daniël Boone, Louis De Smetstraat 69 9050 Gent-Ledeberg, leraar
  8646. Cosaert Nicole, Zwevegem, geprepensioneerde
  8647. messiaen martine, brugge,
  8648. Ellen de Bats, Zoetermeer (Ned.), gepensioneerd medew. Koninklijke Bibliotheek Den Haag
  8649. Filip Putman, Zwevegem, Teamleider
  8650. simon, olen , arbeider
  8651. Hoedt Marie-Jozef, ,
  8652. Mattijs Louwye, Veurne, student
  8653. germaine cortes vanpoelvoorde, Detroit, Mi.USA, respiratory therapist
  8654. Jhan De Wolf, Haaltert,
  8655. albert.cambeen, dikkelvenne 9890, plastich kunstenaar
  8656. Vanhoutte Ronny, Zwevegem, Informaticus
  8657. GORDTS Tom, TILDONK, Elektricien
  8658. Simonart Hubert, Tildonk,
  8659. pauwels gabriel, oostende, pensioen
  8660. Jozef Decoster, Tremelo, zaakvoerder
  8661. Danny Groebbens, Processieweg 49,
  8662. De Houwer Johan, Beerse, metaalbewerker
  8663. Geert De Clerck, Westouter, Postbode
  8664. urbain van walleghem, Tildonk, cardioloog
  8665. Stine Vandenhoudt, tildonk,
  8666. snyers laurent, tildonk, gepensioneerd
  8667. De Ridder Stefaan, Tildonk, Bediende
  8668. vandevenne odette, tildonk, gepensioneerd
  8669. Vincent Punie, Kortessem, student
  8670. Lieve Witdoeckt, 8000 Brugge, Kinesitherapeute
  8671. Magda Ver Gucht, Zwevegem, administratief medewerkster archief & toerisme Deerlijk
  8672. De Smet Roland, Roeselare, Gepensioneerd
  8673. louage, oudenaarde,
  8674. Vercruysse marc, kortrijk,
  8675. Van den Goor Hubert, Tildonk, Gepensioneerd
  8676. snijers, Brussel, zonder
  8677. vonckers mj, hasselt, gepensioneerd
  8678. Anny Knockaert, Tildonk, leerkracht
  8679. Ons Anna, HAACHT,
  8680. Lemmens Johanna, Luik, Bibliotheekmedewerker
  8681. Van Meerbeeck Pierre, Haacht,
  8682. Johan Sevenant, Jabbeke, gepensioneerd ingenieur
  8683. Wim Minnaert, Lede, Bediende
  8684. Slock, nevele, ambtenaar
  8685. Sieska Sevenant, Veldegem, bediende
  8686. Lieselotte Sevenant, Ettelgem, Klantbeheerder
  8687. Van Mossevelde Antoinette, 9000 Gent,
  8688. Annelies Sevenant, Scheldewindeke, ambtenaar
  8689. DE BOOS, Rotselaar,
  8690. Jeroen Logghe, Scheldewindeke, bediende
  8691. Caroline Roose, Menen,
  8692. patrick bettens, merelbeke, bediende
  8693. Marjanne Sevenant, Washington, DC (USA), expert duurzaamheid
  8694. Sofie Sevenant, Jabbeke, student
  8695. Viviane Verleye, oostende, gepensioneerd
  8696. Luc Maertens, Oostkamp, leraar
  8697. Willy De Vadder, Haacht, pastoor
  8698. VAN OVERWAELLE WILFRIED, ERPE-MERE, GEPENSIONEERDE
  8699. Cuyckens Alain, Tildonk, onderwijzer
  8700. Katrien Louwye, Veurne,
  8701. Nathalie Meganck, Haaltert,
  8702. Willy Louwye, Veurne,
  8703. Lucie Pauwels, 8500 , kortrijk
  8704. Leeman Noël, Veurne,
  8705. NACKOM Trudo, 3800 Sint-Truiden, ere-attaché
  8706. willems nelly, Tildonk,
  8707. Liesbeth Van Landuyt, Hofstade, Leerkracht
  8708. Oele Koornwinder, Utrecht, Taalonderzoeker/IT-consultant
  8709. Magda Van Oost, Haaltert,
  8710. Joris Totte, Washington DC, diplomaat
  8711. Glen Fobelets, Wilsele,
  8712. Hamels Greet, TILDONK, onderwiijzeres
  8713. Van Verdegem, Bredene, Bediende
  8714. Kathleen Vereeken, Haaltert, lerares
  8715. De Ruyter Michel, Tildonk, bediende Infrabel
  8716. Laetitia Dieusaert, oostende, chauffeur taxi hendriks
  8717. Van Breedam Y., Sint Amandsberg,
  8718. Verhamme Rik, Deerlijk, Drukkerij
  8719. cassiers jan, zwevegem,
  8720. Van Steenberge Hilde, Brussel, bediende
  8721. Vincent Van de Cruys, Lede, leerkracht
  8722. Paul Mariën, Wespelaar, Beheerder
  8723. van den broeck jan, lede, bankbediende
  8724. Wildemeersch danny, Kapelleweg 28 3150 tildonk, Gewoon hoogleraar
  8725. De Bie Etienne, Keerbergen, Gepensioneerd
  8726. Jan Thienpont, Schendelbeke, bediende
  8727. Ingrid Gille, Tildonk, thuismama
  8728. Wally Corneillie, Ledegem, schepen
  8729. Marcel Van Hauwaert, Oostkamp, gepensioeneerd
  8730. Petra Uytterhoeven, Tildonk, Logopediste
  8731. Raymond Uytterhoeven, Tildonk-Haacht, sales manager
  8732. greet van der stockt, haaltert,
  8733. Sandra Uytterhoeven, Haacht,
  8734. René Konings, Koningshooikt_Lier, Zelfstandig/gepensioneerd
  8735. fernanda van gorp, wijgmaal, bediende
  8736. Brecht De Cooman, Welle,
  8737. Vanhauwaert Ann, Deerlijk, onthaalmoeder
  8738. Simonne Parmentier, Wortegem-Petegem, gepensioeneerd
  8739. Vancompernolle Robert, Veurne,
  8740. Sylvie Van Vaerenbergh, Aalst, adm.bediende
  8741. Guido Van Hecke, Overijse, gepensioneerd
  8742. Joske Vanmol, Overijse, gepensioneerd
  8743. Alleman Tony, Gent, leraar
  8744. Dries Uytterhoeven, Haacht, Leraar
  8745. Pieter Uytterhoeven, Tildonk,
  8746. LENOIR Aurèle, Veurne, gepensionneerd
  8747. Daelemans Christiane, Tildonk,
  8748. jan cracco, Roerselare, gepensioneerd
  8749. Van der Borght Karine, Halle, Onderwijs
  8750. Quaghebeur Géry, Veurne, gepensionneerd
  8751. Lies Trioen, Dikkebus, Leerkracht
  8752. Pylyser Ingrid, Brugge, Kleuteronderwijzeres
  8753. Willems Roger, Putte 2580, Directie Patiëntenzorg
  8754. dr. Jurjen van der Kooi, Buitenpost Fr., gepens. UHD Uni. Groningen
  8755. tollet jos, kerkweg 2E - 3020 Herent, gepensioneerd ambtenaar
  8756. anne detavernier, oud-turnhout, verpleegkundige
  8757. Walkiers Erik, Lier, zaakvoerder
  8758. onnockx kristien, ternat, bediende
  8759. Peter Daenen, Haacht, ingenieur
  8760. Esch, Brasschaat, neerlandicus
  8761. Vandicke Christ., Veurne,
  8762. Danny Hunninck, Haaltert, ambtenaar
  8763. Lannoo Jan, Zellik, gepensioneerd
  8764. Marcel Neels, 8349 Varsenare, gepensioneerd
  8765. Carla Jordi, Oostende,
  8766. Inge Nelis, Haaltert, zelfstandig ondernemer
  8767. Clement Van Asbroeck, 2500 Koningshooikt, Gepensioneerd leraar
  8768. Anne-Marie Hoedt, Izegem,
  8769. Joeri Ver Gucht, Zwevegem,
  8770. Fourier nicole, Brugge, Verplegende
  8771. Willy Van de peer, Hoogveldweg 28 bus 8 Lier, Gepensioneerd
  8772. Debaets Joris, Moorsel-AALST,
  8773. Borms Erna, Moorsel-AALST,
  8774. John Roothooft, Lier, Gepensioneerde
  8775. Rudy Seynaeve, zwevzele,
  8776. gees christiane, aalst,
  8777. Jan Van den Bossche, Betrchem, Copywriter
  8778. Antoon Verscheure, Assebroek, leraar
  8779. Ruyssinck Ingrid, Aalst, lerares
  8780. Christiane Constandt, Assebroek,
  8781. De smet Christophe, Ronse, Urgentie-verpleegkundige
  8782. Lucas Geerts, Zoetermeer NL, prepensioen
  8783. Geert Coorman, Kortrijk, onderzoeker taal- en spraaktechnologie
  8784. Piet Decock, Westende, lector Nederlands Katho-Reno
  8785. De Vijlder, Erembodegem, Zelfstandig
  8786. Pierre De Gendt, Haaltert,
  8787. Lieven Van Eeghem, Brugge, Gepensioneerd
  8788. VAN EECKENRODE, GROOT-BIJGAARDEN, PREËNSIOEN
  8789. Homblé Rik, Herent, gepensionneerd leerkracht
  8790. Reubens Regine, Brugge,
  8791. Aegten Lut, tildonk, gepensioneerd
  8792. lut gys, brasschaat, leerkracht
  8793. Homblé Marijke, Haacht, leerkracht
  8794. FRANCQ, DE PANNE, gepensionneerd
  8795. GYDE EUGENE, BRUGGE, GEPENSIONEERDE
  8796. Ackaert Andre, Assebroek, geen
  8797. Guus de Bats, Heemskerk NL, gepensioneerd maritiem officier
  8798. Vancompernolle Bart, 8900 Ieper, Ambtenaar
  8799. De Bodt Betty, 9450 Haaltert,
  8800. Marleen Homblé, Boutersem, Leerkracht
  8801. Calcoen Frans, Veurne, gepensioneerd leraar
  8802. Van Bael Gilberte, Haacht,
  8803. Timmermans Alfred, Haacht,
  8804. Mieke Driessens, Zichem, gepensioneerde leerkracht B.O.
  8805. Rik Lecluyse, Anzegem, IT consultant
  8806. debaenst luk, Veurne, zelfstandige -bouw
  8807. Colette Uytterhoeven, Tildonk,
  8808. geert coppens, perth, it
  8809. Goeman Helena, Brugge, Maatsch. Assistente
  8810. Marc Ryckaert, Sint-Andries-Brugge, historicus
  8811. J. Wuyts, Antwerpen,
  8812. Linda Seynaeve, Izegem,
  8813. Devos Roland, Brugge 8000, pensioen
  8814. Rau François, Lier, arts op rust
  8815. rudy degryse, oudenaarde,
  8816. Verhaeghe, Gistel, Gepensioneerde ing.
  8817. Decoster Danielle, Oostende, gepensioneerd
  8818. Grymonpré Willy, Brugge, Gepencioneerd
  8819. devisch ann, vollezele, bediende
  8820. Vansteelandt Bernadette, Veurne, onderwijzeres
  8821. raoul bovenistier, oostende, gepensioneerd
  8822. Vancoppenolle Ewald, Brugge, medewerker Brugs Woordenboek
  8823. Martijn Vandenbroucke, Kortrijk, Secretaris Heemkunde West-Vlaanderen
  8824. ciel nachtergaele, waregem, gepensioneerd
  8825. Marie-Claire Ceyfs, Assebroek, Aquarelliste
  8826. anthierens christel, brugge st-kruis, met pensioen
  8827. Jan Goens, Veurne, ingenieur
  8828. Ceustermans Jos, Haacht,
  8829. Hilde Wuyts, Herent, bankbediende
  8830. Temmerman, Erpe-Mere, Ambtenaar
  8831. Duyck Johan, 8310 Brugge, gepensioneerde leraar
  8832. Wouters René, 3150 Tildonk, zelfstandige bouw
  8833. DECOUSSEMAEKER WILLY, VEURNE, PENSIOEN
  8834. Hugo coppieters, olen, bankbediende
  8835. Coucke Renaud, Oostende, leerkracht
  8836. Hilde Maenen, Tildonk,
  8837. Raf Van Zundert, Zoersel, ere lector
  8838. CHRISTIANE PUES, TILDONK,
  8839. Rudy Boels, Hove, Gepensioneerd beroepsofficier
  8840. Rita Van Schel, Meise,
  8841. Van Mullem Hans, Ouburg 74 9200 Oudegem, Bediende
  8842. Hannah De Schrijver, Ninove, student UGent
  8843. Salien Urbain, scherpenheuvel, Bewakingsagent
  8844. Ellen Bijl, Den Haag (Ned.),
  8845. Vandevoorde Willy, Veurne, gepensioneerd
  8846. Jan Gordts, Tildonk, Secretaris HAGOK vzw
  8847. Van den Bergh Magda, Meise, Teamleader
  8848. Maes Willy, De Haan, gepensioneerd
  8849. Marc Verbelen, Mortsel, informaticus
  8850. Christine Persoons, Tildonk,
  8851. Jan Gordts, TILDONK, Secretaris Haachtse Geschied- en Oudheidkundige Kring vzw
  8852. Develter Stefaan, Oostduinkerke, Bankier
  8853. Vandendries Marc, Veurne, architekt
  8854. Kristien Devos, Ninove, Juriste
  8855. Gemma Defraeye, Deerlijk, Bestuurslid Heemkring Dorp en Toren
  8856. Ooms Koen, Oostduinkerke,
  8857. Kurt Van Melkebeke, Waarschoot, Preventieadviseur
  8858. Els Van de Catsije, Ninove, Griffier
  8859. claude pire, keerbergen,
  8860. Anita De Weer, De Pinte, Gepensioneerde lerares
  8861. Tom Desair, Boutersem, Student
  8862. Maesen, De Panne, gepenseoneerd
  8863. Francx Ingrid, Kapellen, lerares Engels
  8864. Decoster Sofie, Baal, secretaresse
  8865. Guido Govaert, Sint-Andries, gepens. bankbediende
  8866. Van Gelder, 3294 Molenstede, Bediende
  8867. Backeland greet, Ronse,
  8868. GORDTS Chris, 3150 TILDONK ,
  8869. Decoster, Lembeek, gepensioneerd
  8870. Hilde Sas, Boom,
  8871. R.P.A. Rodts, brugge,
  8872. Paul Smets, Wakkerzeel, gepensioneerd
  8873. Ivette jooren, veurne, gepensionneerd
  8874. Chris SANTY, JABBEKE,
  8875. Jan Thielemans, Melsbroek (Mailsbroek, bediende
  8876. Mia Van Bael, Heist op den Berg, Lerares- met pensioen
  8877. Declerck Hedwig, 8660 Depanne, Gepencioneerd
  8878. Michotte Martine, Linkebeek, retraitée
  8879. josée beckers, zuidlaan 89,7380. blankenberge,
  8880. vandenabeele Monique, Brugge,
  8881. D\'hoker Luc, Haaltert,
  8882. Ludo Mertens, Sint-Job-in-\\'t-Goor, gepensioneerd
  8883. vercruysse, Brugge, hoteltechnieker
  8884. Monika Borry, Brussel,
  8885. LOWYCK, BRUGGE, GEPENSIONEERDE
  8886. Michels, Linkebeek,
  8887. seyssens christian, sint-amandsberg,
  8888. TAS Antoine, Ninove, Gepensioneerd
  8889. Calcoen Hugo, De Haan, Met pensioen
  8890. DE WIN ROSA, 2170 MERKSEM, gepensioneerd
  8891. coene marleen, Brugge, adm. medewerkster
  8892. Marleen Vergauts, Geraardsbergen,
  8893. Luc Claeys, Gent, socioloog
  8894. Dominique Leman, Gent, Zaakvoerder
  8895. inge, gent, bediende
  8896. Inghels Aline, Wondelgem,
  8897. Puimège Maria, Zaffelare, brugpensioen
  8898. Ellen Leysen, Antwerpen, coordinator talenschool
  8899. Vandenheuvel Bea, Leuven, Ambtenaar
  8900. Sonja Van Damme, Gent, lerares
  8901. fred timmermans, haacht, +65
  8902. Danny Rimanque, Rotselaar,
  8903. meganck rosa, Haaltert, gepensioneerd
  8904. Van Landeghem, Ekeren, kleuterleidster
  8905. Bedert Rochus, De Panne, leraar op rust
  8906. Etienne Cloet, Heuvelland, Osteopaat
  8907. Devriendt Hans, Hooglede, Chauffeur
  8908. Jan Barbry, Dikkebus, Leraar
  8909. stefens herwig, 9070 Destelbergen, magazijnier
  8910. van maldeghem N, hansbeke, gepensioneerd
  8911. Cools Gerard, Menen, Gepensioneerd
  8912. Van den Eynde, Pulle, Commissaris van politie OR
  8913. Roosens Arlette, De Panne, gepensioneerde kleuterleidster
  8914. Vande Kerckhove Dorine, Wingene, onderwijzeres
  8915. beatrice coninckx, Assebroek, psychologe
  8916. Marc Coopman, Izegem,
  8917. ARNOUTS, lier, bediende
  8918. Hannelore Roos, Leuven,
  8919. Roos Jan, Assebroek,
  8920. Deloof Frank, Eke-Nazareth, Bediende
  8921. Petra Van Steenberge, Haaltert, Programmeur
  8922. lionel Coppens, Oostkamp,
  8923. supeene ludwig, sint michiels brugge, gepensioneerd
  8924. de ketelaere anne marie, sint michiels brugge, gepensioneerd
  8925. Cazaerck Werner, 2500 Lier, Korpschef Lokale politie Lier
  8926. Agnes Smits, Malle,
  8927. Decrock Marnix, 8630 Houtem,
  8928. lionel stoffels, harelbeke, gepensioneerd
  8929. DenysFrans, Oudenburg, Gepensioneerd leraar
  8930. linda, erpe-mere, huisvrouw
  8931. Jose Mylle, Bellegem, Gepensioneerd
  8932. matthys william, brugge, ambtenaar
  8933. Evelien De Moor, Wetteren, Communication Assistant
  8934. Marie-José Maurissen, Hasselt, Gepensioneerde lerares
  8935. verbruggen lutgardis, Schoten,
  8936. Van Steenberge Gwenda, Haaltert, kleuterleidster
  8937. Lieve Vandepitte, Brugge,
  8938. Lingier Claudine, 8200 Brugge, Gepensioneerd
  8939. Franz Duister, Zelzate, Gepensioneerd
  8940. Walter Heynderickx, Brugge, ambtenaar
  8941. francet francine, oudenaarde, gepensioneerd
  8942. Rossel Fernand, Oostende, Ere-adj.Directeur VTIO
  8943. degryze, gent, gepensioneerd
  8944. Hendrik vanGogh, 2170 Merksem-A,ntwerpen, Ere-Randfederatiesekretaris HALLE
  8945. De Bruyn Anne-Marie, 2540 Hove, docent emeritus lessius hogeschool mechelen
  8946. Linda Van parys, Eeklo,
  8947. claeys gerard, Veurne, gepensioneerd
  8948. André VANDER PUTTEN, DE PINTE, Gepensioneerd
  8949. Martin Cleenwerck, Zedelgem,
  8950. Piet De Backer, Denderhoutem, politieman
  8951. Werner Creyf, Brugge, Ambtenaar
  8952. Boriau Denise, Elewijt,
  8953. Eric Buffels, Ganshoren, bediende
  8954. Agnes VERSTREKEN, Leuven, gepensioneerde
  8955. Hans Keijmeulen, Aalst, Ambtenaar
  8956. Ann Van Gorp, Tildonk, Bediende
  8957. Jean-Jacques Sohie, Meise, gepensioneerde
  8958. Herman De Ley, Nevele, professor emeritus
  8959. Heleen Driesen, Vlimmeren,
  8960. Louis Van Eenoo, Lede, gepensioneerde
  8961. Edith Peeters, Moorsel,
  8962. VERVAET Marc, Vilvoorde, Bediende
  8963. Martin Cantryn, Brecht, Gepensioneerd
  8964. Vandecasteele, Gent, Landschapsarchitecte
  8965. Van Laethem Linda, 9400 NINOVE, huisvrouw
  8966. LOZIE Roosmarijn, GENT, Directiesecretaresse
  8967. Daniel Philips, Eppegem, Gepensioneerd
  8968. Vincent Rondas, Gent,
  8969. Monique Homblé, Kessel-lo, gepensioneerd
  8970. Bruno Vandecasteele, Gent, onderzoeker
  8971. walter groener, antwerpen, theaterdirecteur
  8972. Boots Bart, Gent, Reisorganisator Tsjechie
  8973. Jeroen Borghs, Gent, ATP UGent
  8974. CORNELISSEN JP, Koekelberg, ere-ondervoorzitter Brussels Parlement; germanist
  8975. Laurent Werbrouck, Gent, Juridisch adviseur UGent
  8976. samuel de geyter, 1730 asse, op rust
  8977. Mieke Emmerig, Tielen,
  8978. Ria Verhaeren, Vilvoorde, Bediende
  8979. Gert Thielemans, Minderhout,
  8980. dirk de groote, Herzele, zelfst.
  8981. meyvis, hemiksem, op rust (leraar)
  8982. patrick herremans, dworp, magazijnier
  8983. Luc Vandecasteele, gent, arts
  8984. Frederike, Ieper,
  8985. Bart Smedts, Heindonk, verzekeringsmakelaar
  8986. de Schrijver Marcel, Brussel, gepensioneerd
  8987. Robin Dequidt, Gent, baanloos
  8988. Vandecasteele, Gavere, leraar
  8989. N. Haenen-van den Berg, Weert, huisvrouw
  8990. Boon, Dilbeek, bediende
  8991. Florien Vandecasteele, Dronten, Student
  8992. Sonia Vermeire, Nevele,
  8993. Marc Vandecasteele, Godshuizenlaan 63, 9000 Gent, leraar
  8994. Felicia Vandecasteele, Gent, student
  8995. Fernand Willems, Edmond Machtenslaan,95/17 1080 Molenbeek, gepensioneerd
  8996. Lieven Van den Bogaerd, Aalst,
  8997. Rampelbergh, Hombeek, Leraar
  8998. Jacqueline Vandersmissen, Zaventem, gepensioneerd
  8999. Nicolas Slabbinck, Brugge, student
  9000. Falise Jean Pierre, Oostende,
  9001. Naessens Jose, 9230 Massemen., gepensioneerd.
  9002. Van Remortel Rita, 9230 Wetteren., Gepensioneerd - bediende
  9003. GUY BAUWENS, ,
  9004. GUY BAUWENS, NINOVE, ZAAKVOERDER
  9005. florizoone jef, vosselaar,
  9006. Peter Vanmeert, Denderleeuw,
  9007. Van Eyck Luc, Vosselaar, Onderwijzer
  9008. Kennis Suzanne, Tildonk,
  9009. Moerman, Veurne, gepens.
  9010. Vynckier G., ROESELARE, pensioen
  9011. Demaiter I, Nieuwpoort, pensioen
  9012. Ines Dumalin, Sint-Michiels, Kinderverzorgster
  9013. margot van mossevelde, oostakker, yogalerares
  9014. Bert Van Poecke, Wichelen, Student
  9015. Verschueren Dirk, Wespelaar, klusjesman
  9016. Arseen Pollet, Gits - Hooglede,
  9017. Mieke Van Asbroeck, LIER, Verpleegkundige
  9018. Deschryver Michel, Veurne, Leraar (gepens.)
  9019. Linda Bonte, Brugge, ambtenaar
  9020. de guffroy, oostende, ppensioen
  9021. carine vanpoucke, gullegem, lerares Nederlands Engels
  9022. Rooms Kristof, Heldergem, bediende verkoper
  9023. GILSON, EMBOURG, Gids (Toerisme, Kultuur)
  9024. De Graeve Luc, Waarschoot, Ambtenaar
  9025. Boon, Tervuren, Ambtenaar
  9026. Maesen Annick, Antwerpen, gepensioneerde
  9027. De Graef Leona, Mechelen, Stadsgids
  9028. Walravens, Meise, Gepensioneerd
  9029. Lieve Debaecke, roeselare,
  9030. Vif Strubbe, Humbeek,
  9031. Michel PERQUY, Dilbeek, vertaler
  9032. Kathleen Muylle, Ledegem, Lerares Nederlands
  9033. Lieve Vromman, 8200 Brugge,
  9034. jaak schuurmans, Brugge,
  9035. haeck inge, edegem, sales manager
  9036. marc lagaert, De Pinte, geneesheer
  9037. Phlupke de Mettekou, Doisburg, Brusseleirse rokker (sins 1974)
  9038. Philippe Smeyers, Tervuren, Docent ten ruste, actieve kunstenaar en muzikant
  9039. Stefanie Vermeire, Philippine, ATP Universiteit Gent
  9040. Norbert Peirs, 8870 Izegem, Ingenieur
  9041. Vantomme Marc, Brugge,
  9042. Matthias Boeraeve, De Pinte, Student
  9043. Leber Eric, 8200 Brugge,
  9044. Katleen Vandermeersch, De Pinte, Licentiate Geschiedenis
  9045. Baes Pieter, Brugge, gepensioneerd
  9046. Audrey De Vlieger, 9000 Gent, gepensioneerd
  9047. lansens chr, brugge,
  9048. Verhamme Marc, Waarschoot, Zelfstandige
  9049. Govaert René, Home Aldante L.M. Uytroeverstraat,1 te 1081 Koekelberg,
  9050. Depestel Marijke, Kortemark,
  9051. Katleen Lybaert, De Pinte, licentaat wetenschappen
  9052. Coens Johan, Damme, leerkracht
  9053. Michèle Helsen, 2100 Deurne, gepensioneerd
  9054. Lagae Ralph, 8310 Assebroek, Ex.-Leraar
  9055. andré kerger, oostende, leraar op rust
  9056. Haemers C., De Pinte,
  9057. FRANK RONSE, kortrijk,
  9058. Dirk Dierick, De Pinte,
  9059. van hoorde, de pinte, verpleegkundige
  9060. Bart Guns, Nieuwerkerken-Aalst, Directielid
  9061. Kaatje Ceyfs, Knokke-Heist, leerkracht Nederlands
  9062. Jo Defyn, Saint-Hubert,
  9063. Alex Buysse, Lokeren,
  9064. Anne Lise Rogier, Gent (Ledeberg), administratief medewerkster
  9065. Peirs Irena, 8501 Heule,
  9066. Patrick Lootens, De Pinte,
  9067. Dirk Vandermeulen, Hoegaarden, Hoogleraar KU Leuven
  9068. annebel de vleeschauwer, gent, wetenshapper
  9069. Buysse Eline, Ledeberg,
  9070. Delaruelle Antoine, Kasterlee,
  9071. Martine Slabbaert, Hoegaarden,
  9072. Dany Desmadryl, Ieper, Ambtenaar
  9073. florette van dorpe, evere,
  9074. Bastiaensen, Kapellen, gepensioneerde
  9075. Danny Van De Velde, Aartrijke, directeur school voor secundair onderwijs
  9076. Frederik Dhont, Brugge, Leerkracht
  9077. Vicky Borrey, Oostkamp, leerkracht
  9078. vercruysse, Brugge, Leerkracht
  9079. Jeroen Declercq, Veldegem, leraar
  9080. goethals julien, 9041 Gent., gepensioneerd
  9081. Gustaaf Haemers, Palma de Mallorca, ex-leerkracht/vertaler
  9082. Feijtraij Lucien, Roeselare,
  9083. Sabbe Luc, Marke, financieel beheerder
  9084. Hugo Sonneville, Zwevegem,
  9085. Ine Thys, Hoegaarden, Regentes Nederlands
  9086. Goethals Youri, Gent Oostakker, Schrijnwerker
  9087. Breemersch Roger, 8800 Roeselare, Postontvanger
  9088. Eeckman, Gent, Verpleegster
  9089. Nick Nuyts, Turnhout,
  9090. Bourdeau Jean-Pierre, 8800 Roeselare, gepensioneerd
  9091. Bossuyt Jozef, Anzegem, Gepensionneerd
  9092. Marc Teerlinck, Beernem, leraar Nederlands Engels Duits
  9093. Vanackere Geertrui, De Pinte, Verpleegkundige
  9094. Nick Krekelbergh, Torhout, archeoloog
  9095. Anckaert Herman, Waregem, gepensioneerde
  9096. Annelies Couvreur, Koekelare, Leerkracht Nederlands
  9097. Wouter Goemaere, Koekelare, Leerkracht
  9098. Nestor Verstraete, Eeklo, zelfstandige
  9099. verbrugghe sigurn, Assebroek, Leerkracht
  9100. menu stefaan, Brielen-Ieper, onderhoud machines
  9101. van Bakel, Essen, pensioen
  9102. Aline Vanhoirelbeke, ,
  9103. carla van eetvelde, lokeren, verpleegkundige
  9104. Lu De Beule, Lokeren, lerares
  9105. GOOS FRANS, Roeselare, gepensioneerd
  9106. Dirk Noens, LOKEREN,
  9107. nachtergaele, GULLEGEM, op rust
  9108. Lut Heynderickx, Wichelen, leerkracht
  9109. Arie Vercauteren, Temse, gepensioneerde
  9110. anne de lathouwer, overmere, zorg
  9111. Magda Esprit, Marke, Bediende
  9112. vlaminck hilde, lokeren, kinderarts
  9113. Stany Haemers, gent, arts
  9114. Tomaz Thys van den Audenaerde, Hoegaarden, Jurist - Student KUL
  9115. Koen Van Weert, Kessel-Lo,
  9116. Van Eetvelde Maria, Stekene, Ziekenhuisapotheker
  9117. Desmidt Cyriel, Vosselaar, gepensionneerd
  9118. Raes Herman, Merelbeke, Gepensioneerd
  9119. Bracke Thérèse, Wichelen, leerkracht
  9120. De Winter Eddi, Wichelen, leraar
  9121. De Neve Joris, Eeklo, arbeider
  9122. Boonen, Hoegaarden, bediende
  9123. De Maesschalck Tony, Eksaarde-Lokeren, Arbeider
  9124. Marc Weemaes, Strijtem, Schooldirecteur
  9125. Sabine, Kalken, /
  9126. Johan De Wilde, Kalken, aankoper
  9127. Marc Van Overmeiren, Lange Violettestraat 101A, 9000 Gent, bediende
  9128. Manuel Dierick, Nazareth, Doctor-assistent Universiteit Gent
  9129. pede anne, 9820 Bottelare, notaris
  9130. johan vanwaeyenberghe, schellebelle 9260, arbeider
  9131. Bente PAuwels, Aartselaar, Student Musical
  9132. De Saedeleer Lima, Brugge,
  9133. Filip De Schepper, Wachtebeke,
  9134. defloor an, de pinte,
  9135. Bracke Robert, 9270 Kalken,
  9136. lejaeghere marc, izegem,
  9137. HAELTERMAN MARLEEN, ZOTTEGEM, AMBTENAAR
  9138. Lammens Freddy, 9185 Wachtebeke, bediende
  9139. Tijs D\'Hulster, Gent,
  9140. Cambeen, St.Amandsberg, gepensioneerd
  9141. Laurette Maertens, Gent,
  9142. Hubrecht Guido, Veurne,
  9143. van den Bussche, Sint-Katelijne-Waver,
  9144. Honorez Donald, 8310 Assebroek, gepensioneerd
  9145. Liliane Van Waes, Drongen, gepensioneerd
  9146. Geert Barbe, Deerlijk,
  9147. Derycke Kristof, Oostakker, Technieker
  9148. emiel meskens, de pinte,
  9149. steppe erik, westouter, winkelier
  9150. Marlot, 1700 Dilbeek,
  9151. Rita Heynderickx, Wichelen, zelfstandige
  9152. de Dapper Luc, Lembeke, winkelbediende
  9153. Marcel CALCOEN, Oostende, Op rust
  9154. Luc Honorez, Gent, linguist, oud-leraar Frans-Engels-Portugees, vertaler-tolk
  9155. anniesyts, waarschoot, lerares gepensioneerd
  9156. Stefan Frankinouille, Gent, Master in de Germaanse Talen
  9157. W.Detaeye, drongen,
  9158. Lieve Van Keer, 9200 Baasrode,
  9159. Greta Vanzieleghem, Assebroek,
  9160. Van den Abbeele L, wichelen,
  9161. Vandenhouten, PELLENBERG, leerkracht
  9162. platteau frans, merksem, fin.directeur
  9163. lieveke, ellezelles, zelfstandig verkoop
  9164. Angele Fasseur, De Pinte, boekenworm
  9165. Jan Bousard, Maarkedal, werkzoekend
  9166. Vanluchene Noëlla, 8730 Beernem, Gepensioneerd
  9167. Van Neyghen Chris, Liedekerke, Verknocht aan taal (beroep/studie/altijd en overal)
  9168. PASSCHYN FREDDY, OOSTENDE, GEPENSIONEERD
  9169. Els Stichelmans, Wichelen,
  9170. Koen Willebrords, langdorp,
  9171. fa835176@skynet.be, Oostende, gepensioneerd
  9172. peter chabot, antwerpen,
  9173. van hee, Gent, ondernemer
  9174. Schoonbaert André, Antalya, Gepensioneerd
  9175. Duchateau Roger, Sint-Truiden,
  9176. Kim De Bock, Leuven, Sociaal assistent
  9177. Henri Van Aerschot, Lier, gepensioneerd
  9178. Hamers Raymond, Oostende, gepensionneerd
  9179. Mastin Vanessa, Nederzwalm-Hermelgem, Studente verpleegkunde
  9180. Roel Naessens, Elsegem, student verpleegkunde
  9181. VANHOLME wIlly, 8450 Bredene, gepensionneerd
  9182. Frank De Velder, Brugge,
  9183. Didier Bogaert, Zottegem, advocaat
  9184. De Wagter karel, 9572 lierde,
  9185. polfliet, ,
  9186. Karel De Vos, Denderleeuw, gepensioneerd
  9187. Ost Lucien, Diest, gepensioneerd
  9188. Immanuel De Reuse, Roeselare,
  9189. Jan Goris, 2200 Herentals, stadsarchivaris
  9190. Baeyens Chris, Ninove,
  9191. Bram Vriendt, oudenaarde, student verpleegkunde
  9192. Smetryns Marie-Christine, Schellebelle, begeleidster mindervaliden
  9193. Van Eeckhout, Edmond, 3806 Velm, gepensioneerd
  9194. Stevens Luc, Deinze, Drukker
  9195. Theunynck Bianca, Ardooie, student
  9196. Voet Marie-Anne, Deinze, Opvoedster
  9197. demonie, Oostende, gepensioneerd
  9198. van gotha piet, gentbrugge,
  9199. Heyde Johan, Waarschoot, gepens. leraar Ndls.
  9200. Simoens Madeleine, 966O Brakel,
  9201. kathleen goethals, knokke, leerkracht
  9202. Ann Van de Ven, Antwerpen, Verpleegkundige
  9203. Lena Vankeirsbilck, Pittem, Gepensioneerd
  9204. polfliet, Kalken, Administratief bediende
  9205. Vandewalle Marc, Assebroek, Vertegenwoordiger
  9206. Bekkers Richard, Thailand, gepensioneerd
  9207. walter verheyen, nijlen, gepensioneerd
  9208. Maria Huyghebaert, Koekelare (WVl), Bruggepensioneerd bediende
  9209. Ann Julia Jacobs, Wetteren, eigenaar hoedenwinkel
  9210. Marc De Troyer, Schellebelle,
  9211. Rudy Vervoort, Oostende,
  9212. torrekens, ninove,
  9213. Van Landuyt Jacques, Wetteren,
  9214. Bracke Rene, Mariakerke 9030,
  9215. Marc De Smet, Eksaarde, licentiaat TEW
  9216. Stijn Bousard, LEDEBERG,
  9217. Roodhooft Constant, Nieuwpoort,
  9218. Debusschere Eric, Koksijde, gepensioneerd
  9219. Huylenbroeck O, Aalst, gepensioneerd
  9220. Stefaan Decorte, Ieper,
  9221. Sandra Deboosere, Ieper, romanist en taalliefhebber
  9222. Franky Cailliau, Ieper,
  9223. Platteeuw Gerdy, wijtschate, gepensioneerd
  9224. Morel Eveline, Moorsele,
  9225. An Callens, Ieper, bio-ingenieur
  9226. Johan Van Hulle, Gent, jurist
  9227. Morel Ivette, Langemark, Brugpensioen
  9228. Dewulf Alain, Langemark, brugpensioen
  9229. Ivan Dehem, Zandvoorde, IT Officer
  9230. marchal jos, hoegaarden, arbeider
  9231. Ronald Cools, Wezembeek-Oppem, professor, KU Leuven
  9232. vandenbussche bernard, sint-eloois-vijve,
  9233. Vandendriessche Laurence, Ronse, Verpleegkundige
  9234. van melkebeke heidi, zottegem, lerares
  9235. Geert Callens, Kortrijk,
  9236. De Winne Christina, Herent, Vertaler
  9237. Boudewijn Baert, Antwerpen,
  9238. carine broucke, waregem, bediende
  9239. Filip Decock, kortrijk, ambtenar
  9240. Tom Van Compernolle, Noto Italie,
  9241. isabelle seyns, Noto Italia, hoteleigenaar
  9242. Aagje Pype, Gent,
  9243. Johan Decraene, Waregem, gepensioneerd
  9244. Lietaer, Kluisbergen,
  9245. De Corte, Schaarbeek,
  9246. Haemers Paule, Dr. R. Lambrechtslaan , 70 Dilbeek, gepensioneerd
  9247. jeanneke wouters, antwerpen/belgië, moeder , grootmoeder
  9248. TRUI SAUBAIN, Sint-Niklaas, bediende
  9249. Etienne Ottoy, Welle, gepensionnnerde
  9250. Bollaert Rita J.C., Gentbrugge, Gepensioneerde Verzorgende aan huis
  9251. Divine Crappé, Gent,
  9252. Luc Magerman, Ledeberg, leraar wetenschappen
  9253. Wouter De Ridder, Sint-Pauwels, Bediende
  9254. Denoo Jurgen, Roeselare, ingenieur
  9255. piet Polfliet, Bossuit, gepesioneerd
  9256. Dewitte Filip, Waregem, Bediende
  9257. Van Aerschot Carry, Herentals, Bediende
  9258. Caroline Garain, Antwerpen,
  9259. Marleen Marynissen, Brasschaat,
  9260. niemcow, antwerpen, administratief bediende
  9261. De Nocker Robert, Brasschaat, gepensioneerd
  9262. Engels Veva, Brasschaat, gepensioneerde onderwijzeres
  9263. Maria Vandenbussche, Voormezele (Ieper),
  9264. Evelien Decraene, Sint-Baafs-Vijve, Bediende
  9265. Van de Maele, Gent,
  9266. Pascal Garain, Waregem, R&D Manager
  9267. Robrechts, Antwerpen, verpleegkundige
  9268. De Ridder, 9000 Gent, leerkracht
  9269. Koen Van Osselaer, Grembergen, Ambtenaar
  9270. Dirk Van Overbeke, Antwerpen, ambtenaar stad Antwerpen
  9271. Marc De Bodt, Gentbrugge, Grafisch Ontwerper
  9272. Dr. De Brucker Jan, Gent, docent chemie
  9273. Modde, Gent, onderwijs
  9274. Els De Paepe, Oudenaarde, HR Business Partner
  9275. Frank Deseyn, Beveren-Leie, textielarbeider
  9276. Nancy Pappens, Beveren-Leie, logopediste
  9277. Kooyman Liesbeth, Deurne (Antwerpen), onderwijzeres
  9278. Verstraete Wim, Burcht,
  9279. TAS Victor, Brakel, gepensioneerd leraar
  9280. Jean-Claude Dalle, moorsele, IT operations mgr
  9281. Jean-Claude Dalle, moorsele, IT operations mgr
  9282. Ellie Samyn, Heule,
  9283. De Blanck Jeannine, Olsene, Bediende
  9284. Arthur Gryson, Heestert,
  9285. Werner Brüls, Rocherath,
  9286. CAPPON Luc, Waregem, Ereonderwijzer DHOS
  9287. Michaël De Winne, Vilvoorde,
  9288. M. Franken, Kontich, student
  9289. Linda De Baeremaeker, Wortegem-Petegem, Bediende
  9290. Jurgen Klejdzinski, Tervuren,
  9291. Ewein Maene, Gent, vertaler
  9292. Anne Blondé, Deinze,
  9293. Bruno Debaenst, Gent/Ledeberg, postdoctoraal onderzoeker FWO
  9294. Charlotte Vallaeys, Poperinge, Ergotherapeut
  9295. Casteleyn Brenda, Antwerpen, Marktanalist
  9296. Bart Van der Haegen, Arzignano, Italie, ondernemer
  9297. Bert Vanderbeken, Waregem, Innovatiemanager
  9298. Marjan Vandevoorde, Gent, Vertaler
  9299. Koen Schoutteten, Deinze,
  9300. Broucke Caroline, Overakker 51 Vichte, huisvrouw
  9301. Van den Bergh Gunter, Meerbeke, ambtenaar
  9302. Tiebout Hilde, Mortsel, leerkracht
  9303. Peter Raes, Antwerpen,
  9304. Tom Logie, Meulebeke, IT
  9305. Beleyn, Bissegem, Receptioniste
  9306. Walter Ras, Mol, Leerkracht Nederlands
  9307. Milan Lopuhaä, Leiden, Student
  9308. herman waterschoot, gent,
  9309. vandepitte, brugge,
  9310. Roland De Meyer, Destelbergen, gepensioneerd leerkracht
  9311. Bollaert Anita, Oostrozebeke, bediende
  9312. CANSSE Eric, Antwerpen/Berchem, bediende
  9313. ramboer k, Gent,
  9314. Florence Baert, Antwerpen ,
  9315. Rita Degrave, Diksmuide,
  9316. Lisse, Burcht, Student
  9317. Pak Anna, Wommelgem, tolk
  9318. Boddin Marc, Hertsberge,
  9319. Clara Humet, Berchem,
  9320. Jolien, Putte,
  9321. Stien Leytens, Berchem, verpleegkundige
  9322. Devolder Hilde, Evangeliestraat 45a 8530 Harelbeke, bediende
  9323. Cosaert Jozef, Waregem, Zaakvoerder
  9324. jan dewijngaert, tiegem,
  9325. Benoit, Waregem, gepensioneerde
  9326. MARLEEN PYCK, GISTEL, LERARES NEDERLANDS
  9327. chris de witte, ingelmunster, bediende
  9328. Miguel Porres, Antwerpen,
  9329. Michiel Debel, Heule, op rust
  9330. Jeremy Raes, Antwerpen, Ingenieur
  9331. Hilde Embrechts, Vosselaar, bibliothecaris
  9332. Olga Novitskaja, Antwerpen, Docent KUL
  9333. Coucke Bruno, Harelbeke, bedrijfsleider
  9334. Sarah De Vylder, Lokeren, Notarieel medewerker
  9335. Devlaminck, Vichte,
  9336. Van Raemdonck Ivan, Mechelen,
  9337. willy de praeter, ronse, grafisch ontwerper
  9338. Ester Wemel, Ingelmunster,
  9339. Maarten Savels, Gent, Archivaris
  9340. van keymeulen dirk, zottegem 9620, bediende
  9341. wim hellebaut, dendermonde, database manager
  9342. Luc Matthijs, Evere, gepensioneerd
  9343. Casier Jan, Ternat, Leerkracht
  9344. Dries Gilles, Brussel (St-Gillis), Vertaler
  9345. Stijn Bossuyt, Roeselare, doctoraatsstudent
  9346. Thomas Martin, Antwerpen, Eindredacteur
  9347. Isa Van Acker, Antwerpen,
  9348. Meerbergen Aline, Kapellen, leerkracht Nederlands
  9349. Marcel Waumans, 2870 Liezele, Gepensioneerde Ambtenaar
  9350. Ludwin De Kimpe, 8790/Waregem, Pré Pensioen
  9351. Diane Thys, Deurne, gepensioneerd
  9352. Johan Lapere, Wevelgem, Technisch adviseur,vormingsmedewerker
  9353. Davy Jeunen, Hasselt, verpleegkundige
  9354. Debusscher, Halle, gepensionneerd
  9355. Santina De Meester, Zevergem, freelance redactrice
  9356. Bevers Ilse, Deurne, huisvrouw
  9357. Patrick Vandorpe, 9000 Gent,
  9358. Calemyn Gino, Sint-Kruis-Winkel, ploegleider
  9359. Patrick Meuris, Waregem, lesgever
  9360. grootaert jacqueline, hoboken, bediende
  9361. willems elske, turnhout, conciërge
  9362. Nikol Putzeys, De Pinte, inspect. kinderopvang
  9363. Jan turf, De Pinte, Maatschappelijk ondernemer
  9364. Godefroid Jules, 8790 Waregem, bruggepensioneerde
  9365. Karolien Van de Velde, Deinze, fondsredacteur Uitgeverij Lannoo
  9366. Nuyens, Hoboken, Pensioen
  9367. Jan Dhaenens, Massemen,
  9368. Nadia Stubbe, Oostende, bibliotheekmedewerker
  9369. dhuyvetter luc, WAREGEM, RUSTPENSIOEN
  9370. Lieve Mathys, Zevergem,
  9371. Bart Donckels, Zulte,
  9372. Jef Soenens, Roeselare,
  9373. Van Den Bogaerde, Waregem, Gepensioneerd
  9374. Sinnesael Lieve, Moorslede, pensioneerde onderwijzrees
  9375. GHISTELINCK HENDRIK, WAREGEM, secretaris unizo
  9376. Hans Debucquoy, Merelbeke,
  9377. Anne Meerbergen, ,
  9378. Emmanuel Duyvejonck, Wevelgem,Bieststraat 153, op rust
  9379. Tom Cappon, Antwerpen,
  9380. Pattyn Pieter, Hooglede, Bediende
  9381. Jan van Melis, Wilrijk,
  9382. Paul RETSIN, Beekstraat 33 9800 Astene, g.leraar
  9383. Luc Van Overbeke, Wuustwezel,
  9384. dumolein anne, ieper, bediende
  9385. nelly Beernaert, Poperinge, gepensioneerd
  9386. christiaens francois, WUUSTWEZEL,
  9387. vervaet Helena, gent, verzorgende
  9388. jef debacker, Tielt, gepensioneerde leraar
  9389. De Ruyck Natalie, Waregem,
  9390. Beleyn Nele, Ledegem, verpleegkundige
  9391. Dorothy Focke, oostende, lerares op rust
  9392. Dhaenens, Zevergem, voogd buitenlandse kinderen
  9393. lucie Allaerts, oostende, gids
  9394. Claeys Nadine, oostende, arbeidster
  9395. Daniël Stroobant, Oostende, gepensioneerde
  9396. David Vanneste, Gent,
  9397. Peter Deboosere, Waregem, zelfstandige
  9398. Kurt Heugens, Heestert, laborant
  9399. Lieve Kintaert, Munte, leraar
  9400. Danielle Fransen, Wijnegem, bediende
  9401. Ann Vanden Borre, Ronse, onderwijzeres
  9402. Nele De Doncker, Oostkamp,
  9403. aloys van den akkr, brussel, keermaker
  9404. Stefaan Dumon, Oostkamp,
  9405. Pierre Therie, Affligem, publicist
  9406. Björn Blanckaert, Zandvoorde (Oostende),
  9407. Van Den Bossche Nana, Gavere/Vurste, Gepensioneerd
  9408. Hoozee Hendrik, Gent, muzikant
  9409. Steurbaut Lily, De Pinte, Dienstverantw kinderopvang
  9410. Jonathan Jouret, Ronse, Preventieadviseur chemie
  9411. Isabel Goris, Antwerpen,
  9412. calmeyn, oudenburg,
  9413. Raevens Karine, Ronse,
  9414. Walter D\'hondt, Kalken, gepensioneerd
  9415. De Rijck Kathelijne, Sint-Lievens-Houtem, arbeidsgeneesheer
  9416. Paul Avermaete, Antwerpen,
  9417. Griet Ramaut, Berchem, onderzoeker
  9418. Filip Decorte, Vilvoorde,
  9419. Peter Suys, De Pinte, ondernemer
  9420. Viaene Eric, 8860 Lendelede, tandarts
  9421. Iwan Pas, Antwerpen,
  9422. Hollevoet Rudy, Oostende, Gepensioneerd
  9423. Ines Ehlinger, Borgerhout, opvoedster
  9424. Gilbert Keirsbilck, Jakarta - Indonesia, missionaris
  9425. Audoor Willem, DE PINTE, ZELSTANDIG
  9426. Dasseville Iris, Gent, ambtenaar
  9427. Charlotte De Meester, Aalter,
  9428. Roland Vercaempst, Bellegem,
  9429. Dhaene Guido, Lokeren, Bruggepensioenneerde
  9430. van reeth, wevelgem,
  9431. Jessica Desaever, Adinkerke, student
  9432. Dirk Criel, Maarkedal, ecologisch adviseur
  9433. Boury Daniel, Merelbeke, gepensioneerd onderwijzer
  9434. Van Eemeren Eric, Antwerpen, gepensioneerd onderwijzer
  9435. Alicia Meersschaert, Antwerpen,
  9436. Masschelein jozef, Gildenstraat,20,Ieper, gepensioneerd
  9437. wim bruynooghe, kleine marktstraat 15 8510 Marke, ex-leraar
  9438. Wim Arno, Beveren Leie, Ingenieur
  9439. Pattyn, Oostende, technicus Belgacom
  9440. Mathys Bram, Zevergem,
  9441. Michèle Bekaert, Destelbergen, Hoofdmedewerker bibliotheek
  9442. Seth Woestenborghs, Lier, Systeembeheerder
  9443. Ils Janssens, Vorselaar, administratief medewerker
  9444. Linda, Lede,
  9445. Hannelore De Smet, Deinze, Lesgever Spaans
  9446. Criel Willem, Gent, bediende
  9447. De Smet Annabel, Bassevelde, verpleegkundige
  9448. Coopman Simonne, Wichelen, Gepensioneerd
  9449. Isa Van Cauwenbergh, Ophasselt, maatschappelijk assistente
  9450. Roeland Rombaut, Zulte, R&D manager
  9451. Nollet Ginette, waregem, gepensioneerd
  9452. versyck magda, wondelgem,
  9453. DE CALUWE Andrea, ANTWERPEN,
  9454. Jan Boghaert, Gentbrugge, verpleegkudige
  9455. Franssens, Deurne, zelfstandige
  9456. Boghaert Anne Marie, Zomergem, Tandarts met pensioen
  9457. Cappon Marc, Zulte,
  9458. Franssens Julien, Mortsel, Gepensionneerd
  9459. Marleen Pattyn, Zomergem, gepensioneerd
  9460. Du Pré Marianne, Gent, communicatieverantwoordelijke
  9461. Bea De Graeve, Deinze, huisvrouw
  9462. Arvid De Muynck, Lotenhulle, leraar
  9463. CARTRYSSE, Knokke-Heist, ir.
  9464. ombregt ludwig, Tielt, arts
  9465. snick, oostrozebeke,
  9466. Mie beullens, Mechelen,
  9467. leleu donald, wervik,
  9468. vandammejoke, zomergem, zelfstandig
  9469. PAUWELS JAN, NEVELE, Gepensioneerd schooldirecteur
  9470. De Pourcq Roger, Rollegem, gepensioneerd
  9471. Ronny Vermeire, 8310Brugge St-Kruis, ex leraar
  9472. karlien de paepe, landegem, opvoedster
  9473. Vantorre, Heule, bediende
  9474. Vervaeck Carine, lyon, onderwijzeres
  9475. hugo schaeck, nevele, tandarts
  9476. Willy Devalkeneer, Steenhuize, vertaler-erkend reisleider
  9477. coopman, Oostende, finance controlller
  9478. Jeroen Rombaut, ZOMERGEM, Bankier
  9479. freddy bertin, landegem, gepensioneerd
  9480. rudy, borgerhout, gepensioneerd
  9481. Anke De Vrij, Hannut, lerares woord in Vlaanderen
  9482. Hannah Pollet, waregem, student
  9483. C. Hellebaut, Chaumont, France , Vertegenwoordiger
  9484. Pieter Vandekerckhove, Brugge, Onderzoeker
  9485. Gerits Renée, Assenede,
  9486. Linda LOOTENS, Drongen, lerares op rust
  9487. Eric ALLIET, Drongen, ambtenaar op rust
  9488. hilde peeters, Antwerpen,
  9489. Eric Lauwers, Brussel,
  9490. Cyriel Craeghs, Sint-Laureins,
  9491. Dirk Wille, Gent, docent HBO
  9492. Verzele Mario, Kruishoutem,
  9493. Anton Verbinnen-Lacalle, Antwerpen, Sociaal verpleegkundige
  9494. De Groote Catherine, Landegem,
  9495. Treinen Véronique, Waregem,
  9496. Steelandt, merendree, bediende
  9497. VERHEYDE HUGO, GISTEL,
  9498. Viviane Balthazar, Gent,
  9499. Peter Taverniers, Tienen, ambtenaar
  9500. Verheyde Rafael, Genk, gepens.onderwijs
  9501. Hans Van Severen, Nevele, gemeenteambtenaar
  9502. Wijne, Maldegem,
  9503. Nick Houthoofdt, middelkerke,
  9504. Hollevoet Vera, 8700 Tielt-Kanegem, Directiesecretaresse
  9505. Ludwina, Sleidinge, huisvrouw
  9506. Jozef Vercruysse, Coupure 332, 9000 Gent, Prof
  9507. Desmet Ilse, Brussel, Bediende
  9508. Vanquekelberghe Corine, Merchtem, Bediende
  9509. Hans Delva, Astene, huisarts
  9510. Minjauw E, Deinze, fietshandel
  9511. Elfride WILLE, WAARSCHOOT,
  9512. Koen Taillieu, Kortrijk,
  9513. Verledens Nele, Tielt, Boekhouder
  9514. De Maesschalck Maurice, Wichelen, gepensioneerde
  9515. Peter Geldhof, Ingooigem, Docent Universiteit Gent
  9516. Wim Huyck, Wichelen,
  9517. Jochen De Smet, Waarschoot, consultant
  9518. De Meyst Hilde, Erpe-Mere,
  9519. Luc De Muynck, Gent, coördinator deeltijds onderwijs
  9520. Goeman Hélène, Wichelen, gepensioneerd onderwijs
  9521. marleen vermeersch, ieper, stad- en streekgids
  9522. Sibille Goeman, Wichelen,
  9523. firmin bulté, waarschoot, zelfstandige
  9524. mommerency, avelgem, gepensioneerd
  9525. VANDENBERGHE FRANK, Brugge, arts
  9526. verhe Ginette, zwijnaarde,
  9527. De Jong Floortje, Wichelen,
  9528. Ladon, Damme, Gepensioeneerde lerareq technische vakken
  9529. Antrop Dirk, GENT, Gedel. best.
  9530. Jasmien De Boodt, Gent, praktijklector
  9531. Marc Van Ooteghem, Hansbeke, gepensioneerd
  9532. Van Doorselaer Ingrid, Wichelen, Gepensioneerd
  9533. Annie Tack, Gavere, leerkracht
  9534. Marleen Van der Auwera, Hansbeke,
  9535. Lieve Schoofs, Berlare, logopedist
  9536. Jo Van Gasse, Wichelen , administratief medewerker FOD Sociale Zaken
  9537. Tom De Witte, Gent, Marketing and advertising manager
  9538. Hilde Claesen, HERENT,
  9539. Monique Vanhee, Oekene,
  9540. rottiers marc, wichelen, brugpensioen
  9541. Marc Speeckaert, Sleidinge , bediende
  9542. De Coninck Christophe, Zelzate,
  9543. Frank Deruyck, Gent, boekhouder
  9544. Maya Maes, Elsene,
  9545. van der Puijl Godfried, Herselt, Zelfstandige
  9546. Vreye Michel, Gentbrugge, begeleider
  9547. Sophie Van Hulle, Eeklo, Bediende
  9548. Van de Kerckhove Marnix, Adegem, Architect
  9549. Jonathan Claeys, Waarschoot, PHP Developer
  9550. Slabbinck Inge, Gavere, ambtenaar
  9551. antoine de muynck, gentbrugge, pensioen
  9552. Anthony Minne, Waarschoot, zelfstandige
  9553. Hollevoet Pierre, Nijverheidskaai 6 9900 Eeklo, Architekt
  9554. vincent leus, gent, zaakvoerder
  9555. Matthias Goossens, Waarschoot, Ambtenaar
  9556. jan ryckaert, evergem, ingenieur brugepensioen
  9557. Holvoet Lucas, Waarschoot,
  9558. Geert De Baets, Agde (F), Webmaster
  9559. jori, Sleidinge, projectadviseur
  9560. Nicole Van Loo, Heusden, Leerkracht mode cvo Kisp
  9561. Maarten Schelstraete, Heusden, Student Hogeschool Gent
  9562. Stefaan, Antwerpen,
  9563. Marjolein Vermeersch, Wenduine, zaakvoerder Koffie Kàn
  9564. Tobias Noë, Damme, student Nederlands en geschiedenis
  9565. Christ Daelemans, Adegem,
  9566. Boterdaele Ann, Waarschoot, Bediende
  9567. CERIEZ, GENT, PENSIOEN
  9568. gladys vanlolmmel, mariakerke, leerkracht
  9569. Vandenbruaene Nathalie, Adegem, bediende
  9570. Rosette Mortier, Kapellen, leerkracht
  9571. Deforche Sabine, Ichtegem, Huisvrouw
  9572. Benny Vanryckeghem, Ichtegem, Invalide
  9573. Els Vandeborne, Tildonk, Bediende
  9574. Van Hove Frederik, Aalter, Leerkracht
  9575. Geert Casier, Ichtegem, Docent Muziek
  9576. Evi Janssen, Maasmechelen, Student KUL
  9577. Ruben De Witte, Waregem, Advocaat
  9578. Sophie Vermeersch, Schepdaal, psychologe
  9579. Limbourg Dany, Germinal 16 c 9600 Ronse, gepensioneerde
  9580. DESMET FILIP, Gentbrugge, preventieadviseur
  9581. Pieter Callens, Ardooie,
  9582. Nathalie Van Speybroeck, Brugge,
  9583. Van Vynckt Cecile, Sint-Denijs-Westrem, Bediende
  9584. marinella, zevergem,
  9585. van damme nadine, nevele,
  9586. Muylaert Margriet, Gent, gepensioneerde bibliothecaris
  9587. DePlus Daniël, Sint-Amandsberg, Gepensioneerde
  9588. Raf Van Rooy, Lille, Student
  9589. Herman Van de Velde, LENNIK, Gepensioneerd
  9590. Katja Deman, Kortrijk, boekhoudster
  9591. Albert Van Steendam, wichelen,
  9592. Ann DE TROYER, GENTBRUGGE, Bibliotheekbediende
  9593. freddy lingy, knokke-duinbergen, met pensioen, vroeger T. tekenaar en kartoenist
  9594. Pieter kinoli, Gent, Podiumtechnieker
  9595. Tommy Vanhullebusch, Adegem, Elektricien
  9596. Ilke De Clerck, Antwerpen, Masterstudent Taal- en Letterkunde Universiteit Antwerpen
  9597. Tom Plovie, Lokeren, bediende
  9598. Christian Verdonck, 8720 Dentergem, gepensionneerd
  9599. Jeroen Van Durme, Oosteeklo,
  9600. Leen Ruttens, Tervuren, Onderwijzeres immersie
  9601. Karen De Boeck, Schellebelle, consultant
  9602. Jethro De Schinckel, Geraardsbergen, directeur KTA Brakel
  9603. Van Steendam Barbara, Wichelen, Student
  9604. Mieke Muylaert, Koolskamp, Studente Katho Tielt
  9605. Monica_Alcantar, Gent, Theatre actress
  9606. Monica_Alcantar, Gent, Theatre actress
  9607. Cecile Van Oost, Eeklo,
  9608. desmet johan, 7780 Komen,
  9609. Verhelst Paula, ,
  9610. Véronique Ottevaere, Kortrijk, ambtenaar
  9611. christine plasschaert, Drongen, Bediende
  9612. De Mesmaeker, Affligem, bediende
  9613. Ann Gansbeke, St-Amandsberg, directie basisonderwijs
  9614. De Pauw, lochristi,
  9615. decuypere, gullegem, ambtenaar
  9616. De Meersman François, Liedekerke, Bewakingsagent
  9617. DEWULF KRISTA, OOSTNIEUWKERKE, SECRETARESSE
  9618. Dirk Roels, Oostende, gepensioneerd leraar
  9619. olieux kathleen, harelbeke, poetsvrouw
  9620. Isabelle Stes, Oostkamp, lerares
  9621. soetaert, gentbrugge, gepensioneerd
  9622. Van Kerkhoven Paul, Brugge, beroepsofficier o.r.
  9623. Tine De Vreese, Eeklo, bediende
  9624. Temmerman Andre, Merelbeke, gepensioneerd
  9625. symaeys, luik, ambtenaar
  9626. Dannie Welvaert, Brugge, Beleidsmedewerker Howest, de Hogeschool West-Vlaanderen
  9627. Etienne Van Vlaenderen, Gent, gepensioneerde
  9628. Begijn Nicole, Merelbeke,
  9629. Rebecca Van Ooteghem, ,
  9630. Gert Van Ooteghem, Drongen, student
  9631. Maes, Beveren, Student
  9632. Frank Lateur, Gent,
  9633. Julien Crappé, Aalter,
  9634. Elias Vervoort, Gent, student
  9635. Marc Modde, Geraardsbergen (Zarlardinge), Ambtenaar
  9636. Myriam Reenaers, Sint-Truiden, Bediende
  9637. Johan Van Kerkhoven, 8490 Snellegem, Militair
  9638. Vanrusselt, 2180 Ekeren, pensioen
  9639. Macours Diane, Beringen, bediende
  9640. Eric Mijts, Aruba, wetenschappelijk medewerker
  9641. sevenhant, 8210,
  9642. Robert, Ouwegem, gepensioneerd
  9643. Van Dorpe Lidwine, De Pinte, Gepensionneerd
  9644. Maryns Marc, Oudenaarde, Gepensioneerde NMBS
  9645. Heindryckx Monique, roeselare, Directiesecretaresse
  9646. van Toledo Treesje, Oudenaarde , Makelaar
  9647. van Hoofstat, Bachte-maria-Leerne, gepensioneerd
  9648. De Paepe Walther, Lede, onderwijzer
  9649. Buyck, St-Niklaas,
  9650. Francesco De Voet, ,
  9651. Richard, Antwerpen,
  9652. Brigitte Christophe, Hoboken, lerares Nederlands-Engels
  9653. Ketty Roegiers, Lokeren, Verpleegkundige
  9654. Vanassche Mia, Pittem, secretaresse
  9655. Daniël Eggermont, Sint-Martens-Latem, schooldirecteur, gepensioneerd
  9656. Frank Baillieul, 8200 Brugge, gepens. loods
  9657. simoens benedikt, 8000 brugge, dokter in de ghverloskunde
  9658. Hilda De Bie, Zoersel, bediende
  9659. Tollet Guido, Oudenaarde, informaticus
  9660. Maheur Christa, Oudenaarde, verpleegster
  9661. dierckx jeff, putte, diamantslijper
  9662. Diane Emmermann, Antwerpen, Bediende
  9663. Yvette Fierens, Leuven ,
  9664. Jean-Pierre Franckx, Herent, Gepensioneerd
  9665. Erik Lemoine, Leuven, Vertaler
  9666. Remy Muselle, 3000,
  9667. Ruben Tollet, Oudenaarde, Material planner/ packaging specialist/ independent copywriter
  9668. Rob Verbruggen, Tremelo,
  9669. Stijn Saenen, Diest, Student
  9670. Kestens Nico, Keerbergen, Brandweer
  9671. christel haezebroeck, oudenaarde, kleuterleidster
  9672. Emmy Claesen, Langdorp, bediende
  9673. Pauwels Katrijn, Brussel,
  9674. De Brabander, jabbeke, gepensioneerd
  9675. DEVYNCK WILLY - NIKOLAAS O.S.B., BRUGGE, monnik - heruitgever van Westvlaaamsche spreuken en gezegden van Witterynck A.
  9676. Hilde Vlamynck, Waregem, ambtenaar
  9677. Peusens Renier, Bilzen - Limburg, Pensioen
  9678. Geert Casteleyn, Brugge,
  9679. Garain Bruno, Lennik, Bediende overheid
  9680. guus langeraert, oostburg, Ik ben met pensioen.
  9681. Christian Kestens, Tremelo, Gepensioneerd
  9682. JP Kestens, Heist-op-den-Berg, Gepensioneerd
  9683. Rene Deroover, Kessel-lo, Directeur (gepensioneerd)
  9684. Debruyne Jan, Klortrijk, pensioen
  9685. paul rentmeesters, leuven, werkzoekend
  9686. Patrick DeBlock, Lochristi, financieel coördinator stad Gent
  9687. André Deroover, aarschot, bruggepensioneerde informaticus
  9688. VANDOOREN, Oostende, Gepensioneerd
  9689. Roger Praet, Lochristi,
  9690. Stephanie Verbeke, Waregem,
  9691. Moons Gilbert, Heusden-Zolder, zonder
  9692. Patrick Maes, Herent, Gepensioneerd
  9693. verest leo, Dendermonde,
  9694. Magdalena DE GROOTE, LOCHRISTI, gepensioneerd ambtenaar
  9695. Vermeersch Tinne, berlaar,
  9696. Renette Frank, Mechelen, artistiek tekenen
  9697. Stuyck, Brasschaat, Bediende
  9698. Vanbilsen-Moons, Heusden-Zolder, gepensioneerd
  9699. Guy Joris, Zolder, Opvoeder
  9700. Ineke van Toledo, Mariakerke, bediende
  9701. Van Hoey Katrien, Deinze, Dir.Secretariaat Talen
  9702. J. Lefebure, Tongeren, Ambtenaar
  9703. Jo Lefebure, Gent, Copywriter
  9704. lionel dhaese, Lokeren,
  9705. Chris Termont, Lovendegem, onderwijzer
  9706. OPSOMER Henri, Herent, Gepensioneerd ambtenaar
  9707. Paul Stroobants, Leuven, gepensionneerde
  9708. HOPPE, BRUGGE,
  9709. Cleuren, Vlijtingen, Gepensioneerd
  9710. De Rocker Johan, Landen, Ambtenaar
  9711. Vranckx, Leuven,
  9712. Dirk Van Hoorde, Aalst,
  9713. Tony Wallraf, Neerpelt, gepensioneerd
  9714. maes martine, oostrozebeke,
  9715. Vaneechoutte Katie, Poperinge, kleuterleidser
  9716. D. Delarue, Kortrijk,
  9717. Paul Reekmans, Leuven,
  9718. An Meynaerts, 3020Herent, gepensioneerd
  9719. Sarah Van Ooteghem, Sleidinge,
  9720. de graeve ann, wachtebeke, bediende
  9721. van den bunder anna, wachtebeke, gepensioneerd
  9722. van den bunder esther, mariakerke, gepensioneerd
  9723. a spriet, kortrijk, leerkracht Nederlands
  9724. Michelle Suykerbuyk, Antwerpen , Onthaalbediende
  9725. EDITH EVERAERT, 8830 gits, gepensioneerd
  9726. Dehouck Frans, BRUGGE, Gepensioneerd
  9727. De Graeve Erik, 9185 wachtebeke,
  9728. Lieve Debacker, Brasschaat,
  9729. Veerle Louis, Rumbeke, Leerkracht
  9730. Magda Callens, Zwevegem, gepensioneerd
  9731. Jef Labie, Zwevegem,
  9732. Anny Dobbelaere, Lovendegem, onderwijzeres
  9733. Joris De Schryver, Liedekerke, Onderhoudsingenieur
  9734. carrette georges, 8830 gits, geen rust
  9735. Guido Jacxsens, groot-bijgaarden,
  9736. de clercq yvan, roeselare, zelfstandig
  9737. ilse roels, oostende, praktijkleerkracht BuSO
  9738. Lotte Peeters, Hamme, studente
  9739. Irinz Pogorelova, Ed,
  9740. Plasman Rafaël, Brugge, Stadsgids
  9741. Roose, Lendelede,
  9742. Goedele Van den Eede, Antwerpen, zakelijk leider Amarant
  9743. Lamot Myriam, antwerpen, pre-pensioen
  9744. dirk pauwels, veurne, gepensionneerd
  9745. Marc Mortelez, Koksijde, **
  9746. pius, veurne, leraar
  9747. Vlieghe Glenn, Roeselare 8800, Schilder-Behanger
  9748. verhaeghe martine, Ruisbroek, bediende
  9749. hilde bremeesch, veurne, zelfstandige
  9750. Annelies Cremery, Veurne, leerkracht
  9751. Johan Vulsteke, Zedelgem, landbouwkundig ingenieur
  9752. Chris De Meerleer, Haaltert, Senior Consultant P & O
  9753. Werbrouck, Loppem, Gepensioneerd onderwijzer
  9754. De Rycke Brigitte, Nazareth, administratief medewerker
  9755. RITA DE DIER, DENDERLEEUW,
  9756. LIEVEN MESSEYNE, Gits, kantoorhouder
  9757. Paepe Magda, Affligem, Met pensioen nu
  9758. Jan Borms, Affligem, Emeritus professor
  9759. Ringoot Veerle, Oostkamp, Bediende
  9760. belovay, haaltert, gepensioneerd
  9761. Hindryckx Marc, veurne, horeca uitbater
  9762. Elisabeth Schollaert, Lubbeek,
  9763. Vic De Muynck, Aalter, Student
  9764. DIRK SCHELLEKENS, AALST, Gepens. Boekhouder
  9765. meersmans jos, Herent, gepensioneerd
  9766. Bart.Schoukens, Lubbeek, Bediende
  9767. Holvoet Raymond, spalbeek, pensioen
  9768. Arnout Gyssels, Lichtervelde, student
  9769. Frank Janssens, Jette, Gepensioneerd
  9770. Tamara Hrkic, Wachtebeke, Student
  9771. Ivan Peytier, Breendonk,
  9772. Wim Manderveld, Berchem, architect
  9773. Caroline Thienpont, Merelbeke, Managing Director Hachiko
  9774. J.de Jong, wichelen, gepensioneerd
  9775. Digna Coppieters, HAMME (O.-Vl.), archivaris
  9776. Aagje Vandommele, Ingelmunster, Zaakvoerder
  9777. clement rochette, mechelen,
  9778. marcel vinokouroff, mechelen,
  9779. Hans Claeskens, Ranst,
  9780. persoone ruben, rotselaar, consulent
  9781. Rudy Trevels, Nieuwrode,
  9782. Serluppens Philippe, 2540 Hove, Bediende
  9783. FREDDY RAVEEL, olsene, geboren gentenaar
  9784. Willem-Jan Slock, Gent, Bediende
  9785. DEROO, Vlamertinge, Bediende bij de overheid
  9786. Louise Vleminckx, 2018 Antwerpen, pensioen/gids
  9787. Paul TOLLET, Kessel-Lo, gepensioneerd
  9788. Pieter Blondelle, Oostkamp, gepensioneerd
  9789. Célien Convents, Heusden-Zolder, Studente Master Taal- en Letterkunde Nederlands
  9790. Karin Van Quaelle, Hove, leraar
  9791. Krisje De Backer, kessel, leerkracht
  9792. Tessens, Ham, Lerares
  9793. liliane van loo, herenthout, leerkracht
  9794. Du Jardin Stéphane, Emblem, adjunct-directie
  9795. Leslie Van Tendeloo, Vorselaar, Regent
  9796. Joost Geerinckx, Turnhout, leraar
  9797. Petra Festjens, Lier, Leerkracht
  9798. Hilda Verhaeghen, Hever-Boortmeerbeek, Lerares M.O.
  9799. Bernaerts Veerle, Duffel,
  9800. Jean - Claude Bataille, Tiegem,
  9801. Hendrik De Smaele, Ronse, Arbeider
  9802. Van Dael Ellen, Olen, Leerkracht
  9803. Paul Cottenie, Oosterzele,
  9804. Cuykx, Gaston, Geel, moedertaaldidacticus ere-lector
  9805. Versieck Ann, Berchem, leraar
  9806. Gudrun Eyskens, Halle-Zoersel, lerares
  9807. Liesbeth Mariën, 2220 Heist-op-den-Berg, lerares
  9808. Vercammen Francine, Lier, ondersteunend personeel
  9809. Gabriël Rosseel, Kampenhout,
  9810. Walter Frans, 2980 Zoersel, gepensioneerd
  9811. Van Campenhout Charles, Diegem, bruggepansioneerde
  9812. J.Vanmarsenille, Sint-Truiden, pensioen
  9813. Urbain Vandercasteelen, Sint-Truiden, gepensioneerde leraar
  9814. ward vanmarsenille, asbroeksraat 56 3440 zoutleeuw,
  9815. Maes Jeroen, Antwerpen, Akteur
  9816. Schildermans Sabine, Overpelt, opvoeder
  9817. Van Loye, Antwerpen,
  9818. Tom Vanassche, Londen, student
  9819. Gabriêl Vandenbussche, 8820 TORHOUT, HUISARTS
  9820. Kees van Reenen, Lunteren, auteur van o.a. Schaduw van de werkelijkheid
  9821. Marc Vleugels, Lier, leraar
  9822. Manderick Rino, Waregem, HR stafmedewerker VDAB
  9823. Jeannine Vanmarsenille, Zoutleeuw,
  9824. Verschueren, Zoutleeuw,
  9825. Declerck Anita, Middelkerke, gepensioneerd
  9826. defoer eva, Dentergem, Human Resources Business partner
  9827. Sven Vermaete, Meulebeke,
  9828. Achilles Gautier, Zomergem, Paleontoloog
  9829. Jurgen Smet, Wilrijk,
  9830. WILLEMS, kapelle op den bos,
  9831. Veronique Vanhauter, Graslei 15-9000 Gent, Boekhoudster
  9832. Coghe Marijke, Erembodegem, muzieklerares
  9833. rob.geladi, 2980 Zoersel, pensioen
  9834. Isabelle Van Eeckhaute, Destelbergen ,
  9835. De Ryck Roger, Loc. Terravecchia, 07028 Santa Teresa Gallura Italia, handelaar
  9836. Bert Verschingel, Oudenburg, Student
  9837. Vercammen, St. Pieters-Kapelle, ambtenaar
  9838. Schoonaert Françoise, Zottegem, Ambtenaar
  9839. Ann De Moerloose, Wichelen, verpleegkundige
  9840. Lauwaert Lieve, Keerbergen, bediende
  9841. Regine Beels, anzegem, kinesitherapeute
  9842. Luc De Brant, Stekene,
  9843. Degraeve Paul, 1820 Steenokkerzeel, gepensioneerd
  9844. vercammen, 3070 kortenberg, docent
  9845. De Brabander Lieve, Poperinge,
  9846. patrice de meyer, Gent, Opbouwwerker
  9847. Filip D\'Hooghe, Poperinge, IT-verantwoordelijke
  9848. Costermans L., Diest, Ambtenaar
  9849. vanhuyse carlos, zedelgem,
  9850. Seyssens Gilbert, Kruishoutem,
  9851. Rosseel JP, Menen, bediende
  9852. Dirk BERTH, Eeklo, Bediende
  9853. Nigel BERTH, Eeklo, Student
  9854. Nadine VAN DAMME, Eeklo, Bediende
  9855. Pieter wellekens, Aalst,
  9856. Pieter Vos, Peer,
  9857. Ann Devos, Mechelen, leerkracht Nederlands
  9858. Hugo Dehennin, Haasrode, leerkracht
  9859. Jean-Marie Schepens, Gavere, (ex-)leraar
  9860. Lieven PROVOST, BRUGGE, gepensioneerd
  9861. Guido Verschaeren, Gent, gepensioneerd
  9862. Brigitte Rys, Waasmunster, documentalist
  9863. Annemie Hillewaere, Gent,
  9864. Vertenten Alexander, Gavere, deskundige cultuur gemeente Gavere
  9865. Paul Verhulst, Gavere, Ploegleider
  9866. Hanus George, Mortsel,
  9867. Geert Gerard, Roeselare,
  9868. Bullynck Michel, Gistel,
  9869. chris lutters, tielrode,
  9870. Ludo Belemans, Stokkem,
  9871. jos stroobants, Leuven, rectorale diensten KU Leuven
  9872. Marianne Verhamme, Gent,
  9873. Willem Arckens, Overijse,
  9874. Vriendt Martine, Zeveneken,
  9875. Lieve Vanderwegen, Rotselaar,
  9876. Frans Maes, Aalst, gepen. journalist
  9877. Timmerman J, Brugge,
  9878. Louisa Herreweghe, Mariakerke, Gepensioneerd
  9879. Andre Verschueren, Mariakerke, Gepensioneerd
  9880. Mark Naessens, Leuven, gepensioneerd
  9881. Bernard Opsomer, Oudenaarde, informaticus
  9882. Guy Claessens, Nijlen,
  9883. Rudy De Schryver, De Haan, ere-onderwijsinspecteur
  9884. Elien Claessens, Nijlen, student
  9885. everaert, gent, (gepensioneerd) leraar
  9886. Kasper Vandeputte, Nijlen,
  9887. Filip Moulin, Goudenregenstraat 11 5860 Wevelgem, Gids
  9888. felix dutreeuw, 1700 dilbeek,
  9889. Kris Vergult, Sint-Niklaas, Bediende
  9890. Van Couteren H, Edegem,
  9891. Jan Van der Straeten, Kachtem, Ambtenaar
  9892. Marleen Bonte, Oosterzele, bankbediende
  9893. piet de busschere, Manderfeld, lesgever asielcentrum
  9894. nicole roggeman, Manderfeld,
  9895. karl libeert, gavere, \\"poorter\\"
  9896. Hannah Eeckhout, Ternat/Londen, Studente
  9897. Fernand Bovens, Gavere,
  9898. bevernage rik, borgerhout,
  9899. Goedele Decroos, Borgerhout,
  9900. henru van loo, borsbeek, gepensioneerd
  9901. Coudeville Jaak, Jabbeke, gepensioneerd leraar Nederlands/Duits
  9902. Erwin MELAERTS, Mechelen, EU-ambtenaar
  9903. helga, mechelen,
  9904. Jeanine Woinet, Gent, gepensioneerd
  9905. Lermytte Gery, Asper,
  9906. Johan-Lou Verwimp, Nijlen,
  9907. Bavo Segers, Waasmunster, Accountant
  9908. Boudewijn Van Vlaenderen, Sint-Kruis Brugge,
  9909. decroos, gent, zelfstandige
  9910. Willy Candaele, Leuven, Kerkelijk Recht bacalaureaat
  9911. Gaby Verzele, Ronse, gepensioneerde leraar Nederlands
  9912. Aleide Decroos, ntwerpen,
  9913. Rik degraef, Kapelle-op-den-Bos,
  9914. Vanhamme, Wemmel, bestuurder maatschappijen
  9915. Decraene Wilfried, 8510 Marke, Gepensioneerd
  9916. Vallaeys André, Dudzel,
  9917. Mieke Delsaert, Mere,
  9918. Myngheer Gerrit, Mere, Bediende
  9919. Stevens Lucrèce, Beervelde, verpleegster
  9920. Meulemans Luc, Kortenberg,
  9921. Stijn Depril, Asse, Technical Sales Representative at Dell
  9922. Wiçlly Quintijn, Aalter, gepensioneerd
  9923. Lieve Tastenoy, Hoeilaart, bediende
  9924. Anita Ruttens, Leuven,
  9925. Marteel Jean-Louis, 84 rue de la tranquillité Tèteghem 59229 France, Professeur d\\'anglais
  9926. Thierry Pauwels, De Pinte, ambtenaar
  9927. Jaak Andries, Koksijde, Pensioen
  9928. Pol Van Loocke, Lichtervelde, optimist
  9929. Clasien Rooze-Stouthamer, Ellewoutsdijk (Nederland), historicus
  9930. lukas geudens, Noorderwijk, student
  9931. Versin Marlene, Tienen,
  9932. Laloup, Hoegaarden, Auteur Hoegaarden(centrum) dialect
  9933. Alderweireldt, Hoegaarden, Huisvrouw
  9934. wim collin, hoegaarden, verteller
  9935. Wim Vandewijngaerde, Hoegaarden, Geoloog (KBIN-BGS)
  9936. Leo van der Linden, Lier, Journalist
  9937. Verlaers Noël, Hoegaarden, gepensioneerd
  9938. JOSINE HALSEN, hoegaarden, onderwijzeres
  9939. De Beugher Pierre, Anderlecht, pensioneerd
  9940. Lena Reyners, Hasselt, Zelfstandige
  9941. Raymond Billen, Hoegaarden,
  9942. Marleen Lefevre, Hoegaarden, schepen cultuur
  9943. Marilyn Lebegge, Hoegaarden,
  9944. Walter van Rijsbergen, Ranst, directeur Jeugdzorg
  9945. Maes, Gistel,
  9946. maes nelly, Sint-Niklaas, huisvrouw
  9947. Karel Cornelis, wouter haecklaan 8 te 2100 deurne, gepensioneerde
  9948. Willy Waumans, Hulst, Technicus
  9949. Schelfhout Chris, Stekene, Zelfstandige
  9950. Dillis Leo, 2900 Schoten, op pensioen
  9951. Boëdec, Gent,
  9952. christiaan, Zelzate, pensioen
  9953. scherpereel m.j., kemzeke,
  9954. Vanhoof Luc, Mol, IT
  9955. van Hove, Antwerpen,
  9956. François Wijnen, Borgerhout, Gepensioneerde
  9957. Marjorie, Ieper, student
  9958. De Laet, Deurne, gepensioneerd
  9959. poppe romain, berendrecht, gepensioenneerd
  9960. evelien, merelbeke, verpleegkundige
  9961. Erik Henderickx, Hoevenen, procesoperator
  9962. T.R. Veenstra, Kloetinge, Adviseur Monumenten
  9963. Paula Bartelen, 2140 Borgerhout, gepensioneerd
  9964. Wivina De Keyser, Merelbeke, Voorzitter opleidingscommissie Ergotherapie HoGent
  9965. Eugeen Verhellen, Brakel,
  9966. Pottiez Jenny, Heverlee,
  9967. Van den Keybus Leo, Essen, Bruggepensioneerd
  9968. Peter Cootjans, Ranst, ontwikkelaar, KDG
  9969. Anné Alain, Wijnegem,
  9970. Luc Mahieu, Menen,
  9971. Sylvain Arijs, Welle, gepensioneerd
  9972. Delphine, ,
  9973. Joël Derycke, Koksijde, gepensioneerd
  9974. Michel Loonen, Anderlecht,
  9975. lea ilegems, deurne-antwerpen,
  9976. carine de backer, antwerpen,
  9977. Frederik, Zottegem,
  9978. Margo van Rijsbergen, 2520 Ranst, Leerkracht
  9979. Peter Van de Wouwer, Ranst,
  9980. Koen Lauwers, Ranst,
  9981. Eric Hulsens, Ledeberg, ere-lector
  9982. Stevie Vanoystaeyen, Boechout, opvoedster
  9983. Walter De Decker, 1700 Dilbeek,
  9984. David Van Der Smissen, Ninove, werkzoekende( gepassioneerd hobby-fotograaf en tekenaar)
  9985. Henri Van Der Smissen, Zandbergen, gepensioneerd militair
  9986. praet jo, ninove,
  9987. Erwin Cornelis, Appelterre-Eichem,
  9988. Ward Van Sevencoten, Ninove, Bediende
  9989. Nik De Brabanter, Deftinge,
  9990. Luc Van Der Smissen, Ninove,
  9991. Deschuyteneer Didier, Ninove, Bediende
  9992. Nikita Matté, Ninove,
  9993. Charlotte Willemsen, Antwerpen, student
  9994. Johan Thiels, Dessel,
  9995. Corneel Esser, Borgerhout,
  9996. Patrick Verhoeven, Ninove, Operations Manager
  9997. Emmanuelle Slaghmuylder, Ninove,
  9998. Dirk Dubois, ST-MARTENS-LATEM, Consultant/Zelfstandige
  9999. Fabienne De Cloedt, Lokeren, zelfstandig
  10000. Loones Chantal, Oostduinkerke (vroeger Sint-Joris-Nieuwpoort),
  10001. Marco Evenhuis, Oost-Souburg (NL),
  10002. nollet andré, gent, ereburger van de Stad Wervik
  10003. Desimpele, Landegem, zaakvoerder
  10004. Filip D\'heer, Lokeren , Maatschappelijk werker
  10005. Fre De Vos, Oudenaarde, Protocol
  10006. Dhondt Bernadette, Tielrode, gepensioneerd
  10007. Walter De Meyere, Merelbeke, erelector
  10008. Rycek Michel, Sint-Niklaas, Tandarts
  10009. Guy De Groote, Oostakker, gepensioneerd onderwijzer
  10010. Geeraert Chrisje, Lovendegem,
  10011. Edmond Lomme, Mariakerke Gent, Gepensioneerd
  10012. Soens Daan, Asper, Theatertechnicus
  10013. peter De Bosschere, gent,
  10014. Blomme Nicole, 9000 Gent,
  10015. daan hugaert, gent, acteur
  10016. A. De Waele, Oostakker,
  10017. Bonjé, Oostduinkerke-Bad,
  10018. dumortier mard, 8630 veurne, genieter van het leven
  10019. Peter Bauwenq, Gent, Muzikant/Docent Rockacademie Tilburg
  10020. Soens Katelijne, Gent, leerkracht
  10021. Alain Ceuninck, Destelbergen,
  10022. De Schoenmaker Dirk, Lokeren, muziekleraar
  10023. Van Damme Patrick, Ledeberg, Beleidsmedewerker
  10024. M. Stevens, Eksaarde,
  10025. De Meester Mark, Lokeren, gepensionneerd
  10026. Herbots, Antwerpen, Zelfstandige
  10027. De Zutter Myriam, Gentbrugge,
  10028. Leen Peeters, Gent,
  10029. De Paepe Francois, Mechelen, Bediende
  10030. Peter Leeman, Achtenkouterstraat 36 9040 Gent,
  10031. iris Naessens, NS Canada, pottenbakker
  10032. Grillaert Jenny, Wondelgem,
  10033. Marc Van Herzeele, Wondelgem,
  10034. Gyuri Spies, Destelbergen,
  10035. Mestdag anne, merelbeke, administratief medewerkster
  10036. Wauters, Wilrijk, secretaresse
  10037. Poppe Danny, Sinaai-Waas, techniqsch bediende
  10038. van rijsbergen emmanuel, ranst, arbeider
  10039. Bendiks Kuipers, Bergschenhoek (NL), Bibliotheekmedewerker
  10040. Gerrit Liessens, Aaigem, leraar
  10041. Pauwels, Overmere, leraar
  10042. Fran Bambust, Melle, Auteur
  10043. Annick Vergaert, Gent,
  10044. Vereecke Bart, Evergem,
  10045. Lieve Huysman, Gent, leerkracht
  10046. Olivier Loquet, Stekene, Lector geschiedenis KAHO
  10047. Theunynck Jacky, Middelkerke, Arbeider
  10048. Filip Vandewiele, Sint-Pauwels, Lector KAHO
  10049. Sabine De Wolf, Eksaarde,
  10050. Reinoud D\'Haese, Lokeren, sociaal-cultureel werker
  10051. jackson ingeborg, brugge, weduwe
  10052. Nele De Schepper, Overmere,
  10053. Stephanie Paulus, Heusden,
  10054. Katia Suetens, Sint-Niklaas, Student lerarenopleiding secundair onderwijs
  10055. Van Roeyen Julie, julie.vanroeyen@kahosl.be, Studente
  10056. Raf Suetens, cauwerburg 121 C, 9140 Temse, gepensioneerd
  10057. Lies Neujens, Zottegem, Bediende
  10058. Guido Liessens, Aaigem, ambtenaar
  10059. Tasha Chartouh, Lokeren,
  10060. verstraeten peter, zonhoven,
  10061. Dany Goessens, Ninove, treinbestuurder
  10062. Reinout Minnaert, Heldergem, Student
  10063. Van Cutsem Sam, Ninove,
  10064. Peeters Paula, Malle,
  10065. Rita Dutré, Temse,
  10066. Standaert Peter, Ninove, Ambtenaar
  10067. Kevin Matthys, Ninove, student
  10068. hugo Inghelram, Middelkerke, gepensioneerd leraar
  10069. Simone Tahon, Ieper,
  10070. Truyen Monique, Wilrijk,
  10071. Stef Aris, Molenbeersel,
  10072. devalckeneer rita, meerbeke, interieur verzorgster
  10073. Nonkel vos, Ninove, gepensioneerd
  10074. Roy Prikken, Elen,
  10075. steven lekens, de pinte, opvoeder
  10076. charlotte, zonnebeke, student
  10077. Tom Swinnen, Diest,
  10078. Ria Lemmens, Lummen, Lid Geschiedkundige Kring
  10079. Borgers Nicole, Grobbendonk,
  10080. Mathieu Kunnen, Kinrooi, Gemeentearchivaris
  10081. Wim Hemerijckx, Schulense baan, 15 Lummen, Gepensioneerd
  10082. verboven richard, Lummen, pensioen
  10083. Lenaers Tony, Hasselt, bediende
  10084. Werner Beutels, Lummen, gepensioneerd schooldirecteur
  10085. Lode Vanhoutte, Sint-Truiden,
  10086. Jenny Cokelaere, RUMBEKE, sociaal verpleegster
  10087. Sarah Devos, Oostende,
  10088. Josefien Buyck, Gent,
  10089. Koen Luts, Lummen, Leerkracht
  10090. Mathieu Prikken, Maaseik, Gepensioneerd
  10091. freddy morren, Halle-Booienhoven, leraar klassieke talen
  10092. Vanraes - Clicque, Geluwe, Pensioen
  10093. Suzanne Schepers, Hasselt,
  10094. Huub Parren, Thorn,
  10095. Paul Sleven, Elen,
  10096. Tony Vanwijck, Maaseik, Gepensioneerd
  10097. Jos Baur, Geleen,
  10098. Pillaert-Coutelle, Ieper, gepensioneerd
  10099. Jan Kohlbacher, Eisden. Limburg, Voorzitter Stichting Erfgoed Eisden
  10100. Henri Thijssen, Maaseik, gepensioneerd
  10101. Boonen Lucien, 3680 Maaseik,
  10102. Derenette Marc, Neeroeteren, arbeider
  10103. Jan Caluwaerts, Herent, brabantcronikel.blogspot.be
  10104. Rianne Tonnaer, Thorn, Medew. Thoears Woeardebook
  10105. Meulemans Pierre, Maasmechelen, Tender specialist
  10106. Dekeerle Charles, Ieper, decorateur buiten beroep maar niet op rust
  10107. boussemaere carine, ieper,
  10108. Jos De la haye, Maaseik, gepensioneerde
  10109. Arne Vanraes, Menen, student westerse literatuur
  10110. Madeleine Levels-Adams, Thorn NL,
  10111. Medard Van Acker, Lummen, gepensioneerde
  10112. Fredy Franssen, Mol, gepensioneerde Uno-IAEA inspecteur
  10113. De Bleecker Kristof, Sleidinge,
  10114. Jos. Colson, Assebroek (Brugge), gepensioneerde
  10115. Jan De hing, Koningslo, ambtenaar
  10116. M.J Juchtmans, Zellik, Gepensioneerd
  10117. De Roo Rita, Ganshoren, gepensioneerde lerares
  10118. Kraewinkels Isabelle, 3680 Maaseik, Gepensioneerde
  10119. Geens, Steenokkerzeel, Bediende
  10120. Mien Parren Coelen, Thorn,
  10121. Vandenbroucke, Ieper, Leraar op rust
  10122. Litiere Donald, Meulebeke WVL, Stadsarbeider
  10123. Paul Wyckmans, Kontich, gepensioneerd
  10124. Put Felix, Koersel - Beringen, Gepensioneerd
  10125. Erica Uten, Schulen, paramedisch werker CLB
  10126. Rik Pessemier, 1731 asse, geleerde
  10127. Feryn, Lo-Reninge, logopediste
  10128. Erik Raeves, Leipzig, Duitsland,
  10129. Matthijs, Ieper, student
  10130. daniel meirsman, retie,
  10131. Simon Loverix, Membruggen,
  10132. De Pooter Luc, Nijlen, Leerkracht
  10133. Milou Pessemier, Strombeek-Bever,
  10134. luc Laleman, Houthulst, ambtenaar FOD Financiën
  10135. Heide Vanallemeersch, Grimbergen,
  10136. Karel Heuten, Dilsen,
  10137. Wim De Meester, Dilsen-Stokkem,
  10138. Tonny Claes, Boom, Technicus
  10139. pessemier, vilvoorde, gepensioneerd
  10140. Hannelore, Antwerpen, Marktonderzoeker
  10141. Stijn Thonnon, Thorembais-Saint-Trond,
  10142. Els Van den Bossche, Hasselt,
  10143. Meyers, Genk, Gepensioneerd
  10144. Van den Weghe Karl, Dadizele,
  10145. Benny Maes, Antwerpen,
  10146. lorette maertens, ,
  10147. Lenaers, 3720 Kortessem, gepensioneerd
  10148. Werner Broux, Plovdiv, Bulgarije, Zelfstandig IT Consultant
  10149. Bert Florizoone, Evergfem, Gewezen docent H.O.
  10150. Gert Custers, Bree, Met pensioen
  10151. Pieter Gielen, Kortessem, gepensioneerd
  10152. Stockmans Andy, Kermt,
  10153. Lambert J. Derenette, Koksijde, Fotograaf
  10154. Tomy Straetemans, Rotem,
  10155. Pollijn Freddy, Herzele, ondernemer
  10156. Steensels, Hasselt, gepensioneerd
  10157. Frederic Genbrugge, Evergem, kaderlid
  10158. Jacques Ongena, Berlin-Deutschland, Liedermacher
  10159. Brouns Rik, Lanaken,
  10160. luc weemaes, de klinge, gepensioneerde
  10161. verduyn shirley, gullegem, studente
  10162. Stephan Soos, landen,
  10163. Ramout Nicole, Ieper, kinesitherapeute op rust
  10164. Jean Janssen, Roermond NL, docent ict-ba
  10165. Carlens, Diepenbeek, bestuurslid heemkundige kring
  10166. Harie Heynen, Maaseik, gepensioneerd
  10167. Nelly Vanschepdael, 1700 Dilbeek,
  10168. Bud Moureaux, Merelbeke, leerkracht met pensioen
  10169. Hugo Frederix, Heusden-Zolder,
  10170. Marie-Thérèse Van Roosbroeck, Gent, Schrijfster,muziekant, kunstschilder, student
  10171. De Vos Francois, Mechelen 2800, Pensioen
  10172. Mia Verschaere, Sleidinge (Evergem), logopediste
  10173. Ward Ranschaert, Sleidinge (Evergem), Laborant
  10174. Ann Debrabandere, Kontich, Lector economische vakken, Karel de Grote-Hogeschool Antwerpen
  10175. Van Hoecke Annelaure, Ellezelles, Student
  10176. Jos Brouwers, Dilsen-stokkem,
  10177. Mena Lafkioui, Gent, Professor UGent
  10178. Dmitry Idiatov, Leuven,
  10179. Vermeersch Guid, Lapscheure-Damme, ere-hoofdonderwijzer
  10180. Koen de Scheemaeker, Antwerpen,
  10181. Alexander Declercq, Ieper, taalkundige; cultuurbeleidscoördinator
  10182. Danny Demeyer, Ieper, Arts
  10183. Marita Savelkouls, Dilsen-Stokkem, Bediende
  10184. Mulier Luc, Lotenhulle, It-er
  10185. Simon Smeets, gent,
  10186. Wim Meens, Sweikhuizen, Limburg, NL, Rijksambtenaar
  10187. Seb Wauters, Melsele, It-er
  10188. Roland Bakker, Arenas de San Pedro, Vertaler
  10189. Paul Weverbergh, Bever,
  10190. Steve De Doncker, De Haan,
  10191. Patrick Vandekerckhove, CH-Möriken, Manager Technical Documentation
  10192. H. Verkooij, Temse,
  10193. Nadia Waumans, Zwijndrecht, medewerkster EHC/lid Heemkundige Kring Burcht-Zwijndrecht/verhalenvertelster
  10194. Luyckx Veerle, Zoersel, bediende
  10195. Mässer Christine, Burcht, Medewerker Erfgoedbibliotheek Hendrik Conscience
  10196. Jozef Gommeren, Antwerpen, bediende
  10197. Elke Huybrechts, Merksem, student
  10198. Declercq Wilfried, Koksijde, handelaar,gepensioneerd
  10199. Willy vilain, De Panne, beroepsonderofficier B.D
  10200. De Brie Inge, Merelbeke, Bediende
  10201. Rombaut Marleen, Beveren-waas,
  10202. Hilde Callebaut, Herselt,
  10203. Jan De Backer, 9473 Welle, Ambtenaar
  10204. Frederik Decroos, Wulvergem, CSE
  10205. steven, antwerpen, microfilm operator
  10206. Bart De Poorter, Uitbergen, bediende
  10207. MEESENS Marc, Affligem, Bediende
  10208. Iris Haentjens, Uitbergen, lerares
  10209. André De Poorter, Gent, Gepensioneerde NMBS
  10210. Frank Spanhoven, Welle, Bediende
  10211. H VAN OOSTENDE, KAPELLE, EMERITUS-PREDIKANT
  10212. Eline Biesmans, Gent, Studente
  10213. Lien Ledegen, Aalst, student
  10214. Henkens Reinoud, Geraardsbergen,
  10215. Daan De Mesmaeker, Liedekerke,
  10216. Sven Cerulus, Leuven, Docent
  10217. Gilles Van Lysebeth, Affligem, Student
  10218. reynders, tongeren, verpleegkundige
  10219. Lybaert Anaïs, Gent, Studente
  10220. WTTERWULGHE, Hoboken-Antwerpen, leraar
  10221. Peter Rotsaert, Kessel-Lo, filmprogrammator
  10222. bonamie willy, eeklo, prepensioen
  10223. Bhumi Vanderheyden, Wuustwezel,
  10224. Jef Van Braeckel, De Klinge,
  10225. Ghislain Henderickx, Lede, gepensioneerd
  10226. Andre Vandebroek, Linter, Gepensioneerd, dialectliefhebber
  10227. Rudi Vandeput, Melkwezer, verzekeringen
  10228. Vandijk Robert, Drieslinter, Gepensioneerd
  10229. Ellen Ravyts, Dendermonde, leerkracht
  10230. Grouwels Eric, zoutleeuw, mechanieker
  10231. Nele Geerinckx, Sleidinge, leraar
  10232. Emilio Claeys, Eeklo, Leraar secundair onderwijs
  10233. Ramon Noël, 9040 Gent/Sint-Amandsberg, gepensioneerd Ingenieur MSc - leraar
  10234. Stefaan Hubeau, Gent,
  10235. Maria Verspecht, Zeebrugge, Gepensioneerd
  10236. Pieter Seuren, Nijmegen, hoogleraar (em.) taalwetenschap
  10237. Kato Van Espen, haacht, studenet
  10238. Geert Polfliet, Huise, Directeur
  10239. Frank De Langhe, Maaseik,
  10240. Lily Cluts, Londerzeel, onderwijzeres
  10241. Bonduelle Marc, Zwevegem, gepensioneerd
  10242. swa pelemans, londerzeel,
  10243. Levens jan, Lokeren, Huisarts
  10244. Eddy De Laender, 9300 Aalst, bediende
  10245. Joost Beernaert, Vlamertinge, Student
  10246. De Coninck Witse, Eeklo, Student
  10247. de paepe, oostkamp, gepensioneerd
  10248. Norval Smith, Wenen, Gastonderzoeker Universiteit van Amsterdam
  10249. Willemse Kristel, Dentergem, Webdesigner
  10250. p. wessing, Nijmegen (NL), Juridisch Adviseur
  10251. Brent Mariën, Oud-Turnhout, Student
  10252. Charline Claeys, eke, Leerkracht Nederlands
  10253. Marc Dumeez, De Panne, gewezen gedel.best.nmp
  10254. Sweetlove, Eupen, Honoraar Hoofdgriffier Luik
  10255. melkebeke noël, ,
  10256. Leo van Maris, Leiden,
  10257. Laurens Van de Voorde, Grembergen, Student
  10258. Erwin Waegeman, Appels, Informaticus
  10259. Bart Goffa, Aalst, analist-programmeur
  10260. Lorens Noël, Gent,
  10261. Glorieux Nadine, Wondelgem, Operatiezaalverpleegkundige
  10262. Lehambre Nadia, Hamme, Verpleegkundige
  10263. Van Steendam Mireille, Gentbrugge,
  10264. Bart Schelkens, Gent, ambtenaar
  10265. Anke Wauters, Geraardsbergen, student
  10266. Van Lierde Luc, Geraardsbergen, verpleegkundige
  10267. def887, nop709,
  10268. Jan Betermieux, Aalter, Bediende
  10269. fgh993, stu397,
  10270. def291, ijk192,
  10271. uvw198, def386,
  10272. Bea Verbeeck, Averbode, Secretaresse
  10273. Lieve Christiaens, Koekelare, zelfstandige
  10274. Rob Delafontaine, Koekelare,
  10275. Van den Steen Kris, Schoonaarde,
  10276. Timo, Waregem,
  10277. Fik Meulenbergs, (Kempens deel)Aarschot, up pensioen
  10278. Clara Poelman, Destelbergen,
  10279. Holbrecht Frans, Ganshoren, Zelfstandig
  10280. Ron Propst, Groningen, docent Duits
  10281. Vlerick Ivan, Gent, Gepensioneerd
  10282. Peter Van Hecke, Maldegem, Gemeenteraadslid Open Vld
  10283. Roger Vandenhoucke, Gent, Ing./rust
  10284. Yves Bondue, De Westhoek, podiumartiest
  10285. Vancutsem, Sint-Andries,
  10286. Bruno Comer, Damme, Jeugdauteur
  10287. A. Raeymaekers, Brasschaat, Germaniste
  10288. Jimmy Bryssinck, Rupelmonde, Assistent Project Manager
  10289. Christiane Anckaert, Deerlijk, gepensioneerd
  10290. Nieuwlaet Lieven, Houthulst,
  10291. Frédéric Dubois, Sint-Niklaas, student
  10292. Gothard De Coninck, Adegem,
  10293. Steven De Waele, Oosterzele, leerkracht
  10294. Liisa Buelens, Gent, doctoraatsbursaal UGent
  10295. Rony Eerebout, Fukuoka, Japan, gepensionioneerd EU ambtenaar
  10296. An Schreurs, Hasselt, germanist
  10297. Franklin Peene, Brugge,
  10298. Nadine Debaere, Ieper, Maatschappelijk assistent
  10299. Vanesch Robby, Stal-Koersel,
  10300. Lanhove Magda, Meise, vertaler
  10301. Johan Vergote, Meulebeke, Boekhandelaar/uitgever
  10302. jo vanhove, elverdinge, gepensioneerd
  10303. Yves Vileyn, Gent, ingenieur
  10304. Maurice Fruytier, Moerbeke-Waas, Bruggepensioneerde
  10305. Bert Post Uiterweer, Mastreech, Limbörg, Jurist
  10306. Cyriel Aper, Moerbeke, Heemkundige
  10307. de meester miet, diksmuide, gepens.clb
  10308. Ingelaere Mark, Gent, ondernemer
  10309. Miek Merveillie, Gentbrugge,
  10310. Griet Merveillie, Gentbrugge, Begeleidster kinderopvang
  10311. Ann Sofie Viaene, Lendelede, lerares Nederlands
  10312. Nathalie Despierre, Brugge, verpleegkundige IZ
  10313. Elien Peeters, Peer, Student
  10314. bouckaert geert, lichtervelde, arbeider
  10315. Calixte Vandecauter, Groot-Bijgaarden,
  10316. Joachim Jean, Sint-Truiden,
  10317. Roland Denys, 8810 Lichtervelde, dierenarts
  10318. Jan Devynck, Brugge, leerkracht
  10319. Brand Perneel, Lichtervelde, consultant
  10320. Herman Valckx, Kessel, gepensioneerd
  10321. bruylant Jacques, 900 Gent, HR Director op rust
  10322. Bart Dierickx, Kontich, Ingenieur afg bestuurder
  10323. Lucien Cuvelier, Bavikhove, Pensioen
  10324. Hostens Marleen, Lichtervelde, Diensthoofd wooncentrum Tordale
  10325. Missinne Geert, Lichtervelde, Afdelingshoofd voorziening voor mensen met een beperking in Oostduinkerke
  10326. Benno Hinnekint, Impedorp 13 - 9340 Lede, Eredirecteur FWO
  10327. Jan Vuylsteke, 1980 Zemst, eredirecteur vertaaldienst minsierie van Justitie centraal bestuur ( geboren Tieltenaar -(W-Vl)l
  10328. Tirza Roosemont, Kemmel, student
  10329. Iris Geuens, Lichtaart, Studente
  10330. Ferre Bulté, Gent, Ambtenaar
  10331. Jan Van Dyk, Sleidinge,
  10332. De Witte, Wetteren,
  10333. Nico Declerck, ZEDELGEM, lector
  10334. Jef Nijs, 1982 Weerde, gepensioneerde
  10335. Jan Vermaut, Gent, Economist
  10336. van der Ha, ,
  10337. Tim Deplancke, Lede,
  10338. Van Compernolle,Alfons, 9040 Gent, grad.Dipl.Ingenieur
  10339. Hugo Delafontaine, Diksmuide, Ambtenaar
  10340. Jeroen Poppe, Antwerpen, Bediende
  10341. Staf de WITTE, Brugge, burgerlijk ingenieur bouwkunde
  10342. Philip Scheldeman, Izegem, Technisch tekenaar
  10343. Butzen, Sint Niklaas, Handelaar
  10344. John Dom, Brecht, brandweerman